Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#247551) Plata válasza phoenix1989 (#247550) üzenetére


Plata
félisten

Csodálkozol ha mellé lősz vele?
A parancsnok egy kocka fej. :D
Ha csak 1-est dob akkor el sem sül az ágyú. ;)

(#247552) cherubion08 válasza h1mpi (#247543) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Japán nagyon jó. Kerekes azt hittem ramaty lesz,de az ágyú,tolatás sebesség miatt simán használható. Amcsi TD pedig mindenki beveri, ágyú, DPM okés.

(#247553) Plata


Plata
félisten

T54D az most ládából jön vagy miféle jószág?
Láttam vele egy játékost kempelni bázis melletti dombról,de nagyon klassz szerintem az ágyúja,nagy távolságról simán lőtte ki a T10-es tankokat.
Nem tudom mennyi lehet a töltés ideje,de elég gyorsan lőtt,plusz valami eszetlen gyors a lövedéke,hamarabb találta el T110E3-at mint én,pedig én közelről lőttem.

[ Szerkesztve ]

(#247554) Baltazár123 válasza Plata (#247551) üzenetére


Baltazár123
senior tag

megvan a pontos válasz a kérdésedre, tavaly is csak bia + 1 választható skillel jöttek a hótündérek, csak a boss jött bia + 3-al. A másod accomon még ott ülnek a barrackban.

Más téma, vagy csak egy gondolat. Belenéztem a skill mostani videójába, a 3 kedvenc tankjáról beszélt és azon gondolkodtam, hogy az MI-nek nem lesz nehéz dolga a kb 4-500 szavas szókincsét megtanulni :) (igen, gonosz vagyok most, pedig sokat javult az angolja). Egy mobil játék streamer gyerek beszélt erről, hogy a YT be fogja vezetni a fizetős szolgáltatást (mármint a streamer fog fizetni), hogy attól függően mennyit fizet, feliratok készíthet különböző nyelveken, de lehetőség lesz a saját nyelvi hangsávra is, ami és itt kapaszkodtam meg, a streamer hangjához hasonlóan fog szólni, csak más nyelven. Ez azért sok kérdést felvet, a magyar elég monoton nyelv például, de meglátjuk. Nem a magyar nyelvvel fognak kezdeni, gondolom, bár ki tudja, lehet, hegy benne lesz egyből. A japánt mondta, ahol komoly mobiljátékos bázis van és szegényes nyelvtudás.

Először a rögzített videókra lesz ez a funkció, de nem sokkal később be fogják vezetni élő streamre is és úgy, hogy minimális lesz a késleltetés, max 10-15 sec fordítási elég lesz, ami később még lejjebb mehet.

A srác azt prognosztizálja, hogy a kis helyi streamereket ez kivégzi. Lehetséges. Mondjuk QB-t hallgatni magyarul, lehet, hogy megcsapolja a magyar streamerek nézőit. Vagy mighty jingles, bár ő ritkán streamel wot-ot, inkább hajós, de neki nagyon jó hangulatúak a streamjei. QB meg rengeteg információt mond el, összefüggéseket, nem véletlenül vált a legnépszerűbbé. Mondjuk ő maga nem dicsekszik ezzel, de az is kiemeli a többi streamer közült, hogy nem soknak van phd-je rajta kívül :) ez csak ott jelenik meg, hogy értelmesen, jól összeszedetten tud beszélni és nem véletlenül.

(#247555) xAttilax


xAttilax
őstag

Ilyet sem gyakran látni.
mind 3 "kezdő", 600, 300, 100 alatti csatával. hogy jött nekik az ötlet, hogy a CDC ez jó lehet? :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#247556) Plata válasza Baltazár123 (#247554) üzenetére


Plata
félisten

Én a tavalyira nem emlékszem csak úgy rémlett több van.De az idei eventen kétféle is van.
Kalendárból 2+2 skilles jön.
A szintekért pedig 1+1 jár.
Ha megnézed a kalendárt ott van hogy a jutalom 4 darab hölgyike,kettő darab nuladik képzettséggek és kettő szabadonválasztot képzettséggel.
Legalább is remélem jól értelmezem.

[ Szerkesztve ]

(#247557) jano_77 válasza h1mpi (#247543) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a Type63 eddig egy sima átlagos tank, semmi extra.....örültem, ha 2K tudtam sebezni vele. Mondjuk az is igaz, hogy ez lehetséges, hogy az én hibám, mert láttam már játékost, aki 4K sebzett - de hogy hogyan elképzelni nem tudom. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#247558) Baltazár123 válasza Plata (#247556) üzenetére


Baltazár123
senior tag

igen, ezt tudom, de te a hótündéreket kérdezted a karácsonyi operációból tegnap, hogy miért csak 1+1. Úgy néz ki, mindig is ennyi volt. Ez a kalendáros 2+2 lesz, a másik három a kalendárból még kérdés, hogy kik lesznek, de jöhetnének további 2 null skillesek, van pár tankom, amiknek 2-3 legénysége van csak, oda kellenének.

