Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#230601) kisharsany válasza kisharsany (#230567) üzenetére


kisharsany
tag

No, bekeményítettem, most már mindenki rettegjen (főleg akit velem sorsolnak egy csapatba): 30 meccs, 8 győzelem.

(#230602) zozyk válasza kisharsany (#230601) üzenetére


zozyk
addikt

Bonts egy sört, szard le és menj tovább...

(#230603) jano_77


jano_77
nagyúr

Segítsetek nekem pls! A Cseh heavyk közül a 10-en kívül - azt tudom, hogy nagyon jóra sikeredett - van még olyan, ami jó, érdemes megvenni? Pl a 9-es olyan, mint általában a legtöbb ágon, hogy legalább olyan jó mint a 10-es vagy jobb?!? Ki kellene osztani, hogy milyen tankokra tegyem az Arni-s kedvezményeket, emiatt kérdezem.
Köszi előre is a segítő válaszokat. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#230604) xenom0rph válasza jano_77 (#230603) üzenetére


xenom0rph
őstag

Erre én is kiváncsi lennék, hogy melyik ágat érdemes húzni, ahol már T6-7-től is kellemesek a tankok. Néhány hete tértem én is vissza, jópár év kihagyás után. A következő ágak/tankok vannak meg (többé kevésbé): Leopard PTA, Tiger 2, Obj 257, Panther 2, Centurion 1, T-44.

Ezeken kívül melyik heavy, med, td ágra érdemes koncentrálni?

halahala

(#230605) zola96 válasza jano_77 (#230603) üzenetére


zola96
senior tag

A 8-as cseh gatya. A 9-es mar jobb a táras ágyúval. Tierjében és szerintem t10ben is jó. Használható, főleg neked en csak atlagos jatekoskent is tudtam elvezheto meccseket menni. T10 mindfuck. Gun handling epic, és abszolut durva. Erezheto a feljebb lepes a 9tol pedig az is jo buli volt.

(#230606) HellGreg válasza popey37 (#230599) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem akarom védeni, de ha ilyen a hozzáállása, akkor valószínűleg a tudása sem acélos, és nem leszel vele kisegítve akkor sem, ha nem öli meg magát. :)

(#230607) MZsoltee válasza popey37 (#230599) üzenetére


MZsoltee
veterán

Mindenkinek az a szórakozás, amiben sikerélménye van. Nem mindenki akar kihívásokat a szórakozás közben. Én is felvetettem már, hogy tök jó lenne valami lazább játékmód. Gyorsabb, kevesebb weakspot keresgélés. Amolyan tankos CS. :)

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#230608) phoenix1989 válasza MZsoltee (#230607) üzenetére


phoenix1989
őstag

Jatsz T1 Ben.

(#230609) MZsoltee válasza phoenix1989 (#230608) üzenetére


MZsoltee
veterán

Érzed, hogy ez egy kissé cinikus megszólalás. Lehet E100-al vagy Leo1-el vagy stb-1-el akarok játszani. És akkor még nem is spotter tankot mondtam.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#230610) phoenix1989 válasza MZsoltee (#230609) üzenetére


phoenix1989
őstag

Azt írtad legyen gyorsabb és ne kelljen gondolkodni. T1 tökéletes erre. Szóval nem , nem cinikus.

(#230611) MZsoltee válasza phoenix1989 (#230610) üzenetére


MZsoltee
veterán

De T1-ben nem lehet a "kedvenc" tankjaimmal játszani. Ha meg akarod, akarjátok érteni megértitek, ha csak a saját szempontotokból nézitek, akkor nem. :R

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#230612) phoenix1989 válasza MZsoltee (#230611) üzenetére


phoenix1989
őstag

Akkor ez nem a te játékod. Ezek tankok nem mindenhol lehet őket ketté hugyozni. Keress olyan játékot ahol nincs ilyen.

(#230613) weres78 válasza Raidon (#230596) üzenetére


weres78
senior tag

A komulatív lőszer könnyen elakad rétegelt páncélon, lánctalpon, akár egy akadályon (pl fal vagy bármi).
Lehet csak simán az rng "szivat", de oldalba jobb a sima ap vagy apcr.

