Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140251) StLui válasza Massmurderer (#140249) üzenetére


StLui
veterán

Azért versenypályán simán kicsúsztuk a bukást legtöbbször motorral, csak az anyagi kár lett jelentős, motor, ruha, sisak. Terepen sziklák, felnyársaló fák, stb :Y

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#140252) sebgutkopf válasza Toobee (#140232) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Te se úsztad meg és ahogy nálam is az utolsó kanyar. Jobbulást!
Térdvédő volt, vagy sípcsontig nem ér le?

Nekem múlt héten már varrat szedésem volt, futni már járok, de még mindig van egy nem normális pupli az alkaromon, pedig tök szépen gyógyulok.

(#140253) Csokicsibesz


Csokicsibesz
tag

Keréktéma folytatás:
Jelenleg úgy tűnik 3 lehetőségem van:
- valamilyen Shimano kerék [link], ezekről esetleg van valakinek tapasztalata? megéri nem éri? Nekem kicsit gyengének tűnnek ezek a 24 lyukas Deore kerekek, főleg ennyi pénzért.

- DT külföldről [link] X1900 nekem elég szimpatikus, bár valahol olvastam, hogy eléggé fikázzák őket.

- Fulcrum a Bringalandból [link]

További tippek, észrevételek, bármi amire érdemes figyelni?

Használtakat nézem folyamatosan, de egyenlőre semmi.

(#140254) Toobee válasza sebgutkopf (#140252) üzenetére


Toobee
veterán

Volt rajtam térdvédő, úgyhogy az a rész ép. Könyökvédőből is megveszem szerintem ezt a rugalmas Dainese-t, ebben lehet tekerni, nem is érzed. Sajna a sípcsontig nem ér le.

Én azt terveztem, hogy holnap már egy betonos regen kört megyek azért. Nem akarok elsorvadni.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#140255) Massmurderer válasza StLui (#140251) üzenetére


Massmurderer
őstag

Azért ha aszfalton csúszol,esel egy 250kg-os motorral,nagyobb temponál,zacskóba vagy dobozba visznek el.Motornál ép máshogy van a súly.Terep könnyebb mint a sport.Bicónál meg úgye ép forditva.De inkább esek terepen 50-60as tempónál,és töröm el a kezem vagy a lábam,minthogy közúton 120as tempóval egy jó 2.5mázsás mocival.Közúton számolj azzal is hogy ha valami mögötted megy,vagy szembe jön,vagy átmegy rajtad,vagy palacsintát csinál belöled.Sport géppel hála égnek nem estem még.Azért is hagytam abba hogy elö se forduljon.

(#140256) Massmurderer válasza Csokicsibesz (#140253) üzenetére


Massmurderer
őstag

Én csak annyit kérdezek,DT Swiss kerekek nem ép olcsók,meg e érnek neked annyit a kerekek???Fulcrum márkánál látom nagyon leragadtál :DDD

(#140257) 6030D válasza Csokicsibesz (#140253) üzenetére


6030D
Ármester

Shimano-t akkor vegyél, ha szeretsz tökölni a kónusz beállításával és tisztításával. Ha nem, akkor valami iparist.
Az 1900-as DT-ről én is több helyen olvastam, hogy nem a legjobban sikerült konstrukció, inkább az 1700-at nézegetném.
A bm fórumon a kerekes topikban ha lejjebb görgetsz, akkor adtak pár tanácsot kerekekre (talán pont ZolkoW-nak), ott ha jól emlékszem voltak olcsóbb megoldások is.

Massmurderer: tökmindegy hol esel el, az okoz nagy sérülést, ha elakadsz valamiben. Az mindegy, hogy fa, szalagkorlát vagy IFA. Az is mindegy, hogy bringával vagy motorral esel.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#140258) FireKeeper válasza Hasaggymeg (#140218) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kérdés vajon mennyivel kisebb a 46-os tányér az 50esnél :F lehet az még bőven benne van abban az 1-3 mm-ben.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#140259) Massmurderer válasza 6030D (#140257) üzenetére


Massmurderer
őstag

Bicóval jártam úgy is hogy a kancsó kutya kidugta a fejét a keritésen,én meg mentem a kerékpárút szélén,toltam a bicót,a dög meg elkapta a kabátom ujját,és majdnem rövid ujjút csinált belöle :DDD Terepen kerülöm a kilogóbiszbaszokat :DDD estem úgy is már hogy elakadtam,nem is 1x.

