Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TechMagneTic


TechMagneTic
tag

Úristen de ronda :DDD

(#2) Bogdán Máté válasza TechMagneTic (#1) üzenetére


Bogdán Máté
csendes tag

Csatlakozok, bűnronda.

(#3) Tschubi


Tschubi
tag

A kör négyszögesítése. És ez tényleg ronda. :(
És még egy érdekesség a képekhez. Utoljára októberben esett 28-ra szombat, és legközelebb meg szeptember lesz majd.

[ Szerkesztve ]

(#4) Ricardo válasza Tschubi (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

A mesében ilyen lehet a négyszögletű kerek erdő :DDD

Olyan mintha a mérnökök között ment volna a vita,kerek legyen vagy szögletes, és a végén arra jutottak, hogy
"Egyezzünk ki döntetlenben" :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Flashback


Flashback
addikt

Remélhetöleg a normál Watchok nem követik ez a hülye designt...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#6) Metal213


Metal213
tag

Szééééép!!

*bocs, nemide.

archaic.bandcamp.com

(#7) Segal válasza Metal213 (#6) üzenetére


Segal
veterán

;] :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) joey04


joey04
titán

Teljesen négyzet kéne.

(#9) adamklark


adamklark
senior tag

Ha ronda órát szeretnék, akkor Apple órát vennék ;]

(#10) hito


hito
nagyúr

Szerintem a tok designjával nincs komoly gond, a szíj amit nem sikerült eltatlálni, nem passzol hozzá. Picit keskenyebb szíjjal rendben lesz ez.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#11) etohun


etohun
aktív tag

Ha ez az ára a vércukormérőnek, ám legyen, le a kalappal, hogy belefért, ugyanakkor ha tiszán dizájn szempontok nyomán lett ilyen, az gáz.

(#12) Lajmund


Lajmund
senior tag

Nem tudom hogy tetszik vagy nem élőben biztos szebb lesz meg màs színben mondom ezt fekete samsunggal a kezemen. De ha màr ekkora szögletes batár lesz remélem teletömik aksival.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#13) Predatorr


Predatorr
őstag

Ez is olyan pontatlan lesz, mint a korábbiak, folytonos kényszerű újrakalibrálással, 1 napig sem tartó akkuval? Mert akkor mindegyus, hogy ennyire randa.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#14) Lajmund válasza Predatorr (#13) üzenetére


Lajmund
senior tag

Mit kell ujra karibláni az amúgy is haszontalan vérnyomásmérőn kívül?

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#15) Insanati


Insanati
csendes újonc

Eddig sem voltak hű, de szépek a Samsung órák, sőt a legtöbb kifejezetten fantáziátlan és inkább funkcionális,mint elegáns dizájnt kapott, de ez most mindent alulmúl. Mintha egy 10-20.000 forintos BlitzWolf vagy Kospet kaliberű budget vacak lenne.

(#16) AuraSync válasza Predatorr (#13) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Hát ha az órádon éled az életed nem is fog sokat bírni.
Én ésszel használom a Watch 6 Classic-ot (47mm) és másfél hetente töltöm. A rekord két hét üzem idő.
(üzemidő nem összekeverendő a kijelzőidővel)

Mintha a telódat nem 1 naponta töltené itt bárki. :U

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#17) thboxx válasza AuraSync (#16) üzenetére


thboxx
aktív tag

Az hogy jött ki?😱

A cikkhez: hát ez minden, csak nem szép... nagyon nem...

@joey04: vegyél almát ;]

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#18) Badboys


Badboys
őstag

Jézusom ez olyan ronda, hogy már szép. Biztosan nem váltanék erre. Pedig a SGW6 üzemidejét rendesen elbaltázták egy frissítés alkalmával. :W

AuraSync: Ha nem titok áruld már el, hogyan csinálod? Én reggel 9 kor kapcsolom be és este általában 19-20 óra körül kikapcsolom. Így is 2 naponta kell tölteni. Gondolom nem okos óraként használod csak sima akkor talán kijön ez lehetetlen idő.

[ Szerkesztve ]

(#19) S@c@ válasza Lajmund (#14) üzenetére


S@c@
őstag

Nalam watch 4 classic 3 hete kalibralt vernyomasmerovel:

(#20) Lajmund válasza S@c@ (#19) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nèzz be a 6 classic topikba milyen méréseket csinâltam. Eleinte én is védtem milyen jó. Igen ez igaz azon az értéken amin bekalibràltad de pl sport közben amikor felmegy minden érték akkor teljesen mást mutat.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#21) S@c@ válasza Lajmund (#20) üzenetére


S@c@
őstag

Ez watch 4 classic. Amúgy meg sport közben nem mérünk vérnyomást, az orvos is leültett vár 3-4 percet, mert nyugalomban mérünk vérnyomást. Az orvosin így tanítják.

