Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98601) zoli03 válasza -=RelakS=- (#98600) üzenetére


zoli03
őstag

Ha egy gagyi kipróbálása volt a cél, akkor nem szóltam, mert elég jól választottál :) .

(#98602) ZolkoW


ZolkoW
őstag

van a kidolgozás minősége, tervezés (tükör, lencse, kényelmi funkciók), brand, stb, tudjuk, hogy ezek pénzbe kerülnek, de van a fizika is, arról se feledkezzünk meg! ;-)
tehát a Convoy lámpák is elpislákolnak 10%-on 15 órát, és nem is langyosodnak, és ez a fényerő nagyon sok náluk drágább lámpának a közepes vagy max fényereje (!). ha pedig 1-2-3 amperrel hajtjuk, természetes, hogy fogyaszt, és hogy melegszik, viszont akkor a 15+ ezres lámpák elbújhatnak.. vagy hosszú üzemidő, vagy fényerő, adott méretben ez sok pénzért sem változik, csak annyiban, hogy jobb (nagyobb kapacitású) akksit kapsz, és jobb hatásfokú LED-et, de mindkettő hamar eléri azt a szintet, ahol több pénzért sem kapsz jobbat.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#98603) Runner_fxr válasza ZolkoW (#98589) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

+ivana
Az igaz, hogy én most inkább a 3 tányérosokra gondoltam, de ott határozottan úgy emlékszem, hogy közelebb vannak a tányérok, mint a kevesebb fokozatot támogató hajtóművek esetében.
Jó párszor futottam már bele olyanba, hogy mondjuk 9-es vagy 10-es hajtóművel nem működött jól egy adott 8-as rendszer. Néha még akkor is kompatibilitási probléma lehet, ha minden alkatrész ugyan olyan fokozatot támogat, de mondjuk nem egy családból vannak. Magyarázatot nem tudok rá adni, olyan ez mint az informatikában, bizonyos rejtélyes problémák, amire nincs logikus magyarázat.
9-es kar és 8-as sor esetében meg aztán tényleg érdekes, hogy hogy hoztad össze, mert az tényleg a legalapvetőbb kritérium váltórendszerek esetében, hogy azonos fokozatúak legyenek. Persze lehet csak én vagyok túl igényes a precíz váltásra. :D
Én nem szeretek kísérletezni nem kompatibilis alkatrészekkel. :)

[ Szerkesztve ]

(#98604) ivana válasza Runner_fxr (#98603) üzenetére


ivana
Ármester

Nekem még betegebb van, 10-es campa jobbas váltókar, 11-es campa balos, shimano váltók, 8-as rendszer, 9-es campa hajtás. Ez nagyjából teljesen működik, hátul ok, mondjuk az első váltót illene kidobnom mert az valami olcsó kukázott cucc, ez annak köszönhető, hogy a 10 sebi campa pontosan annyi bowdent húz mint egy 8 sebi shimano, a campa első meg kompatibilis bármivel.

[ Szerkesztve ]

(#98605) rétisün válasza Runner_fxr (#98603) üzenetére


rétisün
veterán

"Néha még akkor is kompatibilitási probléma lehet, ha minden alkatrész ugyan olyan fokozatot támogat, de mondjuk nem egy családból vannak"

pont ebbe futottam bele tavaly, amikor a dolgozóbajárós bringát építettem. régebbi 105-ös hátsóváltó, újabb tiagra váltókar, hiába mindkettő 10 sebességes, nem tudtam normálisan összahozni a válltást, hogy minden fokozatban úgy váltson, úgy működjön, ahogy kell. valami nagyon minimális különbség volt a bovdenhúzásban, ami pont elég is volt, hogy ne legyen jó. aztán kapott a bicaj egy tiagra hátsóváltót, így mindkettő 4700-es tiagra lett, azóta gyors, pontos a váltás.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#98606) ZolkoW válasza Runner_fxr (#98603) üzenetére


ZolkoW
őstag

ahogy végiggondolom, kezdetben volt a bolti állapot, 8as karok, 8as sor, majd cseréltem a hajtóművet 9esre, karok maradtak, aztán lettek 9es karok (és persze váltás. elöl nem emlékszem biztosan,h cseréltem-e váltót,de lx kar lett,az biztos). elöl nem volt gond, hátul meg teljesült hogy egyszerre azonos sebességszám legyen :)