(#247559) Plata válasza Baltazár123 (#247558) üzenetére


Plata
félisten

Azt nem tudom hogy tavaly is két adagot kaptunk vagy csak egyet?
Mert nekem csak egy adag rémlik.

(#247560) hulp01


hulp01
senior tag

Na, ma megint jó sok kört elcsalt az rng. Nem elég, hogy a játék közel van a játszhatatlanhoz a sok bot miatt, még azt is elveszi ez a mocsok, amit magamnak hoznék össze.

(#247561) Elf válasza xAttilax (#247555) üzenetére


Elf
aktív tag

No de 350 csatából 7% winrate?
Azt hogy? Ilyen nincs.

(#247562) hfrici


hfrici
aktív tag

Ha nem veszek dobozt, akkor nem lesz macskám?

(#247563) Baltazár123 válasza Plata (#247559) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Tavaly szerintem csak a hótündérek voltak meg a boss, illetve arnoldot lehetett még behúzni, ha valakinek 2 éve kimaradt

a megérdemelt jutalomból lehetett még legénységet kivenni, ahogy idén is. Tavaly azt vettem ki, arra emlékszem, akkor még sok tankomban nem volt méltó legénység, most meg már a hótündéreket se tudom hova rakni,sőt még itt van a mirnyből is egy 1+3-as parancsnok, most még jön hozzá a Vinnie is. Nincs már szabad tankom ehhez és már csak pár ág van, ami nincs még kifejlesztve, de azokat nem is akarom kifejleszteni.

Korábban a streamerek ríttak emiatt, hogy annyi legénységük van, hogy már nem tudnak velük mit kezdeni, de akkor még nem értettem ezt, most már értem. Csak gyűlnek a barakkban.

Egy dolgot kéne még megnézni. A festival shopban ott van az eredetileg 2 nulla skilles télapó, de szerintem ugyanaz az átb.szás lesz, mint tavaly, hogy sokan megvették őket, mert azt hitték, hogy 2 nulla skillel adják, aztán nem. Majd talán valaki megveszi és akkor lehet tudni, hogy idén is ugyanaz a trükk-e.

[ Szerkesztve ]

(#247564) h1mpi válasza jano_77 (#247557) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi a válaszokat, kb. erre számítottam. Nekem a Tiger-Maus gurult ki. Nagyon elégedett vagyok vele, úgy, hogy a Maus ággal sose játszottam. Egyelőre T9-T8-ban voltam vele és meglepően sokat pattognak rólam. Az ágyú fantasztikus, pontos és jó az alfa is, a gyorsasággal sincs gond. Az Obj. 752 még pihen :) Bár sokat néztem Skillt, hogy lehet vele erdményesen játszani.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#247565) xAttilax válasza Elf (#247561) üzenetére


xAttilax
őstag

látod. Én is azt hittem, hogy ha afk vagy akkor is minimum a 30-35.
Lehet 3-as szakaszt nyomnak folyamatosan és úgy -3 tank minden csatában már komoly hátrány. De még úgy is durva 350 csatára nézve

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#247566) CirrMee válasza h1mpi (#247543) üzenetére


CirrMee
addikt

Ugyanúgy hullanak, mint a többiek. Ciccmausz' kicsit kelleti magát néha, de az is elfüstöl, ha kell... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#247567) manu75 válasza xAttilax (#247565) üzenetére


manu75
aktív tag

Erre tippelnék én is, hogy közösen tolják a nullás csatákat.

(#247568) xAttilax válasza manu75 (#247567) üzenetére


xAttilax
őstag

Ma nincs szerencséjük a kukásoknak velem mines-on :D
itt már komolyan sajnáltam, sokszor éltem át ezt én is vele.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#247569) phoenix1989 válasza xAttilax (#247568) üzenetére


phoenix1989
őstag

mert bolondok. nálam ezért van 10 ap és 10 gold repesz, ha kemény tank jön szemből csak ap aztán mennek is hátra. :) gold csak akkor ha az oldalát mutatják

(#247570) Djuree válasza phoenix1989 (#247569) üzenetére


Djuree
félisten

ap-t kb. nem is érdemes vele lőni, legalábbis szerintem, úgy vettem észre ha a gold nem üti be szemből akkor az ap se. max ha a weakspotot lövöm be de akkor meg a gold is beviszi. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247571) h1mpi válasza CirrMee (#247566) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az nem a tank hibája, ha valaki nem tud játszani.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#247572) Motyi


Motyi
senior tag

Az idei ládanyitásom elég jól sikerült. Jövő karácsonyig elleszek goldal.

