Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Kár, hogy a Spark szériával indítanak, pedig a a Camon30 a nagy durranás :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2) kbyte1024 válasza Donki Hóte (#1) üzenetére


kbyte1024
veterán

Bizony, hozhattqk volna valami komoly cuccot is.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) joey04


joey04
titán

remélem az értelmes készülékek is jönnek majd.

(#4) judas13


judas13
addikt

Akár ezekkel is, de a komolyabb cuccaikkal is nagyot üthetnek majd a piacon.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#5) Teringettét


Teringettét
csendes tag

No, akkor majd mehetnek ezekre is a Különösen ajánlott pecsétek, mint anno a Doogee, Verné, Open Dott stb ipari hulladékokra. Mert hát ócó.

[ Szerkesztve ]

(#6) Graphics válasza Teringettét (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amiket felsoroltál voltak, de az Op3nDott egy magyar agyszülemény, meglovagoltak vele egy tablethullámot és kész.

A Vernee ígéretes volt, de szerintem ott se volt több.

A Doogee kicsit halott ötlet volt. ( és azóta át is "konfigolták" magukat)

-

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az árakat elnézve nem versenyképes a paletta egy Moto, Redmi, Poco-val szemben sem.

-

(#8) Bog válasza Teringettét (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ne ferdíts már, Doogee soha sem kapott ilyen plecsnit, még ajánlottat sem, Op3ndott szintén nem, az első Vernee igen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) haruspex válasza Graphics (#7) üzenetére


haruspex
aktív tag

Én sem látom hogy ebben mi a nagy durranás. A legjobb is max szódával elmegy, de aki no nem telefonokra vágyik garanciával ott van az alza, meg pl az oscal tiger néven futó csodák, másr 55ért. Modnjuk a szoftveres háttér az nem tudom milyen tecno-éknál

(#10) Oldfoksz


Oldfoksz
junior tag

Redmi note 12 ( amoled,sd685,4/128) a jetinél 53ezer.
Kártyásan.
Ez igy a tecnonak piros betli ződásszal.
A tecno 50 ezresért ad egy kakukkos karórába való
G36-ot.

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#11) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

"A modellek (lentebb a lista az árakkal) típustól függően Unisoc T vagy MediaTek Helio G szériás SoC-vel dolgoznak..."

Jaj, de jó lesz hogy jönnek, megtörik a Nokia/HMD elviselhetetlen monopóliumát az alsópolcos ipari hulladékok területén. :D :W

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#12) rdt89


rdt89
addikt

A Camon 30 Premiere lenne igazi gyilkos idehaza :R

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

Ugye az a Helio G36 csak valami tévedés akart lenni? Bakker. Szart ne hozzanak már ide, van bőven (pl HMD). A többi sem váltja meg a világot, max egy márkával több az átlag.

(#14) janeszgol válasza Donki Hóte (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

A linkelt telefon mitől nagy durranás?

(#15) Teringettét válasza Bog (#8) üzenetére


Teringettét
csendes tag

Nem ferdítek.

Itt sem.

[ Szerkesztve ]

(#16) roli543


roli543
őstag

Szegény ember iPhoneja😂

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#17) rdt89 válasza janeszgol (#14) üzenetére


rdt89
addikt

Nem az a nagy durranás, hanem ez. Sony-val fejlesztették a kamera algoritmust, a videó rögzítést is és a GSM teszt alapján iszonyat b.szó gép lett :Y Konkrétan a vezetékmentes töltésen kívül mindent is tud és mindegyik kamerája kiegyensúlyozott, még az előlapi is. :R

[ Szerkesztve ]

(#18) Bog válasza Teringettét (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

my bad, nem emlékeztem erre (az opendott telefont ki sem dobta a kereső...), igazad van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) Bog válasza rdt89 (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Lesz erről az egészről videós szájtépés, mert nyilván megint én voltam az a madár, aki kábé a legtovább maradt és végtelen kérdést tett fel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) rdt89 válasza Bog (#19) üzenetére


rdt89
addikt

Erre nagyon kíváncsi vagyok, már bejelentése óta nézem ezt a készüléket, annyira ráfüggtem, hogy minden elérhető információmorzsát elolvastam már róla. :R Örülök neki, hogy pont egy magyar tesztelő ment rá ennyire és saját nyelvemen élvezhetem a plusz infókat. :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Graphics válasza Teringettét (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor az nem volt rossz ajánlat, de ekkora időtávból latható, hogy ami akkor nem votl fontos,, ma már azzá vált.

