Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#230851) Don Vittorio válasza DVlad (#230794) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Én gyakorlatilag minden nap küldtem neked valamelyik accomról.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#230852) Warton válasza vepe (#230834) üzenetére


Warton
őstag

(#230853) DVlad válasza Don Vittorio (#230851) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille!
Nem véletlen vagyunk barátok. :D

(#230854) Don Vittorio válasza DVlad (#230853) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ugye.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#230855) po1son válasza HellGreg (#230833) üzenetére


po1son
addikt

Lesz majd idén fekete piac, ezt már több cc is kikotyogta, ráadásul kötvényes aukció is lesz benne.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#230856) po1son válasza zola96 (#230843) üzenetére


po1son
addikt

+1, nem mindig a DPM számít, mivel általánosságban nem egy nyílt mezőn lövik egymást a játékosok, a táras burst dmg miatt jó tank a vz55, a ágyú pontosság meg teljesen jó közelharcra.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#230857) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Csináltam egy kis statisztikát én is a karácsonyi időszakról.

Két accot kezeltem, Moyzát és TheBraveLiont. Igyekeztem a karácsonyi szezonban minden nap megcsinálni az összes küldetést, mexerezni az összes kis dobozt és küldhető ajándékot. Ez majdnem maradéktalanul sikerült is, egyedül december 24. maradt ki, a többi nap mindent megcsináltam mindkettőn.
Ami csalódást keltő: így sem lett meg egyik felhasználón se Antonov, a speckó kapitány, hogy minden nap - december 24. kivételével - elküldtem az ajándékokat. A maximum az volt, hogy néha 2-3-4 kis dobozt kaptam jutalomként.

A többi adat:

Moyza:
66 nagy dobozt vettem/kaptam.
12 tank.
4 db tier8 tank (+4 kompenzálódott)
4 kisebb ajándéktank
4.400.000 kredit
58650 arany
3 db 3D-s festés

TheBraveLionOFFJudah:
86 nagy dobozt vettem/kaptam.
17 tank.
4 db tier8 tank (+5 kompenzálódott)
5 db kisebb tank (+3 kompenzálódott)
4.100.000 kredit
68550 arany
6 db 3D-s festés

Azért azzal együtt, hogy van némi különbség a két acc ajándékmennyisége között, összességében, amit másoktól hallottam, az alapján mindkettőn nagyon szerencsés voltam.

Decemberben nem számoltam a kis ládákat, de azt csináltam, hogy újévtől nem bontottam ki, amiket küldtetek és, amiket szereztem a napi küldikkel, hanem most, a legvégén bontottam ki mindent.

Moyza 328, TheBraveLion meg 318 kis dobozt szerzett. A kettő közötti különbség az ajándékozás miatt lehet, mert a küldiket egyformán megcsináltam. Ez ugye 9 nap mennyisége (január 1-9.), tehát átlagosan 36 doboz folyt be naponta, amiből a missionök 12-t adtak, tehát átlagosan 24 dobozt kaptam naponta ajándékként másoktól (vagyis valamivel kevesebbet, mert volt az a néhány, amit a játéktól kaptam a sok küldözgetésért). Miközben küldeni ugye csak 12-t tudtam naponta. Ezzel kapcsolatban írtam, hogy milyen szar érzés, hogy nem tudok annyit küldeni, amennyit kapok, de azért ez a küldözgetés ezzel együtt is jó buli volt. Antonov nem megnyerése egyébként azért is furcsa, mert a szezon, ha minden igaz, 32 napos volt (az Arnie-küldik alapján), tehát én 31x12x2, tehát 744 dobozt küldtem szét mindenfelé, ami azért elég komoly mennyiség. (Ja, és másnak a klánban, akiknek csináltam az Arnie-kat, és küldözgettem a csomagjaikat, szintén elmaradt. Pedig biztos, hogy másik 2-300-at küldtem el mások nevében is.)

