Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#266987) Hasaggymeg válasza jjeahh (#266913) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kérdés, hogy az jó-e, én olyan jó gumit még nem láttam mely már megtartja mondjuk akár csak a kerékpár súlyát is és még nem nem a felnin áll annyira kemény, azok szerintem már nem képlékenyek és nem igazán veszik fel az apróbb egyenetlenségek formáját, ezért marha kényelmetlenek. :F Majd számolj be hogyan gurul át az apróbb köveken, sziklákon mikor mászol. :)

#266968andrisbandi...vártam mikor mondja már ki, hogy túlterheled a kezed, a végén aztán meg is tette. Életszerűtlen azt feltételezni, hogy folyton mászol, vagy ereszkedsz, tényleg csak rövid sziklakertes versenypályákon lehet értelme úgy előrebillenteni a nyerget...vagy időfutamkerékpárokon ugyebár, melyen úgy előrehajolva könyökölsz mint mikor a montin mászol 20%-os emelkedőket. Ugyanakkor így egy jól működő billenőnek tényleg lehet értelme. :F
Szerk. itt tesztelik is (amúgy vegyes megelégedéssel) és közben az jutott eszembe, hogy ha nyeregcsövemet mely az egyszerűen fokozatmentesen állítható típus, be tudnám úgy állítani, hogy csak erős nyomásra moccanjon még a végén automatikus billenő nyergem lenne. :Y Lehet meg is próbálom, ja nagy súly nehezedik orrára billenjen picit meg, és fordítva. :F 😎

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.