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#98607) gabro0 válasza -=RelakS=- (#98600) üzenetére


gabro0
őstag

Fotonágyú? [link] :D

(#98608) Hasaggymeg válasza gabro0 (#98607) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Annyiért már inkább egy bringát és éjjel nem bringázok. :U ...amúgy is belenézel véletlenül és a fél éjszakát pihentetned kell a szemed,hogy még láss is valamit. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#98609) Pttypang válasza gabro0 (#98607) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha azt a 6000 lument tényleg tudja, akkor egyszerűen használhatatlan max fényerőn.
A visszaverődő fény zavarja az embert már az ezer lumen környékén is.

Everybody lies.

(#98610) -=RelakS=- válasza ZolkoW (#98602) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

de van a fizika is, arról se feledkezzünk meg

Ezért nem értem, hogy B+M-ék mit műveltek :D Egyszerűen zseniális, szerintem.

(#98607) gabro0
Ez már fényhajtómű, nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#98611) -=RelakS=- válasza zoli03 (#98601) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Igen, az elsődleges az ócókicikínai kipróbálása volt.
Utána jött az ötlet, hogy lehet-e tuningolni minőségi leddel.
Háát ... nem annyira és úgy, mint én számítottam rá :S

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#98612) Hasaggymeg válasza -=RelakS=- (#98610) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintem a foncsorban van a kutya elásva. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#98613) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#98612) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nekem is az az érzésem, hogy a led fényének nagy része szétszóródik a fenébe a kínainál. Viszont így meg értékelhető fényhez ennyivel durvábban kell hajtani a ledeket? :Y A melegedés miatt mondom.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#98614) zoli03 válasza -=RelakS=- (#98613) üzenetére


zoli03
őstag

Ennél még a két ledesnél verziónál is kevés volt a hűtés, ennyi pénzért meg gondolom az anyagot is elspórolták, amennyire csak lehet, úgyhogy nem csoda, hogy nagyon melegszik.

(#98615) -=RelakS=- válasza zoli03 (#98614) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Látnád a hőátadó felületet XD
A lámpa burkolatába van egy kb 1-2mm-es perem marva. Erre ülnek fel némi ráhagyással az MCPCB-re ültetett ledek.
Annyit nem szántak rá, hogy legalább egy kis pasztával megsegítsék a hűtést :W

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#98616) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez az időjárás! :( ...elnéptelenedett a témakör is én meg azon agyalok,hogy ma már arra az utálatos futásra fogok fanyalodni. :O

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#98617) 6030D válasza Hasaggymeg (#98616) üzenetére


6030D
Ármester

Menjél futni, mer' az jó! ;]
A vége már szakadó esőben volt, viszont olyan frankón öltöztem, hogy se melegem nem volt, se nem fáztam. Kár, hogy a terephez már sötét van, azért a városban futkározni nem egy adrenalin bomba. :U

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#98618) jjeahh válasza Hasaggymeg (#98616) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Áh, nálunk csak minusz 1 fok volt és enyhén havazott, amikor tekertem kifele :D . De valahogy én is olyan frankón öltöztem, hogy absz nem fagytam meg, pedig a szél is fújt rendesen és befele 45-el csapattam... egyszer azért meg kellett markoljam rendesen a fékkart, mert megint elém vágott két őz :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#98619) K_Gabor


K_Gabor
tag

Nekem mondhatni érdekesen telt az elmúlt pár nap bringa fronton :)
Hétvégén volt szerencsém kipróbálni egy ilyen kis vaddisznót (Speci Turbo Levo) :Y :DD
Rohadt nagy fun volt ;]

+ Ma meglett a szülinapi ajándékom amit páromtól kaptam :)

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#98620) RaiZka válasza 6030D (#98617) üzenetére


RaiZka
tag

grat ez nem semmi :C

nekem a 2x7km bringám kb. tényleg csak annyira volt jó, hogy ne kelljen bkv-t használnom.. Ja meg, hogy összekoszoljam a gépet..