Na, de a lényeg, hogy a kis dobozok nyitásából ez esett be tegnap este:
Moyza (328):
2.000.000 kredit
10 db kicsi legénységi könyv
Maradt 181.500 töredékem.

TheBraveLion (318):
1.750.000 kredit
14 db kicsi legénységi könyv
Maradt 142.940 töredékem. (Viszont befejeztem az összes korábbi év gyűjteményét, szóval ott elvertem még kb. 60-70000 töredéket.)

A fenti adatokból nagyjából saccolható, hogy pusztán doboznyitogatásból kb. 5-7 millió kreditet és 25-35 db 20k-s legénységi könyvet kapott, aki aktívan végigcsinálta a karácsonyi szezont.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#230858) zozyk


zozyk
addikt

Ki vágyik E25-re?
:)

(#230859) Hauptmann válasza zozyk (#230858) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez az a bizonyos E25, amire a WG azt mondta jó pár éve, amikor kivette a boltból, hogy SOHA nem lesz kapható SEMMILYEN formában? :DDD

(#230860) jano_77 válasza HellGreg (#230850) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem jól jött volna kb 7K töredék, annyi hiányzott ahhoz, hogy az idei album is fullos legyen. 3 dísz maradt el a Kínai gyűjteményből. Összességében én is idén költöttem a legkevesebbet a játékra, ugyanis egyszer vettem 11 db Karácsonyi dobozt és ezzel be is fejeztem. Korábbi éveimhez képest mondhatni most nem is költöttem. :N
Így igaz nem lett most egyetlen 8-as tankom sem, de mint írtam, szinte az összes kollekció meglett. Antonov kollégát én sem kaptam meg, pedig én is minden nap elküldtem az összes lehetséges csomagot - még 24-én is.
Innen is köszönöm azoknak, akik minden nap küldtek nekem dobozkát - gyzoli, negie, Jolinar_, zozyk, peterson (akik biztosan PH-sok és persze mindenki másnak, aki esetleg még szintén PH-s) igyekeztem én is minden nap viszont küldeni azoknak, akiktől kaptam. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#230861) lnk válasza Don Vittorio (#230857) üzenetére


lnk
aktív tag

Bizony nagyon is szerencsés voltál. Csak a skodát szerettem volna a ládákból vettem is 150 et de az volt az egyetlen amit nem adott meg a játék. Két haverom fejenként brahiból vettek maguknak 11 ládát és mindkettőnek kidobta.Nem panaszkodom mert bőven pluszba jöttem ki csak a skoda miatt voltam egy kicsit csalódott. Ha marad goldom idén karácsonyra valószínüleg nem lesz olyan tank ami miatt ládát fogok venni. Nem sértődöttség vagy ilyesmi csak egyszerűen annyi prémtankom van már így is hogy kb a fele fölösleges.

(#230862) h1mpi válasza lnk (#230861) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem 150 ládából kijött az összes prémtank. A Skoda T56 esetleg aminek értelme volt, bár eddig nem ment vele a játék, a többit inkább hagyjuk. A 122 TM biztosan jó, de Kínai legénységem nincs, lehet a 8 db nem toborzott legénységből csinálok egy normális szettet.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#230863) Gyuri27 válasza Hauptmann (#230859) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ők már mondtak sok sok mindent.
És nem úgy lett.
A lényeg a pénz. A többi nem számít.
Zsebkendőnyi mapok ahol a lassú heavyket 20 sec után spotolják és szarrá lövik.
A 200 tonnás vasat 300+-ról 10/10x belövik.
A csoda orosz tankok lightől a heavyig troll áthatolhatatlan páncéllal.
Szal ja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#230864) HellGreg válasza jano_77 (#230860) üzenetére


HellGreg
őstag

Nekem tegnapelőtt beadta Antont :K
A nagy csalódás nekem az volt, hogy nem volt fogyócikkakció, pedig már teljesen kifogytam sok mindenből.

