Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174101) Hasaggymeg válasza CragON (#174092) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Csovira fel még hagyján,a kidőlt fák a Csovi-NHH közötti piros 3szögen vannak.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#174102) arcitec válasza INTELligent (#174098) üzenetére


arcitec
addikt

Azért s GPS-es infóidat frissítsed... Kétségeim vannak abban amiket írsz. Igenis pontos,- SŐT - csak a kérdés az az, hogy miféle készüléked van. ;)

(#174103) cdl válasza maximilian4 (#174099) üzenetére


cdl
senior tag

Ugrott az öszi Fertő karika :(
Október eleje, közepe felé emlegetik a szigorúságot, ez a bevezető.

(#174104) vendingo válasza cdl (#174103) üzenetére


vendingo
veterán

Emiatt ne parázz. Simán átlehet csúszni a határon bringával.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174105) speter33 válasza vendingo (#174104) üzenetére


speter33
aktív tag

Főleg a zöldhatáron :DDD

(#174106) szimpláncsak válasza vendingo (#174104) üzenetére


szimpláncsak
tag

Tavasszal pl Aggteleknél csak betontömb volt a határon, határőr nem :)

(#174107) INTELligent válasza arcitec (#174102) üzenetére


INTELligent
senior tag

Elég frissek (tavaly ősz a worst case becslésem, de azóta is előszedtem) ;). De ha van jó anyagod, azt megköszönöm; azt meg még jobban, ha konkrétumot meg tudsz nevezni, hogy mi nem stimmel szerinted.
Ill. kezdésként nem mondtam, hogy nem pontos - pozícióhibája a standard GPS algoritmusnak méteres nagyságrendben van, de sebességet ne ezzel akarjunk számolni, mert ott a deriválás. Csak azt, hogy a frissítési frekvencia nem olyan nagy, mint egy pl. sebességszenzornál.
Azt hangsúlyoznám (mert ez lehet, hogy félreérthető volt), hogy én a mindenféle szűrés előtti fázisról beszélek, SBAS, RTK, DDPG és szenzorfúzió nélkül.

[ Szerkesztve ]

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#174108) bringasisti válasza vendingo (#174104) üzenetére


bringasisti
őstag

Azért aki fű alatt akar közlekedni ne vigyen telefont. Mert ha bemérik hogy mikor hol volt fent a hálózaton és utána nem vonult karanténba akkor baj lehet!!!!!

BENEFON DELTA--------N8

(#174109) vendingo válasza speter33 (#174105) üzenetére


vendingo
veterán

Te mondtad :)
Rendszeresen nyomok vasfüggöny túrát gyalog és bringával is. Bárhol gond nélkül simán (át)járható.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174110) speter33 válasza vendingo (#174109) üzenetére


speter33
aktív tag

Ennyi!
Nem kell ezt túlmisztifikálni :D

(#174111) cdl válasza vendingo (#174109) üzenetére


cdl
senior tag

De Mi gasztrotúráztunk volna :)
Autóval Podersdorba, ott campingezni, 2 nap, 2 félkör.
Megállnánk edegélni, fröccsözni, stb. Lazulás lenne.

(#174112) Dreamie


Dreamie
őstag

Sziasztok!

Kis infó a garmin varia hátsó lámpa radar kombóról, már ha valakit érdekel... :)
Tekertem ma egy 50km-es szakaszt, főleg országúton, hogy kipróbáljam milyen. Nagyon meggyőző a cucc, egyszer nem hibázott, mondjuk ennyi pénzért ezt el is várja az ember. Hazafelé már nyugodtan tekertem a sávom közepén, külső 1/3-án, de azért csak óvatosan. Tényleg pontosan mutatja az autókat egymás után, még amikor az út mellett tekertem bicikli úton akkor is szépen jelezte. Pótkocsis teherautókat is szépen két autónak mutatja, és a motorosokat is jelzi. Garmin órával tekerek, de azzal nem kapcsoltam össze, mert álitólag nagyon leszivja az akut, maradt a telefon. Holnap megnézem órával is, meglátjuk mennyire merül. Azért kanyarodásnál ajánlott szétnézni, viszont kátyúkerülgetéshez, és hogy ne a patkán szedjek szeget, arra kiválló. Szóval aki gondolkodik, rajta és megteheti az beruházhat rá, akár két ember is, ha tudnak rá mivel kapcsolódni, jó cucc.

jjeahh : Az Alpine szemüveg [link] nekem nagyon bevált, biztos van ennél jobb szemüveg is, de nagyon szeretem, ma azt hittem elhagytam, és kiderült rajtam van, észrevétlen tud maradni az emberen, nappal egész jól szüri a fényt, szürkületben is használható még.