(#230614) MZsoltee válasza phoenix1989 (#230612) üzenetére


MZsoltee
veterán

De az alapprobléma az, hogy a játékosok elég nagy százaléka ilyen. Ha ezek a játékosok új játékot keresnek, akkor nem lesz WoT. (Ugye az esport irány is meghalt.) A közös érdek az lenne, ha mindenki jól tudna szórakozni. Ehhez kompromisszum kellene és nem homokbadugva ismételgetni az igazát mindkét oldalnak. A könnyebb játékmód vagy a skill alapú MM ezt meg tudná oldani.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#230615) phoenix1989 válasza MZsoltee (#230614) üzenetére


phoenix1989
őstag

Még mindig azt mondom aki nem bir gondolkodni vagy nem akar az vagy ne játszom vagy T1 be szórakoztassa magát. Azért sírni mert T10 Ben nem tud belőni semmit nem másnak a hibája hanem csak az övé.

(#230616) MZsoltee válasza phoenix1989 (#230615) üzenetére


MZsoltee
veterán

Én nem sírok. Csak kiakadás volt, hogy egyesek ha úgy ítélik meg hogy nem megfelelő a helyzet dezertálnak megfulladnak berohannak stb.
Ez se a pronak nem jó, se a noobnak. Ezért kellene skill alapján csinálni az MM-et, vagy játékmódban elkülöníteni. (DOTA-pl. Ott van skill és játékmód is, hogy mindenki megtalálja azt, amit keres és ne zavarják egymást a különböző játékosok.)

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#230617) joergie válasza MZsoltee (#230616) üzenetére


joergie
őstag

Volt a haloween-i event most október végén botok ellen. Nekem tetszett. Progresszív volt, szóval ha véletlen jobb csapat jött össze, jobban büntetett. És mocsok nehéz volt végigcsinálni, még úgy is hogy ts-en összejátszottunk, mert a játék hevében 2 ember rosszul döntött és ugrott az EGÉSZ mind a 7 embernek.
Én több ilyenre számítanék, mert egyre többen és egyre könnyebben tudják befejezni az ágakat. Őszintén már én se sok élvezetet találok benne...de az azért tetszett. a waffentrógeres is jó volt előtte, bár azon nem dolgoztak annyit. a focis is tetszett anno. viszont az a battle royalos nem jött át. nagyon nem.
rankednak se sok értelmét látom...azon túl hogy gazdagon jutalmaznak, de elég nagy szívás végigtolni. időben meg koncentrációban. meg kreditben.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#230618) po1son válasza MZsoltee (#230607) üzenetére


po1son
addikt

Gyorsabb játékmenet??? Rengeteg 3-4 perces meccs van, ami kb nulla szórakozást nyújt mindkettő oldalnak, mert az elmúlt években egyre több táras tank lett\lila felszerelés\60-70-el száguldozó heavy tank stb. A páncél dolgot megint nem értem, ott van a játékban a átütés indikátor, amivel pillanatok alatt meglehet találni a gyenge pontot vagy egyszerű logika alapján a tankok 90%nal alsó lemez vagy kupola gyenge pont.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#230619) weres78


weres78
senior tag

Azon gondolkodtam, hogy mikor kezdtem a játékot és fogalmam sem volt semmiről miket csináltam.
A német light ág volt az első amit kihúztam, mellette ment valami orosz heavy is... De a light volt menő, mert gyorsan ment (már sebességre). Fogalmam nem volt hogy spotolni kéne, azt sem értettem pontosan mi is az. Ha sebeztem egy meccsen kettő lövést már örültem. Ja, és amikor rájöttem hogy spotolni kell és egy adott pályán volt egyszer egy adott bokorban egy jó meccsem, akkor onnantól a következő pár száz meccsen megint odamentem függetlenül attól milyen módban játszottam vagy mit csinált a csapat.
Sok ember játékát tettem így tönkre, viszont sok embernek okoztam örömet azzal, hogy az ellenfél esélyeit minimalizáltam.
Ezzel mindössze annyit szeretnék mondani, hogy ha mindenki tudna játszani úgy ahogy elvárják tőle (nyilván 10 embernek minimum 5 féle elvárása van egyszerre) akkor nem nagyon lenne mit linkelgetni ide tankásszal és 6500+ sebzős körökkel.
És ha már szófosásom van, cseten többnyire azok a legnagyobb AdmirálisGenerálisTábornokok, akik 1 éppen kezdik megérteni a játék alapjait de összességében még nem látják át az egészet vagy 2 elrontják a saját körüket, és emiatt mindenki más a hibás.
Nyilván aki itt olvas azt érdekli a játék, tanul, és eredményes is lesz valamilyen szinten idővel (a többség már eredményes is), de nem mindenki van ezzel így.

