Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130651) Toobee válasza jjeahh (#130606) üzenetére


Toobee
veterán

Mi voltunk egy laza körön (Strava), mert Kalnica sajnos meghiúsult. Az új Speci Purgatory gumi kriminálisan gyenge eresztés. Kb. 3 helyen fújt ki az oldalfalon(!), bár végül megfogta, nem kellett ráfújni, de elég szar érzés volt úgy elindulni, hogy egy padkán áthajtás után vagy egy egyszerű megállást követően úgy fújt ki, mint a dezodor.

https://barbieripnk.hu/

(#130652) Because válasza Toobee (#130651) üzenetére


Because
őstag

arcok kerültek a bringák mögé XD

(#130653) cdl válasza ZolkoW (#130644) üzenetére


cdl
senior tag

:)

(#130654) StLui


StLui
veterán

Elkezdtem odafigyelni a kajára, beszereztem egy kalóriaszámlálót, és jegyezgetem mit eszek, beállítottam célt, stb. Semmi extra, átlagemberes értékek, irodai dolgozó, kis sporttal. Az egyik amitől seggre ülte, az egy bigmac menü kalóriaértéke, a másik meg a moziba kedvenc 5 literes popcorn, seggre ültem mindkettőtől.
Ami viszont gondot is okoz, hogy nem tudok elég fehérjét enni, ilyen átlagemberes, tehát nem gyúrós beállításoknál sem. Ma pl a nettó óra montizás miatt 163g fehérjét ír, és csak 80-at tudtam enni, a maradék 80-at 400gr csirkemell tartalmazza, de akkor kaloriában durván túlmennék. Gondolom ez lehetett a gond amikor 2 évvel ezelőttig 2 évet kondiztam, nem volt fejlődés csak esetleg erőben. Valami tipp? Néztem fehérje, protein szeleteket, azokban is annyi van mint a csirkemellben, 100g-ban 20g max

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#130655) StLui válasza Toobee (#130651) üzenetére


StLui
veterán

Kb mintha valami szado-mazo buliba készültem volna 2017-ben én is, biztos érted miért tettem most ezt ide :DDD ;]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#130656) Toobee válasza StLui (#130655) üzenetére


Toobee
veterán

Én nyomattam már kormánytáskával is, nem riadok meg a tapadós rucitól :D

https://barbieripnk.hu/

(#130657) bringasisti válasza s1999xx (#130650) üzenetére


bringasisti
őstag

Az ilyen gatyában a betét mindig ott van ahol nem kéne menni. Állandóan igazítani kell az ember seggét ami fárasztó hosszú távon

BENEFON DELTA--------N8

(#130658) StLui válasza Toobee (#130656) üzenetére


StLui
veterán

A legbizarabbá a rés teszi a nadrág és a térdvédő között :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#130659) Hasaggymeg válasza Toobee (#130651) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Dicsak Runner!... :DDD ...meg egy olyan bringa mint harminchatvandéjé!

(#130655) StLui...ez most melyik Focus,amit fiadnak adtál? :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130660) jjeahh válasza Toobee (#130651) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Na ilyen körre én is el mernék menni veletek, 15.0km/h átlag, 186bpm pulzus, ezt én is hozom, főleg az utóbbit :DDD . Nagyon durva, hogy már pólóban nyomjátok és ja, végre arcok. Runnert a nadrágról felismerem, a cicanacis ninja te vagy? Az 6030D Meridája? És az első csávó, a kigyúrt katona ki az? :D

ZolkoW: Én örülnék a naplementének mert fotogén, kár, hogy sosincs türelmem kivárni :DDD

Hasaggymeg: Igazán keményen én valszeg sosem fogom nyomni, mert nem az a célom, de azért persze szeretnék fejlődni, hogy jobban bírjam.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130661) IMIIKE1998 válasza StLui (#130655) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Bocsi, de ezen besírtam itthon. :DD

(#130662) StLui válasza Hasaggymeg (#130659) üzenetére


StLui
veterán

Igen, ez még 2017-es kép, 2018-ban adtam neki nyár végén mikor meglett a speci, bár közös túrákon már előtte is azzal ment, én meg az S-es Btwinnel :U

