Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#247301) Djuree válasza h1mpi (#247300) üzenetére


Djuree
félisten

persze, ez igaz lenne, ha lassú lenne, de az is gyors, simán átpozicionálsz ha kell. bár nyilván régebben még jobb volt az is igaz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247302) Plata válasza Djuree (#247301) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem egy E25 szakasz még ma is nagyon erős.

(#247303) joergie


joergie
őstag

Azért itt most széljegyzetben megjegyezném, hogy a WG továbbra is egy belorusz/fehérorosz tulajdonú cég, ami Cipruson adózik, tehát ezek a pénzek kinn vannak a nemzetközi piacon, euro alapon(nem úgy, mint az orosz bankrendszer. Fehéroroszországot se választották le a swiftről, ha jól rémlik, csak az oroszokat).
Ennek tudatában szponzoráljátok ezt a remek vállalatot...de lehet máshol jobb helyen lenne pár 10ezer forint manapság. Nem kívánok vitát nyitni, mindenki oda teszi a pénzét, ahova akarja, csak leírtam, hogy itt legyen.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#247304) h1mpi válasza joergie (#247303) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ennek mi köze a játékhoz? Pont nem érdekel kinek megy a pénz. Egyik helyen sincs jó helyen.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#247305) Baltazár123 válasza Plata (#247302) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Hát minden relatív. Ha nem egy bz176 szakaszt kéne lebontaniuk éppen, mert kegyes volt az MM hozzájuk és ha valami csoda folytán éppen kifogsz egy lassú csatát, meg még a pálya is olyan, hogy lehet TD-vel játszani és le lehet adni egy 300m-nél nagyobb távolságra levő tankra lövést, akkor igen. Nekem azóta megvan, hogy először meg lehetett venni és ez volt az egyetlen tier7 tankom sokáig, amivel 100 feletti csataszámnál is tudtam tartani a 2k sebzést. Mostanra az átlagom lement vele 1,6k-ra és minél többet játszom, annál jobban megy le :( Amúgy nem ez a baj, nem érdekel a stat, csak egy indikátor, hogy a tank már nem olyan hatékony, de ennél nagyobb baj, hogy nagyon ritka vele a szórakoztató csata. Pedig régen 5 arany lőszert vittem csak és 3 HE-t, most 5 standard lőszert, 0 HE-t , a többi arany lőszer és ennyi, nem olyan hatékony a mostani metában, mint volt.

Most elővettem mert van egy olyan tokenes küldetés, hogy legyen 10 átütő találatod 1 csatában. Régen az szinte minden csatában megvolt vele arany lőszer nélkül is. Most 5 csatából egyszer sem. Úgyhogy inkább a churchill3, azzal minden csatában megvan a 10 átütő találat. Ha jó lenne az e25-el játszani, akkor inkább azzal mennék, mert a churchill3-al nagyon buta és unalmas módon kell játszani.

jorgie: maga a cég semmilyen formában nem támogatja az ukrajnai elleni inváziót, ha erre célozgattál volna. Van egy belorusz kollégám, bár sokat nem beszéltem vele, csak tudom, hogy onnan jött. Ki kéne rúgni, mert belorusz? köze nincs ahhoz, ami abban országban folyik, sőt pont azért jött el onnan, de már sok éve. Sőt a wg rengeteg ukrán programozót alkalmaz még most is, csak hogy te is tudd. Nyilván bele lehet kötni, hogy a tulaj abból az országból származik, de ezen nem tud változtatni, viszont nem áll az oroszok oldalán, az biztos, pl azonnal kirúgták azt a serb nevű lényt, amikor feldobott egy posztot az orosz szimpátiájáról.

[ Szerkesztve ]

(#247306) cherubion08 válasza joergie (#247303) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Remélem nem orosz gàzzal tüzelsz mint az orszàg kb 90% . Nem orosz gàzon sütött kiflit eszel, csak biciglizel stb stb stb:DDD Én se vitàt akarok nyitni,csak leírtam,h itt legyen :) Béke.