(#230620) jano_77 válasza zola96 (#230605) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi az infót :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#230621) Pug válasza MZsoltee (#230607) üzenetére


Pug
veterán

Gyorsabb jatekmenet? Mikor WOT-ztal utoljara, 2012-ben? :U

(#230622) MZsoltee válasza po1son (#230618) üzenetére


MZsoltee
veterán

Kétféle játék van, ami 3-5 perces és ami elhúzódik, vagy találkozol egy beásott tankkal és ha nem tudsz elmozdulni, akkor 3-5 percig csak ott állsz és vársz. Erre szerintem nem sokaknak van igénye a mai inpulzusintenzív világban.
Sok olyan pálya is van, ahol fixen az nyer aki tovább vár.

joergie: Télen szoktam játszani, amikor lehet bringázni, vagy kint lenni, akkor kevésbé, vagy mást. Akkor erről lemaradtam, de akkor ez egy jó irány lehet.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#230623) köpet


köpet
aktív tag

phoenix, te komolyan gondolod, hogy ebben a játékban minden face2face helyzetet meg lehet oldani tudással és némi előrelátással?
Itt írták a többiek korábban, hogy az early előlről 310mm pen alatt nem lőhető be, ami alacsonyabb Tierben nincs meg még golddal sem sokszor. A kupoláját lehet lőni szemből, de éles helyzetben nekem eltalálni még nem sikerült, nyilván én vagyok a béna, nem vitatom.
Ezt a csodát még láncolni se lehet, hogy legalább időt nyerj vagy lehetőséget teremts valaki másnak.
De hasonló mondjuk lentebb a 252u/defender is, ha kisebbel találkozik.
Nyilván ha lehet elkerüli az ember ezeket, nem mész oda, hátrébb maradsz, de ez nem mindig jön be, és ha ott van szemben az reménytelen, mert akkor már visszavonulásra sincs esély. Ha jól emlékszem ez volt a kiindulópont, amit a kolléga dezertálással oldott meg.
A dezertálással ettől még nem értek egyet, meg az öngyilkosokkal se, bár ezek akkor már nem gyengítenek a csapaton, csak saját magukon.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230624) phoenix1989 válasza köpet (#230623) üzenetére


phoenix1989
őstag

igen komolyan gondolom. az esetek többségében meglehet. vannak helyzetek ahol persze már mindegy de nem az a megoldás hogy elmegyek meghalni. nem lehet láncolni egy 279 et? tényleg?? mikor nincs hasa mert 4 lánca van. ne bassz már fel. kapaszkodtok itt a szélsősége helyzetekbe. na de én befejeztem. hasznosabb lenne tanulni és fejlődni mint elfutni a kihívások elől.

(#230625) kisharsany


kisharsany
tag

Szia Uram! Milyen terved volt mára?
6 kör, 6 sima vereség.

(#230626) köpet válasza phoenix1989 (#230624) üzenetére


köpet
aktív tag

Nem kapaszkodom a szélsőséges helyzetekbe, csak egy ilyen volt a kiindulópont. Mert van ilyen, többek között ezek, illetve az elkerülésükre vagy megoldásukra való törekvés visz előre.
Engem legalábbis, mert biztos van olyan, aki videókból, replay-ekből és számomra felfoghatatlan forrásokból fel tud készülni mindenre, vagy így született, esetleg csak elfelejtette, hogy ő se volt mindig olyan jó mint most. Pont, nem kívánom tovább görgetni a dolgot, kár volt hozzászólnom. :W
A 279-el kapcsolatban pontosítok: nekem nem sikerült sebezni vagy láncolni szemből abban a két esetben, amikor nem tudtam más helyzetet kialakítani. Azóta eltelt egy év és nem volt ilyen, biztos véletlen.