(#247573) vJokka válasza xAttilax (#247555) üzenetére


vJokka
aktív tag

Feltehetőleg Wimp Lo leszármazottai :DDD [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#247574) phoenix1989 válasza Djuree (#247570) üzenetére


phoenix1989
őstag

nem érdemes? hmm mondjuk egy e100, jgpz e100, vagy maus, és még lehet sorolni, megnézem hogy viszed be goldal szemből, vagy éppen a tornyát. a 310 ap viszont igen. inkább lövök bele 1100 at mint repesszel 2-300 at vagy éppen semmit. oké ap is pattanhat de a repesz is.

ja illetve ha már a csata végén le vannak sebezve a tankok nem kell feleslegesen 8k kreditet pazarolni pár száz sebzésre.

[ Szerkesztve ]

(#247575) h1mpi válasza Motyi (#247572) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez nem semmi :C Amúgy, aki sok aranyat akar, annak ennyit kell vennie a duplázások miatt.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#247576) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez azért kemény :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#247577) xAttilax válasza h1mpi (#247576) üzenetére


xAttilax
őstag

baszki :C :DDD

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#247578) jano_77 válasza h1mpi (#247576) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is lőttem már el így a Type63 tornya és teste között, de nem tudatosan, mert csak lövés után vettem észre, hogy ott ment el a lövés, mikor hátrébb tolattam. :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#247579) Elit3Zotya válasza h1mpi (#247576) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ezt szerettem volna a legjobban kinyitni, de semmit nem sikerült. :(((
Ezért most elővettem a BZ-t, és meg is erőszakoltam egy ilyen type-ot.. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#247580) jr1994 válasza xAttilax (#247555) üzenetére


jr1994
addikt

Á, a hires TurkeyFarmer :D nem te vagy az első akinek fennakad rajta a szeme.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#247581) egyedülülő válasza Elit3Zotya (#247579) üzenetére


egyedülülő
őstag

Én is pont így élem ki a frusztrációmat. :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#247582) Djuree válasza phoenix1989 (#247574) üzenetére


Djuree
félisten

naigen, persze, csak én sokszor el is felejtek váltani. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247583) Djuree válasza Motyi (#247572) üzenetére


Djuree
félisten

ennyivel 5 évig ellennék kb. :D
durva...ennyit el se tudnék költeni kb., de tényleg. megvehetném a sokadik prémet, but why? :N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247584) hulp01


hulp01
senior tag

És az a vicces, hogy miután a játékosok egy jó része elköltött több 100€-t a ládákra, két hónap múlva boldogan szór ki több 10k goldot valami hulladék tankra, mert úgyis annyi aranya van, hogy nem tud vele mit kezdeni. Azt meg arra már elfelejtik, hogy korábban elég sok pénzt leperkáltak érte. Bár a játék kiegyensúlyozásához értenének ennyire a wg-nél.

(#247585) h1mpi válasza hulp01 (#247584) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez abban az esetben igaz, ha meg tudod venni ingame, mert sokszor csak prém shopos, ami jó is :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#247586) Warton válasza Djuree (#247583) üzenetére


Warton
őstag

Simán el lehet költeni. Eleve ott vannak a BP-k egy évben kb. 4-szer, az 7500 arany/BP. Erre bejön még kb. kétszer az Assembly shop, ahova néha muszáj aranyból freexpt venni, hogy kijöjjön a matek. Plusz még esetleg beesik egy-két bloodmarket és ennyi volt a karácsonyi gold. Kb. szeptember környékén szoktam kifogyni.

Azon gondolkodtam egyik nap, hogy a játékbeli erőforrások folyamatosan veszítenek az értékükből, minél többet játszol. Pl. a tervrajztöredék és a freexp nekem teljesen értéktelen, mert nincs olyan tank, amire fel tudnám használni. Lassan, hogy minden tank a garázsban lesz a credit is egyre kevésbé lesz értékes, hiszen egyre kevesebb dologra tudod elkölteni.

Ami tartja az értékét az a kötvény, meg az arany kb.