(#247307) Pug válasza cherubion08 (#247306) üzenetére


Pug
veterán

Lenyegeben a kormanyunk is Orosz....
En is csak leirtam, hogy itt legyen ;]

(#247308) Viktoár


Viktoár
addikt

Я просто записал это, чтобы оно было здесь. :DDD

Üdv:Viktor

(#247309) cherubion08 válasza Pug (#247307) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Egy a véleményünk :)

(#247310) xAttilax válasza Baltazár123 (#247305) üzenetére


xAttilax
őstag

Egy tökéletes E25ös elemzés :R már több vele a szenvedés mint a fun.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#247311) Plata válasza Viktoár (#247308) üzenetére


Plata
félisten

Vesszek meg értek belőle egy szót is,pedig kb 8 évig tanultam. :DDD
Hú de szerettem hergelni Jekatyerina nevezetű tanárnőmet.
Már csak ennyire emlékszem a nevéből,meg arra hogy mindig találtam valamit amivel felhúzhattam.

(#247312) Plata válasza Plata (#247311) üzenetére


Plata
félisten

Hopp,a ha szócska le maradt. :D

(#247313) Warton válasza joergie (#247303) üzenetére


Warton
őstag

Jó, hogy mondod, akkor 75 ládával többet veszek, csak leírtam, hogy itt legyen.

(#247314) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nem talált. :Y

(#247315) po1son válasza ddt500hu (#247314) üzenetére


po1son
addikt

Ilyenkor legszívesebben beütném a monitor közepét ököllel és mondanám "talált a k anyádat"! :W :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#247316) Zsolt,72 válasza po1son (#247315) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Nekem volt pár éve egy állandó szakasztársam, aki a második, ököllel beütött normál monitor után harmadiknak már direkt egy olcsó, “eldobható” monitort vett a játékhoz. :DDD

Azóta már nem fogynak a monitorok és az egerek sem nála (azok is repültek, amíg BT egere volt :)) ), mert inkább befejezte. Nem volt rossz játékos, csak nem volt önuralma. :D

(#247317) ddt500hu válasza po1son (#247315) üzenetére


ddt500hu
veterán

Itt azért nem történt ilyen mert elsőre fel sem tűnt, hogy nem találtam el! Rögtön utána kilőttek.
Nézem: "Mi ez a 60tp itt? Kettő volt náluk? 1100dmg? Itt valami nincs rendben!" Úgyhogy visszanéztem a replay-t. A földbe lőttem. :C

(#247318) tboj válasza ddt500hu (#247317) üzenetére


tboj
tag

Van még ott pár pixel a célkereszt alján, ami a földre mutat. Máskor meg cserébe bead olyat is, ahol fordított a helyzet és csak ennyi lóg ki a tankból a fedezéke mögül. Ettől függetlenül elég bosszantó tud lenni, ezt elismerem :D

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#247319) Djuree válasza joergie (#247303) üzenetére


Djuree
félisten

minek a tudatában is? :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247320) dokee78


dokee78
félisten

Mikor indul pontosan a ládás őrület?

(#247321) h1mpi válasza dokee78 (#247320) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Holnap reggel 7-től, ha a szerverek is úgy akarják :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#247322) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Nagyon sűrűn írja ki a játék hogy nincs elegendő memória a játékhoz . Pedig a feladat kezelő szerint max 60-70% körül van a max ram fogyasztás.
Lehet valahol állítani a windows alatt hogy mennyi ramot tudjon használni a játék?

WOT: kissio

(#247323) cherubion08 válasza Dr.Én (#247322) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Írd le a géped adatait.

(#247324) Dr.Én válasza cherubion08 (#247323) üzenetére


Dr.Én
veterán

Asus Prime Z270-K, Core i5 7600K, Scythe Mugen 2 Rev.B, Corsair Vengeance 3000mhz 4x4gb kit,Gigabyte GTX 1070 G1, XFX XTR 650W moduláris, Samsung 860 Evo M2 SSD HyperX 3K Series SH103S3/120G Samsung HD502HJ, WD WD30EZRX, Corsair Carbide 500R Dell P2414H Coolink Swif 2 1201 Microlab Solo 7C Többi fejlesztés alatt

WOT: kissio

(#247325) h1mpi válasza Dr.Én (#247324) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez alapján probléma mentesen kellene futnia. Szerintem menj fel a Windowsod fórumába és ott megmondják egy pillanat alatt, de szerintem ez win reinstall lesz. Annyit azért hozzáfűznék, hogy a 4x4 memória kiosztás sosem szerencsés, érdemes mindig a 2 slotba tenni. Melyik Win verziót használod?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#247326) cherubion08 válasza Dr.Én (#247324) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Géped alapjàn nem kéne problémànak lenni. Itt jön a nyomozàs mi is lehet a probléma. Jàtékot újra rakni, drivereket frissítteni,jàték grafikai beàllítàsait visszàbb venni, fut e valami ram zabàló alkalmazàsod a hàttérbe(vírusirtó is lehet), portalaníttani a gépet stb . Csak ilyen àltalànos okossàgokat tudtam írni.

