Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#235751) Dobi 562 válasza Swinegod (#235748) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem ismerem annyira a munkassagat Claus-nak de kifinomult uriembernek tunik. :DDD

(#235752) tasiadam válasza Swinegod (#235750) üzenetére


tasiadam
veterán

Van még ott, ahonnan ez jött

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#235753) Raysen623 válasza Gubu0101 (#235744) üzenetére


Raysen623
addikt

Az szép teljesítmény lesz. Nekem ezek hónapok minden esetben.

Highway pálya viszont egy ideje mindig bukó. Képtelenség nyerni, bármelyik oldalra is pakol.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#235754) Gubu0101 válasza Raysen623 (#235753) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van premium fiok,meg a napi szorzok+kuldetes meg az oszthato 5x-os.De hat nyertes csata fuggo nagyon,lehet aztan nekem is honapok lesznek :D Ha nagyon megunom a hulyeseget,meg van penzem goldra,akkor besegitek free xp-bol :B
Rakd be tiltora,malinovka nekem is ott van mindig,utalom azt a mapot mar:U

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#235755) tasiadam


tasiadam
veterán

nemtom ki volt az a degenerált aki összeengedi az IS-t a 257 ellen. Mert jaj de lyó a tier7 vs tier9.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#235756) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Udes-el miért spotolni kell az extra xp-ért mint a lightoknál? :U

És nálatok sincs bent a napi 1db 5x szorzós tankok között az Achilles vagy csak nálam bugos? :F

(#235757) joergie válasza 2thletme2day (#235756) üzenetére


joergie
őstag

Ez tényleg érdekes, hogy udes-nél is spotra adja az extra xp-t. sheridannál is kibaxásnak éreztem, mert finoman szólva nem arra van(őszintén egyáltalán nem tudom mire való a sheridan).

Ott van az az achilles, csak azoknak a tankoknak az x5 küldijét a lista elejére teszi, amelyik a garázsodban van.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#235758) ollie válasza Swinegod (#235734) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudtam, hogy mém, de kib@szott bunkó és idióta is.

***

(#235759) bigobert válasza 2thletme2day (#235756) üzenetére


bigobert
tag

Úgy érted, hogy bizonyos tankok más mennyiségű xp-t kapnak bizonyos tevékenységért? Tehát pl. egy light több xp-t kap a spottolásért és assist -ért mint egy med? Vagy egy TD többet kap snipe-olásért (300m+) mint egy light? Ezt nem tudtam.

(#235760) po1son


po1son
addikt

Ez a tier8as med udes meglepően kellemes tank, ma kezdődő tot miatt elkezdtem játszani vele és azt kell mondjam egészen jól megállja a helyét.
Mozgékony/jó camo/magas látótáv és a 240 alfa-s tier8 as ágyú is használható kategória.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#235761) joergie válasza bigobert (#235759) üzenetére


joergie
őstag


Konkrétan erről van szó. Ez a küldetés meddel, td-vel és heavyvel dmg szokott lenni, lighttal spotdmg. Most meddel is spotdmg, és nem lehet tudni miért.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#235762) 2thletme2day válasza joergie (#235757) üzenetére


2thletme2day
őstag

Valamiért nálam nem jeleníti meg az Achillest (pedig megszokta a teljseített küdletést is csak a végére rakja) de most, hogy jobban megnézem van egy teljesített ami biztos az Achilles lesz.

#235759bigobert

Nem úgy értem. A top of the tree tank ágán lévő tankoknál szokott lenni extra küdletés. 20000 sebzés után 6500 xp valamint 200k után 20k xp. Lightoknál szokott az lenne, hogy nem sebzésre adja a plusz xp-t hanem 15k spotdamagre és 150k-ra. Na most valami furcsa ok miatt a Udesnél i spotra adja az xp-t damage helyett. Eddig csak lightnál láttam ilyet azért érdekes ez egy mednél.

(#235763) phoenix1989 válasza joergie (#235761) üzenetére


phoenix1989
őstag

"Most meddel is spotdmg, és nem lehet tudni miért."
talán mert a medek erre tökéletesek? csak ugye a legtöbben hátul álldogálnak velük. nincs olyan csata ahol ne hátul verdesné magát valamennyi med és siránkozik a spotért. undorító.