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#174113) polonic válasza parandroid (#174075) üzenetére


polonic
félisten

Ismerem 622-esként is. 47×622 a gumi rajta.
A computerben pedig úgy lehetett beállítani, hogy 28-as. Vagy manuálisan, miután megmérem a kereket pontosan.
Szóval szerintem jó nekem így.

(#174114) Jester01 válasza flash- (#174095) üzenetére


Jester01
veterán

Ezt nem tudom miért nekem írtad. Főleg, hogy én is azt említettem, hogy "a GPS mérés pontatlan mivel az a pillanatnyi sebességre nem a legjobb"

Jester

(#174115) Hasaggymeg válasza bszg@ (#174096) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

[link] Itt mentem ma a jobb oldali úton.Az 5 és 6 pont között van nagyon kimosva,a 6 és 7 között meg csak a szokásos,döglesztő meredek.Ami olyan kidőlt fás stb. az a Csóványos és NHH között van a 8-11 pontok között.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#174116) arcitec válasza Jester01 (#174114) üzenetére


arcitec
addikt

Ez is csak akkor lenne igaz, - már mint a gyakorlati használatban- ha folytonosan és jelentősen nagy mértékben ingadozna a sebesség, na de ilyet? :U

[ Szerkesztve ]

(#174117) ZolkoW válasza jjeahh (#174074) üzenetére


ZolkoW
őstag

tudom, hogy maradi vagyok, de a csilli-villi, elsősorban mobilra méretezett honlapjukról nekem nem derült ki semmi konkrétum a termékről, viszont szépen mozog a háttér :D.
(persze amúgy sem az én árszintem, de kíváncsi lettem volna)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#174118) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Ez felnifékes, és vékonygumis, mégis kéne :) :P
Igaz, ha már titán, akkor a festés nélküli, ami igazán tetszik, de ezen könnyen lehet segíteni :D

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#174119) bszg@ válasza Hasaggymeg (#174115) üzenetére


bszg@
tag

Köszönöm, ezt megpróbálom, bár úgy gondolom fordítva, tehát óra szerint mennék. A meredek részeken meg nem szégyellem tolni akár le, akár fel.

(#174120) maximilian4 válasza ZolkoW (#174118) üzenetére


maximilian4
addikt

Látom te is kiszúrtad ezt a hirdetést. :D

Maxi

(#174121) INTELligent válasza arcitec (#174116) üzenetére


INTELligent
senior tag

Pontosan ez van kanyarodáskor :DDD. Ott változik a sebességvektor, még ha a nagysága nem is nagyon, az iránya igen, és az bőven elég ahhoz, hogy kanyarban a GPS pozíció alapján számított sebesség nagyon zajos legyen.

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#174122) ggeleven


ggeleven
őstag

Jáááj, de nagyon repkednek az 50ezrek! Mondjuk jogosak voltak...
Pofátlan(TAN)ítás 18. rész - főszerepben a kerékpárosok

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#174123) bardi válasza ggeleven (#174122) üzenetére


bardi
aktív tag

Na ezért van mostanában sok szivárványos bicikli, azon lehet gyakorolni a színeket, piros, sárga ződ :D

'92 Honda VFR 750

(#174124) INTELligent válasza ggeleven (#174122) üzenetére


INTELligent
senior tag

A 0:55 mert a gyalogosoknak nem adott elsőbbséget vagy mert mielőtt a zebrához ért behajtott a kocsi elé?
Az 1:55-nél viszont valószínűleg nem látom a fától az erdőt, ott mi volt a gond?
Meg volt egy, aki átment a zebrán biciklivel, azt a zebra miatt kapták el, vagy mert átmenés közben úgy döntött, hogy betér a középső sávba vagy mindkettőért?

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#174125) ggeleven válasza INTELligent (#174124) üzenetére


ggeleven
őstag

0:55-nél vélelmezem, hogy az autó átengedte, de a biciklisnek bizony át kellett volna engedni a gyalogosokat. Jó, az nem biztos, hogy 50ezer, szerencsére nem volt még ilyen tapasztalatom.
1:55-nél csak arra tudok gondolni hogy lehet, hogy neki ott pirosa volt. Vagy csak meg akarták nézni a csaj közelről. :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#174126) Napfénysüti

Megvolt az első kör a tubeless gumikkal. Fura ilyen alacsony nyomáson menni de tetszik. Kezdésnek elöl 5,5 hátul 6,2 bart fújtam beléjük de szerintem 0,5-1 barral még lejjebb is mehetek.
Rossz úton tényleg mintha komfortosabb lenne.