[ Szerkesztve ]

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230627) zola96


zola96
senior tag

Nem vagyok egy unicum, de ezt most beadta nagyon a játék. És végre én hozhattam le a végén, és sikerült élnem a lehetőséggel.
(Tetszik ez a boosteroid cloud gaming, jobb élmény mint a geforce now, akinek nincs elég jó gépe, vagy macbookon szeretne játszani)

(#230628) jano_77 válasza zola96 (#230627) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratula! 8K az nyócK! :C :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#230629) zola96 válasza jano_77 (#230628) üzenetére


zola96
senior tag

köszönöm. :R Jól mutatja az erőt benne. Húzzátok ki amíg nem jön a nerf :D

[ Szerkesztve ]

(#230630) Don Vittorio válasza jano_77 (#230628) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Különösen, amikor a nagy gyártók a 4K termékeiket még épp csak most dobják piacra...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#230631) hulp01 válasza Don Vittorio (#230630) üzenetére


hulp01
senior tag

Itt a 8k a sebzésre vonatkozott. :D

(#230632) h1mpi válasza zola96 (#230627) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Grat! Eddig nem nagyon akartam átülni a 9-esből a 10-esbe, mert annyira bejött. De most, hogy többen írtátok mennyire epic, ma megveszem és átképzem a legénységet is.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#230633) jano_77 válasza h1mpi (#230632) üzenetére


jano_77
nagyúr

én rakok mindkettőbe legénységet. Lehet Dakit átképzem a 9-be és akkor Arnit berakom a 10-be. Mert jelenleg a 10-eshez Dakilzor van képezve parancsnoknak. ;) :B
Vagy mivel 9-ben szeretek játszani, lehet hagyom Dakit és akkor Arnit teszem a 9-be. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#230634) vJokka válasza kisharsany (#230625) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szia Uram!

Idézet a téma összefoglalóból:
"A topicban OFF-nak minősül, ezért az OFF topicba posztold:
jónapom/rossznapom volt"

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#230635) Don Vittorio válasza hulp01 (#230631) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az kizárt. :DD

[ Szerkesztve ]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#230636) galervin93 válasza Puculo (#230589) üzenetére


galervin93
őstag

Na közben meg is tapasztaltam, hogy itt bizony minden a régi. :DDD Jól mutatja mindezt, hogy bár pedózok (T4-T6), hogy visszarázódjak, de a 14. karikára a SU-100Y dobott is egy ászt low tierként valami konténeres pályán, most voltam rajta először, és még melóból is hívtak közben... :DDD Azé' mutatja a színvonalat, hogy megkopott refexekkel is jellemzően top1-5 körül vagyok...

:D
Picit járatom még az alacsonyabb tiereket, aztán feljebb nézek majd. :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#230637) joergie


joergie
őstag

Na csinálok egy HOLIDAY OPS event végi összefoglalót, mert tavaly nagyon megszívtam a töredékekkel.

Tehát a holiday ops event jan10 reggel7ig(?) tart, de az a biztos, ha 9-ét vesszük
az utolsó teljes napnak, ami ehét vasárnap.

Mi marad utána:
az arnoldos bónusz 3 tankra(50% xp, 100% legénységi vagy 200% free xp bónusz), ÉS ezekre a slotokra megkapjuk azt a kreditbónuszt(de csak ezekre), amiért a dobozokat nyitogattuk. Namost ezekbe a slotokba prém tankot nem lehet tenni, tehát ilymódon farmolni nehézkes lesz.
Eltűnik gyakorlatilag minden más, tehát érdemes vasárnap estig:

Befejezni az arnoldos küldetések közül amennyit csak tudtok,
kiosztani a bélyegeket a barátlistán levőknek,
vasárnap az utolsó csata után letördelni az összes díszt(ÖSSZESET),
és elhasználni a töredékeket például korábbi évek karácsonyi 2d stílusaira!,
elhasználni az antiduplikátorokat,
kiosztani az arnoldos tankkedvezményeket(kredit) - nem muszáj megvenni is,

ÉS ELOLVASNI EZT MÉGEGYSZER, HOGY BIZTOS NE FELEJTS EL SEMMIT!