(#22) adamklark válasza AuraSync (#16) üzenetére


adamklark
senior tag

Az komoly, nekem 4-5 nap szokott kijönni (watch 5)

(#23) worxland válasza S@c@ (#21) üzenetére


worxland
addikt

Kivéve terheléses teszt. Ott 10-15 guggolás után nézték. Igaz, 30+ éve.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#24) Duree válasza worxland (#23) üzenetére


Duree
veterán

Ha nincs benne vércukor mérő akkor felesleges cserélni, marad a 4-es Classic.

duree54

(#25) S e t h válasza S@c@ (#21) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy orvost sem fogsz találni, aki ezeket ajánlja, parasztvakítás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26) Osnyak


Osnyak
lelkes újonc

Nem mondom hogy ronda, de nem is szép. A szögletes órák alapból nem szépek, de ez meg se kör, se négyzet. Egy szóval: meh. A Watch 6 classic viszont továbbra is nagyon szép.

(#27) Lajmund válasza S@c@ (#21) üzenetére


Lajmund
senior tag

Azért sporttal teszteltem hogy lássam tényleg jól mér ergo ha valami miatt felmegy a vérnyomásod mutatja e. De nem követi le és ez a lényeg hogy csak a bekalibrált értéket tudja. De így semmire nem jó. Szerintem csuklóról jó darabig nem is tudnak rendesen mérni.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#28) Parallaxis válasza AuraSync (#16) üzenetére


Parallaxis
addikt

"Én ésszel használom a Watch 6 Classic-ot (47mm) és másfél hetente töltöm."

Hát persze. Ha mindent kikapcsolsz és ultra takarékos módban kizárólag az idő kijelzésére használod és estére ki is kapcsolod, akkor talán valóban bír ennyit. De ha rendeltetés szerint használod, akkor max 2 nap.

(#29) janeszgol válasza Parallaxis (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Egy Galaxy Watch sem megy el 1.5 hetet. Ez hazugság. Én a GW4-et sim nélkül, csak órára és értesítésekre használva (minden más off) a harmadik nap már csücskös. Igazából harmadik napról nem is beszélhetek. Nem bír annyit.
Akinek van termékismerete az tudja ezt.

(#30) joey04 válasza AuraSync (#16) üzenetére


joey04
titán

Akkor rossz eszközt vettél.

(#31) MLA


MLA
tag

Hát ez így képek alapján egy böszme rondaság. :Y

(#32) Parallaxis válasza janeszgol (#29) üzenetére


Parallaxis
addikt

Van olyan üzemmód, hogy ultra takarékos, amikor mindent lekapcsol és csak egy óra-perc kijelzést tesz ki a kijelzőre és semmi másra nem alkalmas csak idő kijelzésre.
Ebben a módban, csak gombnyomásra felélesztve és estékre kikapcsolva TALÁN elképzelhető a 1,5 hét, csak így konkrétan semmi értelme az eszköznek.

[ Szerkesztve ]

(#33) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Nekem tetszik. A négyszögletes rész remélem az akksi növelése miatt is van.

(#34) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nekem nincs vele bajom így ránézésre. Aztán majd élőben kiderül.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35) Y72


Y72
aktív tag

Mindegy hogyan néz ki, amíg nem tudja azt a szintet mint egy Apple vagy Garmin.

(#36) Flashback válasza Y72 (#35) üzenetére


Flashback
addikt

Van a szük családi körben mind a härom féléböl. Mindegyiknek vannak elönyei hätränyai. Az Apple a "best allrounder" csak ugye nem túl kerek... A Garmin üzemidöben verhetetlen csak ugye nem "túl okos", és fizetned kell szinte mindenért. De ha mondjuk ha komolyabban sportolsz (ultra futás, triathlon) akkor marad ez, vagy a Polar.
A Samsung pedig kerek. Szerintem ez a design nyerö órában, de egy ugye szubjektív. Az 5-ös szériában váltottak szenzort, azóta pontosabb a követés is. De a SW még mindig nincs Apple szinten, folyamatosságban, kinézetben, hasznälhatóságban.
Szóval most így néz ki a piac szvsz.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#37) Rigormortiis válasza Flashback (#36) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Meg aztán androidos telefonhoz nem a legjobb ötlet AW-ot venni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#38) Ricardo válasza Flashback (#36) üzenetére


Ricardo
félisten

Huawei? Kimaradt. Véletlen, vagy említésre sem méltó?

