Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174501) FerNandor válasza jjeahh (#174500) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi. Lehet nem is lesz már hideg tél... ;]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#174502) xy.zsolt válasza FerNandor (#174497) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ezek téliek, de nekem őszinek felelnek majd meg :D A gatyák közül azt érdemes inkább amelyiket külön linkeltem...legalábbis számomra. [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#174503) Dreamie válasza xy.zsolt (#174502) üzenetére


Dreamie
őstag

Köszi Uram! :R
Gatyát, felsőt be is rendeltem. Kíváncsi vagyok milyen minőség. És mennyire meleg. Esetleg olyat tudtok amit rövidgatyàhoz fel lehet húzni, térdet, lábszárt melegít? Kesztyű, ujjatlant, télit tudnátok ajánlani?

Egy hónapja van meg a bicaj és egy 500-ast beletekertem... Rá lehet erre is cuppanni. :D

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#174504) ggeleven válasza xy.zsolt (#174502) üzenetére


ggeleven
őstag

Ezeknek a méretezése mennyi felel meg az európainak? CN L=EU L? :) A táblázatuk szerint én már XLre nőttem. :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#174505) xy.zsolt válasza Dreamie (#174503) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A gatyáról biztosan tudom, hogy szuper minőség mert a rövidgatyájuk mar van... ugyanezzel a gel betéttel. A felsők más cégtől vannak...szóval nekem is meglepetés lesz, de nem szokásom nagyon mellényúlni 🙂

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#174506) xy.zsolt válasza ggeleven (#174504) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én M-est választottam a 178cm/67kg-hoz....e felett akár csak kicsivel is legalább L kell

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#174507) ggeleven válasza xy.zsolt (#174506) üzenetére


ggeleven
őstag

Hajajj, akkor 185/90hez kell az XXL... :B

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#174508) vallas válasza xy.zsolt (#174506) üzenetére


vallas
senior tag

magasságban, vagy súlyban... :DD :DD :DD

más kérdés, egy új 2019-s Shimano ST-4700 Tiagra 10 sebis váltó mennyivel rosszabb, ha rosszabb mint egy 105-s 10sebességes régebbi váltó?
Annak nem tudom a pontos típusát, de majd megnézem.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#174509) INTELligent válasza xy.zsolt (#174502) üzenetére


INTELligent
senior tag

Na akkor ezzel megoldottad, hogy nekem se kelljen keresnem, köszi a linkeket :R . És még méretet se nagyon kell néznem (177/62) :DDD.

Én még a Deca aláöltözőjével teszek egy próbát, egy felsőt 1500-ért vesztegettek (igaz, csak XS-S méretben).

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#174510) Napfénysüti válasza Kasya (#174489) üzenetére

Gosau jó hely, ott aludtunk egyszer mikor a Dachsteinre mentünk fel. :)
Viszont nem is tudtam hogy lehet ott bringát bérelni (mi akkor vittünk sajátot de aznap pihenőnap volt bringa szempontból).

Més que un club!

(#174511) xy.zsolt válasza INTELligent (#174509) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Azt még én is néztem...az M-es 2500ért van de az sem rossz ár/érték szerintem

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#174512) IMIIKE1998 válasza Sefter (#174466) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi! :R

(#174513) FerNandor válasza xy.zsolt (#174502) üzenetére


FerNandor
őstag

:R
A RION gatyák váltak be?
Érdekes, mert náluk S-es kellene a táblázat szerint (168cm/68kg), mindenhol máshol meg M. De a tegnap vásárolt decathlonos kantáros is M-esben lett jó. De volt ott olyan M-es gatya, amit a combom aljáig tudtam felhúzni.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#174514) xy.zsolt válasza FerNandor (#174513) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Nekem igen, a Rion rövidgatya vált be, de ezzel a betéttel. Még 2 éve L-es kellett nekem...azóta fogytam 6-7kg-ot.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#174515) Kasya válasza Napfénysüti (#174510) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elég uj lehetosegek ezek. A COOEE hotelt (nem ajanlom) is most huztak fel, kb az elmult 1-2 évben nyiltak meg ezek a kolcsonzok is.