(#235764) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Lorr. 40 t ACE + Radley :D 1829 alap XP

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#235765) bigobert válasza joergie (#235761) üzenetére


bigobert
tag

És 2thletme2day
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#235766) tasiadam válasza wwenigma (#235764) üzenetére


tasiadam
veterán

te sem tulod túl a játékot mostanában :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#235767) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Most szereztem meg az udes 14 5 -öt.
Elég kutya ütő vagyok, de tetszik!
Mi segíthet?
Milyen felszerelés segít, milyen fejlesztésekre törekedjek?
Előre is köszönöm a segítséget !
:R

(#235768) bigobert válasza 2thletme2day (#235762) üzenetére


bigobert
tag

A screenshot - a küldis xp-n túl - hozzásegített, hogy megfejtsem végre a nick-ed :))

(#235769) Swinegod válasza cooi11 (#235767) üzenetére


Swinegod
őstag

Húzd ki az ágyút minnél hamarabb és sima venti, töltésgyorsító meg vertikális stabilizátor

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#235770) po1son válasza cooi11 (#235767) üzenetére


po1son
addikt

Szia!

Ajánlom figyelmedbe ezt a oldalt https://skill4ltu.eu/4993/udes-14-alt-5/
Sokat tud segíteni, én is rendszeresen használom. :K

Nálam így van felszerelve:
Szellőzés/Töltésgyorsító/vstab
Skillek Lámpa/BIA/álca/javítás

Érdemes supportként játszani vele, vagyis másodvonalas med tankként, mivel a mostani tier 8 MM tele van táras tankokkal, ennek a tanknak meg nincsen páncélja és DPM/magas burst dmg.
Valahol a med és td vonal között kell megtalálni a szerepkörödet.

Itt van kettő jobb meccsem, hátha segít valamicskét, de yt-én nagyobb mestereket találsz. :B
redshire kiságyús
erlenberg nagyágyú

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#235771) bozont


bozont
veterán

Én már egy ideje túl vagyok a 8a-s svéd közepes tankon, de nekem a legrosszabb tankok közé tartozik. Inkább játszok az Amx65t-vel, még azzal is volt 45% wr, az udessel meg 30-33%.
Most félve ugyan, de megvettem akciósan a 9-est, majd meglátjuk.

(#235772) BigBear válasza Dobi 562 (#235746) üzenetére


BigBear
senior tag

Hát persze, te már csak tudod...
Tegnap mentem pár kört artyval. 1. A csapat háta mögött, úgy, hogy voltak körülöttem, ellen sehol, egész pontosan 6s után kaptam spotot. Mentem volna el, de telibe is kapott az ellen artyja menet közben. 2. Arty, hátul, lövés után odébbmozogva a 2. lövésem után tűpontos arty találat spot nélkül. Szintén voltak körülöttem, ellen sehol. A többi menet átlagos volt, "csak" ebbe a 2 anomáliába futottam bele. De itt is biztos csak nem értem a mechanikát, tutira csak blindshot volt mindegyik. :U
Egyébként nem, egyáltalán nem vagyok jó játékos, nagyon max átlagos. Nem is leszek jó, őszintén 5. X körül már nem olyanok a reflexeim sem, a szemem sem, mint régen. Meglepetés: nem is érdekel. :P
Engem csak az érdekelne, hogy normálisan játszogathassak kicsit egy tankos játékkal és ne a rendszer határozza meg az esetek 90+%-ában, hogy ki a jobb. De sajnos ez csak ábránd.
Írtam is. Ha jó a játék, letojom, hogy veszítek.
Nem fogok napi sok órákat ülni a játék előtt, van jobb dolgom is. De néha szeretek menni egyet-kettőt. Ennyi.
Mondjuk utóbbi időkben egyre inkább boxon nyomom, nekem kényelmesebb, egyszerűbb, sok esetben élvezetesebb.
Megnéztem pár youtube videót, mert ennyire azért érdekelt, de ezek alapján továbbra is tartom, hogy mr. szabadszájú nem kicsit lökött Klaus számomra sokkal élvezhetőbb tartalmat gyárt, mint bármelyik másik. Ha valakitől kiráz a hideg, az Tankelit. Nem sok videóját láttam, de elég is volt.
Imádom, hogy mindig vannak megmondóemberek, akik a játék hülyeségeit is képesek megmagyarázni, hogy az nem is úgy volt, nem értesz hozzá. Pl. biztos szarul találtad el a 0 páncélú lightot hatodszor is, azért pattant / nem ért páncélt / critical sebzés nélkül / bármi a 300+ pennel. Ő meg profi, azért lövi át simán az eff. 300 mm páncélt 200 pennel. Meg nem értesz hozzá, azért megy artyval a lövés ~150m-rel jobbra / balra a célkörtől ötödször is. De semmi gond.
Na mindegy, részemről ennyi. Elnézést mindenkitől.