(#230865) Hauptmann válasza Gyuri27 (#230863) üzenetére


Hauptmann
addikt

Na igen, a sok op szovjet szemetet meg sem említem, mert alap.

(#230866) dokee78 válasza Hauptmann (#230865) üzenetére


dokee78
félisten

Részemről hiába van a sok OP szovjet tank,mégsem azokat preferálom..

(#230867) ollie válasza Hauptmann (#230859) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Több tankra mondták már ezt. Sőt, még az előrendelői tankokat is lehetett már többször kapni, amikre ugyancsak azt mondták az előrendelésnél, hogy soha nem lehet majd azokat megvásárolni, amint vége az előrendelésnek.

***

(#230868) jano_77 válasza ollie (#230867) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pofátlan, alja népség! Annak idején a Fury-ra is azt mondták, hogy csak akkor lehet megvenni mikor a filmet bemutatták! Megvettem, hogy legyen vmi ritkaságom. Aztán azóta már azt is meglehetett venni újfent. E25-ről inkább ne is beszéljünk, mert azt meg már többször is áruba bocsátotta ez a tetves cég. :o :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#230869) köpet


köpet
aktív tag

Urak, Hölgyek!
Ez a T-34-3 elgondolkodtatott, összevetve a Guard-al milyen?
Ha hasonlóképpen használható, akkor nem a 121b-t veszem ki a kötvényboltból, amit úgysem használnék, hanem ezt az "új" csodát és nem várok a black market-re.
Jól sejtem, hogy az STG-hez hasonló mozgékonysággal bír, jobb páncélzattal, cserébe kisebb a pen és gyatrább a pontosság? Ez utóbbi a hajtépős kategória vagy azért vállalható?

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230870) ollie válasza köpet (#230869) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Guard meg az STG nem ugyanaz?

A T-34-3 amúgy mindig a legrosszabb tier 8 medek között volt, nem tudom mi a helyzet a buffja óta, de biztos, hogy csodát nem tettek vele.

***

(#230871) dokee78 válasza köpet (#230869) üzenetére


dokee78
félisten

121B nagyon jó lett a buff óta.
De azzal nem fogsz jól kreditet farmolni,mert nincs kredit szorzója!

(#230872) fradi81 válasza köpet (#230869) üzenetére


fradi81
veterán

Guard TD-zős óvatosabb játékmód, a kínai medekkel meg akciózni kell elől, a testet fedezék mögött tartani ha van.(legyen)

moto g72, Ninebot d28e

(#230873) Warton válasza köpet (#230869) üzenetére


Warton
őstag

Kb. úgy néz ki a dolog, hogyha szeretsz az IS löveggel játszani, azaz szereted az IS-t az IS-2-t vagy az IS-2S-t akkor szeretni fogod a T34-3-at, mert kb. egy gyorsabb IS tank gyengébb páncélzattal tier8-ban. A löveg pontatlan? Igen! Sok lepattanó lesz? Perszehogy! Kell goldot használni? Naná! De valahogy a nap végén mégiscsak működőképes tank. Pénzt nem adnék érte, de ha mindenképpen kötvényt szeretnél költeni akkor jó választás lehet, nyilván a fentiekben leírtak figyelembevétele mellett.
Guardot nem ismerem, majd lehet egyszer megveszem, de most nincs napirenden.

(#230874) Swinegod válasza köpet (#230869) üzenetére


Swinegod
őstag

Nagyon sok tapasztalatból nem tudok beszélni, mert csak teszt szerveren próbáltam anno, de már akkor is nagyon tetszett. Szerintem teljesen jó tank statok és memória alapján, durván ugyan annyi penje van, mint egy Raviolinak, csak itt van létező toronypáncél. Ez egy brawler tank, annak teljesen jó szerintem. Amúgy igen, mobilitása kb megegyezik az STG-vel, de ennek van preferált matchmakingje

Ollie: De, ugyan az, felteszem azért írta így, mert felcserélhető a 2 szó, én is néha az egyiket máskor meg a másikat ahsználom

