Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175201) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#175197) üzenetére


ZolkoW
őstag

brutál, ráadásul az oldalán, ahol felveszi a láncot, mintha nem lenne kopott,tehát lehet hogy egytányérosként volt használva (hogy ez most miért fontos, azt ne kérdezzétek :D)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#175202) parandroid válasza Runner_fxr (#175195) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi a választ, ezt tényleg jó tudni. Kontextusba helyezi azt is, hogy a pedelecek nagy része még a 25 kmph-t sem éri el tempóban. Konkrétan talán 2-3 ilyet láttam az elmúlt hónapokban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#175203) ivana válasza gabro0 (#175200) üzenetére


ivana
Ármester

Igen, azt hittem valamiért az agyváltót akarod szétszedni :)

(#175204) ZolkoW válasza 6030D (#175143) üzenetére


ZolkoW
őstag

:D
jjeahh:
Ez tényleg nehéz, de csak akkor, ha túl nagy különbség van a résztvevők erőnlétében. Én is vagy várok valakire, vagy rám várnak (utóbbi a gyakoribb), de olyanokkal mondjuk nem megyek biciklizni, akik kétszeres átlaggal tekernek felfelé.. (aztán lehet, hogy csak nem tudok róla, és ennyire szolidárisak velem - túl sokat végülis nem tekerek társaságban)
A javaslatom? ja, az nincs, csak kötekedni járok ide. De azt tudom elképzelni, hogy ezt két külön túrával lehet lefedni: egyiken gyalogtempó van, a másikon megtoljátok ahogy jólesik, és mindenki örül, lehet hogy van, aki kétszer is.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#175205) maximilian4 válasza ZolkoW (#175204) üzenetére


maximilian4
addikt

Vagy a legerősebbel tandemre felültetni, vagy ha belefér egy gyerek utánfutóba... :DDD ;]

Maxi

(#175206) 6030D válasza parandroid (#175202) üzenetére


6030D
Ármester

Mert nem azért van a pedelec, hogy mindenki tiltáson menjen vele, hanem hogy a közlekedés élvezetesebb legyen. Autós példával élve nem azért vesz valaki 6-8-12 hengeres motort sedanba, mert mindig 250 limiten akar közlekedni, hanem mert más érzés vele 0-130 között is. :R

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#175207) bringasisti válasza 6030D (#175206) üzenetére


bringasisti
őstag

Mert a szomszédnak csak 4 hengeres van :U

BENEFON DELTA--------N8

(#175208) tisn válasza 6030D (#175206) üzenetére


tisn
addikt

Autós példával élve nem azért vesz valaki 6-8-12 hengeres motort sedanba, mert mindig 250 limiten akar közlekedni, hanem mert más érzés vele 0-130 között is. :R

mert kompenzal ;] ;] ;]
egy 1.0-as yarissal jarok. holgyek privatban jelentkezhetnek :C

(#175209) 6030D válasza bringasisti (#175207) üzenetére


6030D
Ármester

Ezt csak a 4 hengeres szomszéd mondja...

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#175210) jjeahh válasza ZolkoW (#175204) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Idén először sikerült kirángatni a bandát egy közös tekerésre és egyúttal szerintem utoljára :( . Nagyon elvan mindenki.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#175211) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#175201) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Csakis úgy lehet ezt ennyire elkoptatni,hogy ráteszi egyik tányérra,aztán vigyáz nehogy valaki elváltson mert az ugye be van állítva,és neki pont jó. :U

(#175210) jjeahh...mese nincs,hátra kell hagyni a medvék-farkasok harmadjára mert túl nagy a tét és ritka az alkalom. ;] Amúgy meg tényleg nem hülyeség az elejét megnyomni,lemarad és remélhetőleg hazaér mielőtt felfalják a vadak...de ki lehet szúrni a gumiit,szétszedni a láncát meg ilyenek,hogy el se indulhasson. :DD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#175212) INTELligent válasza Hasaggymeg (#175211) üzenetére


INTELligent
senior tag

:DDD

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#175213) Hasaggymeg válasza INTELligent (#175212) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...mondjuk még meg is keni évente egyszer jó vastagon...étolajjal. :D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#175214) sticky35 válasza sticky35 (#174568) üzenetére


sticky35
tag

Köszönöm Khelben a részletes útvonalakat, próbáltunk párat bejárni belőlük:

Első nap később értünk a szállásra mint terveztem, csak délután fél öt körül tudtunk elindulni, megcéloztuk a naplememtés szürkemarhákat. Fertődön megálltunk kicsit a kastélynál, onnan vitt egy jó kis bringaút észak felé, gondoltam az irány nagyjából stimmel, menjünk ezen. Nyárligetnél néztem a térképre, láttam hogy ez kicsit fére visz, a pénzváltónal beknyarodtunk egy murvás útra nyugat felé, azon folytattuk tovább. Ezen volt egy sáros rész amin egy döngölt keréknyom vitt keresztül, persze pont akkor jött szembe egy autó, lehúzódtam a dagonyába, gondoltam jobb ha elmegy gyorsan, akkor láttam hogy az utó is lehúzódik a sárba, majdnem elakadt szerencsétlen osztrák nyudíjas papa, de azért ki tudott jönni. Furcsa volt ez a hozzállás egy autóstól.:) Itt volt egy rövid földutas rész míg elértük az aszfaltot Fertőújlak felé de nem volt vészes. A nádasnál kinn voltak a szürkemarhák, itt megálltunk nézelődni, nagyon békés volt a táj.
Visszafelé már Sarród felé mentünk, még sötétedés előtt simán visszaértük a szállásra.

Második nap megcéloztuk a Páneurópai piknik emlékhelyet, nem nagyon variáltuk az útvonalat, csak a jelzett kerékpárúton mentünk Fertőrákosra, onnan tovább az emlékhelyre. A bicikliút a szőlődombokon vitt keresztül enyhe lejtőkkel és emelkedőkkel, kb 10-20 méterenként nagy bogárrajokkal. Először azt hittem muslicák, de a szőlődomb után meg tudtam őket jobban is nézni, mert mindenünk csupa bogár volt, inkább valami szárnyashangyáknak tüntek. Szemüveg nagyon ajánlott és csak az orron lélegezni, különben megvan az ebéd is útközben.:) Az emlékhely furcsa érzés volt most hogy működött a "határzár", egészen nosztalgikus hangulatba kerültem, igaz volt amit kiírtak, "Európa itt kezdődik", csak még mindig a határ túloldalán...
Visszafelé megálltunk a Kovács kocsmában hekkezni ahogy xy.zsolt ajánlotta, tényleg megérte, még barátnőm is megette panírrral bőröstül, pedig azt máshol mindig meghagyja.:) Megkósoltuk a hugót is ami valami helyi specialitás lehet, utána láttam máshol is, bodzaszörpös fröcs citrommal, finom.

Harmadik nap lett volna a tervek szerint a legjobb, Sopron Lövérek és onnan megnézni pár környező csúcsot. Enyhe emelkedő Görbehalomra és ott jobbra a bányászati múzeumnál be az erdőbe, itt kezdett el barátnöm durcizni hogy hideg van (hajnalban még esett, tényleg hűvös volt, de három réteg ruha volt rajta), feltörte a nyereg a fenekét, nincs kedve tekerni. Azért az erdészeti út végéig elmentük Asztalfő felé, de hiába győzködtem hogy visszafelé még nézzük meg a Hermest, megmakacsolta magát. Egy kis megállóval a tónál visszagurultunk Görbehalomra, itt ki van táblázva egy étterem a bányamúzeum melletti meredek zsákutcában, feltekertünk, de étterem sehol. Épp kint volt a kapuja előtt egy helyi öreg, kérdeztem hol az étterem, mondta hogy még az úton feljebb három utcával, de menjünk át a kertjén, így nem kell az úton is feltekernünk a meredeket, köszönjük neki. Így már meglett az étterem, finom volt a kacsás előétel meg a pizza, de annyira nem hogy barátnőmet rá tudjam beszélni hogy legalább a Muckot nézzük meg lefelé menet, szóval az is kimaradt, inkább a Harrer cukrászdára volt kíváncsi, oda gurultunk el, süti+fagyi, aztán irány a szállás.

Ezután már még kevesebbet mentünk, negyedik nap megnéztük Nagycenket Nagylózson keresztül, ahova egy földút vezet, ami most az autópálya építés miatt le volt zárva, de azért mentünk tovább rajta. Szombaton nem ment a munka, csak a biztonsági őr volt ott, de épp mikor arra mentünk, állt be a haverja egy Passattal "tankolni". Mi nem zavartuk meg őket és ők sem dobták el a kannákat hogy visszafordítsanak. Nagylózsról az új autópálya nyomvonal mellett egy nagyon szép kis út megy Peresztegre, onnan pedig egy széles bicikliút Nagycenkre a kastélyhoz. Innen mentünk tovább Hidegségre, aztán Hegykőre a Tornácosba ebédelni. Kívülől azt hittem egy sima csárda, de aztán láttam hogy feljebb pozicionálják magukat, de legalább rendes adagot adtak, még másnap reggel sem voltam éhes.:)

Vasárnapra esőt mondtak, ezért nem terveztünk semmit aznapra. Persze eső nem volt, de már csak sétáltunk, aztán irány haza.