(#235773) hulp01 válasza BigBear (#235772) üzenetére


hulp01
senior tag

Ismét nincs replay, szóval így elég nehéz segíteni megfejteni, hogy mi történt. Van nem egy pálya, amin tök könnyű counterezni az arty-t. Én is szoktam, és nem egyszer lövöm ki őket blindra. Spot se kell hozzá, mert a noob artyjátékos nem mozog el lövés után és a tracer alapján simán támadható.
A hozzászólásod alapján úgy tűnik, hogy nem is nagyon akarod megérteni a játékot, vagy fejlődni benne. Akkor ezek után szerintem kár kiakadni a dolgokon. Van egy csomó eset gondolom, amire te azt hiszed anomália, aki meg ismeri a játék mechanikáját, az tudja, hogy a normális működés része és ki is tudja használni azt (mondjuk nem átlátszó bokor, vagy duplabokor, stb.) Az őskorban mindenki imádkozott, hogy essen az eső, ma már azért kevesen vannak, akik hisznek abban, hogy az imádkozás hozza el az esőt. ;) Természetesen vannak hibái a játéknak, és van, amikor tényleg bugba futsz, de messze nem annyiszor, mint te azt hiszed.

[ Szerkesztve ]

(#235774) Swinegod válasza po1son (#235770) üzenetére


Swinegod
őstag

Egyébként az 5*-ból én adnék 2,5-et ennek a tanknak a páncéljára. Persze, nem megbízható és papír, de az autobounce felsőlemez tökéletesen ott van ahova az autoaim céloz, szóval ha valaki csak autistán rádrohan és/vagy autoaimet használ akkor az jó eséllyel pattanni fog

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#235775) joergie válasza Swinegod (#235774) üzenetére


joergie
őstag

Ezért utálom a char futurt pl. Mindig arra a minimál felsőlemezre megy az autoaim szemből. 45mm úgyhogy tényleg csak a legnagyobb kaliberek ütik be.

hulp01
De ez általánosságban is igaz az életre. Ha egy témában specializálódsz, minél jobban kiismered, megismered a tőled függő, és független körülményeket, annál jobban fogsz tudni érvényesülni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#235776) 2thletme2day válasza bigobert (#235768) üzenetére


2thletme2day
őstag

Sajnos nem enged 15 karaktert a ph rendszere nicknévnek ezért ügyeskednem kellett kicsit. :K

