Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42901) Hasaggymeg válasza ivana (#42892) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Időnként kifejezetten szórakoztatónak tartom szlalomozni az emberek között.Nem túl gyorsan,technikásan,ha kell inkább le is téve lábam csak ne veszélyeztessek senkit,élvezni a fék ahogy harap.Nem szoktam csak ha muszáj,de olyankor kellemes változatosságnak tartom pár percig művelni.

(#42894) Crytec210...ott laksz valahol? Az gyönyörű hely,múlt héten ott szabadságoltam a Sebesvíz panzióban és öt nap alatt tekertünk vagy 300-at hegyen le,hegyen fel.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42902) Napfénysüti válasza Cathfaern (#42899) üzenetére

Bazki ez brutál, hogy a tökömben tud így trackstendelni valaki? :Y
Én nem merek nekiállni kipróbálni mert vagy ötvenszer megborulnék és féltem a technikát. ;]

Més que un club!

(#42903) Hasaggymeg válasza Cathfaern (#42899) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Trek.sztendelni Giantal?! :DDD Amúgy roppant tiszteletreméltó ha valaki olyan idősen is teker.Remélem lesz majd erőm nekem is hozzá.

(#42902) Napfénysüti...roppant impozáns a lámpánál,de nekem sem megy.Rég bohóckodunk így,de a kormánnyal a lábunk között,talpunkkal a keresztbe fordított keréken lépegetve.Amúgy a csávó látszólag kihasználja a lejtőt a hátrafelé tekerés gyanánt. ;)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42904) Cathfaern válasza Hasaggymeg (#42903) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Amúgy roppant tiszteletreméltó ha valaki olyan idősen is teker.Remélem lesz majd erőm nekem is hozzá."
Félreértés ne essék, nem akartam az időseket leszólni, csak poén volt, illetve néha tényleg megdöbbentően lassan tudnak haladni az öntött vas biciklikkel. De máig egyik legnagyobb biciklis élményem és motivációm, amikor a Fertő tó körül tekertem, és összefutottam egy 80 éves bácsival. Mesélte, hogy szezonban 2-3 hetente körbetekeri a tavat :) És hogy az a nagy baja, hogy a saját korosztálya nem hogy a tempóját nem tudja tartani, de még azt is rossz nézni ahogy mennek (idézet volt). Fiatalabbakkal meg más együtt tekerni... És azt is hozzátenném, hogy nem én lassítottam le az ő tempójára, hogy együtt tudjunk tekerni... :B (pedig mindketten trekkinggel voltunk. Igaz neki otthon Ausztriában van full karbon outija is, de azt mondta a Fertő tó körüli magyar utakra azzal nem indul el... meg tudom érteni)

+ Napfénysüti:
Ugye a track stand név is onnan ered, hogy pályaversenyeknél (track cycling) alkalmazták (amíg be nem lett tiltva). A trükk nagyon egyszerű: biciklivel képtelenség egyensúlyban maradni, ha nem mozogsz. Viszont már nagyon minimális sebesség is elég ahhoz, hogy egyensúlyt tudj tartani (biztos van valami fizikai magyarázata is, de azt nem vágom :) ). Értelemszerűen ha nagyjából egy helyben akarsz maradni, akkor ez csak úgy oldható meg, ha előre-hátra tudsz "ringatózni". Szabadon futós biciklivel csak akkor tudsz track standelni, hogy ha van egy minimális lejtő, aminek neki tudsz "támaszkodni". Ahogy Hasaggymeg írja is, a hátrafele guruláshoz ezt a lejtőt használja ki, enélkül nem tudna megállni. Ugye nem szabadonfutós biciklivel tudsz hátrafele tekerni is, ezért ott ezt vízszintes felületen is el lehet játszani.

(#42905) Toomy válasza truefx (#42881) üzenetére


Toomy
senior tag

Körforgalmak eszméletlen veszélyesek, mert a teherautók amiknek nem igazán zár jól a tanksapkája szépen kilötykölik ott a gázolajat. Budaörsön az outlet -nél kifelé lehet is látni, hogy a száraz burkolat is tiszta olajos. Ha ráesik az eső akkor tuti a taknyolás a gyanútlanul tempózó sporttársaknak. :U Télen és egy lámpás kereszteződésben balra kanyarodva taknyoltam el amikor a zebra fehér csíkjára rámentem és úgy hogy tudtam hogy csúszik, azaz semmi döntés és kanyarban tekerés nem volt.