Köszönöm az útvonalajánlatokat, szép helyeken tekertünk, élvezetes volt ez a néhány nap. Még nem vetettük el a Fertő-tavi kört sem, ha idén még lesz jó idő és a határon is át lehet menni, akkor mindenképpen visszamegyünk.

[ Szerkesztve ]

(#175215) arn


arn
félisten

Wienerwald MTB: Mauerbach hills
08.07.2020
Canyon Exceed
https://www.youtube.com/watch?v=tCXta35N1jY

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#175216) xy.zsolt válasza gabro0 (#175200) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Elfordított kormánynál kinek nem?! Az lenne fura ha nem :) Viszont a sporttárs nem azt írta, hogy elfordított kormánynál ér hozzá

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#175217) xy.zsolt válasza tisn (#175208) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Hölgy olvasóknak megjegyzem szerényen, hogy nekem egy ideje autóm sincs :P

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#175218) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#175217) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...és a kormányodat sem a térded éri el leghamarabb. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#175219) xy.zsolt válasza sticky35 (#175214) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Örülök, hogy szuper lett az itt lét. Szerencsére rendes, jóravaló emberek élnek erre, a táj szép, a kajáldák is rendben vannak....szeretek itt élni Hegykőn, na :D Annak külön örülök, hogy ti is megtapasztaltátok, hogy annyi ember nem tévedhet a Kovács kocsmás hekk-kel....nem túloztam (ahogy soha sem)....csak az a baj vele, hogy ezután már sehol sem fog így izleni ;] Ha egyszer úgy jöttök, hogy nyitva számotokra is a határ akkor ahogy már előttem is említették még több szuper hely vár felfedezésre a "környéken", nem "csak" a Fertő kör.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#175220) Studi válasza Hasaggymeg (#175218) üzenetére


Studi
addikt

:C

(#175221) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#175218) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:C

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#175222) ZolkoW válasza bringasisti (#175207) üzenetére


ZolkoW
őstag

Egyik nap ebédnél felmerült a "mennyibe kerül egy bicikli" téma, és a kolléga jött ilyesmi dumával, hogy csak villogni kell a 300+ ezres masina, mert ugye mi másért. Én meg néztem rá nagy szemekkel, hogy azért ez nagyon nem az a szint, amivel villogni lehet, mentségére legyen mondva, hogy nem biciklizik, szóval nincs egyáltalán képben, csak azt hajtogatja mindig, hogy "ennyiért már ......-t lehet venni" (motort, autót, mindegy). Sőt, valójában ez már akkor előjött, amikor egy kolléganő megvett használtan egy 26-os egész pofás Haibike montit, 110-ért. Na mindegy.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#175223) polonic válasza xy.zsolt (#175219) üzenetére


polonic
félisten

Amúgy miért van mindenki annyira rákattanva a hekkre? Köze nincs a jóféle halhoz.
Egy sült keszeg vagy kárász, akár fogas, vagy harcsa ezerszer finomabb.
Ráadásul tengeri hal, messzi földről. Tucat, mint a tőkehal kb. Metroban tonna számra szerzik be fagyasztva.

(#175224) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Férfi rokonnak szeretnénk születésnapra a napokban városi kerékpárt venni.
Honnan érdemes most rendelni és milyet?
Valami ilyesmi kellene. (174 cm) Esetleg nagyon jó állapotú használt is szóba jöhet.
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#175225) bringasisti válasza xy.zsolt (#175217) üzenetére


bringasisti
őstag

Cég nevére irattad ? :U

BENEFON DELTA--------N8

(#175226) Studi válasza ZolkoW (#175222) üzenetére


Studi
addikt

Ha reálisan nézzük akkor valóban aránytalanul drágák a kerékpárok. Sem anyag, sem innováció, sem mérnökóra nincs benne annyi, ami indokolná a többszázezres árakat. Viszont van kereslet, még ilyen széles gyártói kínálat mellett is, ezért tudják magasan tartani ezeket az árakat.

