Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133388) trialboj


trialboj
őstag

Az XC-s arcoktól kérdezném, hogy ki hogy áll a meredek leejtőkkel?
Az elmúlt hetekben találtam több brutálisan meredek utat, ahol felfele még gyalog sem lehet már menni, mert annyira komoly, viszont atv-vel simán felmásznak rajta, tehát a felülete egész jó, nyilván erdőben fák között.

Na most én itt lefele mennék, de eléggé félek tőle, hogy mivel sem elöl de főleg hátul, nincs komoly gumim, hátul csak ikon pl, nem lesz tapadásom, és ahol fák vannak az aljában nem tudok majd megállni, v kikerülni.

Ami viszont inkább zavar, hogy a magas nyereg miatt, félek h ahogy begyorsulok, már nem tudok helyezkedni, beleakadok, és ezért fogok elesni.

Lehetséges hogy túlizgulnom, mert az utolsó élményem, az hogy én lassan indulok, de a fékek nem tudtak megfogni, és egyre csak gyorsultam, majd a végén sem sikerült elfordulnom ott ahol kellett volna.

Nyilván az könnyű lenne hogy eresszem a nyerget előtte, de ehhez kulcs kell, és kb 50 méter leejtőért, még elővenni sem éri meg.
Zavar hogy nagyon egyszerűnek tűnik, mégsem érzem olyan könnyűnek vagy biztonságosnak.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.