Imike azért ezt nem csodálom :DD

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#130663) Toobee válasza jjeahh (#130660) üzenetére


Toobee
veterán

Igen, engem bármikor felismertek, ha jártok keltek a budai részen, mert én mindig valami tapadósban leszek :DDD A nagy hústoronnyal a suliban cimboráltunk össze, kiderült bicajozgat ő is, aztán vettük neki a Cube-ot. A Meridás srác szerintem nem fórumozik, ő csinálta a képet, ezért nincs rajta.

https://barbieripnk.hu/

(#130664) planbmokus válasza Napfénysüti (#130647) üzenetére


planbmokus
senior tag

Ilyen gyönyörű Nutrixxon-os mezeket hol lehet szerezni? Menne a Bringámhoz!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#130665) 6030D válasza Hasaggymeg (#130659) üzenetére


6030D
Ármester

Én is azt néztem, hogy volt velük rendes bringás is. ;]

StLui: fel fogok sírni álmomban ez a kép miatt. :DD

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#130666) Hasaggymeg válasza 6030D (#130665) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tiédet láttad ma,megvan? ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130667) 6030D válasza Hasaggymeg (#130666) üzenetére


6030D
Ármester

Meg, pakoltam mellette. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#130668) trialboj


trialboj
őstag

Kész művészet ruházatot vásárolni online. Sehol nem találok olyan cuccokat amelyek jól mutatnak, és nem is irreálisan drágák. Télen van értelme a drága tech cuccoknak, a pearl izumi dzsekim nagyon tetszik, de nyáron, szerintem pont úgy izzadsz a legolcsóbb cuccban mint a legdrágábban, 30+ fokban pr maszlag a klímakúl.

Chain wiggle rosebike, 30-40 euró között nevetségesen gagyi designt kínál.

Kínai cuccok közt könnyebb jó designt találni, de ott meg lottó a méret.

Maradt a decás kínálat, ahol találtam egy számomra új modellt , mondjuk hátul nincs rendes zseb de attól még jól mutat.

Illetve ez is nagyon montis [link] stílus.

Ilyen elöl végig cipzárós poloja van valakinek? Nyáron ez nagyon hasznos tud lenni, vagy nem?

De igazából ez az ami nagyon tetszik, de sajnos a román oldalon már fél éve azt írja, hogy nem elérhető :( Most vettem észre hogy odaát meg van... az előző cuccomat Francia o. -ból szállították, nem értem ezt miért nem tudják lehozni Pestről.

(#130642) Hasaggymeg: Kösz, hát ez szomorú, azt hittem a téli tekerés csak segít valamicskét.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#130669) Hasaggymeg válasza trialboj (#130668) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én nem vennék sem "V" nyakút (kivágott,ahol berepülhet valami csípős rovar),sem hátsózseb nélkülit,csak aláöltözőnek.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130670) Napfénysüti válasza planbmokus (#130664) üzenetére

Itt vannak: [link]

Més que un club!

(#130671) 6030D válasza StLui (#130654) üzenetére


6030D
Ármester

3 tojás
50 g zabpehely + Myprotein Impact whey turmix
400 g csirke+100 g rizs+100 g brokkoli/ami van zöldség -> ez két kaja, ebéd + uzsonna/edzés előtti
50 g zab+turmix

Ez kb 170 g fehérje, 1800 kcal, és nem vagy éhes. ;)

Fusd át az elmúlt 7 nap futós PH topik hozzászólásait, volt ilyesmiről téma, nagyon jó számolós táblázattal, ötletekkel. Ha érdekel a Myrpotein fehérje, arra meg van egy tök jó kontakt Dunakeszin, olcsón (3700-3900 Ft/kg), ráadásul fórumtag.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#130672) dunkel


dunkel
őstag

A képen egy goretexes mezem ujja látható kifordítva 2 óra tekerés után. A sötét részen vizes: a túloldalt van felragasztva a logo.

(#130668) trialboj
Nyári mezből a gesu kalahari anyagút tudom ajánlani. Azt tudja mint a csúcs mezek fele áron.
Az "olcsó" mezben megáll a víz, érzed magadon a hártyát. A top mezeken nagyrészt kipárolog, abban "csak" meleged van a hőségtől.

