Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#230951) köpet válasza Szibilla (#230944) üzenetére


köpet
aktív tag

Hm. A kreditet nem hozó prémek jók lehetnek legénység húzására is, nálam a char future tartalmazza a bc 25t leendő tagságát addig, amíg elkezdek T10-ben is játszani, a K-91 pt pedig a majdan fejlesztendő ruszki TD-k valamelyikéét. Még a gyűlölt 777 se ment a kukába, mert egyszer majd el akarok indulni az IS-7 felé és kell majd egy használható legénység oda is.
Én nagyon sajnálnám, ha kimaradtak volna az életemből ezek a pénzt nem hozó prémek, bár az is igaz, az első másfél évemben nem tudtam volna mit kezdeni velük.
A papír medekkel való játékot a Pz.IVh mellett a leo és a char révén tanultam meg (valamennyire), szóval lehet fejlődni, magunkat és legénységet fejleszteni általuk. Pénzt nem hoznak, de pl. az ingyen nagyjavító miatt nem is visznek annyit, mint mások.
A festésekről írt más, nem ismétlem. Kell az, néha az a pár % is jól jön, nem mindegy, hogy ki kit spotol fel.
Érzek némi csömört a soraid közt, kitartás...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230952) h1mpi válasza ollie (#230950) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy van elég álcafestés ingyen ahhoz, hogy ne a citromos, pandamacis stb. röhejes festést rakjam fel. Én is rakok minden tankomra, de azért érdekel, hogy-hogy néz ki a tank. Sokszor, ha változik a kedvenc tankom átrakom a festését a következő kedvenc tankomra :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#230953) köpet válasza Szibilla (#230949) üzenetére


köpet
aktív tag

Az első másfél évemben - ami nem volt régen - nekem is az új tankok megszerzése volt a cél, minden idő, xp és kredit ezekre ment el. Ezt az extenzív szakaszt váltotta idővel az, amikor idetaláltam és rájöttem, hogy a játékomon kell fejlesztenem és nem a tankjaimon, mert nem attól leszek eredményesebb, ha másba ülök. Sőt...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230954) phoenix1989 válasza köpet (#230951) üzenetére


phoenix1989
őstag

Ez ízlés kérdése meg persze tankallomanye. Én is kivettem a t9 tankokat legalábbis egy részét és egy kört nem mentem velük mert nincs gusztusom hozzá. 777, char, ae ott dekkol és ennyi. Legénységet meg hova fejlesszek tankban? Ott van egy rahedli könyv.

[ Szerkesztve ]

(#230955) h1mpi válasza phoenix1989 (#230954) üzenetére


h1mpi
nagyúr

főleg mióta kreditért lehet venni... 2 skillt kihúzni egy pillanat...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#230956) köpet


köpet
aktív tag

Nem a legénység fejlesztése miatt játszom ezekkel, az egy járulékos előny. Nyilván nem olyan gyors, mint a könyvek által, de nem is az az elsődleges. Nekem a tier 10 még odébb van, amit addig összeszednek a legények azt már nem kell könyv formájában megvennem.
Hozzáteszem, hogy vettem nekik is könyveket, egy időben minden kreditem nagyjából arra ment el, hogy ne talpasok szolgáljanak.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230957) köpet válasza h1mpi (#230955) üzenetére


köpet
aktív tag

Tény, csak azt a pár milliót kreditet nem mindenki tudja egy-két nap alatt kitermelni.
Mondjuk ha nem számolatlanul fejleszt az ember az éppen húzott 1-2 tank legénységét azért lehet tolni rendszeresen, annyi bejön.
OK, amióta vannak könyvek kreditért a prémium tankok legénység fejlesztésére irányuló szerepe leértékelődött.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230958) Szibilla válasza köpet (#230951) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Ahogy írták, felesleges a könyvek mellett legénységi húzásra használni őket, az értük kapott kredit jobban jön, ha felszerelést/tankot/bármit akarok venni, ha akció van. Semmi csömör nincs még, továbbra is tetszik a játék, igaz, nem minden nap alakul úgy, ahogy szeretném, de annyi baj legyen.

ollie: Nekem igenis fontos, hogy néz ki a tank, mert csak. :) Úgy érzem, sajnos nincs olyan játéktudásom, hogy az a 3% álca fontosabb lenne, mint hogy ne legyen röhejes a kinézete. De ígérem, végigzongorázom a festéseket, hátha találok olyat ingyen, ami tetszik. ;) A történelmi festésekre emlékszem, hogy jók, de többszáz aranyért...rablás.