(#140260) sebgutkopf válasza Toobee (#140254) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Egy egy ilyen eset hirtelen meg tudja növelni a védelem iránti igényt. :)
A nagyját nekem is felfogták a térd, könyök védő és a sisak (fejemen semmi sérülés), ennek ellenéra parkozásra most berendeltem egy teljes felső páncélt :DDD
Az itthoni vegyesebb használatra továbbra is elégnek érzem, amim van, főleg a nyári melegben.

Ha már térdvédő. Nekem is olyan van, amiben tekerni is lehet, viszont amikor nagyon meleg van és nagyon izzadok, akkor azért egy idő után elkezd lefelé csúszni és igazgatni kell. Mondjuk annyi könnyebbségem van, hogy mivel zip-es, ezért könnyen és gyorsan le tudom venni és visszavenni, tehát hosszú mászáshoz biztosan nem hagyom fent térdmelegítőnek. Nálad mi a csúszással a tapasztalat?

(#140261) sebgutkopf válasza 6030D (#140257) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Egyébként milyen konkrét bajok vannak a DT1900 spline-okkal? Nekem is az van a bringán és érdekel, hogy mire kell számítanom.
Mint kerék elég stabil és eddig bírja a nyúzást, a racsni az baromi hangos (videókon is hallani), ami a köztes közlekedésekkor a gyalogosok felé jó jelzés, hogy jövök. :D

Mi fogja feladni?

(#140262) StLui válasza sebgutkopf (#140260) üzenetére


StLui
veterán

Általában mindenhol mi vagyunk legjobban beöltözve a fiammal, szoktam is mondani, hogy nem a tudásunkat tükrözi a fullos cucc, hanem az én félelmeimet (volt aki ez alapján azt hitte profi DH-sok vagyunk, és meglepődött amikor letoltuk ott ahol ő a kirándulós cuccában lement :DDD

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#140263) jjeahh válasza sebgutkopf (#140261) üzenetére


jjeahh
nagyúr

[link]. Én is szemeztem vele, de nem mertem megkockáztatni, inkább vettem egy Mavic-ot.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#140264) Massmurderer válasza jjeahh (#140263) üzenetére


Massmurderer
őstag

De nem bántad meg nem? :P

(#140265) 6030D válasza sebgutkopf (#140261) üzenetére


6030D
Ármester

A reteszelésre mondják, hogy elég hamar feladja. Valaki írta, hogy 2 évig volt meg neki, és 3x cserélt kazettatestet. Ami nekem azért kicsit hardcore, de azért egy is bírjon már ki legalább 3-4 évet.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#140266) Csokicsibesz válasza jjeahh (#140263) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Direkt megnéztem és a linkelt X1900-as Dt 370-es agyal van szerelve, ami a szabadonfutó testben tér el az agyonsztárolt 350-es agytól. A szabadonfutó ráadásul cserélhető is. [link]

Nem tudom, hogy ezeknek az 5 évvel ezelőtti véleményeknek 2019-ben mennyi jelentőséget kell tulajdonítani.
Továbbá nekem csak olyan hátsó kerék jó ami átütős, boost szabványos az agy + centrelock a tárcsarögzítés. Ez azért eléggé behatárolja a nézelődést.

[ Szerkesztve ]

(#140267) Hasaggymeg válasza StLui (#140244) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mire feldobjuk végre a bakancsot olyanok leszünk mint a vén,sebhelyes oroszlánok. :DDD ...nekem is itt fáj,ott fáj,mint pl. ma,mikor mindenhol fáj. :F Elmúlófélben levő teniszkönyököm,2-2 x eltört csuklóim,tropára tört térdem és fejem is egy kicsit,amit szintén ütöttem meg párszor. :D Szerintem ma éppen chemtraileznek minket... ;]

(#140246) 6030D...szőrszált hasogatsz így újrafogalmazom...biztonságos bringázni felfele,10+% terepen,nem túl hegyes tüskéjű taposóval,10 km/h alatti sebességgel,igény szerint egy pár további segédkerékkel 2 oldalt....és nem ám amolyan sípcsontig sem érő protektorokkal mint Toobee,hanem tetőtől talpig védőruhában. :D

