Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105326) RaiZka válasza Tuomas (#105323) üzenetére


RaiZka
tag

Level 0: haver garazsaban szereltuk at a pedalt. Falhoz odaraktam a bringat, csatolgattam ki es be a cipot, masik oldalt szinten ugyanez. 10 perc mulva kis utcakban folytattam szinte 0 forgalommal, rugo pedig a leggyengebbre allitva. Eleg lassan mentem, ki es be csatolgattam mindket labamat. Utana jottek a jobbkezes utcak, szinten 0 forgalommal. Megall, elindul, lassit, gyorsit. Masodik nap viszonylag kisebb forgalmu uton mentem kb. 20-25km-ert. Harmadnap meg bele a lecsoba es be Pestre. :) Az elso 2 hetben volt hogy parszor (3-4) majdnem borultam, de eddig meg megusztam :) Foleg a lampa a necc, illetve amikor total elfelejted, hogy SPD es reflexbol le akarod rantani a labadat. Persze a gyenge rugonal ez meg ugy ahogy lehetseges is. Illetve ha latod, hogy piros a lampa szepen lassitasz ameddig lehet, hogy ne kelljen lerakni a labadat. Amig nagyon bizonytalannak erzed magadat addig korabban dokkolj ki lampanal es vagy necces szituknal.. Idovel beleerzel.

A csere ota kb. 3000km letudtam vele es teljesen megszoktam, Most gondolkodom a feszesebbre allitason.
+ info: egyelore a lanc is mintha lassabban nyulna..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.