(#98621) Runner_fxr válasza ivana (#98604) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ezt aztán rendesen összemixelted. Csodálom, hogy jól működik. :)

rétisün: A legdurvább az volt, amikor egy zsír új, 6700-as Ultegrával szerelt outin a hátsó váltó sehogy sem akart pontos lenni. Pedig ott adott volt minden, hogy jó legyen, egy családból volt a teljes szett.
Volt egy másik bringánk, ami szintén ugyan ezzel a szettel volt szerelve.
Elkezdtem cserélgetni az alkatrészeket, hogy megtaláljam a hibásat.
Utoljára maradt a fékváltókar, és természetesen az volt a ludas, amint kicseréltem egy másik ugyan olyanra, teljesen jó lett a váltó. Gondoltam, ez van, gyári hibás a fékváltókar, ritka eset, de belefutottunk.
De azért visszatettem próbaképp a másik bringára amiről levettem. És láss csodát, azon meg teljesen jól működött. :)
Olyan apróságok meg számtalanszor voltak, hogy a zsír új 8-as, 9-es sorok, szintén új 8-as, 9-es lánccal nem akartak jól működni, majd cseréltem sort és megjavult.

Hasaggymeg: Nem, hogy inkább mennél te is egy edzőterembe, rendes súlyokkal edzeni, nem futkorászni... annál unalmasabb a világon nincs. :D

[ Szerkesztve ]

(#98622) 6030D válasza Runner_fxr (#98621) üzenetére


6030D
Ármester

Aki nem trolival jár, annak nem árt szinten tartani a keringését télen. :DDD :P

RaiZka: köszi

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#98623) StLui válasza 6030D (#98622) üzenetére


StLui
veterán

Egyébként a két dolog, súlyzós edzés, és futás, teljesen másra való, szóval egyik "helyett" nem jó a másik. De gondolom ezt Runner is tudja.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98624) 6030D válasza StLui (#98623) üzenetére


6030D
Ármester

Nyilván, azért is írtam, hogy más a cél. Nekem mondjuk van mellé heti egy funkcionális edzés (ma volt), de az csak azért, hogy ne legyek teljesen Froome. :D
Viszont megszoktam már, hogy milyen jó az élet a Brytonnal, hogy nem kell szenvedni a teló nyűgjeivel, erre most futásnál megint mobillal mérek, és vannak gondok. Nagyon elgondolkodtam az Amazfit-en, annyira dicsérted. Egyedül az nem tetszik, hogy a csuklós mérést sokan szidják, ehhez viszont később sem lehet övet csatlakoztatni.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#98625) Hasaggymeg válasza 6030D (#98617) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Futottam...~5km-t. :U ...és úgy fáj a lábam mint az állat.Minap fociztam keresztgyerekeimmel és meghúztam combizmom. :O Remélem holnap,holnaputántól már fel lehet nyergelni 1-1 órára. :))

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#98626) rétisün válasza Hasaggymeg (#98625) üzenetére


rétisün
veterán

(állítólag) tavasz lesz 2 napig, ki kell használni :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#98627) Runner_fxr válasza 6030D (#98622) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Most épp autóval járok (átálltam a sötét oldalra), nem trolival, hideg ez már nekem, meg esik az eső is általában. :)
Kellenek azok az ízületek még. :P
Mondjuk melóba amúgy se a villannyal szoktam menni, hanem a Cross-al.
A keringésnek adok eleget az edzőteremben, heti 4 szer. :)
Jó ez így nekem, majd olyan márciustól meg visszaülök a bringára a napi szintű közlekedéshez.

StLui: Persze, hogy más a kettő, csak viccnek szántam. Elismerem a futás pozitív tulajdonságait, de engem ha bottal ütnének se mennék el futni, az biztos, pedig itt van a házunk mögött a futópálya.
Vagy akár Normafa, 10 perc autóval.

(#98628) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#98627) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Bár nem vagyok angol,futást úgy utálom,hogy közben nekem is gyakran eszembe jut Sting Englishman in New York-ja. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#98629) 6030D válasza Runner_fxr (#98627) üzenetére


6030D
Ármester

Persze, én is viccnek szántam. Korábban leírtad, mi a téli célod, hajrá! ;)
Én is utáltam a futást, de ha már "megy", akkor nem olyan unalmas, több helyre eljutsz, lehet variálni. Ettől függetlenül jó időbe inkább bringázok, de ilyenkor sötétben egyszerűbb. De lehetne ebbe is tolni a lóvét, azt se akarom.