Support.

Mondjuk az Op3ndott egy kalap hazugság votl nekem már akkor is... Látható, hogy túlzott üzleti ügyködés volt a cél...

[ Szerkesztve ]

-

(#22) WackyRaces válasza Teringettét (#5) üzenetére


WackyRaces
csendes tag

Meizu is ott van a retek listán 😃
Jól eltűntek szerencsére ezek a f@sok.

(#23) Bog válasza rdt89 (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ja, hát a Camonról egy büdös szót nem tudok mondani, mert azt ide sem hozták.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) janeszgol válasza rdt89 (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Na, ez már döfi. A Xiaomi 12T-re emlékeztet, ami szerintem egy szuper teló. (A 11T meg az egyik legkedvencebb telóm.)

(#25) Graphics válasza WackyRaces (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért voltak fosok?
Azért az messze volt attól.:)

[ Szerkesztve ]

-

(#26) judas13 válasza rdt89 (#20) üzenetére


judas13
addikt

Detto :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#27) haruspex válasza WackyRaces (#22) üzenetére


haruspex
aktív tag

A Meizu? Egy munkatársamnak rendeltünk anno, az egyik legjobb telefon volt. Saját oprendszerük is volt egy időben, csal mondom.

(#28) Fred23


Fred23
nagyúr

Szerintem ezekkel az árakkal nem szereznek itthon piacot. Legalább indulásnál illene valami versenyképesebb árazással próbálkozni.

(#29) DS39 válasza Fred23 (#28) üzenetére


DS39
nagyúr

Hát ja. Az árak és a SoC így elég gyönge.
Moto, vagy Xiaomi hasonló áron megbízhatóbb választás.

(#30) Vtwo


Vtwo
senior tag

Elnézve s portfóliót és az árazást nagy tarolásra nem számítok tőlük.

(#31) p2pp


p2pp
őstag

Meg jöhetett volna a Vivo és a Google Pixel is, mint pl a szomszédban a Sógoroknál (A).

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#32) Luck Dragon

Mindig jól jön egy új versenyző a piacra .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) judas13 válasza WackyRaces (#22) üzenetére


judas13
addikt

MX3-om sosem hagyott cserben ma ia megvan működőképesen...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#34) doooo válasza rdt89 (#17) üzenetére


doooo
veterán

A kamerák azért jó távol vannak a kiegyensúlyozottól. A zoom-képeken egy rendes részletet nem hagy az algoritmus (ez a Sonys dolog is nagyon kérdőjeles; ezek a képek a konkrét ellentétei a Sony-féle "filozófiának", dicsekedni nem lehet velük; ja most látom, csak egy chipet jelent ez, ami a Sony kameráiban is megvan... hát ott nem úgy szerepel, mint itt, ha ez igaz is).
A többi kamera képei is szenvednek ettől, csak kevésbé (ami ebben a kategóriában bele is fér, csak ne essünk ennyire túlzásba a dicsérettel).
Az egészben az a legrosszabb, hogy a szövegben mégis más van leírva a tesztben. Holott egyértelmű, hogy márpedig nem úgy van. Pl ez a kép: [link] elsőre hú de szép, színes, aztán kicsit, de tényleg csak kicsit belenagyítasz és olajfestmény az egész (pláne a jobboldali fele).

[ Szerkesztve ]

(#35) Donki Hóte válasza p2pp (#31) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Google Pixel rövidesen kapható lesz hivatalosan nálunk is :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#36) rdt89 válasza doooo (#34) üzenetére


rdt89
addikt

A videóban viszont elég jó. Egyébként ez egy 200 ezer ft alatti készülék, bőven beleférnek ezek a hibák, van amelyik gyártónál 300+èrt nagyobb gondok vannak :R

(#37) doooo válasza rdt89 (#36) üzenetére


doooo
veterán

Igen, ez igaz.

(#38) lolal


lolal
senior tag

Pont ezekkel a meglehetősen gyenge és elavult modellekkel jönnek be, mikor házon belül sokkalta jobb, erősebb alternatíváik vannak. Gratulálok, kiváló üzletpolitika. :B

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#39) joey04


joey04
titán

Megnéztem a Bog féle videót. Ez még rosszabb mint vártam...