Més que un club!

(#174127) Hasaggymeg válasza bszg@ (#174119) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Úgy is lehet,akkor a Csovira a vége lesz tolós a 8 és 7 közözt,ellenben lefele végig a gyalogösvényen jobb a Fultán keresztig.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#174128) Szakbarbár válasza ggeleven (#174122) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Lehet, hogy ezért nem fognak sokan kedvelni de örülök neki, már itt volt az ideje...
Tessék szépen megvárni amíg zöldre vált a lámpa. Sokszor én érzem UFO-nak magam amikor megállok a pirosnál és mindenki megy tovább.

A következő videóban remélem a gyalogosok lesznek a főszerepben, eddig ők kimaradtak és ők is tudnak hajmeresztő dolgokat művelni.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#174129) jjeahh válasza ZolkoW (#174117) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Itt van pár specifikáció, de kb úgy kell elképzelni, hogy tudja amit a Garminok, csak azoknál modernebb cucc usb-c csatlakozóval és gördülékeny android alapú rendszerrel. Ha meg mégsem tud valamit, azt valszeg a rendszeres frissítések úgyis megoldják.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174130) Hasaggymeg válasza mobal (#174076) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha seggre esel akkor nem. :D

jjeahh...honlapjuk nagyon kafa. :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#174131) szimpláncsak válasza Szakbarbár (#174128) üzenetére


szimpláncsak
tag

Pirosnál sem mindegy, hogy milyen helyen történik. Pl. ahol csak zebra van és látod hogy nem jön senki és elindulsz az szerintem nem olyan durva. Én sem tartok be minden szabályt, mert sikerült olyan értelmetlen kerékpáros utat összehozni, ami pl. ugyanazt a 2x2 sávos utat 500m-en belül kétszer keresztezi meg hasonló finomságok.

(#174132) jjeahh válasza Hasaggymeg (#174130) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Karóhoz: régiről volt jó pár teszt, engem már az meggyőzött, csak nagynak és elérhetetlennek tűnt: [link] [link] . Elvileg az újban javítottak mindent, szal hallgatnak a felhasználói visszajelzésekre. Szimpi az egész hozzáállásuk is, mondern hardver, modern, folyamatosan frissített szoftver, amivel csak lehet kompatibilis, pl. van ANT+, bluetooth, wifi, a radar is műkszik vele, még a konzolhoz is van Garmin adapter. Az egész szoftveres felület is modern, átgondolt cuccnak tűnik, nem csak fapados adatokat lehet kirakni táblázatszerűen, mint a legtöbbnél és valszeg ezen már az útvonalat sem macera megtervezni, a gördülékeny felületnek hála. Érdekes amúgy, hogy a régi Karoo is megkap minden szoftveres újdonságot amit az új tud és ha mégis le szeretné váltani az ember a 2-esre, akkor a régi árát beszámítják. Az mondjuk jó lenne, ha a népszerű webshopokban is lehetne kapni, pl. CRC, bike24 stb., mert ha nem, akkor sosem lesz elég népszerű ahhoz, hogy letarolja a piacot a Garmin meg társai elől. Pedig a tudása alapján bőven meglenne rá az esélye, ráadásul nem drágább, mint a riválisok. Szvsz ideje lenne, hogy ez a szint legyen az alap és elfelejtsük a döcögős működést, meg a Wahoo szerű túlárazott tamagotchikat.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174133) Dreamie válasza jjeahh (#174132) üzenetére


Dreamie
őstag

Gondolkodtam computeren(edge 830)... ez 100 dollár, ha jól látom, és ide is elhozzák, decemberben érkezik. Ha valaki rendel, kipróbálja az írhatna róla egy kis szösszenetet, kíváncsi vagyok

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#174134) jjeahh válasza Dreamie (#174133) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Gondolom csak előrendelésben annyi, elvileg a 830-al azonos árszinten adják majd (350-400 eur). Szal valszeg most 100 dollárral lefoglalod, amivel biztosítják, hogy elsők között kapod meg, de amint tudják küldeni ki kell fizesd a teljes vételárat (399$). Ha úgy döntesz, hogy mégsem kell neked ilyen, gondolom visszautalják a 100$-t, de érdemes inkább utánnaolvasni. Ezért lenne király, ha szélesebb körben is terjedne, mert jövőre már megjelennének a használtpiacon is olcsóbban :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174135) Dreamie válasza jjeahh (#174134) üzenetére


Dreamie
őstag

Mennyi a vám erre? Vagy ez a 350-400 euró a vége?

