Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98101) Strezi válasza sanzi89 (#98098) üzenetére


Strezi
őstag

Ez pl. nagyon "brinás cucc" és messze jobban, viselhetőbben néz ki mint amiket linkeltél. Nomeg örök élet ..

http://www.goreapparel.com/gore-bike-wear/men/shorts-tights-pants/countdown-2-0-windstopper-active-shell-pants/TCOUNR.html?cgid=gbw-men-geartype-bibs-pants&dwvar_TCOUNR_color=9991&start=11

Ez meg teljesen nadrág kinézet

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#98102) hegyimorc válasza sanzi89 (#98098) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Ilyen 20-30 dolláros alis cuccoktól kb azt várhatod amit tapasztaltál.
Arra nem számítanék, hogy hasonló áron igazán tartósat kapok.

Én ezt a kettőt használom, mindkettőt tudom ajánlani:

Vaude Virt Softshell illetve Endura Stealth Lite. (Utóbbi is softshell.)

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#98103) StLui


StLui
veterán

Ehhez a lámpához mit szóltok? Azon kívül, hogy nem olcsó!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98104) DUB Inc. válasza eastsider (#98092) üzenetére


DUB Inc.
aktív tag

Nekem a csavaros felfogatású van és nem a gumis, teljesen rendben van.

Innen rendeltem: [link]

(#98105) Hasaggymeg válasza eastsider (#98100) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem fogsz csalódni benne...a bekapcs meg valszeg zavarni fog,bár nincs fotóm róla,én egy ilyent csíptettem be hosszában a tetején,hogy takarja a fényét.

(#98102) hegyimorc+Strezi...nem tudom feltűnt-e nektek,hogy bár világos a minőségbeli különbség,de azért mégis csak ő 20 dollárosokról érdeklődik,ti meg ajánlotok neki 200 dollárosokat. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#98106) DUB Inc. válasza Hasaggymeg (#98105) üzenetére


DUB Inc.
aktív tag

Engem nem zavar egyáltalán, igaz ritkán megyek full sötétben, de ott sem...

(#98107) kacsyx válasza Strezi (#98101) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Sokan ennyi pénzért komplett biciklit vesznek. Biztos nagyon tartós és nagyon jól megfelel a célnak, de én inkább veszek olcsót és megoldom okosan kombinálva. Egyébként nekem az előzőek külsőre is jobban tetszettek, de ez már teljesen szubjektív.

(#98108) AtisFace válasza kacsyx (#98107) üzenetére


AtisFace
csendes tag

(#98105) Hasaggymeg + (#98107) kacsyx
Neten lehet találni igazán jó akciókat! Fél ár környékén hozzá lehet jutni top kategóriás cuccokhoz és garantálom neked, hogy olcsóbb cuccokat akárhogy kombinálod közelében sem lesz!
Én wiggle-ről tudtam venni ~25 ezerért (itthon alpinbike-nál 67e) Gore Alp-X pro softshell mezt lecipzározható ujjakkal és brutál jó! Van pár technikai cuccom, de nem igen tudnám kiváltani úgy, hogy közel azonos mértékben jól működjön!

[ Szerkesztve ]

(#98109) Hasaggymeg válasza DUB Inc. (#98106) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Főleg teljesen sötétben és a <75% töltöttséget jelző zöld fény az ami roppant erősnek hat.Ha 2,vagy 3-as fokozaton használom,konkrétan erősebb a bekapcs fénye a szemembe mint az ami az útról visszaverődik,így sz@rul látok.Egyes fokozaton,ami a legerősebb,és/vagy mikor már <25% töltöttséget jelez a pirosra változó gomb,már nem zavaró.Az odahelyezett gumi pont olyan mint a lámpa gumiburkolata,vele együtt nyomható a kapcsoló,alóla meg kiszűrődik annyi fény,hogy lássam zöld-e,vagy már piros.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#98110) StLui


StLui
veterán

Drága cuccok tényleg bitang jók tudnak lenni, van olyan, nem bringás cuccom, amit 15 éve nyúzok, és pont olyan színre is mint új korában! Tehát jó esetben tényleg megérik az árukat hosszú távon, de ahogy megvettem a "tüskés" pedált a második úton kiszakította a kompressziós zoknimat vádlinál, szerencsére már vagy 6 éves, nem sajnáltam annyira, de a 200 usd-os nadrág esetében lehet eret vágtam volna magamon :D