(#140258) FireKeeper...azt mondtad,hogy most is csontra le van engedve az első váltó,így ha ez helyes,akkor kétlem,hogy a váltásteljesítmény romlása nélkül felszerelhetsz egy kisebb tányért,mely a mostaninál lentebb kerül a terelő alsó szélétől.Amúgy ezek a váltótartók sztenderd magasságba vannak hegesztve,ezért csak a váltó gyári specifikációját megnézve egyebek mellett rögtön tudni fogod azt is melyik a legkisebb illetve legnagyobb nagytányér amit kezelni tud.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#140268) samujózsi


samujózsi
tag

Tekerési technika...
Főleg a Eurosporton futó közvetítéseken, de néha utcán is látok olyat, hogy a biciklis feje, felsőteste vízszintes irányban mozog, miközben ülve teker. Ez (rossz?) szokás kérdése vagy van valami értelmes oka?
Nekem óriási energiapazarlásnak tűnik.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#140269) Massmurderer válasza Hasaggymeg (#140267) üzenetére


Massmurderer
őstag

Inkább ilyet ajánlanál neki :DDD :DDD :DDD

(#140270) FireKeeper válasza Hasaggymeg (#140267) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát az adatlapja alapján pont 46 a legkisebb nagytányér amihez még jó :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#140271) Hasaggymeg válasza samujózsi (#140268) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez önkéntelen mozgás és a rendkívüli erőfeszítés eredménye,hogy többé-kevésbé arra hajolsz felső testeddel amelyik lábad éppen terheled...meg bólogatsz,fújtatsz,krákogsz,lógatod a fejed vállaid között kinyújtott könyökkel,vagy éppen nézed mi a f@sz van,gumidefekt,hogy alig megy ez a sz@r. ;]

(#140270) FireKeeper...akkor menni fog.Ott írja azt is,hogy DM (nem a drogéria,hanem direct mount) ami direkt rögzítést jelent,így ha jó adatlapot nézel menni fog. ;)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#140272) samujózsi válasza Hasaggymeg (#140271) üzenetére


samujózsi
tag

Hát ilyet még úgynevezett futás közben (a kis yorkie-m gyorsabb és kitartóbb :DD ) sem tudok elérni, mert jóval hamarabb kezd elsötétedni a világ a zokszigén hiánya miatt. :)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#140273) FireKeeper válasza Hasaggymeg (#140271) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, a konzolos 105 első váltót nézem.

amúgy ez a vázgeo szerintetek (így szemre) milyen lenne vegyes terepre? azt néztem hogy a felsőcső szinte vízszintes, hátsó támvilla is jó magas, nyeregcső nem lóg ki annyira, fejcső nem olyan magas mint a legtöbb gravel váznál amiket eddig láttam. ezeknek milyen hatásai vannak a viselkedésre?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#140274) Wombath válasza Toobee (#140248) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Uhh, részvétem és jobbulást. Ismerem azt a kanyart, sokáig volt mumusunk nekünk haverral.

(#140275) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Szoktam nézegetni a hosszabb túrákat, de ezen most megakadt a szemem, nem láttam még ehhez fogható teljesítménytúrát Magyarországon:
Hungary XXL
Távolság 2 025 km :Y
Szintemelkedés 12 271 m
Szintidő 250 óra
Ide aztán kell elszántság, akaraterő és állóképesség.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#140276) 6030D válasza Csokicsibesz (#140266) üzenetére


6030D
Ármester

25 euro egy 6 csavaros tárcsa, úgyhogy ha csak azon múlik, tárcsafelfogatást válthatsz.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#140277) samujózsi válasza Szakbarbár (#140275) üzenetére


samujózsi
tag

És rengeteg szabadidő... 250 óra az több mint tíz nap, pihenés nélkül. Ha még hozzáteszünk napi minimum 8 óra pihenést... :)
Szóval ez már elég beteg dolognak tűnik.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#140278) trialboj


trialboj
őstag

Köszönöm a tippeket. Gondoltam azért itt is úgy megy, hogy 1-2 helyre szétküldik v a bringások bekérik még megjelenés előtt az új cuccoskat, és tesztelik. Ez a 2020as modell meg már számomra is megvehető, szóval fura hogy nincs róla teszt, legalább amatőr szinten.
Rendben, akkor zargatom picit a komolyabb bringa boltokat, mit tudnak az új rebáról, meg erről a csoda gold RS 35 telóról.

