Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#235501) bigobert


bigobert
tag

Imádom a csata közbeni tartalmas beszélgetéseket, a részletes harckocsi elemzéseket.
- Is [tank designation of choice] tank good?
- Yes.
Forrás: kb. az összes wot csata.
Úgy 2010 óta biztos sok játékos nekiesett - az ehhez hasonló részletekbe menő leírás alapján - kihúzni néhány ágat egészen tier X-ig. :DDD

(#235502) tasiadam


tasiadam
veterán

nVidia now-ot tesztelek most, itt is van 1 link, hogy milyen a free opcióval. Szerintem játszható, ha nincsennek benne a mikrolaggok. Relatíve kevesebb FPS-t ad, mint régen, még túrom a beállításokat, miért lehet.
https://www.youtube.com/watch?v=lU5vI0g8J74

Ha sikerrel járok és játszható, eladom a gépem és előfizetek.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#235503) joergie válasza tasiadam (#235502) üzenetére


joergie
őstag

Nálam azt csinálták, 1.5 éve vagy mikor(rákeresel itt a topikban irkáltam róla tavalyi első félévben), hogy kb játszhatatlan volt(homály, mint egy streamnél amikor nincs sávszél és visszabutul, egyszerűen nem látod mire és hova lősz, minimap olvashatatlan), kivéve amikor senki nem játszott(éjszaka, hétvégén akkor se), és egy héttel az előfizu megújítása alatt hirtelen megjavult, elfedvén az előfizetési hónap korábbi tapasztalatait. Meg azthiszem ünnepekkor, vagy akciókor is játszható volt, ingyenesen is, szóval nem a kapacitással volt gond.
Szerintem jóóóól teszteld ki legalább 2-3 hónapig, mielőtt ilyen döntést hozol.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#235504) tasiadam válasza joergie (#235503) üzenetére


tasiadam
veterán

Előfizetek szerintem a kicsire, ami low power intel + 2080 kb erőben. Redditen írták, hogy a 3080 + AMD procis sokkal bikább, de nem akarok fölöslegesen fizetni érte 4 ezret, ha nem élek vele (1080p monitor, bár egy 4k se lenen rossz, a szemem miatt. )

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#235505) 2thletme2day válasza Viktoár (#235500) üzenetére


2thletme2day
őstag

Pedig jó kis tank az M6 teljesen kihúzva. Én nagyon szeretem még úgy is, hogy az első skilljüket tanulják a legények mert a rendes legénység ment tovább az ágon.

(#235506) ollie válasza Viktoár (#235500) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az egyik kedvencem heavyk között, kifejezetten nagy a DPM-e, jó és pontos az ágyú, és a látótávja is kiemelkedő, ami sokat segít tier 6-ban, mert a legtöbb heavy még alig lát azon a szinten.

[ Szerkesztve ]

***

(#235507) Viktoár


Viktoár
addikt

Meglátjuk fullosan milyen lesz csak odáig el kell jutni. :D

Üdv:Viktor

(#235508) joergie


joergie
őstag

Holnap(péntek) 16 órától a wotinfo twitch csatornáján Cheff közvetíti(magyarul) ahogy tankelit megnyeri a twitch kontribútorok steelhunter versenyét.
dropok:
60 perc nézés után: 1200 Steel Hunter Seal :U
120 perc nézés után: 3 db Steel Hunter Mk. II matrica :U
150 perc nézés után: 1 db Shield of Ullr 2D stílus (lásd lent) :U

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#235509) CirrMee válasza joergie (#235508) üzenetére


CirrMee
addikt

Ciff már valami külföldisztáni nyelven tolja csak újabban?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#235510) po1son válasza CirrMee (#235509) üzenetére


po1son
addikt

klingon nyelven tolja

;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#235511) CirrMee válasza po1son (#235510) üzenetére


CirrMee
addikt

Mondjuk esélyes, hogy kevesebb problémája van azzal, mint a madzsarral... :))

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#235512) Swinegod válasza joergie (#235508) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát őszinte leszek, van kismilliárd videós akit angolul lehet nézni, magyar azé meglehetősen kevesebb, szóval annak, hogy angolra váltott szar értelme se volt, de cserébe neki legalább van mocskos erős akcentusa, hogy még majdnem hogy némán is észreveszed, hogy csávókám magyar

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#235513) phoenix1989 válasza Swinegod (#235512) üzenetére


phoenix1989
őstag

az hogy volt e értelme vagy sem azt csak ő tudja. ezt nézői szemmel nem fogod tudni meg ítélni. azt gondolom szíve joga azt csinálni amit szeretne, mint ahogy másoknak is. Hazai szemmel nézve persze rossz hiszen kevesebb lehetőség maradt magyarul nézni tartalmakat,ha ez egy előre be nem jelentett váltás volt akkor egy szemét húzás az előfizetőivel szemben, hiszen nem angolra fizettek elő. abban az esetben ha előre tájékoztatta őket akkor viszont nincs miért panaszkodni.