(szintén 15 éves sídzsekimben kerti munkáztam, földet lapátoltam, mindent kapott már, na ez már kezd szétesni.)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98111) Hasaggymeg válasza StLui (#98103) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Csúnya (bár ez ízlés kérdése) és drága (ez meg pénztárcáé :DDD ) de brutális lehet az a 900 lumen,hisz az én Sigmám fejfájást okoz ha belenézel a "nyamvadt" 200 (mérések szerint 240) lumenjébe. :Y

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#98112) hegyimorc válasza Hasaggymeg (#98105) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"nem tudom feltűnt-e nektek,hogy bár világos a minőségbeli különbség,de azért mégis csak ő 20 dollárosokról érdeklődik,ti meg ajánlotok neki 200 dollárosokat."

A második szó abban amit írtam a "20", vagyis feltűnt, de annak semmi értelme, hogy egy gagyi alis 20 dolláros gatya helyett ajánljak egy másikat ugyanonnan ugyanannyiért. Miért lenne más? Pont ugyanolyan lesz mint amilyet már használt.

Igaz, hogy mindkét gatya drága amit ajánlottam, én is sajnáltam volna rá a listaárat, de ki mondta hogy listaáron kell megvenni? A Vaude-ét éveken át nézegettem, mert bár megtehetem, de annyit még én sem adok érte amennyi a normál listaára. Aztán egyszer csak 73% kedvezménnyel lehetett megvenni. Akkor vettem. (Azt hiszem a chain reactons szokott ilyen durva akciókat csinálni)

Az Endurát is hasonlóan.

Nem is igazán emlékszem arra, hogy mikor vettem valamit full listaáron, az apró azonnal szükséges fiszfaszokon kívül.

ps: egyébként ha a 20 dolláros alis kibírt két szezont akkor az nem volt olyan rossz ár/érték arányú.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#98113) StLui válasza Hasaggymeg (#98111) üzenetére


StLui
veterán

És élettartam garis, bár itt biztos van valami apróbetűs, 20 év múlva visszaviszem mert valami bibis?
Viszont elég jelentős extra kedvezménnyel lehet elhozni, azért nem féláron.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98114) Strezi válasza Hasaggymeg (#98105) üzenetére


Strezi
őstag

A kérdésben sehol nem szerepelt az ár, viszont fontos volt a kinézet. Meg egyértelmű hogy mindennapos, tartós használatra kell a felhasználás miatt.

De, tudjuk hogy te gondolatolvasó és nyelvművelő vagy, szóval nem gond :U

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#98115) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#98111) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Kérdés, hogy azt a 900 lument szétteríti egy nagy, viszonylag jó fényű pacába, vagy koncentrálja egy atomvillanásba? Utóbbi esetén a bringás csak azt a foltot fogja látni, a környezetet nemigen, szóval cseberből vederbe.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#98116) StLui válasza -=RelakS=- (#98115) üzenetére


StLui
veterán

Újbuda Superior csapat terep edzéshez tervezi használni, gondolom jó lehet

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98117) RaiZka


RaiZka
tag

Sajnos úgy fest, hogy sikerült a hátsó kerekem egyik küllőjét eltőrni. Legalábbis lifeg.. Valszeg elkaptam egy fadarabot..

Mennyire szabad így közlekedni vele? Mennyir teszek rosszat vele?

A mai utam a Speed-Waybe total felesleg volt, mert ők bizony csak outit szoktak szervízelni és, hát időpontom sincs.. Így marad a másik hely ahova alapból járok, de Ők csakholnap délben nyitnak.. :O

(#98118) StLui válasza RaiZka (#98117) üzenetére


StLui
veterán

Nekem egy túra elején kettőt kitört teljesen egy szikla, kődarab, de a túrát végigtekertem úgy hogy rátekertem őket a többi küllőre, nem volt extra gond akkor sem amikor javították

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98119) Strezi válasza RaiZka (#98117) üzenetére


Strezi
őstag

Csak egy szakadt küllő nem azonnali harakiri, ha nincs benne nagy nyolcas amúgy.