(#42906) Hasaggymeg válasza Cathfaern (#42904) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Láttam egyszer egy fickót spd pedállal,outival a lámpánál csinálta,egyenes terepen.Kábé 30mp nyomta,ki volt állva,meglehetősen kifordított kormánnyal hol előre hajtott,hol meg hátra himbálódzott centimétereket,esetenként mintegy odébb téve a bringa elejét. Nagyon tetszett,olyan keveset mozgott,hogy az út szélén az autósok előtt (én is autóval voltam) nem zavarta őket/minket. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42907) szjoci válasza Napfénysüti (#42902) üzenetére


szjoci
őstag

Az pics@füst, ezt nézd meg: [link] :DDD

(#42908) Hasaggymeg válasza szjoci (#42907) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem semmi! :Y Amúgy látszik testalkatán,hogy inkább az helyben állás az asztala mint a tempós tekerés! :D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42909) #48525824 válasza Hasaggymeg (#42906) üzenetére


#48525824
törölt tag

Fixivel tudok ugy egyhelyben allni, hogy egyaltalan nem mozgok elore-hatra, szabadonfutossal azert kell mozognom. :D

(#42910) Hasaggymeg válasza Napfénysüti (#42897) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Oda láb kell kéremszépen...nem csoda,hogy kidörzsölöd combjaid! :))
maummamut...lehet téged láttalak? :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42911) #48525824 válasza Hasaggymeg (#42910) üzenetére


#48525824
törölt tag

Nemhiszem:D nincs outim, meg szabadonfutossal mar nem megy annyira jol, sot lehet mar semennyire:D fixivel viszont korlatlan ideig

(#42912) gergo5991


gergo5991
őstag

ez jó vételnek számítana?
cipő Shimano SH-M163S + MTB pedál Shimano PD-M530 130euróért = 39 500 ft

(#42913) Hasaggymeg válasza gergo5991 (#42912) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Gugli szerint igen.Amúgy nem tudom miért olyan drágák azok a cipők! :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42914) rii


rii
nagyúr

Megszűnik a bringaút az Erzsébet híd alatt

telejsen kicsinálják a BPi kerékpározást ... egy értelmes kerékpárutat se tudok mondani ...

É-Di irányba a pesti oldalon tiszta cikk-cakk haladni ...
de a budai oldalon eddig jól lehetett haladni ... de most a batty szevasz, most az erzsébet híd alatt is működnek ... és pont nyáron kezdik, nem tudott volna várni őszig .... a fonódó villamos sehol sincs még ...

" .... A villamosmegálló megépítése után a kerékpárosút már a híd alatt egyesül a gyalogosjárdával, egy szűk 1,3 m széles, 5 méter hosszú rávezetéssel majd a megálló mellett 2,5 m szélességben halad tovább a kivitelezési határ végéig (kb. 50 méter) .... "

most akkor 50 m-en át 1,3–2,5 m széles lesz a kerékpárút+járda?

tényleg itt kellene elférnie gyalogosoknak és szembejövö kerékpárosoknak?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#42915) Hasaggymeg válasza rii (#42914) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Lassan mindenki keskeny aero időfutamgéppel kell járjon,hogy elférjen,a túlsúlyos gyalogosok meg majd menjenek az úttesten. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42916) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#42915) üzenetére

Ma tekertünk egy karikát haverral, b*zi Passatos ránk dudált és direkt olyan közel ment el mellettünk ahogy csak tudott. :((( Ha utolérjük haver tuti megcsapta volna.
Ja, szembe senki nem jött szóval csak kb 6m széles volt neki az egész út...

Més que un club!