[ Szerkesztve ]

(#235514) po1son


po1son
addikt

parancsok látási rendszere is mekkora egy bug halmaz a játékban...
egyszer ha úgy van kedve 4 bokron keresztül felspotol bárkit, máskor meg olyan mintha nem is lenne... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#235515) phoenix1989 válasza po1son (#235514) üzenetére


phoenix1989
őstag

mert az úgy vicces. ja nem. engem ma az idegesít hogy folyamatosan mellé lő full célzással. és ma rohadt sok. meg nem megy be a nyilvánvaló se

(#235516) Viktoár válasza phoenix1989 (#235513) üzenetére


Viktoár
addikt

Hát én magyarul sem voltam képes 2 percnél tovább nézni/hallgatni. :DDD Egyszerűen a beszédtechnikája és a hanglejtése valami egészen pocsék sajátos. :U Inkább nem is szeretnék felette ítélkezni, maradjunk annyiban hogy úgy ahogy van az egész srác nekem antipatikus. ;)

Üdv:Viktor

(#235517) joergie


joergie
őstag

Mert nem hallottad a rendes beszédtempóját. 14évesen ahogy fullidegből csatát vezetett....rögtön értenéd miért idegesítő ebben a tempóban ;]

Más. elérkezettnek látom az idejét fellebbenteni a túlmisztifikált obj277 frontpáncéljáról a fátylat...mert nincs. Ennek a tanknak nincs frontpáncélja.
Ez egy live visual 3d kép a frontjáról...egy Királytigris ellen! (225mm átütés)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#235518) Swinegod válasza joergie (#235517) üzenetére


Swinegod
őstag

Ennek nem az, hogy jó a teste, hanem kibaszottul random. A közepére célzol, de 2 centit elmegy balra, bumm, auto-bounce. Aztán ha még forgolódik is mellé...

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#235519) WoodrufF válasza phoenix1989 (#235515) üzenetére


WoodrufF
tag

Daki videójában láttam egyszer párbajozott, Early -vel volt kinézett a szikla mögül az ellenfele is, ő lepattant az ellenfele meg besebezte. Azonnal nyomta: ESC, dezertálás.
Na ezt tökélyre fejlesztettem játékba belépve első csata, hasonló szitu: ALT + F4.. :D

(#235520) Dobi 562 válasza WoodrufF (#235519) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ugyes vagy! Jol kibaszol a sajat csapatoddal (is).

(#235521) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szegeny 705A, full HP-rol ment a garazsba! Szerintem most eloszor fordult ilyen elo, hogy full hp-rol kiszedtem X-es tankot. :P

(#235522) tasiadam válasza Dobi 562 (#235520) üzenetére


tasiadam
veterán

Éjfélkor játszottam, a 4. meccs után annyit írtam a chatbe, hogy wg, egyszer könyörgöm, legyen már egy hasznos csapatom és nem ilyen idióták. 2 low hp heavy-re fél 4 fullhp med rámenni, persze ki is kapunk miattuk. Spotolok 5 ember, elöttük van 5 td, mind mellé lő, meg nem lő. Nemtom kinek a videója volt, lehet hopgy chems, hogy spotolt ő 10 embert, és 0 (nulla) sebzést osztottak ki a 10 emberre.
Itt nem baszik ki senkivel szerintem.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#235523) tasiadam válasza Dobi 562 (#235521) üzenetére


tasiadam
veterán

Ammorekt

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#235524) Dobi 562 válasza tasiadam (#235522) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerinted massal nem fordul elo, hogy szar csapatokat kap? Haromszog jatekosok amugy is teljesen vakon vannak, azert ulnek haromszogekben a piros vonalon mert hozzaertes hianyaban ennyire telik toluk (vagy tesztoszteronhianyosak (is)).

Ha kilepegettek par szar loves utan akkor egyreszt a sajat csapattal azert basztok ki mert tovabb csokkentitek a nyeresi eselyt az ellenfellel meg azert mert kevesebb a lefarmolhato HP.

Nehogy mar megmagyarazzatok, hogy ez a helyes amit csinaltok! Ha ennyire frusztraltak vagytok akkor tartsatok szunetet, jatszatok massal!