[ Szerkesztve ]

(#130673) StLui válasza 6030D (#130671) üzenetére


StLui
veterán

Ez így szuper, legnagyobb gondot a 400g csirkemell okozna, hogy megegyem egyben, pedig szeretem (feleségem heti egy csirkemelltől is kivan, vagy az a max :D )
Nagyon nem lehet variálni gondolom, max valami halat betenni helyette?
Ha nincs edzés akkor elég 90g fehérje, olyankor mit vennél ki belőle, csirkét, vagy a fehérjeport?

Hú az király ár érte :Y

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#130674) trialboj válasza dunkel (#130672) üzenetére


trialboj
őstag

Ezt biztos jól írtad, nekem csak vallási vezetőket dobál erre a szóra, vagy élményparkot. gesu kalahari

Erről a képről én meg nem mondom hol nedves :P Biztos high tech cucc, de én sokat járok a dzsumbujban, szederindák között rángatom át a bringát, szinte minden nyári cuccom meg van emiatt szaggatva, ehhez a felhasználáshoz nem tudnék goretex ruhát vásárolni.

A szélmellényemet is nagyon féltem, pedig még van rajta egy réteg, de olyan hártya vékony, hogy egy kis lyuk és szétszakadt az egész.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#130675) dunkel válasza trialboj (#130674) üzenetére


dunkel
őstag

Gesu bikewear. A honlapjuk egy ideje nem megy de meg lehet őket találni.
Goretexet ne vegyél nyárra mert megfősz benne. :)

én sokat járok a dzsumbujban, szederindák között rángatom át a bringát
Vietkongok ide topik? :Y

(#130676) 6030D válasza StLui (#130673) üzenetére


6030D
Ármester

Írj priviben egy mailcímet, átküldöm az én számolós táblámat.

90-hez én csak a csirkét+tojást enném. Nem sok amúgy, én kockázva csinálom "rizseshúsnak", normál ételnek is ilyen arányban kapod. Alapból mi 1kg/4 adaggal számoljuk a húst, itt ez ha felezed, még kevesebb is, csak mondjuk kétszer ebédelsz 3 órán belül.

Ja, a 400 g csirke az egész napi mennyiség!

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#130677) Toobee


Toobee
veterán

Valaki tud segíteni, hogy a Brohill-re merről lehet bejutni? Próbálkoztunk ma, de nem jöttünk rá, hogy a HHH-ról merre tovább. Láttam már videót itt, szóval valaki tuti tudja :D

https://barbieripnk.hu/

(#130678) StLui válasza 6030D (#130676) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, ment! :R

Most pedig mindenki a tévé elé, kezdődik a NatGeo-n a Free Solo !

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#130679) 6030D


6030D
Ármester

Ajtózár

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#130680) Hasaggymeg válasza StLui (#130678) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ezek nem normálisak! :Y

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130681) mrst3ph3n válasza Toobee (#130677) üzenetére


mrst3ph3n
csendes tag

Szerintem ez egy lehetséges útvonal: [link]

Lényeg, hogy le kell gurulni a Testvérhegyre... :DDD

(#130682) Jester01 válasza planbmokus (#130664) üzenetére


Jester01
veterán

Nemrég készültek el a 2019-es mezek, de rendeléses volt. Ha jól láttam talán 3-3 db van méretenként pluszban szóval lehet, hogy kaphatsz. Keresd Janiékat a honlapon keresztül amit Napfénysüti linkelt (az ott látható mezekből szerintem nincs már).

Ma én is felavattam a rövid ujjút felsőt de a téli hosszúnadrág is nagyon bevált.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#130683) Runner_fxr válasza jjeahh (#130587) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Azért XC-ben a többség SPD-t használ, ez tény, kivételek persze vannak mindig.
Viszont például az Enduro kategóriában maximum fele fele, de talán inkább több a platformos.