"Plus, they will receive the highest bonus to credits you achieved during the event." - tehát lebonthatod a fát, a legmagasabb elért kreditbónusz marad a 3 slotba'.
Antiduplikátor: addig minden nap lehet szerezni egyet, hétvégén ezen felül még 2-t(össz 7et).
Töredék: hétvégén még lehet szerezni 21ezer töredéket a többin felül.

Ha nem tudod milyen tankra tedd a kedvezményt, mert megvolt mind:
• M14 / 41 (Italy, MT-2): 2050 credits profit
• M15 / 42 (Italy, MT-3): 22700 credits profit
• B1 (France, HT-4): 92500 credits profit
• T1 Heavy Tank (USA, HT-5): 130500 credits profit. azért is jó, mert ebből fog indulni a YOH tank ág remélhetőleg valamikor tavasszal.
• O-I (Japan, HT-6): 95000 credits profit.
(innentől drágább megvenni, mint eladni - t7-ben ugyanannyi)
342.750 kredit szerezhető így.

Ha kihagytam volna bármit...nos az előfordulhat. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#230638) h1mpi válasza joergie (#230637) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szuper összefoglaló. Hány darab Arnis küldetést ad naponta? Szerintem Nekem még minimum kellene 5-6 db a max szintig.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#230639) zodo


zodo
nagyúr

Tegnap nagyon nem adta de eeezzzzz ilyenre nem emlékszem amióta játszom. ;]

Remélem hogy ezt megelőzően is über rossz szériája volt a clickernek és ez végképp beadta a kulcsot aminek eredményeképp, remélem széttörte a billentyűzetét. :DDD :))

(#230640) paler válasza joergie (#230637) üzenetére


paler
aktív tag

Köszi az összefoglalót :R
125 bélyegem van, ha valaki igényli akkor küldjön PÜ-t vagy vegyen fel barátnak (PalerHun). Én is szívesen veszem ha nekem is küldtök csomagot, mivel a 2022 gyűjteményemből csak 124 dísz van meg, a 2020-ból pedig 142. Egyébként egyszerre mennyi postát tudok küldeni?

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#230641) zodo


zodo
nagyúr

Kari szezon előtt szó volt róluk és a RU szerveren mégis találtam Hóangyalt :D
Igaz csak egy kép formájában a könyvesbolt előtti táblán de ő volt 2021 szőke copfos Újévi Hóangyala.

(#230642) Hauptmann válasza h1mpi (#230638) üzenetére


Hauptmann
addikt

1 db/nap.

(#230643) zodo válasza h1mpi (#230638) üzenetére


zodo
nagyúr

Napi 1-et (elmaradottakat tudod teljesíteni a határidőig) és ma van a 28. küldetés.
Hátra van 4 a 32-ből azaz vasárnap lesz az utolsó és ajánlott este de legkésőbb hajnalig befejezni.

(#230644) FZoleee


FZoleee
tag

3 barátra van még szükségem ajándékküldéshez, vegyetek fel, mert nem tudom elfogyasztani a bélyegeket :D A nevem: FZolee
Ha valakit visszautasítok, akkor elkésett :)

[ Szerkesztve ]

(#230645) BerserkGuts válasza joergie (#230637) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:C :R

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#230646) Don Vittorio válasza FZoleee (#230644) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Felvettelek. TheBraveLion

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#230647) Don Vittorio válasza zodo (#230643) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Csak a félreértések elkerülése végett: az utolsó napon, ha valaki eleget játszik, az összes Arnie-s küldetést meg tudja csinálni egyetlen nap alatt.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#230648) Don Vittorio válasza paler (#230640) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Én is jelöltelek. TheBraveLion

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#230649) h1mpi válasza zodo (#230643) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, akkor elvileg mindenki a 28.-nál tart?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#230650) Puculo válasza galervin93 (#230636) üzenetére


Puculo
aktív tag

A te tudásoddal nem lesz nehéz visszarázódni. :K Szép kör volt, még ha vereséggel is végződött. Inkább ez, mint úgy győzni hogy alig tudtam hozzájárulni. ;)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.