[ Szerkesztve ]

(#230959) Imilenni válasza Szibilla (#230958) üzenetére


Imilenni
addikt

75e kredit/tank, 100 körre.
Azok normálisan néznek ki :) (skin)

Press "F" to pay respects.

(#230960) Swinegod válasza ollie (#230950) üzenetére


Swinegod
őstag

Engem nagyon is érdekel hogy néz ki, sajna a legnépesebb nemzeteim kredites festései a legocsmányabbak (Francia, német), de van annyi univerzális festésem, hogy mindig, mindenre rakva van valami

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#230961) Szibilla válasza Imilenni (#230959) üzenetére


Szibilla
aktív tag

És tényleg...észre sem vettem, hogy bérelni is lehet, ez nem pénz érte. Köszi a tippet. :R

(#230962) Imilenni válasza Szibilla (#230961) üzenetére


Imilenni
addikt

:R

Más:
9 token kell a ranked jutalom tankhoz, van még rá esélyem?
Teljesen fogalmamsincs hogy megy a ranked, tavaly nem nagyon érdekelt.
Most látom hogy ha megvan a 20 meccs kapunk egyet, aztán minden divízió végén 1-et.
Ez mit jelent számomra?
Mit kellene elérnem minden ranked run-ban, hogymegkapjam a tankot?
Hány ilyen ranked "esemény" van egy évben?

Tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#230963) joergie válasza Imilenni (#230962) üzenetére


joergie
őstag

Szerintem nincs. 4-4et lehet szerezni körönként(pl most ez a 2 hét) ha végigcsinálod valamelyik ligáig, ami egyszeri játékosként is elég kredit és időigényes. +1et körönként, ha bekerülsz a golden league-be, de oda földi halandó ritkán jut. Meg lehet próbálni, de ha nem sikerül.
Pont ezért csináltam meg az előző körben legalább a kvalit, hogyha mentálisan leszek olyan állapotban most, meg legközelebb, hogy nekimenjek végigcsinálni kétszer, akkor legyen esélyem a tankra.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#230964) HellGreg


HellGreg
őstag

Most fejlesztettem ki a Panther 2-t, és mentem vele két kört. Hát eddig nekem egy nagy rakás szarnak tűnik. Semmi camo, lomha, nulla páncél, stb, valaki tudna mondani egyetlenegy pozitív dolgot róla? :F
A top ágyún kívül mindent kifejlesztettem rajta free xp-ből.

[ Szerkesztve ]

(#230965) galervin93


galervin93
őstag

Álca témahoz: egyrészt ingame is be kehet állítani, hogy mely típusú álcafestéseket lássa az ember (összes, nem történelmi stb.), illetve emlékeim szerint erre is vannak modok, amikkel minden is megoldható, hogyan nézzenek ki (!) a tankok (ami ugye csak a kinézetet változtatja). Szóval nem is értem ezt a témát. :)
Én ellenségen csak a történelmieket jelenítem meg, mert néha a sok csicsa zavart a célzásban. Magamnak van néhány "őrült" is (amiket nyerni lehetett, ilyen karácsonyi fosok). :D De ennek a megjelenítését meg az ellenfél ugye ki tudja kapcsolni, ld. fentebb.
Amúgy meg az egyik legfontosabb alapparaméter, szóval olllieval érték egyet. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#230966) lemusz válasza HellGreg (#230964) üzenetére


lemusz
addikt

1-2 hete lett meg nekem is és igen, az elődje sokkal jobbnak érződött, viszont amint meg van a nagy ágyú (az a hosszú vékony) onnantól nagyon élvezetes is tud lenni, mert tűhegy pontosságú.