Pótold, ahogy tudod, azért ;) Ideiglenesen érdemes behajtogatni a tőbbi küllő közé, hogy ne lifegjen vagy csavarodjon fel rossz helyre.

Én minap (óra szerint) 83-mal mentem, még megvagyok egy küllő szakadással. Nem tudom pontosan mikor tört el az a küllö, lehet hogy kb. tavaly ilyenkor amikor leszakadta a váltóm is :DDD

Mivel racsni belső oldal, ezért nem tudtam még itthon pótolni ...

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#98120) sanzi89 válasza AtisFace (#98108) üzenetére


sanzi89
addikt

Békéscsabán nem lehet ilyen ruhákat boltban találni, felpróbálni és ha már valamire ilyen sokat költök, akkor azt szeretném vásárlás előtt megfogdosni, kipróbálni. Ilyen 20-30-40k-s nadrágot nem terveztem venni, sajnos nem ebben a ligában focizok anyagilag. Ezen kívül szubjektív, de nekem kb. legjobban az a nadrág tetszik képről, amit másodiknak linkeltem.
Nem vitatom, hogy nem a 20 dolláros Aliexpress-es téli nadrág a minőség hovatovábbja, de arra a napi 2*6 km-re nekem szerintem meg fog felelni. A kabát amiben egész évben járok egy 3.000Ft-os Lidl Softshell, és számomra tökéletesen megfelel. Biztos nem a legkönnyebb és nem a piac legjobb REF értékével büszkélkedik, de 3 éve nyúzom napi szinten, és semmi baja - azon kívül, hogy egyszer eltakartam benne, és az egyik ujjánál van egy folt, ahol kiszakadt. Ha a régi nadrágomon ez a réteg nem a külső részen lenne, hanem két neoprén réteg között a nadrág anyagában, akkor valószínűleg ma is vígan használnám.
Szóval köszi az ajánlásokat, de nem olyan nadrágokat keresek, mint amiket linkeltetek.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#98121) StLui válasza sanzi89 (#98120) üzenetére


StLui
veterán

Azért aki kicsit belegondolt ebbe, az sejthette. Hiszel az alis mérettáblázatoknak, vagy nagy rátartással rendelsz méretet?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98122) Toobee válasza sanzi89 (#98120) üzenetére


Toobee
veterán

FB-os outis, vagy valamelyik hasonló csoportban hirdetett mérethiba miatt valaki ilyen RockBros szettet. Ha nem is megvenni, de megfogdosni lehet, hogy sikerülne, amennyiben megtalálod a kollégát.

https://barbieripnk.hu/

(#98123) 6030D válasza Strezi (#98119) üzenetére


6030D
Ármester

Mentél 52-vel, majd felgyorsultál 83-ra, vissza 74, 67, majd 48-ra. Ezt olyan 100 m-en belül. :D
Mérési hiba, van ilyen, ha megnézed a térképen, pont előtte húzta félre a vonalat is, pedig 6x elmentél ott, abból 5 egy nyomon visz. Előfordul.

Nem kötekedésnek írtam, csak hátha tényleg nem vetted észre. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#98124) sanzi89 válasza StLui (#98121) üzenetére


sanzi89
addikt

A centiket szoktam nézni, és inkább legyen kicsit nagyobb. Főleg a nagy hidegben jön jól, amikor egy Decathlon-os téli futónadrágot is felhúzok alá. Általában L/XL-es méretet hordok, az előző, szétment nadrágomnak XXXL-es a címkébe vart mérete. :D

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#98125) StLui válasza sanzi89 (#98124) üzenetére


StLui
veterán

Amióta még a deca-ba is mindenből XL-es cuccokat kellet vennem végképp nem merek ilyeneket rendelni.
Köszi az infot!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98126) Jester01


Jester01
veterán

Például rosebikes-nál ingyenes visszaküldés van.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#98127) StLui válasza Jester01 (#98126) üzenetére


StLui
veterán

Fizetsz náluk a szállításért eleve, ha kicsi visszaküldöd ingyen, és újra fizetsz ha nagyobbat akarsz?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98128) Jester01 válasza StLui (#98127) üzenetére


Jester01
veterán

Nyilván úgy ingyenes a visszaküldés hogy még a kifizetett összeget is visszakapod (ez ugye a rendes elállásnál is így van, csak ott a visszaküldés a te költséged).