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#230875) köpet válasza ollie (#230870) üzenetére


köpet
aktív tag

Igen , ugyanaz, csak nem akartam kétszer leírni a Guard-ot.
A T-34-3-hoz úgy látom többször hozzányúltak, így a pen nőt valamikor (eredetileg 175 volt?), kicsit pontosabb lett, célzás gyorsult meg még ki tudja mi minden változott az évek alatt.
Tankelit videója ütött szöget a fejembe, ha a valós életben is lehet hasonló találati arányt produkálni ezzel, akkor életképes a dolog, egyéb esetben nem.
A Guard-ot kedvelem, jól hozza a kreditet még nekem is, ha volna valami ahhoz hasonló, csak kicsit masszívabb darab, amivel bátrabban előre lehet menni néha nem lenne rossz, főleg kötvényért.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230876) köpet válasza dokee78 (#230871) üzenetére


köpet
aktív tag

Találkoztam vele és nem volt jó élmény, ha egyszer felmerészkedem Tier 10-ba akkor majd beszerzem.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230877) köpet válasza fradi81 (#230872) üzenetére


köpet
aktív tag

A Guard-al is előre kell menni néha, tornyot használni, oldalazni, viszont ha úgy áll az RNG simán átlövik bárhol, ezért lenne jó valami hasonló, de keményebb fejű darab.
Némi páncélért némi pontosságot be lehet áldozni szerintem, ha ezáltal közelebb kerülhetek az akcióhoz.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230878) lnk válasza h1mpi (#230862) üzenetére


lnk
aktív tag

Ha már kiesett a ládából és miután rátettem a gsor 1008-ra a jelet úgy voltam vele nekiállok a 122 tm-re rárakni a 3 jelet. Jelenleg ott tartok hogy néhány meccs kell a két jelhez. Erősen gondolkodom hogy le is teszem ezt a tankot és nem rakom rá a gm-et mert egyszerűen számomra olyan játszani vele mintha sajtreszelővel kényesztetnének. Kinai orosz excalibur pattintós küldiket ezzel csináltam meg az igaz. Azt hiszem a 12-es küldi az. A páncélja top tierként eléggé használható. Az alap apcr lőszer átütésre szódával elmegy a sebessége is korrekt. Viszont minden másban eléggé rossz a tank a lassúsága és töltésideje eléggé rombolja a játékélményt vele.

(#230879) köpet válasza Warton (#230873) üzenetére


köpet
aktív tag

Az IS-t szerettem, még akkor is, ha minden 2-3. lövés kilépett a mátrixból, mert a többi kárpótolt. Mondjuk a Guard egész pontos, szóval jobban örülnék ha ahhoz volna közelebb...

Swinegod:
Ó igen, és a tier limit sem hangzik rosszul, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230880) h1mpi válasza lnk (#230878) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, ezzel nem kívántam meg jobban :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#230881) Szibilla válasza dokee78 (#230866) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Ezzel én is így vagyok, elfogadtam a kezdeti tanácsokat, hogy az orosz az OP, de már bánom...mondjuk nagyobb baj sose legyen, szerencsére nem kötelező velük menni. :)

(#230882) hulp01 válasza lnk (#230878) üzenetére


hulp01
senior tag

És mindennek ellenére nekem valahogy mégis jól megy vele. És skill is azt mondta, hogy nem szeretett vele igazán játszani, viszont az eredményeket meg hozta. És elég magasan vannak a limitek is vele (gm, ász). A vicces az, hogy a wg-nek sikerült megalkotnia egy tankot, ami az eredményekben nagyon jó, mégse jó érzés játszani vele. Számomra a legfájdalmasabb pontja a töltésidő. Azt mindenképpen le kéne vinnie a wg-nek 10-11 mp környékére. A többivel együtt lehet élni. És akkor kapnánk egy relatíve gyors heavy-t.