(#230967) Thrawn válasza HellGreg (#230964) üzenetére


Thrawn
félisten

Az E50 majd kárpótol :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#230968) aginor


aginor
addikt

Az E-25 milyen a mostani metában? :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#230969) Szibilla válasza HellGreg (#230964) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Az az ágyú lesz a legjobb rajta, bár gyanúsan sokszor csak kritikust lőttem vele. Nem szerettem azt a tankot, pedig az elődje meglepő módon tetszett.

(#230970) ollie válasza HellGreg (#230964) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Támogató med, nagyjából TD-ként kell használni (vagy amikor nem feléd néz az ellenfél, kihasználni), mert amint látod, szétkapnak. Az L/100-as ágyú pontos és nagyon nagy dpm-et ad, azt kell kihasználni.

***

(#230971) ollie válasza aginor (#230968) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kis pen miatt nem túl jó, mert sok az agyonpáncélozott heavy és már med is.

***

(#230972) popey37


popey37
addikt

ez a ranked megint kiakaszt: a mostani kvalifikáció az előzőekhez képest igen jól sikerült: 75% és 9 duplázó. eddig az 50%-ot sem értem el. :DDD :DDD
de a divizióban már megint jönnek a hülyék, nem értem, mire felkerülnek a div-be meghülyülnek?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#230973) Aljasvip válasza dokee78 (#230937) üzenetére


Aljasvip
senior tag

8-as cseh és lengyel heavy is jobb lenne alap toronnyal, mert a fejlesztett tornyon akkora csillagvizsgáló van, hogy ihaj.
STA-1/Type-61-en is nagyobb a kupola a fejlesztett verzión, de a Type esetében legalább kapsz némi troll páncélt az amúgy papír toronyra.

(#230974) Swinegod válasza HellGreg (#230964) üzenetére


Swinegod
őstag

Nagyon jó pontosság és dpm, támogató med. Hülyébb ellenfelek ellen sidescrapelni is lehet vele

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#230975) popey37 válasza Aljasvip (#230973) üzenetére


popey37
addikt

az a baj az alap tornyokkal, hogy ha azt használod ugrik a top ágyú azonnal, mivel nem lehet feltenni. meg a látótáv, toronyforgás, szóval jók azok a top tornyok, kellenek ha van rá lehetőség.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#230976) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kivettem a Kranvagnt 60K free xp-ből, ez tényleg beteg rankeden :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#230977) Tarill


Tarill
őstag

sziasztok! ez a barátmeghívós dolog hogy működik pontosan? kell együtt szakaszoznom a meghívottammal vagy elég ha ki van feljelsztve egy 10-es tank az újoncon?
magyarán meg tudom-e saját magam is csinálni egy friss accal vagy nem?
:R

(#230978) lnk válasza Tarill (#230977) üzenetére


lnk
aktív tag

[link] Itt minden infot megtalálsz. Annyi még hozzá ha magadnak regelsz referal accountot regisztrációkor érdemes lehet megadni egy újoncoknak szóló kódot ami ad némi aranyat prémiumot meg egy T5-ös prémium tankot.

(#230979) lemusz válasza lnk (#230978) üzenetére


lemusz
addikt

Még jó hogy az eagle7-et vettem ki toborzottként, mert kikerül. Szerintem jó döntés volt, mert 34 csata után nagyon úgy tűnik toronymagasan jobb átlagxp-t (902) érek el vele, mint bármelyik más tankommal.

(#230980) Tarill válasza lnk (#230978) üzenetére


Tarill
őstag

van már második accom 200 alatti csatával, behívtam azt, a leírásból az jön le hogy meg tudom csinálni így is csak lassabban mint ha szakaszoznék a "parancsnokkal"

(#230981) lemusz válasza Tarill (#230980) üzenetére


lemusz
addikt

Ha "együtt" tolnátok, akkor dupla pontokat ad a kampány előmenetelében, meg több xp és kredit bónuszt. Toborzómmal kb napi 14 csatával meg is volt a napi megszerezhető pontlimit, amikor egyedül toltam kellett kb 30 meccs.