Némi kompromisszummal jár a bringázás, persze nyilván komfortosabb egy utcai cipő, de nekem kifejezetten tetszik, hogy a bringás cipőm ilyen masszív. Nagyon jól jön a felpattanó kövek, fadarabok ellen, illetve ha belerúgnál valamibe. Bringáztam eleget utcai sportcipőbe is, soha többet. :)

Toobee: Jó kis nap volt! Nekem még volt plusz 300m szint vissza normafára. :) Na majd legközelebb megkeressük azt a brohill-t is.


(#130684) pc360 válasza jjeahh (#130587) üzenetére


pc360
addikt

Ez nem vita kérdése, tényleg zsír alap, hogyha valaki előre akar lépni, akkor patentezik. Pár kategória van csak (BMX, trial, DH), ahol nincs létjogosultsága. Soha nem leszel olyan jó platformmal, a térded is jobban szétküldöd az egyirányú feszítéssel, és a talpadnak se teszel jót. Nem kis különbségekről beszélünk.

Téli-nyári? Soha nem volt rá szükségem. Dupla zokni / kamásli télen és viszlát.
Esztétikum? Van sok normális patentes MTB cipő. Ezek csak kifogások.
Ár? Azzal valóban nehéz mit kezdeni. Ez az egyetlen valódi indok ellene.

Azóta megbeszéltük, hogy mit érdemes, hogy érdemes; szerintem elég jól ki lett fejtve a téma. Nincs itt semmiféle vita.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130685) pc360 válasza pc360 (#130684) üzenetére


pc360
addikt

Ha valamiféle relációba kellene pakolni a pedálokat, akkor az így nézne ki a kényelem és a hatékonyság együttes növekedésével:

keretes < platform - gömbölyített < platform - élesebb < SPD

Az SPD után következnek a speckóbb dolgok: SPD-SL, HT, Crankbrothers, Time stb. Montira nekem az utóbbi a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130686) jjeahh válasza pc360 (#130684) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pont ezért van mindíg vita, egyesek túlságosan beskatulyázzák a dolgokat. "Az spd kimondottan jobb", "az spd előrelépés", "xc-re spd való" stb. De azt is figyelembe kéne venned, hogy nem vagyunk egyformák, írtam, hogy nyáron túlságosan izzad, télen komoly lowa bakancsban is meg tud fagyni a lábam, szal én egy filigrán spd cipőt dupla zoknival és kamáslival feldughatom a... ezek nem kifogások :U . Én nem azt mondom, hogy soha nem fogom kipróbálni, mert elviekben nekem is tetszik, hogy rá van ragasztva a lábad a pedálra, pl gondolom bunnyhoppozni is könnyebb, de egyelőre hanyagolom és már leírtam miért. + Attól is félek, hogy sz*r lenne állandóan kicsatolni-visszacsatolni, mert én nem hajtom mint állat, hanem sokszor megállok szétnézni, fotózgatni, de ezt is írtam már többször, hogy én annyira nem a sport, hanem a természet szeretete miatt montizok. Szóval ha neked megfelel és szerinted az spd a legjobb, attól még ez az egész szubjektív és nem kéne fűre fára erőltetni, meg beskatulyázni a dolgokat, mert amiért neked előrelépés, nekem több szempontból is visszalépés lenne.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130687) Hasaggymeg válasza inifini (#130631) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A 160 km az azért meglehetősen kemény! :Y Elég rég kerékpározok és bár igaz (majdnem) mindig monti volt,azért a több évtized alatt sem jött össze 160 km/1 nap csak összesen vagy...tízszer.Egy seggel (vagyis pihenés nélkül) meg 1x szem. :N