Jester

(#98129) StLui válasza Jester01 (#98128) üzenetére


StLui
veterán

Igen ezt értem, csak küldenek egyben nagyobbat, vagy ha nagyobbat akarok azt újra kell rendelnem, és újra fizetnem a szállítást? Vagy a visszaküldött cuccnak visszautalják a szállítási költségét, mint a normál elállásnál?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98130) Jester01 válasza StLui (#98129) üzenetére


Jester01
veterán

Igen, visszakapod a teljes összeget, szállítást is.

Jester

(#98131) Hasaggymeg válasza Strezi (#98114) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nyelvművelő talán,de gondolatolvasó már nem annyira,hisz nem tudtam,hogy mégsem jössz szombaton bandázni. :P

(#98117) RaiZka...ezért jó a hagyományosan és sok küllővel fűzött kerék.Ezekből a puccos kábé 3 küllővel fűzöttekből kitörsz egyet,aztán gondolom tolhatod is haza.Ugyanakkor elfogadnék egy Crank Brotherst vagizni egy kicsit. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#98132) StLui válasza Jester01 (#98130) üzenetére


StLui
veterán

Köszi! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98133) AtisFace válasza sanzi89 (#98120) üzenetére


AtisFace
csendes tag

Direkt nem neked címeztem. Csak arra mutattam rá, hogy a topik társak tök jó nadrágokat ajánlottak, amiket akár olcsóbban is be lehet szerezni, valamint az általad felvázolt problémára az lenne tökéletes!
Ha a legolcsóbb megoldás kell, amit meg is tudsz fogdosni, akkor tudsz most venni ugyan úgy 3000-ért LIDL-s nadrágot...
Én aldis cuccokkal kezdtem és szép lassan gyűlt össze a ruhatár a márkás darabokkal. Mindet külföldről rendeltem jelentősen leakciózva, szóval van összehasonlítási alapom és az én véleményem szerint így már megérik az árukat, ha sportolsz edzés jelleggel is bennük!

[ Szerkesztve ]

(#98134) Golyobis


Golyobis
aktív tag

Heló, tudnátok ajánlani valami használt MTB biciklit aminek a mostani ára 60 és 140 között lehet? Értem ezalatt valami korábban népszerű bicót, amiből biztos sok kelt el, és ezért jó esély van rá hogy találok :)
Amúgy van értelme egyáltalán használt aluvázas biciklit venni? azt olvastam, hogy ezek a vázak néhány év után elgyengülnek, és eltörhetnek....
Ha nincs akkor esetleg új biciklit tárcsafékkel, és viszonylag keményre állítható telóval...?

(#98135) RaiZka válasza Hasaggymeg (#98131) üzenetére


RaiZka
tag

Sajnos total kezdő vagyok ilyen téren, így inkább kérdezek, előbb. Ne utólag derüljön, ki hogy egy barom állat voltam :((( Amúgy, hagyományos, sok küllős, belépő trekking. Majd ha köv 2 évben elmegyek 6-8.000km-ert évente akkor cserélek valami komolyabbra.

(#98118) StLui
(#98119) Strezi

Köszi szépen nektek is. Igazából arra lettem figylemes, hogy tegnap óta klaffogó / kattogó hangot hallok a hátsó kerék felől. Ütemes / szabályos, ha tekerek, ha nem. Kb, olyan mintha a fogaskeréksor hozzáérne a a mellette lévő műanyag izéhez (röhögni ér, nem tudom a nevét), pedig nem. Mondjuk lehet nem a küllő okozza azt sem, mindenestre engem idegesít.. Holnap elmegyek megnézetem..

(#98136) sanzi89 válasza AtisFace (#98133) üzenetére


sanzi89
addikt

Hétfőn negyed 8-kor ott voltam a Lidl-ben, hogy megnézzem a "Softshell futó nadrágot", de hatalmas csalódás. Kb. comb középig van szélálló anyag, alatta sima fleece. Magyarul pont a térd, mint kritikus ízület nincs védve. Innen is gratulálok a tervezőnek. :(((

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#98137) rétisün


rétisün
veterán

nos, úgy néz ki egyrészt sose elég, akárhány bringa van. másrészt maradok a márkánál......