(#235525) tasiadam válasza Dobi 562 (#235524) üzenetére


tasiadam
veterán

Én nem lépek ki játékból, de hha van szemmel láthatóan 14 idióta 1 csapatban az emberrel, tökmindegy hogy mit kezd. Pl ha spotol, nem lőnek, mert a map túlsó végén lévő valakit akarják habzó szájjal lelőni. Pingelsz, hogy vigyeljenek, 0 reakció.
Ha heavy vagy és kérsz covert (hogy ne kerüljenek be) eszük ágában szincs 1 centit is odafigyelni, ha kéred se, majd sípolnak, hogy noob team.
Bártan kijelenthetjük, hogy az MM továbbra is szar ebből a tekintetből. Inkább várok 2 percet, csak legyen 50% winrate a csapat tagjainak, és nem ilyen 40k game 45% winratel mennék, aki azt se tudja, mire figyeljen.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#235526) WoodrufF válasza Dobi 562 (#235520) üzenetére


WoodrufF
tag

Szerintem meg az RNG- b.szik minket vazelin nélkül.
Köszi de nekem ebből 1kor elég naponta, sajnálom ha elrontom ezzel valaki élete körét.

(#235527) Dobi 562 válasza tasiadam (#235525) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ertem mirol beszelsz, becsereltem az FCM 50t-t ELC-re, ami egyebkent nagyon fun tank de gyorsan megertettem miert gun markolja mostanaban az osszes streamer a light-okat szakaszban. Egyszeruen keptelenseg spottolni vannak olyan csapatok. Volt hogy visszamentem csata kozben hatra a kemperekhez megnezni hogy merre nez a tornyuk, miert nem lovik a spotomat mert nem ertettem... :DDD

(#235528) phoenix1989 válasza tasiadam (#235525) üzenetére


phoenix1989
őstag

Én azt szeretem amikor light tankkal spotolsz de senki nem lő, ezért fogod magad hátrébb állsz hogy ne basszanak szét és lövöd azt amit magadnak spotolsz. Ekkor jönnek a mögötted eddig inaktív barmok hogy húzzál előre spotolni. Teszel megint egy kört és ugyan úgy leszarja hogy ott van 20tank előtte. Röviden ha spotolsz az a baj ha nem akkor az. Úgysem foglalkozik vele senki. A kedvencem az volt (ez már nagyon régen történt ) a csávó folyamatosan küld előre hogy spotoljak heawy vel. Mondtam neki nem fogok látni senkit engem meg szét fognak szedni. Ez a vita ment kb 5 percig mert nem értette meg ,hogy úgy fogok meghalni hogy senkit nem fogok észrevenni. Nyomta ugye a szokasost hogy balfasz vagyok stb. 5 perc után elegem lett mondom neki akkor jól figyeljen mert elindulok mert hát ő a profi jobban tudja. Mentem kb 2 tankhosszt előre majd meghaltam és ugye nem láttam senkit. Reakciója . Balfasz barom minek mész előre stb.csak néztem hogy ez most komoly?

(#235529) jano_77 válasza Viktoár (#235516) üzenetére


jano_77
nagyúr

Régen hasonlóan vélekedtem róla én is, de szerintem sokat változott - komolyodott!
Én szerettem nézni, mert jól játszik, tudtam tőle tanulni és mindig elmondta, hogy mit, miért csinál. De az angol nem barátom, így mostanság már nem nézem - de mondjuk játszani sem igen játszom. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#235530) hulp01 válasza Dobi 562 (#235527) üzenetére


hulp01
senior tag

Én is megvettem az elc-t és imádok vele játszani. Eszméletlen, hogy milyen helyzetekben nem spotolódik. Volt, hogy egy Lansen C volt gyakorlatilag a proxy spot köröm mellett közvetlenül és nem vett észre. De sokszor tényleg rettentő frusztráló játszani vele, amikor ez a sok agyhalott nem lő semmit, amit spoton tartok. A meccsek elején általában semmi értelme felderíteni spot dmg céljából, mert úgyse lövi őket senki. Max. annyi értelme van, hogy tudjuk merre megy az ellenfél. Bár szerintem a játékosok egy jó részének még a minimap sincs bekapcsolva. Bár annyiban azért védeném is őket, hogy simán mondhatja azt is az rng, hogy bekaphatod, aztán mellélőnek, lepattannak, meg hasonlók. Volt nem egy olyan is, amikor láttam, hogy mindenki lövi a spotot (mondjuk mountain passon), csak éppen senki nem találja el őket (lehet rng, lehet bénaság is).

(#235531) CirrMee válasza WoodrufF (#235519) üzenetére


CirrMee
addikt

Ne tessék ilyet mondani, mert itt keresztre feszítés a minimum érte. Mit képzelsz magadról, hogy a saját gépeden akkor lépsz ki, amikor kedved tartja...? :N

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#235532) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Ér valamit a mentor skill? Megéri fejleszeni vagy menjen inkább helyette a javítás?

