Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#267074) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ejj, kicsit tele volt a zsákom a héten...
Most már hivatalos, hogy vesekövem van. A fájdalom elmúlt, de mivel pár éven belül ez már a harmadik, komolyabb kivizsgálást igényel. Viszont jól vagyok, mennék tekerni.
Kedden voltam, aztán defektet kaptam. Szerdán kicseréltem a belsőt, aztán látom, hogy lett egy kis vágás a GP5000-en. Mindegy, kicseréltem a belsőt, kimentem gurultam egy picit, hogy elkezdi e kinyomni a belsőt azon a kis vágáson. Erre elszakadt a hátsó váltó bovdenem... :DDD :U
Jó, tegnap a szaki megcsinálta, ránézett a külsőre, azt mondta, hogy ez nem komoly vágás, szerinte mehetek vele.
Szóval, remélem, hogy ma már tudok tekerni egy 30 vagy 50km-t legalább. Aztán szombaton mennék Dobogókőre felavatni a mezemet végre. :D

Egyébként a GP5000-et szépen lejártam már. Szerintem télen kellene rendelnem majd új külsőket. Majd megnézem, mi a választék. Elsőre ez jött velem szembe: [link] A Corsa Pro 90-101€/db. Azt lehet kihagyom inkább. :D

szerk.: Ja most nézem, hogy van még ez a bundle, akkor lehet, hogy ez lesz: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.