Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#133088) Dewri válasza FuRiONight (#133042) üzenetére


Dewri
aktív tag

Mivel manapság a legutolsó PzIc is arannyal géppuskázik, a nehéztankos játék elég szenvedős lett. Én magam is leginkább nehéztankozok, de sajnos teljesen tönkretették a vonalat... Hányszor van, hogy bemegyek KV1-el, gyakorlatilag nincs méltó ellenfél, mindenki gyengébb, mint a KV1, aztán jönnek és rommá aranyoznak... Így nem sok értelme van heavyzni...

És persze a szokásos 2-3-4 arty is ott figyel, csak hogy még több esélyed legyen nehéztankkal bármire...
A látótáv is vicc, ha nem segítenek spottal (ami randomban, egyedül kb 90%-ban így van, de ez régen is így volt), akkor annyi... Nekem érzésre úgy tűnik sokkal gyakrabban vág föl +2 tierbe, mint régen, ez se túl vidám dolog...

Az ágyú pontossága pedig olyan szinten lett elrontva akár másfél évvel ezelőtthöz képest is, hogy a "pontosság" szót már nem is érdemes használni a játék kapcsán (ez minden járművet érint, nem csak a nehéztankot...). Bár ez utóbbi tényező néha segít is, mert sokkal nehezebb pixelt lőni, főleg messzebbről, beforgatva tovább lehet bírni (ha nem aranyoznak persze...). KV1-el 4100 felfogott sebzést is hoztam össze, ami tier5-ben szerintem nem gyenge! :)

Egy mozgékonyabb med lehet, hogy jobb választás, a páncél ilyen "aranyesőben" sokkal ritkábban pattint, viszont nagyon lelassít, meddel legalább el tudsz tűnni ha meglőnek... Mondjuk nekem nem jönnek be a medek, így marad a szenvedés, meg néha egy kis td. Igaz is, menj valami brutális sebzésű td-vel. Ülsz a bokorban, lövöd a horizontot, 2-3 találatból már bőven jó vagy, utána szétszed az ellenfél, mivel már eltelt 4 perc és 15-2 az állás oda, az a 2 kill is a tiéd... :(((

De ha már mindenképp nehéztank, akkor szerintem a japán tier5-6 javasolt, ott iszonyatos ágyú van, mielőtt rommá lőnek, van esély nagy sebzést és killt kiosztani... Hatostól a páncél is elég durva, a tier10 pedig egy erőd. Csak a tier4-et érdemes átlépni free xp-ből, mert olyan szinten *********, hogy komoly idegrendszeri károsodást tud okozni vele a játék... :(( :(((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.