(#130683) Runner_fxr + Jeahh...van egy ismerősöm aki elég komolyan nyomja (vagyis erős) és aki első közös tekerésünkön kimeredt szemekkel kérdezte "Te nem becsatolóssal tolod?!"...ugyanakkor sisakot nem hord mert fullasztja a pántja. :DDD Ez is olyan mint minden más a kerékpározásnál,van a sárvédős,macskaszemes,slick gumis muglimonti,aztán a méter széles kormánnyal szerelt,ezerfokos negatív stucnis,patent pedálos,plusszos gumis karbon versenygép,végül meg a kettő között minden amit akarsz.Egyelőre én is leginkább a becsatolós cipőkorlátozása miatt nem váltottam,sok olyan kerékpározásom is van egy évben ahol nem a teljesítményorientáltság a fő szempont,mert leszállunk,sétálunk az erdőben,tolva a kerékpárt,továbbá ott a hideg tél mikor teljes értékű téli bakancsban kerékpározok,és még így is megfázik időnként a lábam.Ha mindig egyedül (vagy más teljesítményorientált sportolókkal) tekernék talán meggondolnám,de az évi 7-8e km-em talán felét,de legalább harmadát,még mindig a zasszonnyal tekerem le,aki igényli a le-le szállást,sétát,beülést ide-oda egy kávéra,süteményre,kajára stb. Persze nekem még ott egy talán nem ennyire nyomós érv,a lassú,nehezen abszolválható,gyakran homokos-bokros-dzsumbulyos terep,ahol egy másfél órás kerékpározás alatt legalább 10x is le kell hirtelen tennem a lábam valamiért.Kevés nekem a 7közbeni a hosszú,egyenletes menet ahol igazán hasznát venném a hatékony,egyenletes pedálozásnak.Aztán egyszer ha megérem és a Crank Brothers-em is bekrepál,lehet kipróbálom,ki tudja. :F (Még sosem próbáltam csak a klipszest (kosarast,ahogy akkor hívtuk)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130688) jjeahh válasza Hasaggymeg (#130687) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezek szerint kb. egy csónakban evezünk.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130689) FeniX- válasza Hasaggymeg (#130687) üzenetére


FeniX-
aktív tag

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek,
ide s tova lassan 5. éve hajtom a bringámat, ami egy GT Avalanche 4.0 . Évközben, havi-heti rendszerességgel, utóbb heti rendszerességgel mindig használom, mostanában 90%-ban munkába járáshoz, sík betonos terepen (+ elővárosból, autóúton, 15-15 km/nap).

( [link] )

Az utóbbi időben láttam sok hasonszőrű reggeli munkábajárós "kollégát" és sokan hajtanak trekking bringát.
Valahogy úgy érzem, hogy erre a célra nekem is megfelelőbb lenne egy ilyen kialakítású gép. (Vékonyabb gumi, hosszabb váz, jobb pakolhatóság, nagyobb kerékméret, stb.)

Tudtok nekem esetleg olyan megbízható oldalt ajánlani, ahol nem csak adás-vétel, hanem csere is lehetséges?
5 év után, úgy érzem, hogy meg kéne próbálnom valami más típust is.

..Vagy, ha tudtok javasolni valamit, amivel a mostani bringát át lehet alakítani, hogy jobban alkalmazkodjon a sík, betonos hosszabb távú közelekedéshez, azt is szívesen veszem.

Köszönöm, üdv mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#130690) pc360 válasza jjeahh (#130686) üzenetére


pc360
addikt

Tény, hogy az SPD jobb, mint a platform. Az más kérdés, ha egyeseknek kényelmetlenségeket okoz. Ebben így kiegyezhetünk. :D

A lábletevős-mászkálós téma is teljesen elfogadható indok, én teljesítmény és egészség / kényelem szempontjából rangsoroltam. Vagyis foglaltam össze azt, amiről az utóbbi napokban dumáltunk. Nyilván vannak kivételek, de azért kevesebb, mint a patent mellett szóló érvek.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#130692) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#130687) üzenetére

inifini kolléga itt nyomja balon a Specivel.

A kerékagyának tényleg durva hangja van, szerintem tegnap ez volt a leghangosabb. :)

Én meg a bolyban lapultam. :DDD

Més que un club!