(#247587) jano_77 válasza Warton (#247586) üzenetére


jano_77
nagyúr

"Ami tartja az értékét az a kötvény, meg az arany kb." - kb mint az életben :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#247588) Viktoár


Viktoár
addikt

Állandó téma hogy ki mit vesz és mennyit költ a játékra. Van aki százezreket, van aki semmit, és általában a két tábor között elkezdődik a zsebbe turkálás. :N Ha valakinek nem üti meg az ingerküszöbét vagy úgy ítéli meg hogy jelenleg egy szarkupac a játék, ne költsön rá. Igaza van, vannak sokkal jobb, élvezhetőbb játékok amire elszórhatja a pénzt.

Ha valakinek meg ez a játék így jó ahogy van, élvezi és szereti, nyugodtan áldozzon rá amennyit a pénztárcája enged. Neki is igaza van. Emiatt ne essünk egymásnak, túl régóta "ismerjük egymást" ahhoz hogy ilyen kicsinyes dolgokon veszekedjünk. :K

Üdv:Viktor

(#247589) Plata válasza Viktoár (#247588) üzenetére


Plata
félisten

Engem nem izgat ki mennyit költ rá,mert szerintem az ő dolga.
De egyébként már amikor a játék épp csak meg jelent akkor jöttek az okosok hogy minek költeni rá mert ez a játék félévnél tovább úgysem húzza és nem fog vele senki sem játszani.Ehhez képest már a 14-edik éves jutalmat kapjuk. ;)

[ Szerkesztve ]

(#247590) Baltazár123 válasza Viktoár (#247588) üzenetére


Baltazár123
senior tag

A F2P játékmodell velejárója, hogy különösen agresszív marketing kell menjen mellette és csak húzós árakon lehessen csak játékbeli extra tartalmakat venni. Meg persze, hogy bizonyos tartalmaktól el kell zárni a nem vagy csak kevésbé fizető játékosokat és csak kp ellenében. Meg a lootbox, ami nettó lehúzás valahol és veszélyes is, mert fölösleges, túlzott költekezésre késztetheti a jellem gyengéket.

Ez az szükségszerűen frusztrációt eredményez, nincs mit tenni. Ilyen az üzleti modell. Ellenben az is igaz, hogy akik azt képzelik a WoT drága, azok nem játszottak még ezek szerint valamelyik mocsok lehúzós mobil "mikrotranzakciós" játékkal. Ne is tegyék, mert rosszul lesznek olyan árak vannak azokban.

(#247591) Plata válasza Baltazár123 (#247590) üzenetére


Plata
félisten

Nem kell mobilos játék.
Van Pc-s F2P MMo is ami P2W.
Ha gondolod mutatok egy képet a ragadozó madaramról,a store-ban keresd ki melyik alkatrésze hány száz dolcsi,igaz van rajta sok olyan ami most nem elérhető mert limitált ideig volt kapható. :B

[ Szerkesztve ]

(#247592) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Haver 12 ládából. :D

(#247593) Plata válasza ddt500hu (#247592) üzenetére


Plata
félisten

Miss Mázli homlokon smacizta. :D

(#247594) Baltazár123 válasza Plata (#247591) üzenetére


Baltazár123
senior tag

én a mobilos mocskoktól dobtam hátast, hogy ezt mégis hogy gondolják, mik ezek a brutális árak, de biztos pc-n is van ilyen. A WoW, warcraft pl havi 15 dodó,4200 ft kb. Milyen hőbörgés lenne a WoT-ban, ha havi 4200ft-ot kéne fizetni, csak hogy játszhasson valaki? Sokan el vannak it tévedve teljesen az árak tekintetében, szerintem. Ráadásul egy F2P játékos is egész jól el lehet benne, csak ha nullára fut kreditből, akkor grindelnie kell, a legtöbb F2P játék nem ilyen, hanem egészen nyíltan és pofátlanul P2W előnyöket ad. A WOTban nem tudnék semmi olyant mondani, hogy valaki vesz valamit és akkor nyerni fog. Régebben volt mondjuk a pz2j, egy ideig, azzal tényleg lehetett nyerni, de aztán jöttek a tier3-ba az egész jó kis td-k meg elterjedt az arany lőszer és azóta már az se. Más tankot nem is tudnék megemlíteni, amivel szinte garantált volt a győzelem.

(#247595) Elf válasza Baltazár123 (#247590) üzenetére


Elf
aktív tag

Oké, de ha valaki beírja hogy vett egy doboz gyufát 80ezerért és ez mennyire megéri hiszen van aki 500ezrét vesz vécépapírt akkor szabadjon észre venni hogy valamiért úgy érzi az illető hogy kell keresni egy MÉG drágább valamit hogy legitimálja ez elsőt.
És az a valami az hogy olyat vett annyiért amit nehéz magának megindokolni.
Hogy ez egy picike átverés. Nem nagy átverés hogy elutalod a pénzt és nem kapsz semmit. Picike.
Olyan mint a pénztárnál kipakolt csokik a boltban. Ha már ott várnak az emberek lesz aki vesz onnét. Amúgy nem vett volna csokit de ha már ott van megveszi és megeszi.