(#235777) BigBear válasza hulp01 (#235773) üzenetére


BigBear
senior tag

Ehhhh... könyörgöm, mi az, amit szerintetek nem értek? Hol beszéltem én átlátszó meg nem átlátszó bokorról, tracer nyomról stb.
Anomáliákról beszélek. Arról, hogy előfordul, amikor egyszerűen nem működik vagy nem úgy működik, ahogy azt a WG állítja a spotrendszer. Arról, hogy úgy puffantanak le (nem jellemző, de belefutottam, lásd tegnap), hogy odébbmegyek, senki sem láthat, mozgok éppen és telitalálatot kapok. Vagy még sehol az ellen, de már detektálnak, majd mozgás közben kapom a találatot.
Vagy a szokásos eltűnő lövések, "véletlen" mellélövések, vagy az RNG állandó belenyúlása a játékba. Ez mind-mind egy bosszantó apróság. Együtt élek vele, mert játszom továbbra is, de bosszantó. Néha túl sok.
Erre jöttök ti azzal, hogy "hámernemértedámajátkot-e".
Igen, tudom, hogy nincs replay - ez konkrétan az én hülyeségem, nem szoktam elmenteni, sokszor gondolok rá, de inkább hagyom. Nem lesz jobb tőle a dolog, ha visszanézhetem, hogy az 50m-re álló ellen mellé megy a lövés, miközben én is állok és kivártam a célzást. Mintha a csőből mondjuk a cső tengelyére mérten 40°-os szögben menne ki a lövedék. Vicc.

(#235778) hulp01 válasza BigBear (#235777) üzenetére


hulp01
senior tag

A csőből oldalra kijövő lövés: nem csőként van lemodellezve, hanem pontként. Azt hiszem a cső és a torony találkozásánál. Onnan, egy pontból indul a lövedék, és nem megy végig a csövön, különben ilyen 500m-en belül nem igazán lenne értelmezhető szórása. Ez nem egy szimulátor.
Egy csomó minden, amit leírtál az rng hatása. Ez a játék legnagyobb rákfenéje szerintem, de ez nem bug hanem feature. Sokak szerint ez azért jó, hogy a gyenge játékosoknak is legyen sikerélményük. Szerintem nettó f@szság, de ez van.
Az meg, hogy arty-ból kiszedett az ellenfél arty-ja egyszer spot nélkül mozgás ellenére, hát nagy cucc. Bemákolt egy lövést, előfordul. Egyébként itt is csak azt tudom mondani, hogy a tapasztalt játékosok sokkal több ilyet be tudnak vinni. Skill nem egyszer lőtt ki heavy tankkal Prokhorovka közepéről soha fel nem spottolt arty-t. Ha nézel ilyen videókat láthatod, hogy nagyon sokszor könnyedén kikövetkeztetik az ellenséges játékosok mozgását, illetve cselekedeteit. Ezt sokan értelmezhetik úgy, hogy csalt.

(#235779) Dobi 562 válasza hulp01 (#235778) üzenetére


Dobi 562
addikt

Par hete Obj 780-al kiszedtem en is egy arty-t a palya kozeperol Prokhorovkan. Akkorra mar leszedte 1200 HP-m, lattam a tracert es 3 probara ki is lottem. Utana koptem is egyet joizuen ahogy Dakillzortol lattam. :DDD

Mindjart toltok fel visszajatszast eltuno tankrol. Csak megvarom mig veget er a csata.

(#235780) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Meg kellett varni amig a haromszogek kikempelik dontetlenre.

Replay.

Mi tortenik 10:05-nel? Miert tunik el a 60TP?

A helyes megfejto kap 500 aranyat jatekon belul.

(#235781) hulp01 válasza Dobi 562 (#235780) üzenetére


hulp01
senior tag

Én bokor bugra tippelek. (Vagyis nem teljesen bug, csak az egyszerűsítés következménye.) Grafikailag már átlátszó volt, miközben maga a bokor (es esetben kidöntött fa, ami még furábban tud működni) nem csak oldalirányban volt nagyobb, hanem mélységében is. Erről ugye korábban volt szó. Abból tippelek erre, hogy miután kicsit előrébb mentél, már újra spoton volt.