(#247327) po1son válasza Dr.Én (#247324) üzenetére


po1son
addikt

szerintem lehet a 4x4 gb-at nem tudja megfelelően kezelni a játék
ez új konfig amivel játszol vagy eddig is ez volt és nem volt vele probléma?
lehet írni kéne a wg supportnak

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#247328) jano_77 válasza Dr.Én (#247322) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt nekem is kiszokta írni időnként. Többnyire akkor, ha a böngésző is meg van nyitva, amiben kb 10 fül van nyitva egyszerre. Pedig tuti, hogy nem a géppel van a bibi, biztos nem kevés. :(
MSI B450 Gaming Plus, AMD Ryzen 5 2600, Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming 8GB, 2x8GB Kingston HyperX DDR4-3200MHz, 250GB Samsung 850 EVO, 120GB OCZ Vertex3 - 250GB Seagate Barracuda, beQuiet Pure Rock 1500W, FSP HYPER 700W, Win 10 Pro (ez már azóta frissült 11-re)

MÁS:
Volt már vki játékban 7 óta? Megkaptuk a jól megérdemelt jutalmakat?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#247329) Plata válasza jano_77 (#247328) üzenetére


Plata
félisten

Igen már be gyűjtögettem minden accal.

(#247330) h1mpi válasza Plata (#247329) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hány éves az az accod, amivel kaptál 3000 kötvényt?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#247331) Dr.Én válasza po1son (#247327) üzenetére


Dr.Én
veterán

A konfig már van 4-5 éves, azóta így megy . Eddig nem volt probléma. kb nyár végén jött elő. Illetve már közben a játék ki is dob hiba nélkül.

Akkor végig fogok járni mindent amit kell, rakok fel frissebb drivereket, hátha segít. aztán ha nem javul jön az win reinstall

h1mpi
Windows 10 Enterprise
22H2
Tavaly lett telepítve.

Köszönöm szépen a sok sok infót mindenki részéről, neki ugrok mindenek és végig nézem amit lehet
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#247332) h1mpi válasza Dr.Én (#247331) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Win10-nek elég a 16GB bőven. A memória probléma nem hiszem, hogy driver gond, szerintem win10 probléma. De, ha csak WoT esetében van, akkor előszőr egy játék reinstallt próbálnék meg.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#247333) Plata válasza h1mpi (#247330) üzenetére


Plata
félisten

Hát ez is zárt bétás,ez a második,amit akkor regeltem mikor az első kódját elfelejtettem. :B
De aztán azt is vissza kaptam. :D

[ Szerkesztve ]

(#247334) h1mpi válasza Plata (#247333) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most megtaláltam mi alapján adják: [link]
Elég bőkezű a WG és veterán leszek a 2013. 08. havi reggel.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#247335) korren válasza h1mpi (#247325) üzenetére


korren
aktív tag

Intel CPU-t nem zavarja a 4 db RAM modul, sőt, vannak játékok, ahol akár pár FPS-t is hoz a 2 modullulal szemben.

Persze az kell hozzá, hogy ugyanaz az időzítés, de leginkább 4x4-es kit legyen.

1., 2. gen. Ryzenek valóban prüszkölnek tőle, én is szívtam nemrég 2700X-el emiatt, ott 2 db modul és pont.

-I like the misery. -I like this world!

(#247336) h1mpi válasza korren (#247335) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem még sose ajánlották, gépösszerakós topikban se láttam soha, hogy 4x4-et ajánlottak volna.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#247337) Plata válasza h1mpi (#247334) üzenetére


Plata
félisten

Én arra emlékszem hogy az első accomat még valamikor nyár vége felé regeltem,de alig volt a játékban még tank.Még tiszta blitzkrieg volt a grafikája.
Azért is tetszett meg.