(#40) Ricardo válasza Bog (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Megnéztem a videót. A lite flagship kifejezés mindent vitt :DDD
Összességében jó, hogy jön egy új márka(minél nagyobb a választék, a felhasználóknak annál jobb), de ahogy látom, azt a lépcsőt jelenleg( remélhetőleg változni fog) ők sem tudják megugrani, hogy a kultúrális eltéréseket figyelembe vegyék. Ott van a szelfi kamera. Nem baj ha jó minőségű, de fő marketing érvnek, kicsit erős.
Én azért ezek az alapmodellek mellett felvillantottam volna, egy komolyabb darabot is.
mert az érthető cél, hogy egyelőre csak lássák az emberek hogy van ilyen is, és komolyabb eszköz árát ugysem fizetik ki egy "ismeretlen " márkáért, de meg tudnák mutatni, hogy "mi azért tudunk ilyet is".
Ez a mostani stratégia kétélű fegyver, hiszen bene van a pakliban, hogy aki most találkozik első alkalommal a márkával, és ránéz az itteni felhozatalukra beleteszi őket egy olyan skatulyába, hogy jött egy sokadik kínai gyártó, aki tucatkacatokat gyárt. Ha meg kialakul egy ilyen kép róluk, azon nagyon nehéz lesz változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#41) judas13


judas13
addikt

Pedig el lett mondva a videóban világosan, hogy most csak szondázzák a piacot ( mondjuk ezzel csak a nagyon alsó polcos kategóriát tudják ha egyáltalán ) és ha OK a fogadtatás akkor mennek majd tovább. Akár a Phantom V-ig bezárólag...
Mondjuk már most a 2-3 security patch és az esetleg egy fő verzió kérdése már alapon elgondolkodtató történet és ne is menjünk tovább.
Ettől függetlenül én drukkolok nekik, csak a fogyasztók járhatnak jól ezzel a bővülő kínálattal.

Lite Flagship tényleg ezt már büntetni kéne azért.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#42) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Lesz egy óriási hátránya is ezeknek a telefonoknak: a trójai faló és egyéb más vírusok könnyedén megtalálják őket. Ezért inkább hanyagolom őket.

[ Szerkesztve ]

(#43) p2pp válasza Wallenberg (#42) üzenetére


p2pp
őstag

Anno a Huawei P40 Pro Android 10-en csücsült az idők végezetéig. :)
De sosem volt ilyen gondom. Néha kapott Biztonsági friss. Ennyi!
Majd meglátjuk.
Vivo x100 Zeiss lencsével az inkább jöhetne hivatalosan is végre!
[link]
Megérne egy misét :) :C
Ja már van :) [link]

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#44) joey04 válasza judas13 (#41) üzenetére


joey04
titán

Igen, de ez nem jó szondázásnak. Olyan áron hoznak termékeket, amennyiért lehet jobbat is kapni, ismertebb márkáktól. Ahogy Bog is mondta, itt 2 lehetőség lenne: vagy sokat belelölni marketingbe, vagy árban a konkurencia alá menni. Egyik sem történt meg.

(#45) Graphics válasza Wallenberg (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Technikailag és szakmailag ennek mi lenne az oka?

Mitől találják meg könnyebben, ha a Google biztonsági csomag megfelelő.

Pár hete használtam egy olyan készüléket, amely 2021 óta nem kapott biztonsági Update-t, Android 10-zel, de nem találták meg a trójaik és más sem...

Miért találják meg ezt a készüléket akkor?

:)

[ Szerkesztve ]

-

(#46) judas13 válasza joey04 (#44) üzenetére


judas13
addikt

Ez mindenképpen érdekes, hogy így és ilyen vastagon fogó filccel akarnak nyitni a piacon. Nem tudom mit és hogyan mértek fel, mik azok a számok ami nekik már onnantó fogva nyereséget jelent, középtávon legalábbis. Így távol Afrikától? Nemsokára kiderül.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#47) Graphics válasza judas13 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És távol Shenzen-től.

[ Szerkesztve ]

-

(#48) judas13 válasza Graphics (#47) üzenetére


judas13
addikt

:D :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#49) PuffyDog


PuffyDog
junior tag

Kár, hogy a normálisabb telefonjukat nem hozzák.

=>> MyGuava-val most 5,87 euró üti a markod! K&H vagy Gránit Bank számlát nyitsz? Mindkettőnél 50 000 Ft bónusz jár! Írj még ma, és segítek! <<=

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.