Hasaggymeg: tavaly november 1-jén futottam először, szintén 5 km-t kb, aztán mindig többet. Amit észre vettem, hogy sokkal többet számít a nyújtás a regenerációban, mint bringánál (nekem, de lehet hogy azért is, mert ezt nem csinálom rendszeresen). Hétfőn este hengereztem, másnapra nem volt izomlázam, pedig azt hittem meg fogok dögleni.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#98630) StLui válasza 6030D (#98629) üzenetére


StLui
veterán

Futásnál ha nem nyújtottam, nagyon kész tudtam lenni, pedig rendszeres volt, heti 4-5 alkalom. Bringánál kevésbé jut eszembe, de azért itt is jobb ha lenyújtok. Hengerezésről nemrég írtak egy cikket, hogy semmi értelme, de szerintem meg a cikknek nem volt. Én masszás pótléknak használom, elsősorban a hátamra.

más, sajnos FB videó nem tudom másképp megosztani, ha jó értem 90-es évekbeli, endurozás hajnala, nagyon durva.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98631) Hasaggymeg válasza K_Gabor (#98619) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Isten éltessen!

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#98632) ZolkoW válasza StLui (#98630) üzenetére


ZolkoW
őstag

ha valakinek van kéznél, linkelhetnétek olyan anyagot (állóképek előnyben, tudom, h divatosabb a videó, de nekem sokkal gyorsabb egy pár fotó és szöveg :) ) ami akár bringázás, akár futás utáni nyújtás mikéntjét kicsit bemutatja. futni most akarok elkezdeni, tehát mindkettő miatt érdekes.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#98633) 6030D válasza StLui (#98630) üzenetére


6030D
Ármester

Elkezdte olvasni azt a cikket, aztán abba hagytam... ott valaki nagyon megsértődött valakire, semmi értelme nem volt. :) Én onnantól kezdve hiszek a hengerben, hogy azt mondták hengerezzek fél percet, majd 5 cm-rel lejjebb tudtam hajolni... :U Azóta van (4 éve?), használom, de többet kellene, mert a beállt combizmok is okozhatnak/ronthatják a sérvet. Apósom azon fekve nézi a tévét a földről. :DDD

Video: DH-t ír, de ez szerintem XC (vagy anno CC), már csak a szarvak miatt is.

ZolkoW: Én csak hengerezek, meg a szokásos "told el a falat" vádli, előre hajolós hajlító, gólyaállós feszítő nyújtás.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#98634) K_Gabor válasza Hasaggymeg (#98631) üzenetére


K_Gabor
tag

Bár nem most volt, de köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#98635) StLui válasza 6030D (#98633) üzenetére


StLui
veterán

Igen, pl aki megosztotta a enduro csoportban, ő már nem is DH, hanem enduroként emlegette, de leginkább valóban az amiket te írtál, de fura, hogy kamikazeként mennek lefelé, a befordulás, megállás legkisebb esélye nélkül :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98636) planbmokus válasza StLui (#98630) üzenetére


planbmokus
senior tag

Ez a videó a korai Downhill versrnyekről lett összevágva, akkoriban még nem nagyon voltak specifikus Downhill gépek(merev vázzal, 3-5cm-t mozgó telókkal vagy merevvillával tolták). A szarvak akkoriban kézvédőként funkcionáltak, meg menő volt...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#98637) StLui válasza planbmokus (#98636) üzenetére


StLui
veterán

Brutális a technikai fejlődés ebből látszik nagyon. Én is szoktam mondani, hogy sokszor megment a bringa a nagy eséstől.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#98638) Mortein


Mortein
tag

Vázvédelemre milyen fóliát érdemes használni, ami a nagy hidegben sem válik el?

(#98639) 6030D válasza Mortein (#98638) üzenetére


6030D
Ármester

Papír boltból öntapadó, átlátszó fólia. 2,5 éve fent van a hajtókaron, mindent bírt eddig (víz, hó, sár, -14 fok).

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#98640) Runner_fxr válasza Hasaggymeg (#98628) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát valahogy úgy. :D
Amúgy nagyon bírom Sting-et, jó zenéi vannak.