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#174136) jjeahh válasza Dreamie (#174135) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Elvileg nem akad el a vámon: "All EU orders are shipped from our warehouse in Heinenoord, Netherlands." Szal EU-ból küldik.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174137) dobolan válasza jjeahh (#174136) üzenetére


dobolan
senior tag

Vámot biztosan nem , de szerintem az áfát ki kell rá fizetni pluszban. Oda is van írva zárójelben 399$ + tax + duties, vagyis a 399 dollár csak a termék ára csupaszon.

(#174138) parandroid válasza jjeahh (#174132) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Saját, zárt szoftverrel érdekes lehetne, de androiddal... Csúcstelefonoknak nincs 2 év után új szoftvere, szórakozhatsz a régi, szar appokkal. Ez meg erősen garázsprojektnek tűnik, nem lesz itt pénz évente újabb androidverziókra, meg szerintem meg sem kapnák.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#174139) jjeahh válasza parandroid (#174138) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez más, mert teljesen át van szabva a felület és azt frissítik, fejlesztik, nem az android alapot, ami valszeg soha nem lesz újabb, sőt, eleve a régi 6-os droidon alapszik asszem. Szal itt tökmindegy az app kompatibilitás/hardverigény, teljesen mindegy, hogy mennyire új az android, nem az a lényeg, mint okostelóknál, itt az android csak az alap, amit kb nem is látsz soha, szal ennyi erővel zárt rendszer is lehetne, csak Karooéknak könnyebb a dolguk. A régi Karoo elvileg bizonyítja, hogy tényleg rendszeresen frissítik és mindíg megkapja a legújabb ficsőröket a régi modell is, mivel az már 3 éves komputer és normálisan frissítgetik most is. Én úgy gondolom, hogy pont, hogy olcsóbb lehetett már meglévő kiforrott androidra fejleszteni, mint teljesen új rendszert összerakni.
(Mobilból meg Pixelt kell venni, ha fontos a sw update :P . Az új 4a nekem nagyon szimpi, ha csereérett lenne a mobilom, most azt venném)

Csokicsibesz: ha a Karoot nem vesszük figyelembe, akkor szerintem is a Garminok a legkiforrottabbak. A Bryton 860 egy igéretesnek tűnt, de tesztek alapján hát... sajnos bőven vannak hibái :( .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174140) Csokicsibesz válasza Dreamie (#174133) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Ha megengedheted magadnak a Garmin árszabását, akkor szerintem azt vedd. Nyilván nem hiba nélküli a cucc, de van rendes hazai képviselete. Ha összetöröd a készüléked, akkor van olyan készülékcsere, mint az Apple esetében (egy kedvezményes áron kapsz új készüléket).

Én korábban használtam TomTom órát, meg Bryton-t is bringázásra, de nem összehasonlíthatók az Edge 530-al. Egyszerűen sokkal kiforrottabb a rendszer, nagyon gyorsan talál gps jelet stb. Nálam megbízhatóan működik, most már 3 hónapja használom, nem volt vele nagyobb problémám (egyszer egy 40 fokos tekerés során újraindult, de folytatta a tracket és a rögzítést is).

Rengeteg funkciója van, kb a negyedét, ha kihasználom a tényleges tudásának.
A Bryton 860-is egy Androidos kerékpáros GPS, kb azonos árban van, mint a Garmin 530. Én mégis inkább a Garmin mellett teszem le a voksomat.

4 éve dolgozom az IT szektorban (nem fejlesztőként), de azt megtanultam, hogy ami túl jól hangzik, hogy igaz legyen, az nem igaz.

(#174141) FerNandor válasza rétisün (#174082) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi. Néztem youtube-on, ott valami szigszalag-szerűséggel zárta le. Az én mostanimon is hasonló van, újra szeretném tekerni.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#174142) Dreamie válasza jjeahh (#174139) üzenetére


Dreamie
őstag

Isten ments, hogy még egyszer androidos telefont vegyek...
Kíváncsi vagyok erre a készülékre, de még sokára jelenik meg... Tapasztalat vele jövőre lesz, és pontos árat is megvárom...

(#174140) Csokicsibesz : köszi !

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#174143) Maximum1 válasza Dreamie (#174133) üzenetére


Maximum1
őstag

Neee, mivel tud ez többet mint a Solar?
Vegyél egy ilyet , vagy Kínából, meg egy mellkaspántot+cadencével.szetben 31$ postával. Nekem ezek vannak, tökéletesen működnek.
Amiben a Fenix gyenge az a kicsi kijelző amikor térkép alapján mész, az én szemem nem bírja, de mivel én rajzolom az utat nagyjából tudom merre megyek.