(#42917) brownus válasza rii (#42914) üzenetére


brownus
veterán

ja :(

(#42918) Hasaggymeg válasza Napfénysüti (#42916) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ti országútiak tényleg nehéz helyzetben vagytok.Alig bírtam hirtelen felindult és hegyiről országútira váltani akaró nejemet lebeszélni a Cube Peloton Pro-ról.Most bunyózhatna vállvetve veletek holmi bal lábbal kelt Passatosokkal,ahelyett,hogy az őzeket kergetné a mellékutakon és földúton. :DDD Nyugaton több ezren halnak meg évente az elfajult viták eredményeképp. :( Jó,hogy nem érte utol,vagy nem szállt ki a fickó,mert még ha el is pusztult néhány agysejt itt is,ott is,végül mégis így a legjobb mindenkinek. :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42919) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Szép Napot !

Mivel beköszöntött a jó idő arra gondoltam, hogy beszerzek magamnak egy szép új fixi-t.
Elsősörban csak városi szaladgálós bicajnak használnám a melegebb hónapokban kocsi mellé, tehát nincs semmilyen extrémebb elvárásom.
A keretem valahol 70.000-90.000 körül lenne, ahogy láttam a Csepel Royal, meg a Nauzer ennyiért kínálja a fixiket, nem tudom érdemes-e ezekkel foglalkozni.?

Mellesleg van egy most 4 éves Kelly's Viper Montim Link milyen áron tudnám eladni, mennyi lenne a jutányos ?

Köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#42920) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#42918) üzenetére

Igen igazad van. De nem értem miért fáj egyeseknek hogy az út szélén megyünk. Még csak nem is egymás mellett hanem egymás mögött tekertünk.
Nekem van autóm is és mindig tolerálom a bringásokat sőt örülök neki ha látom hogy többen tekernek. Persze nem is 30 centire megyek el mellettük de komolyan nem értem mire jó hogy valaki olyat csinál mint a mai agyhalott. Megfélemlíteni nem fog inkább csak felhúz agyilag. :(

Més que un club!

(#42921) Hasaggymeg válasza Napfénysüti (#42920) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Lehet,hogy amúgy egy rendes fickó,csak rossz napja volt/van neki is,ki tudja? Én legalábbis így szoktam magam nyugtatni. Ami a volán mögül látott bringásokat illeti,én inkább irigyelni szoktam őket és mérgelődni miért nem bringával vagyok én is a francos autó helyett.Ahogy elhajtunk egy mellett,nejem már nyugtat is,hogy amúgy is esőre áll az idő,vagy tekertünk eleget a tegnap,meg ilyenek. :o Amúgy lehet,hogy a Passatos is csak irigységből próbált leszorítani... :DDD Ha majd egy szuzuki esikszét teszi ezt veletek,lehet én leszek a volán mögött. ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42922) bandus válasza Napfénysüti (#42920) üzenetére


bandus
veterán

nekem a halálom, ha cikázó, piroson átvágó bringást látok az úton, aki valamilyen oknál fogva azt hiszi, hogy rá nem vonatkozik a KRESZ, ezt nem tudom tolerálni. de kiveséztük itt már egy párszor. persze kíváncsi vagyok, hogy most majd a nyeregből nézve én hogyan fogok viselkedni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#42923) gergo5991


gergo5991
őstag

nincs is jobb érzés mikor a szembe jövő bringások biccentenek/ intenek :)
ezt ma tekertem 2 nap alvás nélkül + 10 óra vonatozás után. Mindjárt kitépem a tüdőm :P
TI hogy vagytok ha télen nem tekertek tegyük fel nyári bringások vagytok, akkor télen felszedtek néhány + kilót? mert eléggé meglátszik a teljesítményemen. 73kg-ről 80-81 re híztam hála a kolesz kosztnak, meg eléggé lelustultam. Remélem 1-2 hónap alatt vissza fogyok 73kg-körülire.

(#42924) Napfénysüti válasza bandus (#42922) üzenetére

Ez teljesen oké, én se megyek át a piroson meg nem cikázgatom az autók között. Autósként, gyalogosként én se tolerálom az őrült kerékpárosokat akikből azért sok van sajnos.

Més que un club!