[ Szerkesztve ]

(#235782) po1son válasza Dobi 562 (#235780) üzenetére


po1son
addikt

Egyszerű mint az egyszer egy. :))

A gold jöhet a po1sonwotplayerkukaccitromailponthu-ra ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#235783) joergie válasza hulp01 (#235781) üzenetére


joergie
őstag

hulp01-el értek egyet. Ezt bizonyítja az is, hogy a 60tp-re érkező utolsó lövés, amivel meghalt, nem kaptál rá spotdmg-et, pedig látszott a tank. Másképp számol, és máshogy vizualizál. a kidőlt fenyő teteje camo értéket adott neki, neked viszont az egész fa átlátszóvá vált.
Kérdés, hogyha ebben az állapotban te ellövöd magad, a teljes fenyő megszűnt e volna camot adni, vagy csak a 15m-en belül eső része. Kétlem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#235784) wwenigma válasza tasiadam (#235766) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Néha beadja. :) Egyebkent valoban keveset jatszottam, beszippantott RL élet egy kicsit...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#235785) hulp01 válasza po1son (#235782) üzenetére


hulp01
senior tag

És ez hogy viszonyul az ő látótávolságával? Mert én ezt ezen a képen nem látom,hogy ez mégis hány méterről való felfedezést jelent. Hogy kell értelmezni a 15%-os camo-t?
Először arra tippeltem, hogy valami jóképességű álcahálót rakott a 60tp-re, de ugye mozgott miközben eltűnt.

(#235786) Raysen623 válasza po1son (#235782) üzenetére


Raysen623
addikt

Ezzel a 60Tp-vel én is kezdek nagyon szimpizni. Ekkora lóf@sz méretű ágyúval már érdemes csatába menni :DD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#235787) BigBear válasza hulp01 (#235778) üzenetére


BigBear
senior tag

Egy csomó minden, amit leírtál az rng hatása. Ez a játék legnagyobb rákfenéje szerintem, de ez nem bug hanem feature. Sokak szerint ez azért jó, hogy a gyenge játékosoknak is legyen sikerélményük. Szerintem nettó f@szság, de ez van.
Na ezzel 100%-ig egyetértek. :R
Rendben is lenne amúgy az RNG, ha tényleg csak sebzés -tól - ig, kétes helyzetekben találat, meg hasonlókra vonatkozna, nem pedig egyértelmű helyzeteket fordítana meg teljesen.

Más: tudom, tudom, box az nem PC. Tegnap ott is volt egy érdekes manőver. ELC 90, Sand River map, rongyoltam max. tempóval, homokdűne - ugrató, simán mentem tovább (ahogy 10000x), majd 4-5 s után egyszer csak felrobbant, mondván fall damage. :DDD Eddig tartott, amíg meggondolta magát a rendszer? Nem volt semmi lag látszólag. Ezen mondjuk meglepődtem, ilyet eddig sem PC-n, sem boxon nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#235788) cooi11 válasza po1son (#235770) üzenetére


cooi11
senior tag

Swinegod, po1son.
Köszönöm a segítségeteket!

(#235789) ollie válasza hulp01 (#235785) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

15%-os camo azt jelenti, hogy egy 100m látótávú bármi, csak 85 méterről látná meg. Vagyis ha egy tanknak pont 445 méter a látótávja, akkor 15% camós tankot 378 méterről lát csak meg (ha nincs neki commander's vision system). Ezért kell a minél nagyobb, 445 méternél is nagyobb látótáv, mert negálja a camót. Pl. ha egy 15% camós tankot meg akarsz látni 445 méteren, akkor 524 méter látótáv kell (pedig ugye nem látsz 445 méternél távolabb). Ezért nagyon fontos a camó, meg a látótáv is.

***

(#235790) hulp01 válasza ollie (#235789) üzenetére


hulp01
senior tag

Köszi a magyarázatot. :R Igazából csak ennek a számnak az értelmezését nem tudtam, a többit igen, hogy érdemes a minél nagyobb látótávra gyúrni. Annyit tudtam, hogy az elc-nél magas a szám és az fasza, mert láthatatlan, a kukáskocsinál meg alacsony és az világít mindenhonnan. :D Ma is tanultam valamit. :)

(#235791) Swinegod


Swinegod
őstag

1200 körüli sebzéses meccseket megyek egy ideje E75 TS-el a szokásos 2000-2500 helyett és ezért játszani sincs kedvem vele, gondolkodtam miért lehet ez és egyik meccsen rájöttem:

Én vagyok a kis helyemen heavyvel, duelezek, igaz túlerő ellen de az mindegy. Viszont a retkes alja selejt csapat képes mind a két oldalon veszteni, ezért én vagy csak simán meghalok mert szarrá lőnek több irányból vagy sikerül visszamennem kicsit, de addigra már annyi csapat se lesz mint előtte, rámjönnek többen és esélytelenül meghalok

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#235792) BigBear válasza Swinegod (#235791) üzenetére


BigBear
senior tag

Ismerős. Az is szép, amikor azt látom, hogy a fél banda heavyvel meg lightokkal elhúz hátra sniperkedni vagy franc se tudja. Felderítés nuku, simán leszedegetik őket, én meg kínlódok a szokásos helyeken párbajozgatva túlerő ellen.
Már írtam, de hátha. Miért van az szerintetek, hogy amikor az ellen capeli a bázist, senki nem megy oda, nem merik kidugni az orrukat, mintha félnének 1-2 lövéstől. Rohadtul megalázó így veszíteni, mikor az ember valami lassúval van és hiába menne vissza. A gyorsak meg csak várnak a.... nemtudommire.
Ilyenkor ha gyorssal vagyok, én szoktam yolózni... nem egyszer mentette meg a meccset a dolog. Ha kilőnek, hát kilőnek, de tettem valamit és nem csak vártam a semmire.

(#235793) po1son válasza Swinegod (#235791) üzenetére


po1son
addikt

A legjobb az, amikor nem veszed észre, hogy éppen csapdába csalod saját magadat, mert meccs elején nem nézed a térképet. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#235794) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Mennyi %-ra lehet max feltornazni a legenyseget?
Amit ir minden kiegeszitovel,szellozes,nezeti etel ott max 132%-ot ir,de en mar 135-nel jarok parancsnok 123%.
Van felso hatar?Eddig nem nagyon foglalkoztatott :D
Wot wikin olvastam(magyar) az kb 2 eves iromany lehet.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#235795) po1son válasza Gubu0101 (#235794) üzenetére


po1son
addikt

126% parancsnok 139% maradék legénység
bajtársak, lila szellőzés + direktíva, pótkaja
ez a felső határ

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#235796) Swinegod válasza po1son (#235793) üzenetére


Swinegod
őstag

Az a legjobb, hogy látszólag az elején még mi voltunk többen középen és a bal oldalon is :D
Általában nézni szoktam aktívan a minimapot, hogy melyik idióta heavy megy el snipeolni vagy valami, de most a halálomig nem vettem észre a hőskapitány T77-et

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#235797) Gubu0101 válasza po1son (#235795) üzenetére


Gubu0101
veterán

Koszi :R Akkor meg a lila hianyzik azt maxos,ez a resz :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#235798) po1son


po1son
addikt

Azt hiszem ezen a meccsen is sok új barátot szereztem. ;]
Grille -1500 hp egy lövéssel, szegényke leégett

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#235799) Dobi 562 válasza hulp01 (#235781) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, szerintem is ez tortent itt. Probaltam egyebkent ticket-et nyitni a supportnal, hogy ok mit mondananak erre de ok nem foglalkoznak ilyennel csak adnak par linket a spot rendszer leirasarol, hogy olvasgassal. :)

Furcsa egyebkent ilyet latni, tapasztalatlan jatekos egybol cheater 60TP-t kialtott volna.

Ha kilassitjatok a replay-t es kulso nezetre rakjatok akkor lehet latni, hogy az egyik kidontott fa pont eltakarja a tornyomat. Mikor elorebb gurulok akkor egybol spottolom a 60TP-t, majd ha visszagurulok ugyanoda es a torny megint takarva van akkor leesik rola a spot. Ezt belso nezetbol viszont nem erzekeled, nincs lemodellezve.

Ment az arany, azt hiszem el kell fogadnod eloszor a WoT fooldalan keresztul es utana kapod meg jatekon belul.

(#235800) tasiadam


tasiadam
veterán

Látom újabban ki-ki dobálja a játékból az embereket a szerver...

Nyerthető lett volna, csak hát miért is ne. Előző pár játékban is panaszkodtak, hogy lagolnak, kilépnek a játékból, visszajönnek, sehol hp.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.