6030D: Velem még általános iskolában utáltatták meg a futást, pedig rosszul nem ment. Állandóan futni kellett, aztán triatlonoztam is egy ideig, ott is utáltam. Maradtam a bringánál. Emlékszem gimiben már nyomtam a body-t is, és szabályosan megtagadtam a futást, mert nem óhajtottam ledobni pár kilót amikor tömegezés volt. :) Volt is belőle balhé, de végül is sikerült megértetnem a tesitanárral, hogy mivel én megyek heti 5-ször edzeni amúgy is, és annak a sportnak jelen fázisban épp nem hasznos a futás, sőt inkább hátrány, ezért had ne kelljen futni. Persze nem mindig sikerült meggyőzni, volt, hogy kénytelen voltam futni, mert bukással fenyegetett. Akkor futottam cooper tesztet, óhaja szerint, hát nem megdöntöttem az iskolai rekordot, pechemre, akkor meg futó versenyre akart küldeni. :D

StLui: Nyújtás
Az a videó amit lineltél, bizony egy korabeli DH. Az Enduro szakág a 2000-es évek közepe táján alakult ki. Ekkor készültek először olyan kerékpárok amik megfeleltek egy Enduro követelményeinek.
De amúgy tényleg nagyon durva volt a fejlődés, főleg montiban. Aki mondjuk az utóbbi pár évben kapcsolódott be a hegyi kerékpározás világába, annak valóban szinte elképzelhetetlen lehet az az időszak, amik olyan gépekkel zúztak árkon bokron, ami ma már kb a trekking kategória. :)
És nem kevésbé voltak őrültek az akkori bicósok se, persze a pálya nem volt olyan durva mint manapság, de azoknak a korabeli gépeknek épp elég durva volt.És voltak akkor is 60-80km/h-s tempók.
Old School Mountain Biking (1990 - 1999)

[ Szerkesztve ]

(#98641) Mortein válasza 6030D (#98639) üzenetére


Mortein
tag

Köszi!
Van valami trükk a felrakásnál a zsírtalanítás, szárazra törlésen kívül?

(#98642) 6030D válasza Mortein (#98641) üzenetére


6030D
Ármester

Mást nem csináltam. Esetleg ha valahova ívben kell rakni, akkor lehet, hogy nem árt hajszárítózni.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#98643) Mortein válasza 6030D (#98642) üzenetére


Mortein
tag

A lánc alatti részt is ezzel burkoltad, vagy oda azért már érdemes valami erősebbet rakni, esetleg több rétegben?

(#98644) 6030D válasza Mortein (#98643) üzenetére


6030D
Ármester

Arra nekem neoprén van, de tekerhetsz rá belsőt is. Ezt most találtam, ez is menő. :)
Néha raknak gyárilag fóliát a villára, de az sem hosszú életű, így szerintem nem érdemes kísérletezni vele.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#98645) Mortein válasza 6030D (#98644) üzenetére


Mortein
tag

Neoprén lesz a nyerő, mert varrni nem tudok :D

(#98646) Tuomas


Tuomas
addikt

Ghost és Lapierre kerékpárokról úgy általában mik a vélemények?

We were here

(#98647) Hasaggymeg válasza Tuomas (#98646) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Jók.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#98648) Tuomas válasza Hasaggymeg (#98647) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszii! :DDD

We were here

(#98649) jjeahh válasza Mortein (#98645) üzenetére


jjeahh
nagyúr

$1 alatt vettem én is olyant nemrég ebayen, van amelyik eladó kettőt is küld egy csomagban.

És ha már occó cuccok, úton van megint pár apróság montihoz, pl. egy ilyen meg egy ilyen. Előbbit azért, mert már meguntam a barkácsolást, meg hogy nem találok megfelelő anyagot hozzá, utóbbit meg a topikban ajánlották prizma helyett, 2-2 darabot felrakok, oszt remélem annyira nem lesz feltűnő.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#98650) Runner_fxr válasza Tuomas (#98646) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Van egy kis felára a középkategóriás gyártókhoz képest, de amúgy jók.
Viszont ezekből a márkákból csak akkor érdemes választani ha legalább egy középkategóriát megcélzol.
A belépő modelljeik nem lesznek túl jó ár/érték arányúak a név miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.