(#175227) xy.zsolt válasza polonic (#175223) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én csak tengeri halat eszem (ha eszek) szóval kérdezhetném, hogy miért van mindenki rákattanva a számomra túl zsíros harcsára, vagy a nehezebben szálkamentesíthetőbb tavi halakra, uram bocsáss a néha iszap ízű, zsirosabb pontyra. A halászlevet viszont imádom, pontosabban csak a levét gyufatésztával.....sok halból paszírozva. Szóval ez is csak olyan mint minden más kaja.....ízlés kérdése. Hekk-et próbáltam máshol enni, itthon is elkészíteni, de nem lett hasonló sehogy a feeling....valamit nagyon eltaláltak amit 7lakat alatt őriznek. Pedig dolgozott ott egy csaj aki előtte nálam is, de ő sem tudta mi a titka az elkészítésnek.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#175228) Alg válasza polonic (#175223) üzenetére


Alg
veterán

Mert sok ember nem szereti a hal ízét, ezért íztelen hekket meg pangasiust eszik. + nem kell félni a szálkától. A harcsa meg drága...

Láttam már balatoni büfénél "frissen fogott balatoni hekk" feliratot :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#175229) polonic válasza xy.zsolt (#175227) üzenetére


polonic
félisten

Ez nem neked szólt csak, csak a te hsz-edre reagáltam. Mindenkinek szántam.
És csak azért írtam, mert íztelen a hekk szerintem is. Ahogy itt fentebb is írta más.
És én az ízek miatt eszem. :)
Egyébként a keszeg jól beirdalva, megsütve nagyon finom és kb nem kell a szálkákkal foglalkozni.
A ponty az tényleg silány, szerintem is.

[ Szerkesztve ]

(#175230) dobolan válasza xy.zsolt (#175227) üzenetére


dobolan
senior tag

Hát a nátrium glutamát :DD

(#175231) xy.zsolt válasza bringasisti (#175225) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Nem, tényleg nincs autóm....készülök máshol élni ezért nem vettem ismét, de a covid most bezavart
dobolan Bakker tényleg....kösziiiii :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#175232) Mezga Aladár válasza xy.zsolt (#175216) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Te szoktál kiállni a nyeregből?
Na akkor ért hozzá.
Kicsi a képzelőerőd. :P

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#175233) jjeahh válasza Hasaggymeg (#175211) üzenetére


jjeahh
nagyúr

:DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#175234) xy.zsolt válasza Mezga Aladár (#175232) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ritkán tekerek kiállva mert valamiért én úgy lassabb vagyok....de komolyan mondom, hogy még soha nem ért a kormányhoz a térdem.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#175235) sticky35 válasza polonic (#175229) üzenetére


sticky35
tag

Gondolom pont a semleges íze miatt bejön a legtöbb embernek, nem zsíros, könnyen kijön belőle a szálka, olcsó. Harcsát, lazacot vagy pisztángot is biztosan szívesen ennének az emberek, csak azok drágábbak, kevesebb helyen is tartanak emiatt.

(#175236) sticky35 válasza xy.zsolt (#175219) üzenetére


sticky35
tag

Köszönöm, remélem összejön az újabb túra a környékre. Azon gondolkodtam pont hogy legközelebb Hegykőn kellene megszállni, a Röjtökmuzsaj-Fertőhomok utat már untuk a végére. :D

(#175237) szuszinho válasza xy.zsolt (#175219) üzenetére


szuszinho
őstag

Az egomi biciklisút végén is nagyon jó a hekk. Bakker, idén meg még nem is ettem ott

(#175238) bringasisti válasza xy.zsolt (#175227) üzenetére


bringasisti
őstag

A tengeri hal ugyanolyan zsíros mint a ponty sok esetben mert tógazdasági technológiával termelik

BENEFON DELTA--------N8

(#175239) ivana válasza Studi (#175226) üzenetére


ivana
Ármester

Anyag az van benne rendesen, ezerszer minőségibb dolgokat használ a kerékpár ipar, mint pl. az autók. Egy normális kerékpár mindig is drága volt, a régi tanyabikeok a maguk idejében egy gyári munkásnak több havi fizetésébe fájtak, ehhez képest ma nem is vészesek az árak.