-

Mentem ma 1 kört az új lánccal, és van 1 fokozat ahol szalajt, hátul fentről a 4. sebesség ha elöl középen van a lánc, gondlom ott túl nagy a terhelés és megugrik.
Ez most azt jelenti, hogy még ha ezt a sebességet nem is használom olyan sűrűn, a sor már eléggé megkopott és hamar megenné az új láncot is?! Ilyenkor vissza kell rakni a régi láncot, közben megrendelni az új sort, és ha majd beesik az egybe is a lánc nyúlásmérőn, akkor egyből cserélni?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#140279) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Nem tudtok valamilyen 150 körül beszerezhető járműven ahol nem olyan pozicíóban kell ülni mint a kerékpáron?

Mint pl a rekumbens? Nincs más alternatíva? Azok elég drágák.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#140280) Hasaggymeg válasza trialboj (#140278) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Röviden,igen.

freelanced...még van az ilyen.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#140281) Massmurderer válasza Hasaggymeg (#140280) üzenetére


Massmurderer
őstag

:D :DDD

(#140282) FireKeeper válasza freelanced (#140279) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

csapatós swift

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#140283) freelanced válasza Hasaggymeg (#140280) üzenetére


freelanced
addikt

Ejj, ez kell nekem :DDD

Az a baj nagyon tekernék de sajnos nem lehet. :(

Viszont kellene valami közlekedési eszköz.

Rollert fontolgattam de az meg olyan meh. Zötykölődik mint a fene meg nem olyan.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#140284) FireKeeper válasza freelanced (#140283) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

definiáljuk azt hogy közlekedési eszköz. rekreációs célra kell, vagy mindennapi eljutni A-ból B-be?

mert írtad a rekut, ami túrázásra meg országúton csapatni tök jó, de pl városon belül abszolút nem praktikus.

illetve írtad hogy nem tekerhetsz, ennek gondolom valami egészségügyi oka van, ez permanens, vagy javulhat a jövőben?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#140285) 6030D válasza Hasaggymeg (#140280) üzenetére


6030D
Ármester

Tegnap egy ilyen jött velünk szembe. Az egyik ül, a másik fekszik. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#140286) freelanced válasza FireKeeper (#140284) üzenetére


freelanced
addikt

Köszi!

Egyelőre leginkább A-ból B-be kéne eljutni vele. Viszont azért hobbi szinten is jó lenne, hétvégente mászkálni.

Igen, közben én is belegondoltam. Végig kerékpárúton mennék, de oda is túl széles és lomha lenne egy ilyen azon gondolkodtam. Igazából a budai oldalon mennék végig Óbudától a Szabadság / Petőfi hídig. Túl sok időt városon belül közvetlen nem feltétlenül töltenék, de talán így sem az igazi. Na meg ott az ára.

Igen, pontosan. No ez jó kérdés, részben a válaszom igen, javulhat, ellenben nem ajánlja az orvos, hogy ha javulna után nagyon kerékpározzak.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#140287) Szakbarbár válasza 6030D (#140285) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Egy ilyennel én is találkoztam a napokban. Érdekes szerkezet, de ára is van ám:potom 1.896.000 Ft. :Y
Van az a verzió is amikor előre a gyerek ül:
[link]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#140288) Hasaggymeg válasza 6030D (#140285) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Egyik lustább mint a másik...ugyanakkor egy ilyen árából már tényleg komoly gépet vehetni. :U