(#230883) vepe válasza Warton (#230852) üzenetére


vepe
senior tag

Igen, az a tank illik a képbe, de ha 10-8-10-8-10 tiert nézzük, akkor a 2. tanknak egy 8-asnak kellene lennie (ettől lehet a sorrend más lesz). Minden esetre, a wg egyedi tankokról ír, szóval, ha ilyen EBR-t, stb akar kalapács alá tenni (amit egész évben azért alkalmanként meglehet venni), akkor a wg valóban egy nagy rakás...sz...r

Az első kép gyanús, hogy a WT E100...53 sec, 6 lövedék...
[QuickyBaby december tesztelte is]

[ Szerkesztve ]

(#230884) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Hát annak aki amúgyis költ a játékban abszolút megérte most bevásárolni.

Ha 10.000ft megy havonta akkor főleg mert az 120.000ft lesz egy év alatt és az csak 120.000 arany de ha most ládákból vásárolsz akkor dupláját kapod aranyban + mellé az összes prémtankot ;] persze szerencse is kell meg szerintem is a varázsdoboz adta legjobban.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#230885) HellGreg válasza BerserkGuts (#230884) üzenetére


HellGreg
őstag

Nekem eddig a karácsonyi volt a nyerő, minden évben kezdésnek vettem egy 11-est, és mindig nyitottam belőle nyolcas prémet. Így volt ez az idén is. Harmadik nyitásra jött a svéd. :)

És folytatódik a tegnapi.

[ Szerkesztve ]

(#230886) phoenix1989 válasza vepe (#230883) üzenetére


phoenix1989
őstag

mit tesztelt? ez egy ezer éves visszajátszás.

(#230887) lnk válasza hulp01 (#230882) üzenetére


lnk
aktív tag

Igen ha kapna töltésidpő buffot az nagyon jót tenne neki. Nekem sem a teljesítményemmel van a bajom hanem a játékélménnyel. Kreditet farmolni sokkal több prém van amivel élvezetesebb számomra a játék. Ha a 3 jelet akarom rá akkor meg így jártam.

(#230888) vepe válasza phoenix1989 (#230886) üzenetére


vepe
senior tag

lehet, hogy 1000éves, de ez 2021. dec. 24.-ei videó.

(#230889) Swinegod válasza lnk (#230878) üzenetére


Swinegod
őstag

Szódával elmegy a pen, ember, a legjobb penje van az összes med közül egész tier 8-ban a faszt akarsz még ezen túl, de tényleg... Goldja meg közvetlen 2. a legjobb a 330-as HEATje után a palacsintának amivel soha senki nem játszik
"Tornya top tierként egész használható", jobb tornya van, mint majdnem bármelyik 10-es mednek, nem 8-as, 10-es mednek, konkrétan sokkal jobb, mint ami mondjuk a 907-nek van, a telhetetlenségnek is van egy határa kérlek

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#230890) 2thletme2day válasza h1mpi (#230862) üzenetére


2thletme2day
őstag

Amikor kiesett a 122TM kicsit keserédes volt a szájízem. Aztán miután elkezdtem vele játszani egy teljesen új 75%- is legénységgel akkor már csalóott is voltam de nem hagytam annyiban a dolgot. Adtam neki esélyt és most úgy vagyok vele, hogy ha farmolok a Skoda T56-ot és a 122TM -et váltogatom felváltva. Megtetszett a tank. Már nem zavar annyira a lomhasága és még csak a második skillt tanulják a srácok. A dpm az lehetne ennél jobb ezen nincs mit szépíteni viszont mind az ágyúja mind a páncélja jó ennek a tanknak. Én megszerettem pedig az elején még sajnáltam is, hogy ez esett ki valami más helyett. Ma már nem bánom.

(#230891) phoenix1989 válasza vepe (#230888) üzenetére


phoenix1989
őstag

és? de nem tesztelt semmit. nem most játszott a tankkal.