(#174516) bszg@ válasza xy.zsolt (#174493) üzenetére


bszg@
tag

Megerősítem, tavaly Zillertalban is 39 volt egy napra. Azt nem tudom, hogy milyen szintű pedelecet adtak, csak az árakat láttam.
Egyébként ezen a kíváncsiság dolgon kb 10 éve átestem szintén Tirolban. Egy napra béreltem.
Szerintem is próbáld ki. Én inkább ahhoz hasonlítanám, hogy elmégy vidámparkba. (De nem akarsz ott maradni örökre.)

(#174517) Hasaggymeg válasza Csokicsibesz (#174468) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én egyetlen versenyemen amin részt vettem (féláron,6030D jóvoltából) lehagytam az emelkedőn egy pedelecet. ;] (Vagy lemerült,vagy kifáradt,de lassan utolértem és elhagytam.)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#174518) Jofi81


Jofi81
őstag

Ezek a kantáros nadrágok miért jók? Nem csúszik le a derekamon, vagy van más előnye is?

(#174519) zsocy válasza Jofi81 (#174518) üzenetére


zsocy
őstag

Igen, azért. Eleinte nem hittem benne, a hosszúgatyám pl. nem kantáros, de idén nyáron kantáros rövidet vettem és sokkal jobb. Minden a helyén marad a tekerés végéig.

(#174520) Dreamie válasza Jofi81 (#174518) üzenetére


Dreamie
őstag

sexy, főleg, ha van egy kis pocak és úszógumi, aszzony imádja amikor felveszem! ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#174521) Napfénysüti válasza zsocy (#174519) üzenetére

Én is így voltam vele először hogy ugyan már kantárost minek, aztán szereztem egy normálisat (amiben lehet pisilni is vetkőzés nélkül) és láss csodát tényleg kényelmesebb a kantáros. :)

Més que un club!

(#174522) Jofi81


Jofi81
őstag

Ha tényleg ilyen jó, akkor még a végén én is veszek egyszer egy kantáros nadrágot. Na nem azért, mert szexi... :DDD

(#174523) zsocy válasza Napfénysüti (#174521) üzenetére


zsocy
őstag

Napfénysüti, pisilni mindenben lehet vetkőzés nélkül, max bent marad a gatyóban ;]
De tény hogy kantárossal picit nehezebb ezt kultúráltan végezni.

Jofi81 : pedig rendkívül szexi, főleg ahogy Dreamie is írja (és ahogy én élőben nyomom is) kis pocakkal és úszógumival :) Az biztos hogy egy rendes bringás öltözet sokat hozzátesz az élményhez, tisztább szárazabb érzés.

(#174524) Dreamie válasza Jofi81 (#174522) üzenetére


Dreamie
őstag

Gyűlölöm, mert okádékul nézek ki benne, de jó, mert ki van párnázva. Van két mtb-s Fox márkájú nadrágom, azok viszont normál rövidgatya, csak alsó résszel és egy elasztikus felsőrésszel ami megvéd a gallyaktól, ez is párnázott, ezeket használom.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#174525) f4lcon válasza Jofi81 (#174522) üzenetére


f4lcon
őstag

de akkor egyből egy igazán jót vegyél, és ne adj ki pénzt vackokra.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#174526) 6030D válasza Napfénysüti (#174521) üzenetére


6030D
Ármester

Rövidebb a szára? :DD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#174527) Napfénysüti válasza zsocy (#174523) üzenetére

Van egy Aliexpresses kantárosom abban csak úgy tudnék baleset nélkül pisilni hogy a kantárt leveszem. Ellenben van egy Castellim is ilyen kialakítással, annak olyan jól lenyúlik a has része hogy kicsit lehúzva ki tudom lógatni amit ki kell. ;]

6030D : ja ott csak simán elvezetem mintha egy ivócső lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#174528) Dreamie válasza Napfénysüti (#174527) üzenetére