(#140286) freelanced...lehet mi itt egy kicsit tényleg bringabuzik vagyunk (feleségem szerint ehhez nem fér kétség),de én kikérném még egy orvos véleményét...lehetőleg ne olyanét mint Tarlós,aki rühelli a bringásokat,hanem egy kerékpározóét. :DDD Persze lehet tényleg nem járható út,de a városban fekvőbringa...hááát... :( Akkor már inkább valami más,mint roller,görkorcsolya,bringaroller vagy minek hívják,meg még mindenféle guruló kerék.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#140289) samujózsi válasza Hasaggymeg (#140288) üzenetére


samujózsi
tag

Hát nem tudom. Kétkerekű reku szerintem sokkal macerásabb, mint egy akármilyen bicikli. A magasan tartott lábak miatt a vérellátás nem az igazi, fárasztó is hosszú távon ez a lábtartás, ha jól sejtem, plusz irányítani is nehezebb, mint egy normális biciklit.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#140290) ivana válasza Szakbarbár (#140287) üzenetére


ivana
Ármester

Szvsz hatra tenni a tandem kapitanyat nagyon hulye es baromi veszelyes otlet. Plusz tandemmel menni onmagaban eredekes elmeny. Multkor haver athozta a tandemet egy agyvalto zsirzasra, aztan kiprobaltuk.

(#140291) freelanced válasza Hasaggymeg (#140288) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv!

Köszönöm!

Utána fogok kérdezni, de a net alapján ahogy nézem ott is hasonlókról számolnak be. :/

A roller elmenne, de ott meg a műanyag kerék miatt ráz mint a fene.

Görkorcsolyát még nem használtam, szóval passzolom, hogy az működne-e

A guruló kerék kicsit ijesztő, de sokan egész jól elvannak vele.

Viszont ez a Bringaroller bármennyire is hülyén néz ki lehet, hogy kevésbé döcögős mint egy sima. Cserébe nagyobb meg minden. Ebből vajon hol lehet értelmes modellt kifogni?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#140292) 6030D válasza freelanced (#140286) üzenetére


6030D
Ármester

sérv vagy más gerinc probléma?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#140293) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Fehérvári úti b+ pillanat:
Rollerező csapatja a bringasávban, ugyanakkor
Bringás a telefonját babrálva gurul a járdán... :W

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#140294) FireKeeper válasza -=RelakS=- (#140293) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ma reggel én is anyáztam vagy tizet, vegyesen mindenkire, de főleg autósokra. a rolleresek mondjuk engem is egyre inkább triggerelnek :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#140295) samujózsi válasza -=RelakS=- (#140293) üzenetére


samujózsi
tag

Sajnos ez jellemző országszerte.
Rollerezőkkel sem tudom, mit lehetne kezdeni, de amikor görkoris/-deszkás szédeleg ugyanott... vagy amikor a pár méternyire lévő járda helyett vonul a turista csorda a bringaúton... :(

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#140296) samujózsi válasza FireKeeper (#140294) üzenetére


samujózsi
tag

Rendezzünk spontán vonulást a budapesti kerékpárutakon és ordítsuk le a nem odavalókat! ;)

Utána meg gyalogosan ugyanezt a tilosban járdázó biciklisekkel.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#140297) Hasaggymeg válasza freelanced (#140291) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Rá kell guglizni,valahol biztos van.

(#140289) samujózsi ...nekem inkább a bringás élmény hiányával van gondom,bár ki tudja,lehet ha kipróbálnám újragondolnám.Terepen persze amúgy is felejtős,így tehát nem játszik,de a láb vérellátása,azzal,hogy kvázi a vérellátó motor magasságába hozod,csakis javulhat. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#140298) freelanced válasza Hasaggymeg (#140297) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm!

Már csak ki kellene próbálnom valahol. :K

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#140299) Runner_fxr válasza Toobee (#140232) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Jobbulást! A hüvelykujj az szívás, nekem 1 hónapja fáj, a No Comment óta nem tudok rendesen csapatni. Valahova beakadt amikor elestem, olyat rándult, azt hittem leszakad. Eltörve biztos nem volt, de az ízület kapott rendesen.

sebgutkopf:
Múltkor én is óvatoskodtam, amikor mentem bringázni, egy nagyobb esés kicsit józanságra nevel, egy időre. :)

[ Szerkesztve ]

(#140300) ZolkoW válasza 6030D (#140225) üzenetére


ZolkoW
őstag

csak a QR/100 az általános, mert ott ugyanoda esik a féktárcsa, mint ahogy a QR135/TA142 esetében is.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.