(#230982) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Vz. 55 nagyon nagy csalódás Nekem... rankedben semmit nem ér kb.... nem is érdemes vele a HT vonalra menni, mert megeszik reggelire...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#230983) popey37 válasza h1mpi (#230982) üzenetére


popey37
addikt

nekem az STB-1 jött be, azzal toltam végig a kvalit is

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#230984) lnk válasza Tarill (#230980) üzenetére


lnk
aktív tag

Igen jól mondja lemusz ha lenne egy haverod aki besegít sokkal gyorsabban végeznétek. Ha csak a napi szakasz pontlimitet segítene kifarmolni már azzal is sokkal előrébb lennél.

#230982h1mpi

Az előző szezonban nekem még csak az Stb-1 volt meg és azzal kellett végig tolnom az első divizióig. Erre a rankedra már direkt kihúztam tervrajzokból és megvettem a Kranvagent az Stb-1 meg a menetközben kihúzott 60 Tp mellé. És azt kell hogy mondjam nekem inkább a Kran ami szenvedős. Sokszor van hogy kitárazok aztán rámugranak többen. Az Stb-vel még vesztes csatában is tudok sráfot menteni vagy első helyen végezve hozni egyet. Nem vagyunk egyformák kinek mi jön be. A Vz. 55 nincs meg az lesz a kövi amit kihúzok a kövi szezonra, a karácsonyi kedvezményeket is arra raktam rá. Kiváncsi vagyok rá hogy jön majd be.

[ Szerkesztve ]

(#230985) h1mpi válasza lnk (#230984) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem meg a Kran jön be, azzal már nem egyszer voltam top player, ami Nekem nagy dolog..
STB nincs sajnos, a többi med meg sokat nem ér.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#230986) zodo


zodo
nagyúr

Obj. 268 v4 ágat hol érdemes kezdeni?
Végig megvagyok tervrajzokból de free xp-t nem költenék feleslegesen.
Mondjuk nem szeretek td-el játszani pláne nem fix tornyossal de nagyon nincs mit fejlesztenem és kicsit furdal a kíváncsiság a v4-et illetően.

(#230987) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Hali. A karacsonyi bonuszok aktivak maradnak januar vegeig vagy mar ez az utolso het?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#230988) zodo válasza BÁ Nutrition (#230987) üzenetére


zodo
nagyúr

01.24 hajnal azaz 23.-a estig.

(#230989) lnk válasza h1mpi (#230985) üzenetére


lnk
aktív tag

Igen én is ugy gondolom kb az Stb-1 ami ér valamit a medek közül. Bár a Tvp-t is kipróbálnám néha talán ha jó játékos kezeli az is érhet valamit lassabb csatákban. Van egy másik accom amit csak akkor veszek elő ha haverral szakaszozok. Azon van egy Udes 15/16-om ha a nagy accom végzek a rankeddal és lesz még kedvem hozzá lehet megnézem azon az Udes hogy szuperál.

(#230990) Pug válasza h1mpi (#230985) üzenetére


Pug
veterán

Nekem meg a Batmobil a Kran mellett, azzal is lehet szepeket menni, de a Kran messze konzisztensebb. :K

(#230991) HellGreg válasza zodo (#230986) üzenetére


HellGreg
őstag

szerintem az mind jó, én élveztem az egész ágat, egyetlen tankot sem ugrottam át (bár akkor még Su-122-54 volt, és mire eljutottam volna az Obj. 263-hoz, pont lerakták 9-esnek, így azt akaratomon kívül átugrottam mégis :)))

(#230992) ollie válasza zodo (#230988) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tier 5-től szoktam minden ágat húzni.

***

(#230993) zodo válasza HellGreg (#230991) üzenetére


zodo
nagyúr

és ollie

Végig mennék mert ha lefutna a TotT akkor sem kell aggódnom mert erre az ágra tettem az Arnie %-kat. Kicsiket nem szoktam erőltetni ~ t5-6-tól de leginkább a legénység képzések végett.
Mondjuk az új Angol ág nem mozgat így akár t9 -ig free xp-ből.