Szüksége volt a csokira? Nem.
Fölösleges volt megvenni? Nem.
Hiszen szereti , finom, és megeszi.

A lootbox is ilyen.
Senki nem vesz 80ezerért 40darab low tier tankot, de ha már ott van jöhet az is. Úgy már tökre megéri. Szereti, finom. Egészségünkre. :R

(#247596) Plata válasza Elf (#247595) üzenetére


Plata
félisten

Tudod a lottó is ilyen.
Én nem lottóztam soha és most sem,de szoktam naponta egyszer vagy kétszer kávézni.
Remélem ezért nem szóltok meg. :D
Viszont naponta látom hogy az emberek 10-20 ezreket költenek minden héten lottóra és nagy ritkán talán nyernek 2-3 ezer forintot.Nyerni rendes összeget úgysem nyernek,van aki 40-50 éve lottózik ugyanazokkal a számokkal és nem tudja abbahagyni,de sosem nyert komolyabb összeget.

(#247597) Baltazár123 válasza Elf (#247595) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Nézd, igazad van, a WoTra költött pénzeket fel lehet fogni úgy, hogy elégetted azt a pénzt, mert nem az egészséges életfenntartásért fizettél vagy a munkád elvégzéséhez szükséges dolgokat vettél rajta. Kvázi fölösleges kiadás minden ilyen.

Mit lehet erre mondani? Ha senki nem költene soha semmi másra, csak ami a létfenntartáshoz kapcsolódik, akkor lehetséges, hogy neked se lenne munkád, de az biztos, hogy rengeteg embernek nem lenne. Nem tudnál a WoT-al se játszani, mert ha senki nem fizetne érte, akkor értelemszerűen nem fejlesztenék tovább.

A WoT-os cuccokra legalább azt lehet mondani, hogy ott a garázsban, majd egyszer kipróbálja, az aranyat elégeti valami olyan tankra, amit szintén lehet nem sokat fog használni, de legalább kap érte tartalmat. Igazából ha az, aki fizetett érte úgy érzi, hogy nem verték át és valódi értéket kapott a pénzéért, akkor rendben van. Aki fizet, annak kell ezt tudnia. Én mondjuk az almás cuccokon szoktam hüledezni és amilyen elánnal megmagyarázzák, hogy de igen, le kell cserélni a tavalyit és újabb félmilliót telefonra költeni. Nekem meg van egy 4-5 éves redmi telefonom és mindenre is használható, amire nekem kell. Mások meg megmagyarázzák, hogy miért érdemes félmilliót telefonra költeni. Én meg nem értem, de ha ő, a vevő úgy érzi, hogy értéket kapott a pénzéért, akkor rendben van.

(#247598) h1mpi válasza Baltazár123 (#247597) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pontosan! A feleségemnek hiába magyarázom, hogy az OLED tv milyen jó, meg a BOSE házimozi rendszer, illetve azért locsoltam a pc-be 500e Ft-ot mert több FPS-em lett, pont nem érdekli. Én meg így vagyok az általa vásárolt dolgokkal. A nagy része pénzkidobás :DDD

Almás cucc: 500e Ft
Nem almás cucc: 465e Ft
Már rég nincs akkora különbség árban, mint egy pár éve.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#247599) Elf


Elf
aktív tag

Jóvan, jóvan! Félreértés ne legyen. Nem minősítek én senkit a költései alapján. Se le se fel. :R
Annyi hogy amikor valaki úgy érzi hivatkozni kell valami tök más dologra hogy de hát az IS akkor én valahogy ráfókuszálok az IS szóra és annak jelentésére. Sztennyi. :B
Világos hogy az én éves 2-4ezer forintos költésemből nem lehetne finanszírozni ezt a céget. Úgyhogy ez úton is köszönöm mindenkinek aki lehetővé teszi azt hogy én így játszak. Ha összefutunk valaha az életben bárkit meghívok egy sörre/borra kinek mi. :R
Csak ne magyarázkodjatok mert egyrészt nem szorultok rá, másrészt gyanús. :DDD

(#247600) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Ha jól lattam a kalendráiumból csak 1db legenységi tagot lehet nyitni, csak 4 darabban jön ki szegény mire összeáll. Akkor ládából is csak 1 darabot adnak majd.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.