[ Szerkesztve ]

(#174144) zsocy válasza FerNandor (#174141) üzenetére


zsocy
őstag

A jobb(drágább) bandázsok alján van egy ragasztócsík, azzal ragad fel a kormányra, de a végét mindig szigszalaggal zárod le. Youtube segít itt is, az alapszint nem nehéz és sokat dob a bringán egy új szalag.
Ha találsz egy tutit ami olcsó is, könnyű is és még tapad is akkor oszd meg a felfedezést itt is :)

(#174145) Dreamie válasza Maximum1 (#174143) üzenetére


Dreamie
őstag

Igazad van, tudom én is, megrendeltem az óratartót már. Az a baj kifolyik a szemem, kicsi a kijelzője az órának. Mellkaspántot nem tudom, hogy mennyire szeretném, magamra kötni, lehet kényelmetlen lenne... Imádom a solar-t, nagyon okos ki ketyere. Rendelek egy ilyen mellkaspántot is akkor. Ez jól működik, könnyen össze lehet hangolni az órával?

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#174146) rétisün válasza FerNandor (#174141) üzenetére


rétisün
veterán

ja, hogy inkább a lezárást kérdezted? adnak a bandázshoz 10-15 centi hosszú csíkot lezárni, de én mindig szigszalagot használok, annyiszor tekerem vel körbe, ahányszor akarom, nem amennyire a gyári elég.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#174147) Maximum1 válasza Dreamie (#174145) üzenetére


Maximum1
őstag

Simán felismeri, nincs baj vele, többen ezt a márkát használjuk itt.
A számokat jól látni az órán, azt is tudod állítani mit, és mekkorában mutassa, a karro-n sem lesznek nagyobbak a számok, de ha megjött a mount a kormányra akkor meglátod hogy bőven jó.
Nekem ilyen 4es osztásban van, pulzus/cadence/km/ó és megtett táv, bal gombot megnyomod dob egy másikat, ott hőmérő meg amit akarsz az lesz.
Bőven látni.
Ezzel tettem ki középre, a kormányon nem kényelmes nézni, szeretem ha az arcomban van.
Meg egy ilyen van az órán ha zakó van, + egy kínai szíj, mégse a gyárit szívja a nap.

[ Szerkesztve ]

(#174148) Dreamie válasza Maximum1 (#174147) üzenetére


Dreamie
őstag

Nagyon köszi a linkeket, akkor ezt kicsit olcsóbban meg lehet úszni, mint az edge, végül is az sem sokkal nagyobb... a szíj ha meg jó, akkor futáshoz is kipróbálom, elvileg csak pontosabb...

(#174149) Csokicsibesz : nekem az óra volt előbb, sok túra és futás miatt...

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#174149) Csokicsibesz válasza Maximum1 (#174143) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Én meg pont fordítva vagyok, tuti nem vennék Fenixet az Edge helyére. Az egyik egy óra a másik meg egy kerékpáros head unit.
Bringáztam 1 évig a TomTom-al, ilyen kormányra rakós módon. Utána használtam a Brytont rendes head unit-ként, már ott hatalmas volt a különbség.

Most szakadt el az 5. szíj a TomTom-on (eddig többe volt a szíj, mint az óra), pont most filózom, hogy melyik Garmin órát kéne vennem a helyére. De túl nagy a kínálat és nehéz dönteni. De az Edget tuti nem fogja leváltani.

(#174150) Maximum1 válasza Csokicsibesz (#174149) üzenetére


Maximum1
őstag

Nekem a futás meg a túra a fő mozgásom, a bringa csak 3. a sorban.
Volt etrex35-öm, az már majdnem Edge tudású, egy darabig az volt fent, de bőven elég nekem az óra, nem kell 2 kütyü, gondolkodtam Edgén, de a végén az óra lett.
Egyébként ennek az órának majd 3x akkora az üzemideje mint egy Edgének.
Egy töltéssel 2 hét alatt: navigált az Alpokban 8 órát, 6 órát a Börzsönyben mély erdőben ott ette a legtöbbet, volt egy 80km-es bringa mindenféle szenzorral, 4x5km futás, és még maradt benne 20%, nekem ez így bőven jó.

Ha már van Edgéd akkor persze nem kell leváltani.
Alzát figyeld, ott szoktak jó garmin akciók lenni.
Fenix 5+ volt karácsonykor 100ért
2 hónapja F6X Pro Solar volt 100al olcsóbban

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.