[ Szerkesztve ]

(#230892) vepe válasza phoenix1989 (#230891) üzenetére


vepe
senior tag

Mi az, hogy és??????

Ha egyszer játszott vele akkor tesztelte. Tök mindegy mikor, a videó friss.

(#230893) Don Vittorio válasza lnk (#230878) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nekem mindkét accon megvolt maratonból a 122 (ezért tudtam "csak" négy tier8-ast megnyerni dobozokból), és én úgy látom, hogy azoxeretik, akik heavysták. Azoknak ez egy kis kikacsintás a medezés felé. A medesek meg lightosok meg szenvednek tőle, mert nekik ez egy félrekategorizált heavy.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#230894) Don Vittorio válasza 2thletme2day (#230890) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Kognitív disszonancia redukció némi Stokholm (vagy Helsinki) szindrómával nyakonöntve. :D

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#230895) phoenix1989 válasza vepe (#230892) üzenetére


phoenix1989
őstag

attó hogy felteszek egy videót ma egy 10ével ezelötti csatámról még nem lesz reális és nem lesz teszt. ha valamit tesztelek akkor azt jelenleg tesztelem nem 10éve aminek már köze nincs a jelenhez.

(#230896) vepe válasza phoenix1989 (#230895) üzenetére


vepe
senior tag

De most ezen mit lovagolsz? :D

A hozzászólásom lényege egyébként sem az a videó volt..

(#230897) phoenix1989 válasza vepe (#230896) üzenetére


phoenix1989
őstag

azt írtad hogy gyanús hogy az mert decemberben tesztelték. de senki nem tesztelte. mutatott egy régi csatát. nem lovagolok rajta csak ne mondjunk hülyeséget.

(#230898) lnk válasza Swinegod (#230889) üzenetére


lnk
aktív tag

"Szódával elmegy a pen, ember, a legjobb penje van az összes med közül egész tier 8-ban a faszt akarsz még ezen túl, de tényleg..."
Nem fogalmaztam meg igényt de ha már szóba hoztad nem tartom túl sokra a 233-as átütést apcr esetében sem tier 9-ben 10-ben meg főleg nem.

"Goldja meg közvetlen 2. a legjobb a 330-as HEATje után a palacsintának amivel soha senki nem játszik"
A goldot nem véleményeztem nincs is bajom vele nem tudom miért kevered ide.
"jobb tornya van, mint majdnem bármelyik 10-es mednek, nem 8-as, 10-es mednek, konkrétan sokkal jobb, mint ami mondjuk a 907-nek van, a telhetetlenségnek is van egy határa kérlek"

Erősen túlzol. Hiába vastagabb a toronypáncélja a 122-nek attól még van két bazinagy kupolája ami 200 mm pennel belőhető.

(#230899) vepe válasza phoenix1989 (#230897) üzenetére


vepe
senior tag

Ezt a tankot mostanában elég gyakran előveszik -tök mindegy milyen formában-, előbb-utóbb vissza is fog kerülni a játékba (ez megint csak az én privát véleményem).

Jelen esetben egy decemberi videóban bukkant fel QuickyBaby videójában (nem releváns mikor játszott vele, de a Streamerek tesztvideókat töltenek fel, tehát valamikor tesztelte), persze ilyen alapon más tank visszajátszást is feltölthetett volna, lehet csak egy véletlen egybeesés, de engedd meg, hogyha én összefüggést látok x-y dolog között, akkor meglegyen róla a véleményem. Legyen igazad, nem (most) tesztelte, hanem, mondjuk úgy, hogy ismét felbukkant a WTF E 100 egy top Streamer videójában, pont akkor, amikor lesz egy aukció, mely aukció első tankjának a fenti tankot tippelem (53sec/6 lövedék). Ez persze az én véleményem, lehet semmi összefüggés közöttük.

(#230900) Don Vittorio válasza vepe (#230899) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Izgi lenne a régi WT auf E100. És azért nem volt egy könnyen játszható tank, az legyen világos.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.