(#247338) Plata


Plata
félisten

Második csatában voltak véletlen történések,majdnem meghaltam miatta,ugyanis nekiálltam röhögni amikor cs52,centurion és vipera nem ment el az útból mikor az épület összedől.Csata végén meg boroskóla menekült előlem és klasszul beleszállt a tengerbe. :D
Biztos hátra fele nézett menekülés közben mert szépen benézte.
Ezért vicces a WoT,sok vacak csatára mindig akad egy olyan ami igazán szórakoztató.

(#247339) Plata


Plata
félisten

Kaptam egy kupont mert 4 csatát nyertem zsinórban,de ezt én most nem érzem jutalomnak.próbáltam amcsi nehézzel játszani,volt olyan csata amiben nem is tudtam lövéshez jutni,mire félpályát elértem a csatának vége lett. :W
Legutóbbi is ilyen volt,t10 csata és t8 lomha vacakkal cammogtam,na és max vadkacsát láttam az égen. :DDD
Hogy farmoljak pénzt ha nem is látok ellenséget?

[ Szerkesztve ]

(#247340) xAttilax válasza Plata (#247338) üzenetére


xAttilax
őstag

Na egy jó replay?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#247341) Plata válasza xAttilax (#247340) üzenetére


Plata
félisten

Arról hogy megyek és nem csinálok semmit? :D
Jah előző hsz.
Last replay van bekapcsolva,ha nem mentem ki nincs meg.
De ha lenne kedvem a régi gépemet előszedni még valszeg 10 évvel ezelőttit is találnék.
Bár azt hiszem azt már úgysem lehet lejátszani.
De a megfulladt boroskóláról asszem csináltam képet.
Viszont már nem vagyok játékban mert a főnököm itt van a közelben. :B

[ Szerkesztve ]

(#247342) Djuree válasza h1mpi (#247336) üzenetére


Djuree
félisten

nem is jó az, több szempontból sem. :N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247343) Derron


Derron
aktív tag

Sziasztok, VZ55-öt érdemes kifejleszteni? Kapott mostanában nerfet? Kb 1 éve nem játszottam, most vissza léptem kicsit, és utoljára ezt az ágat csináltam. A másik opció a német TD vonal lenne az RHM-ig.

(#247344) Plata válasza Derron (#247343) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem még mindig jó.
Bár ritkán használom,mert T10-el nem nagyon játszom.
De inkább VZ mint RHM.
Sajnos az RHM ág hátránya hogy nagyon papír,a játék meg tele lett olyan tankkal ami simán kilő egy lövéssel.
Ha szembe kerülsz egy rakétás istenverésével akkor jó ha sebzel bele egy lövést és cserébe garázsba küld.Már ha nem pattan le róla.

[ Szerkesztve ]

(#247345) Zsolt,72 válasza Derron (#247343) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szia,

szerintem igen, érdemes. Nem tudok nerfelésről, elég gyakran és szívesen is játszom vele.

(#247346) xAttilax válasza Zsolt,72 (#247345) üzenetére


xAttilax
őstag

Pedig volt, “táras” agyú kapott egy erősebb nerfet. Azt mondják, hogy most jobb a sima 1 lövetű, de én azt nem próbáltam.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#247347) Djuree válasza Derron (#247343) üzenetére


Djuree
félisten

kapott nerfet, nekem átlagosnak tűnik most csak, nem is nagyon veszem már elő.
is-7-et vettem megint elő, ez még mindig rohadt jó, az a páncél mekkora troll. :C
még mindig nem tudják átlőni ha rejtem az alját, golddal se sokszor, nem ismerik mert manapság ritka. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247348) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A wg megint ügyes. Jólmegérdemelt jutalomnál a prem nap, a kötvény a harckocsizó eltünt mint ha nem is lett volna. Kiléptem, beléptem de semmi. Mod nincs fent.
Bámulatos cég ez.
Az amazon priméból bérelt alpine tiger sincs sehol. :U

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#247349) h1mpi válasza Djuree (#247347) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pedig simán be lehet lőni az elején két oldalt a páncélt, ott csak kb. 240-es átütés kell. Persze nem szemből, hanem 45 fokban mondjuk. Ha mozgatod nehezebben.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#247350) Zsolt,72 válasza xAttilax (#247346) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Értem, köszönöm a választ, ez kimaradt nekem. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.