Dreamie
őstag

Egyébként ezek nagyon gyorsan száradnak... mehet bele is :D ;]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#174529) Jester01 válasza Dreamie (#174528) üzenetére


Jester01
veterán

Még ha vicc is volt ... azért a betét az nem szárad gyorsan. :N

Jester

(#174530) Dreamie válasza Jester01 (#174529) üzenetére


Dreamie
őstag

És nyilván a szag sem távozik... :B

Kantár miatt viszont nagyon kényelmes, hasban abszolút nem szorít, nem nyom.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#174531) ZolkoW válasza INTELligent (#174509) üzenetére


ZolkoW
őstag

Nem találtam meg az oldalukon, de van 2 aláöltözőm, ami kissé bordázott szövésű, és nem a legolcsóbb volt, hanem eggyel fölötte, na az ajánlanám, ha kapható lenne.. (egyébként jártam már úgy, hogy a boltban még létezett valami ..) Az a 4ezres is jó, ezek mindegyike melegebb a legolcsóbbiknál, már ha cél, hogy meleg legyen. De ha tényleg hideg van, akkor a síaláöltözőt veszem :) (azoknál meg kell nézni, mire valók, mert nem mindegyik van úgy kitalálva, hogy elvezesse az izzadságot)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#174532) Kasya


Kasya
nagyúr

Iden tul keson kezdtem el biciklit nezni es mar lecsusztam a kiszemelt Cube-rol, mert sehol se talaltam a meretemben (L, XL)...pedig gyonyoru volt eloben.

Iden (jovore) ugy latom, meg nehezebb lesz a valasztas, mert nem igen talalok szep biciklit, ami felszerelesben is tetszene (XT, Fox). Ami van, az meg arban feljebb kuszott 100-150k-val... Raadasul mar igy is a lelektani hatar felett nezelodtem.

Most ket biciklit neztem ki. Mi a velemenyetek roluk?
Cube Reaction C:62 Race
Canyon Exceed CF 6

(#174533) arn válasza Kasya (#174532) üzenetére


arn
félisten

a canyon kezd nagyon elk*rvulni... egyre dragabbak es nehezebbek a cangak. a hasonlo aru harom evvel ezelotti exceedem gyari allapotaban az elso valtojaval is 900gal konnyebb volt - iden epitettem at m8100ra, es vmi 9.3kg.

tudom teljesen mas arszint, de a xtres cfrnek van nagyon jo ara - alatta sajnos egyre inkabb csak alternativa, mint mindent vivo ar/ertek arany.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#174534) ggeleven


ggeleven
őstag

Ez elreccsent szépen. :Y twitter, videó

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#174535) parkr válasza ggeleven (#174534) üzenetére


parkr
őstag

ingyen se kéne cervelo

(#174536) jjeahh válasza Kasya (#174532) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Cube jobban tetszik nekem, de nyilván ízlés kérdése. Ha Reba is játszik, esetleg Rose Psycho Path 2 vagy 3? Nekem furák a Fox Step Cast telók kinézetre, mert nem terpesztenek annyira, mint a Rockshox-ok, szal keskenyebbek, emiatt olyanok, mintha összementek volna, vagy nem tom, nyomorultabbak :DDD . Ettől még persze biztos jók... Képeken, amiről beszélek: [link] [link] [link] [link]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174537) arn válasza jjeahh (#174536) üzenetére


arn
félisten

ne aggodj, ennyiert mar nem adnak stepcastet :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#174538) jjeahh válasza arn (#174537) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem a Cube bringán a Fox 32 SC, az Step Cast és ha rákeresel, tényleg annak néz ki.
szerk: a gyári videón is annak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174539) bardi válasza 6030D (#174481) üzenetére


bardi
aktív tag

Ha nem gond, hogy 5 órát szenvedek, akkor végülis nem gond, legnagyobb meghalásaimon is megvolt a 12-es átlag. Annyi, hogy nekem a kajálás mindig megállós. Frissítőpontokon esetleg szokott lenni banán? Mert azt benyomom menet közben.