(#230994) BerserkGuts válasza hulp01 (#230929) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Na és sikerül elutnod az ajándék tankig? ;] Vagy miket nyersz vele?

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#230995) hulp01 válasza BerserkGuts (#230994) üzenetére


hulp01
senior tag

A kvalifikációval értelem szerűen még nem. De a kpz és a concept is megvan. Szóval az előző körökben sikerült eljutnom arra a szintre, hogy ezeket megvehessem kötvényért. A t7-es skoda nem érdekel. Viszont ha minden jól megy, akkor meglesz a 9 tokenem és akkor az idei ajándék tankot meg fogom kapni. Legutóbb sikerült feljutnom a div1-be, remélem most is menni fog. Amúgy nekem nem ez a fontos elsősorban, hanem a gold. Máshogy nem tudok goldot szerezni (a sóher wg ezt is csökkentette amúgy, mert már nem 750 gold jár a divízió végén, hanem csak 500). Ezzel tudok annyi goldot szerezni, hogy karácsonykor vegyek egy hónap prémiumot.
Tegnap amúgy haladtam tovább. Két duplázóm is elment vesztes meccseken. :( Nem egy olyan meccsem volt, ami már első látásra bukó. Ha nálunk van a maus, meg a jpze100, akkor azt a kört ki is lehet hagyni. Főleg, amikor ez a kettő nyomi Murovankán kéz a kézben elmegy a heavy oldalon, mi meg küzdhettünk 10 vs 8-ban az ellenféllel. Mire a maus odaért az erdőhöz, mi már meghaltunk, sok esélye volt a maradék ellenfél ellen. A jpz meg ügyesen átért foglalni... Aztán egy következő meccsen meg a pzviii Malinovkán ment középre a spotter bokorba. Neki se volt hosszú csatája.
Mentem tvp-vel meg Progettoval, azokkal dupláztam a vesztes csatákat mindjárt az elején, de igazán a Kran adta továbbra is. Az a tank egy állat itt a rankeden.

(#230996) Nyugis


Nyugis
senior tag

Tiszteletem!

a kötvény bolt tankjai... ezt megtudná valaki mondani, hogy "hivatalosan" hogy van angolul?
szeretnék rákeresni videókra ( nem nem magyarokra <-- sértés mentesen, zero személyeskedés, pusztán kíváncsi vagyok MÁSOK véleményére IS ).. és végig nézni pár elemzést hogy mire érdemes elkölteni a kötvényeket.
akár konkrét linket is megköszönnék! :R

Üdvözlettel: -.- :K

[ Szerkesztve ]

(#230997) Swinegod válasza Nyugis (#230996) üzenetére


Swinegod
őstag

Items for Bonds --> Vehicles, de simán beírod "wot bond shop tanks" vagy valami ilyesmi, ugyan úgy ki fogja dobni

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#230998) köpet válasza Nyugis (#230996) üzenetére


köpet
aktív tag

bond shop, tanks for bonds...
külön-külön vannak videók a tankokról, az újakról még nem találtam a magyarokon kívül...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#230999) Nyugis válasza köpet (#230998) üzenetére


Nyugis
senior tag

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors és korrekt választ!
a gyerkőcnek van egy rahedli ( nem is figyeltem eddig..), és nem tudta / tudom, hogy mire érdemes elverni.
arra gondoltam, hogy vennénk kb 3db tier8 -ast.
nekem a T-103 is szimpatikus! :B
meg még a senlac is. :K

guard; chrysler; tier131 már megvannak.

(#231000) köpet válasza Nyugis (#230999) üzenetére


köpet
aktív tag

Patriot nem jöhet szóba? Azt szokták ajánlani legtöbbször... Az igaz, hogy a kicsi alfa nem vonzó, cserébe jó a dpm, és ha a hasonló tornyozós gépekkel - caernarvon, centurion - jól megy akkor bejöhet.

[ Szerkesztve ]

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.