(#130693) jjeahh válasza pc360 (#130690) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez egy szubjektív tény :DDD . Egy ilyen esetleg megoldás lehet a problémánkra, kár, hogy nehéz mint a sár :D . Elvileg ezzel is van elég húzóerő, kicsatolni könnyű és ugyanúgy használható normál cipővel is mint egy átlagos platform.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130694) Hasaggymeg válasza FeniX- (#130689) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Dicséretesen néz ki az a kerékpár,látszik rendeben van tartva. :K Nem tudom hol cserélhetnéd el,a 26"-osok jóval valós értékük alatt mennek,és ez nálad még inkább érvényes,hisz senki sem fog annyit adni érte amennyire te rendben tartva megőrizted értékét. :( Milyen magas vagy? Mert ha nem vagy túl magas (180 alatti) ,és amúgy nincs baj a kerékpárral sem,szerintem ne cseréld le.Vásárolj valami vékonyabb,de legalább simább városi gumikat és ezzel is majdnem úgy fogsz menni mint egy trekking kerékpárral,hisz a szűk keresztmetszet általában úgyis te leszel,nem a kerékpár.(Van itt egy fickó a Dunakeszi-Vác kerékpárút szakaszon,aki egy hasonlóval úgy edz,hogy még a 35-40 km/h sem elérhetetlen számára. :K Néhányszor korábban beálltam szélárnyékába és megpróbálva lerázni 42 (!)-ig nyomta egy ilyen 26"-os slick gumis kerékpárral!)

(#130692) Napfénysüti ...nem semmi magas az a Giant-os,Merida öltözetű fickó! :Y Mennyi lehet,néz ki vagy 2 méteresnek. :F Amúgy egyik-másik kerékpároson látszik a tél testalkatra gyakorolt "jótékony" 6ása,a képből következtetni lehet,hogy kora tavasszal készült. :)

(#130693) jjeahh...nekem van ilyen mágnesem,már csak fel kellene szereljem a pedálra/beleolvasszam cipőm talpába és kész. :DDD Azt viszont nem értem hogyan tartja pozícióban lábad,mert az elforgást a mágnes nem tudja megakadályozni.Talán a + tüskék? :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130695) FeniX- válasza Hasaggymeg (#130694) üzenetére


FeniX-
aktív tag

Köszönöm szépen, bár ez a kép még újkorában készült. :-) De azért igyekszem rendben tartani így is.
Igen, 175cm magas vagyok. A vékony gumihoz szükséges másfajta felni is? (A gumi nálam amúgyis örök probléma, "öribarik" vagyunk a királydinnyével, szóval, akkor defektállóra kéne, ha már.. )

(#130696) dunkel


dunkel
őstag

(#130697) jjeahh válasza Hasaggymeg (#130694) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Valszeg igen, az én lábam sem fordul semerre a HT-n, gyakorlatilag az elején szoknom kellett, hogy nem tudom arrébb csúsztatni rajta a cipőt ha poziciót váltanék. Én inkább attól tartok, hogy feleannyit fog tartani, mint egy jobb platform, mert ugy-e csak az egyik oldalát használod, így elvileg 2x olyan gyorsan kopik. No meg egyes oldalakon fél kiló fölötti súlyt ír, ami azért nekem sok(k) :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130698) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#130694) üzenetére

A Giantes srác se volt alacsony de aki az elején előttem ment az 204 cm magas volt valami régebbo acél outival. Mit ne mondjak mögötte volt szélárnyék a magam 173 centijének. :DDD

Azért outisoknál se mindenki hegyimenő alkat, látnál engem én aztán pláne nem vagyok az. ;]
Nekem mondjuk a fociban mégcsak nem is hátrány mert az ütközéseknél nem lenne jó ha én törnék mint a ropi. :)

Més que un club!

(#130699) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Jaa......1.5hétig Györbe ott meloztam a Merida mellet :) Van már új,kiszemelt paripa a láthatáron.Lépek énis 29esek közé :)

[ Szerkesztve ]

(#130700) Hasaggymeg válasza FeniX- (#130695) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem kell más felni,ha csak aszfalton,esetleg döngölt földúton mész ajánlom ezt.

(#130698) Napfénysüti...hát igen,a foci egy meglehetősen agresszív sport,folyamatos test kontakttal. Az sem véletlen,hogy a kis izomgolyókból mint Maradona,Messi lesznek a világ legjobbjai.

(#130697) jjeahh...az a fránya súlybuzulás. ;] ...amúgy nem tudom miért ne lehetne kompozitból is megcsinálni,akkor már csak a mágnes lenne nehéz,mert műanyag mágnest még nem találtak ki. :DDD

(#130696) dunkel...a zasszony valószínűsíthető felháborodására,erre talán én is rárepülök. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.