(#39) dnelb válasza S@c@ (#21) üzenetére


dnelb
veterán

Ez watch 4 classic
mintha számítana :D 4-5-6 ugyanaz a fos szenzor.

(#40) S@c@ válasza dnelb (#39) üzenetére


S@c@
őstag

5-től felfele fent írták, hogy javultak a szenzorok nem? :F

(#41) adamklark válasza S@c@ (#40) üzenetére


adamklark
senior tag

Annyira ugyanaz a fos hogy semmi bajom vele :C

(#42) dnelb válasza S@c@ (#40) üzenetére


dnelb
veterán

ugyanaz a szar sajnos, vagy 4 generációs hátrányban van egy apple watchoz képest... Sportolásra kb alkalmatlan, magasabb tartományban csak tippelget, a gps szintén hulladék, proci sem fejlődött kb semmit. Neki a csatornáját ajánlom, szépen kiméri ezeket.
Nagyot kéne fejlődniük mindenben, 3 éve adják ki ugyanazt.

[ Szerkesztve ]

(#43) Flashback válasza dnelb (#39) üzenetére


Flashback
addikt

5, 6-ban már a jobb biokatív szenzor van, a hömérséklet modullal megtámogatva.
De a mögöttes algó még mindig nincs Apple szinten, annak ellenér hogy 2 havonta jön hozzá a frissítés... Jellemzöen az edzés elején mér kicsit félre. Az intervallum futásokat egy kis késéssel követi.
Volt V800 Polar órám (5 éve), mellkas pánttal. Na az szuper gyors és reszponzív volt. Olyan funkciókkal amit azóta sem látok a mostani okos órákban. A Watch egy jó közelítö értéket ad. Àtlagos sportoláshoz elég, komoly szinten már Garmin, Polar szvsz. De ha inkább az okos funkciók kellenek jobban akkor van terepe a Watchnak/Pixel Watchnak.

#38 Ricardo: Huawei nincs a családban.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#44) dnelb válasza Flashback (#43) üzenetére


dnelb
veterán

annak ellenér hogy 2 havonta jön hozzá a frissítés
sajnos ez sem igaz, watch6-hoz jött eddig 4 update, abból 1 azért volt mert az egyik hibás volt és gyorsan javítani kellett. ;] Megjelenéskor is tele volt hibával és majdnem decemberig kellett várni az első igazi updatere... De aztán a pontatlanság miatt eladtam.

komoly szinten már Garmin, Polar szvsz
az a baj az apple watch hozza ezt a szintet, android oldalon meg nincs ilyen óra senkinek :(

[ Szerkesztve ]

(#45) Flashback válasza dnelb (#44) üzenetére


Flashback
addikt

Megértem abszolút. Egy H10-et nem lett volna jobb venni hozzá?

Igen az Apple Watch meglepöen pontos, és az Ultra meg már akksiban sem rossz. Almás telefonhoz kb kötelezö kiegészítö. Csak a forma :U

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#46) Parallaxis válasza Flashback (#36) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az Amazfit-et is kihagytad.. Nem véletlenül hívják őket olcsó Garminnak, mert negyed áron kb. ugyanazt hozzák, ha nem vagy élsportoló.
Én egy Amazfit Balance-t vetettem össze egy Garmin Fenix 7 Pro-val és az én átlagos sportolási és hétköznapi tevékenységeim mérésénél majdnem teljesen azonos eredményt mutattak (így végül a Fenix el is lett adva, mert pár dologban a Balance többet is tud és lényegesen olcsóbb és kényelmesebb viselni is).

(#47) Flashback válasza Parallaxis (#46) üzenetére


Flashback
addikt

Meg még sok mindent kihagytam. Ez van a környezetemben ezt lätom. De talän ez most a 3 legnagyobb brand a szektorban.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#48) smokin


smokin
tag

A Galaxy watch sportnak is hasonló volt a dizájnja és az is bejött meg ez is. :)

i'm too old for this shit

(#49) Parallaxis válasza Flashback (#47) üzenetére


Parallaxis
addikt

A három legnagyobb az Apple, Samsung, Huawei.

(#50) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kár hogy a Samsung átvette az Apple féle zárt piac hozzáállás és amikor talán támogatják is az iOS platformot, azt szándékosan gagyi módon teszik, miközben egy milliós piacról mondanak le. Azt nem hinném hogy az Apple továbbra is olyan szinten akadályozná 3rd party órák integrálását egy iPhone mellé, ami átugorhatatlan akadályt jelen... főleg mióta az EU jogosan rájuk szállt.
Valószínüleg 90% feletti funkcionalitást el lehetne érni az iOS platformon is az androidhoz képest, amivel valódi okosóra alternatíva lenne az Apple Watch-nak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.