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#98138) AtisFace válasza sanzi89 (#98136) üzenetére


AtisFace
csendes tag

Tchibo-s cuccokat érdemes még figyelni, mikor akcióznak. Ott is vannak jó cuccok alacsonyabb árfekvésben. :K

(#98139) belaazallat válasza rétisün (#98137) üzenetére


belaazallat
addikt

Alu? Jól néz ki!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#98140) planbmokus válasza rétisün (#98137) üzenetére


planbmokus
senior tag

Szép darab!
Tárcsásban elfogadnám!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#98141) rétisün válasza belaazallat (#98139) üzenetére


rétisün
veterán

alu, de a villája könyebb, mint az F6-osé.....igaz a komplett szett meg nehezebb.

(#98140) planbmokus: tárcsáshoz (nekem) kellenének új fékek, kerekek, szóval maradok a hagyományosnál. de lehet ebből nincs is tárcsás.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#98142) RaiZka válasza RaiZka (#98135) üzenetére


RaiZka
tag

Úgy néz ki, hogy a küllő behajtogatása megoldotta a kattogó problémát, köszi srácok!

Ellenben valamelyikőtök megvuduzta a kínai lámpámat :) Szóval ha van valakinek felesleges rose kuponja szóljon, rendelném a bm ixon iq premiumot ;)

(#98143) dunkel


dunkel
őstag

Az Aldi/Lidli és a csúcs márkák közt kimaradt még a Decathlon 500 széria. Ár/értékben, hobbistáknak 1-2 órás edzésekre, napi használatra sztem pazar választás. Ha listaárakat nézem az aldihoz van közelebb, ha minőséget akkor a márkás cuccokhoz.

A nyári rövidgatya pl. sztem messze túlmutat az árán, és ezt nem csak én gondolom így. A téli cuccaikat nem nagyon ismerem de gyanítom azok sem lehetnek rosszak.

A 100-300 sportolásra alkalmatlan, évi néhány alkalmas, nem túl intenzív mozgásra tudnám elképzelni vagy sarki boltba elgurulásra.

A 900 széria nekem megosztó. Jó minőség, de 15 egy téli gatya mikor 20-25 -ért már akciósan megkaphatók a csúcs cuccok. Annyi a buktató, hogy utóbbiaknak tudni kell a méretét, előbbit meg fel lehet próbálni.

Amik jó még azok az aláöltözőik, 500-at és 900-at is tudom ajánlani télre.

(#98144) Jester01 válasza dunkel (#98143) üzenetére


Jester01
veterán

Nekem a lábmelegítő is bevált, kb. 5-15 fok között használom.

Jester

(#98145) RaiZka válasza Jester01 (#98144) üzenetére


RaiZka
tag

Barcsak kaphato is lenne emberi meretben :( xs van ket uzletukben is.. xl-re mondtak hogy eselytelen..

(#98146) etrop01 válasza sanzi89 (#98136) üzenetére


etrop01
tag

Én is ott voltam hétfő reggel, úgy látszik többfélét árulnak, mert amit én vettem annak a sípcsont közepéig van a védőrész. Nekem tetszik, bár nekem ez az első ilyen gatyám, így nincs viszonyítási alapom. Mondjuk az fura, hogy már korán reggel nem volt s-es, szerintem ki se rakták őket...

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#98147) bimbilla09 válasza Jester01 (#98144) üzenetére


bimbilla09
tag

+15 fokban lábmelegítő? :Y

(#98148) IMIIKE1998 válasza planbmokus (#98089) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Cyclocrosson meg gravelen nem veszélyes, ha éri a lábad a kereket kanyarodáskor? : O

[ Szerkesztve ]

(#98149) StLui válasza IMIIKE1998 (#98148) üzenetére


StLui
veterán

azért én ezt megnézném egy fényképen

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98150) Vanir válasza bimbilla09 (#98147) üzenetére


Vanir
veterán

Akinek érzékeny a térde a hidegre, annak simán, főleg, ha nincs normális szélálló nadrág mellé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.