[ Szerkesztve ]

(#235533) Dobi 562 válasza CirrMee (#235531) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem keresztre feszítés, hanem ban. Remélem hamarosan bevezetik az EU szerveren az NA fair play policy-t. Menni fog a levesbe az összes dezertálgató, másokat fedezékből kitologató, chat-en anyázó meg tengeralattjárózó hülyegyerek.

Szóval lehet viccelgetni, attól még nem normális dolog amit csináltok.

(#235534) Macka


Macka
veterán

15/3.
Szerintem mára elég is lesz. :W

(#235535) CirrMee válasza Dobi 562 (#235533) üzenetére


CirrMee
addikt

Ban? Miféle ban jár itt érte a fórumon?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#235536) Swinegod válasza CirrMee (#235535) üzenetére


Swinegod
őstag

Elmondta, hogy a játékban

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#235537) CirrMee válasza Swinegod (#235536) üzenetére


CirrMee
addikt

Én meg elmondtam előtte, hogy itt jár érte keresztre feszítés.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#235538) Swinegod válasza CirrMee (#235537) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem csoda, én is elküldök bárkit oda ahol a nap nem süt ha 10 éves módjára kilép a meccsből mert 1 egész dologgal nem neki kedvezett az rng abban a meccsben
Aki kitol, amit mondok annak azért chatbanolni szoktak

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#235539) Dobi 562 válasza Swinegod (#235538) üzenetére


Dobi 562
addikt

És milyen vicces mikor sokszor 1-2 afk-val a csapatban nyerünk. :D

(#235540) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Prime gaming június,elérhető.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#235541) po1son válasza Gubu0101 (#235540) üzenetére


po1son
addikt

cool, skorpion g bérelhető 10 napra.... :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#235542) tasiadam válasza po1son (#235541) üzenetére


tasiadam
veterán

Zsenialis farmolo tank szerintem. 1 meccs siman hoz 75-150k-t premiummal es boostal

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#235543) Gubu0101 válasza po1son (#235541) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen,már ki is béreltem :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#235544) 2thletme2day válasza po1son (#235541) üzenetére


2thletme2day
őstag

Kíváncsi vagyok rá. Tuti kibérelem én is ha hazaértem. Amúgy is kell német td legénység mert nem kezdtem el egyik ágat sem de így legalább nem 75%-ról kell kezdeni a legények képzését. Amúgy én már csak a 100%-os legénység miatt is mindig kibérelem ezeket a tankokat. Elvannak a barakkban míg bevetésre nem kerülnek és akkor azért ez elég nagy segítség ha nem 75%-ról kell indítani egy új ágat.

#235543Gubu0101

Most parancsnok nem is része a lootnak? Ha így van akkor az szomorú...

[ Szerkesztve ]

(#235545) Gubu0101 válasza 2thletme2day (#235544) üzenetére


Gubu0101
veterán

Most “csak”azok vannak,amiket latsz a kepen :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#235546) WoodrufF válasza Dobi 562 (#235533) üzenetére


WoodrufF
tag

Csak reménykedj, esetleg addig is költs sokat erre a kiegyenlített, fair játékra. ;)

(#235547) Dobi 562 válasza WoodrufF (#235546) üzenetére


Dobi 562
addikt

:F

(#235548) joergie


joergie
őstag

Néztétek tegnap a steelhunter cc eventet twitchen? tankelit csöppet leszerepelt. azt nemtom hogyan élte meg, de ahogy láttam meccsek közt nem volt a gép előtt. Cheffet néztem inkább mert ott többmindent mutattak a mapon.
Mi a véleményetek az Orzanel féle stratégiáról? (camp a legerősebb heavyben, amíg csak lehet, és kerülni a konfrontációt) Eddig se bírtam a tagot, de ez...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#235549) Dobi 562 válasza joergie (#235548) üzenetére


Dobi 562
addikt

Dolgoztam sajnos. Akkor Orzanel megnyerte?

(#235550) Gubu0101 válasza joergie (#235548) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem ment folyamatosan a dropok miatt,neha neztem bele,nem is lattam tankelit nevet :D Kb en is azt taktikaztam,kerultem mindenki meg szelen mozogtam,igy vegeztem 5.helyen,mondjuk medel mentem es 1 kort,annyira nem jott be ez a jatek,kb pubg,ami ugy szint.Ott is mentem vagy 3 kort,egyszer sikerult top3-ban lenni.
Erdemes lesz hetvegen nezni most majd a twichet,lehet jo cuccokat szerezni meg asszem prem tankot is.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.