(#174485) sebgutkopf: Igazából nekem is hasonló lenne a motivációm, új helyekre elmenni, és nem kell az idő felét térképbújással tölteni.
Rajtnál semmiképp se mennék előre, nem akarok másokat szivatni.
Még átgondolom, mondjuk ha ilyen hitvány idő lesz, mint a napokban, marad a pléjsztésön :D

'92 Honda VFR 750

(#174540) parandroid válasza xy.zsolt (#174502) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is be kell ma még néznem a kedvenc boltomba. Holnap megint bicajjal mennék munkába, hazafelé 20 fok, oda 10. Eddig a decás btwin hosszúujjas aláöltözőt vettem fel a mez alá, mert a kezem fázott, de az meg túl sok, a kezemnek jó, de mellben-hátban túl meleg így. Pedig szélben meg szétfagynak a karjaim a rövidujjas mezben, még hazafelé is. Ahol van anyag, ott faszán melegen tart a gore mez, szóval szerintem rászánok valami komolyabb összeget egy hosszú szettre is, szokott lenni akciós. Ha meg nincs, legalább belövöm a hosszú gatyó méretét, aztán nézek valami netes akciót.

A decás aláöltöző amúgy kiváló, tavaly télen pár fokban simán futottam benne úgy, hogy csak az, meg arra egy rövid ujjas póló. Kicsit hidegebben póló helyett vastagabb, hosszú ujjas felső. Kabát kb egész decemberben nem volt rajtam, pedig valami 370 km-t futottam a hónapban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#174541) Napfénysüti válasza parkr (#174535) üzenetére

Miért nem?
Nekem se a kedvenc márkám de pl aeroban igyekeznek innovativak lenni.

Més que un club!

(#174542) Napfénysüti válasza parandroid (#174540) üzenetére

Év elején vettem egy Santini Svolta kabátot, rettentő jó cucc. A szelet konkrétan nem érzem benne, akárhogy fúj kint tartja. Ilyen 5 fok körül aláöltöző nélkül simán jó, viszont 15 fok felett már kissé túl melegen tart.
Elég horror ára van de akcióban ki lehet fogni normális összegért.

Més que un club!

(#174543) Kasya válasza jjeahh (#174538) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem tudom mi az a StepCast (majd raguglizek), de a Canyon a legdragabb modelljet is azzal adja.

(#174544) arn válasza jjeahh (#174538) üzenetére


arn
félisten

jah az meg igen, a canyonrol sajnaltak csak le.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#174545) Hasaggymeg válasza 6030D (#174526) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Csak alig térden aluli. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#174546) jjeahh válasza Kasya (#174543) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A képeken, amiket linkeltem látszik. A teló lába a belső oldalon "ki van vágva", így keskenyebb lehet az egész szerkezet, nem terpeszt annyira. Személy szerint nekem jobban tetszik, hogy az újabb Rockshox telók szélesebbek a boost miatt.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174547) Kasya válasza jjeahh (#174546) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ahh, koszonom :R

(#174548) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

geo-mágusok

szerintetek 170cm-es magassághoz az alábbi geo táblázat alapján melyik méret lenne ajánlott?

szerintem a legkisebb 47-es lenne a nyerő, de nem vagyok teljesen biztos, és sajnos az ügyfélszolgálatuk elég fogalmatlan.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#174549) Hasaggymeg válasza Kasya (#174532) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintem a Cube kissé jobb és drágább,a Canyon meg kissé...szebb. :D

FireKeeper...én az 53-ra gondolok,de majd megerősítik az outisok.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#174550) parkr válasza Napfénysüti (#174541) üzenetére


parkr
őstag

aero annyira nem izgat, de a vázaik minőségéről nem sok jót hallottam az utóbbi években, meg igazából sosem tetszettek.
Ja és a design sem tűnik erősségüknek [link] :D

(#174548) FireKeeper nem lenne az kicsi? én inkább az 53-ast mondanám

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.