(#175240) xy.zsolt válasza sticky35 (#175236) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Mivel írtad, hogy adott a szállásotok nem is ajánlottam Hegykőt....legközelebb. Itt több a szálláshely, tavasztól tél elejéig több a külföldi és hazai turista mint a helyi lakos....ha nincs covid. Nyáron 2 hetente rendezvények vannak, érdemes ezekhez igazítva is foglalni. Pl szüleim 8 éve költöztek ide, de anyu még most is úgy érzi mintha nonstop nyaralna :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#175241) Alg válasza ivana (#175239) üzenetére


Alg
veterán

Az anyag szerintem a legkisebb költség a gyártásban. De maga a gyártás sem túl drága, ha jól emlékszem nagyságrandileg valami 70-100 euró egy karbon váz legyártatása a Távol-Keleten.

Hal: jó hogy mondjátok, csinálok már a héten valami jó kis paprikás lisztes rántott hrcsát. Vagy grill pisztrángot, meglátom mit kapok. :C

Más: Fertő tókerülő happening-el vajon mi lesz?

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#175242) 6030D válasza polonic (#175229) üzenetére


6030D
Ármester

Én eszek minden halat, tengeri herkentyűt, legyen az sütve vagy nyersen, de szeretem a hekket is. Nem tudom megmondani, hogy miért szeretem, egy másik íz. Persze van ebből is jobb, rosszabb, nem mindenhonnan jövök el úgy, hogy ez jó volt. Szerintem meg a rántott hús van túl-hype-olva, de én egész gyerekkoromban azt ettem, szóval kinek mi. :)

ZolkoW: drága a bringa... múltkor egy baráti beszélgetésnél jött elő, hogy akkor nekem mennyi az annyi. Mindenkitől megkérdeztem, mennyit költ a hobbijára, aztán kb hasonló számok jöttek ki. :)
Én azt sem érzem, hogy pont a bringa lenne túlárazott. Egy analóg karórában mi kerül fél-1 millió Ft-ba? De akár csak 100e-be is? Egyszer valaki kitalálta a szerkezetet, olyasmi ketyeg belül, és kívül más az "ékszer". Ha megveszem és csalódok, akkor van egy nem működő órám. Ha a bringán szétnyílik alattam a váz az erdőben 40-nél, akkor még nagyobbat csalódok. :DDD
Mindenbe bele lehet magyarázni mindent, de az általánosság az, hogy akkor fogja megérni valakinek egy termék, ha van rá lóvé. (Bazzeg, 1000+ Ft/kg a kenyér, zöldség, gyümölcs... az se normális, mégis megvesszük)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#175243) ivana válasza Alg (#175241) üzenetére


ivana
Ármester

Szerintem az alul becslés, vagy esetleg a nagyon puruttya szint lehet annyi. Az epoxy mindenhol rohadt drága, plusz a gépek sem lehetnek túl olcsók.

(#175244) Hasaggymeg válasza polonic (#175223) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Esetleg mert annyira szép? ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#175245) xy.zsolt válasza Alg (#175241) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Nekem amíg ott éltem EZ volt a kedvenc halételem....pont úgy ahogy a képen :K Gondolom már nem 6-7 EUR az ára :D
Volt szó ilyen happening-ről? Én benne vagyok ha más is :K

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#175246) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Rugós Manitou Axel-t ti vennétek még? Jobb lenne, mint egy rst gila?

(#175247) cdl válasza 6030D (#175242) üzenetére


cdl
senior tag

A hobbinál akkor van nagy gond, ha több is fut egyszerre :)
Bár Én visszafogott vagyok, de 1-2 óra, fotós cucc, autóhifi azért befigyelt.
Most már csak a bringa, abból is az alsó kategória.
De ez is benne van nem kevésbe azért.

[ Szerkesztve ]

(#175248) Alg válasza xy.zsolt (#175245) üzenetére


Alg
veterán

Életemben nem ettem Nordsee-ben, és az áraikat elnézve nem is fogok :DDD

FB-on láttam valami csoportos körbetekerést októberre szerveződni

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#175249) maximilian4 válasza IMIIKE1998 (#175246) üzenetére


maximilian4
addikt

Biztos jobb lenne, de én rugósat nem vennék. Max high coil rugós tagot enduro/dh gépbe. 26-osba azért már vannak jó áron levegős tagok. Egy szerviz árat azért kalkulálj bele, bár én anno 40-ért adtam el a hibátlan frissen szervizelt 27,5 boost-os sektoromat...de nem mindenki olyan jó fej mint én.

Maxi

(#175250) Napfénysüti válasza xy.zsolt (#175234) üzenetére

Én szoktam és nálam is előfordult már hogy belerúgtam térddel a kormány végébe, ja és egyenes kormányállásnál (90 mm-es stucnim van kellene is majd hosszabbra cserélni). :K

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.