(#42925) Because válasza gergo5991 (#42923) üzenetére


Because
őstag

ha valaki sportember miért kellene elhíznia? lehet járni konditermebe, de ha az nem tetszik otthon is ezeregy féle képen formában tudod magad tartani... mondjuk nálam a kerékpár a kiegészítő sport

(#42926) Because válasza merkucyo (#42919) üzenetére


Because
őstag

én most suntour xcm 100mm-es villával, 7 sebis kazettás agyas kerékkel, altus váltóval, vadi új gumikkal adtam el a montit 50000-ért

[ Szerkesztve ]

(#42927) gergo5991 válasza Because (#42925) üzenetére


gergo5991
őstag

mentem magam mint mindig, koleszon sok volt a fagyasztott ristorante pizza, meg helytelen étkezési idő, ezen is sok mullik.
Bár konditerembe én is lejártam havi 2x bár az édeskevés

(#42928) Because válasza gergo5991 (#42927) üzenetére


Because
őstag

négysajtos a kedvencem :)

na akkor sulis vagy, gondolom kedvezményes a kondi, lejársz heti 2x és legalább lesz felsőtested is

[ Szerkesztve ]

(#42929) Napfénysüti válasza gergo5991 (#42923) üzenetére

Én télre vettem egy görgőt azon edzettem plusz kondiztam rendesen. Nem hogy nem híztam de még fogytam is kicsit és izmosodtam mellé. :D

Més que un club!

(#42930) concret_hp válasza bandus (#42922) üzenetére


concret_hp
addikt

bevallom néha átmegyek a piroson. jellemzően, ha:
1, jobbról nem csatlakozik út arra amin én megyek, tehát vagy T alakú elágazás, vagy csak gyalogos átkelő egy egyenes úton
2, jól belátható a kereszteződés
3, egyáltalán senkit nem látok, mert mondjuk a 2 gyalogos már régen átért

másik verzió a vasúti átkelő, ami jól belátható (ez az egy előnye van, hogy nálunk nem mennek 200al a vonatok :D)

ez a két eset olyan 100km-nként 1db-ot jelent átlag szerintem :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#42931) gergo5991 válasza Napfénysüti (#42929) üzenetére


gergo5991
őstag

koleszon csak a kajálás meg az egész napos fekvés megy unalomban :P

Because: nekem a pikáns a kedvencem :)

(#42932) vasi89 válasza bandus (#42922) üzenetére


vasi89
addikt

Egyszer járnátok Mezőkövesden, az egész város 1 bicikliút, mert a kiépített kerékpárúton bicajost nem látsz csak összevissza mindenfelé, ráadásul rendszeresen csinálják h megy az út szélén amivel nincs is gond de amikor zebrához ér gondolkodás és leszállás nélkül átmegy rajta aztán nem egyszer volt h nem volt elég jó az autós reflexe és a bringás már nem ért át. Értem én h zebra na de le kell szállni a bicajról. Én is sokat tekerek de sokat ülök autóban is és próbálom mindkét oldalról nézni mindig a dolgokat de sokszor sajnos Én sem tudok fél méternél nagyobb helyet hagyni ha elmegyek bringás mellett. Pesten nem egyszer dudáltak már le mert kikerültem egy bicajost, szóval itt a gépjárművezetők bunkósága az határtalan. Úgyhogy ha bicajon ülsz és úgy dudálnak rád az a jobbik eset :DDD

(#42933) Mittu88 válasza concret_hp (#42930) üzenetére


Mittu88
senior tag

Én is át szoktam menni a piroson, meg autók között is.
Két dolgot nem szoktam: 1. veszélyesen közlekedni (ez véleményem szerint nem egyenlő a KRESZ betartásával)
2. Ha kisgyerek van a közelben, betartom a KRESZt.Tőlem ne "tanuljon" szabálysértést.

Az meg, hogy egyesek veszélyesnek tartanak 1-2 olyan manővert, amit én nem (és még soha nem is volt gond belőle), nem érdekel.
Ez amúgy nagyon szubjektív dolog, hogy mi veszélyes és mi nem...

(#42934) merkucyo válasza Because (#42926) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Szia !

Köszi a választ, de ez kicsit kínai volt nekem :DDD
Ez most azt jelenti, hogy én is kérhetek 50.000-et az enyémért, vagy még 20-at sem ér ? :D

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#42935) Because válasza merkucyo (#42934) üzenetére


Because
őstag

valamivel jobb volt mint a tiéd, de én eladni akartam nem árulni és vidéken kisebb is kereslet. szerintem 50000-ért meghirdetheted (állapottól függően), megtisztítva fotózva

[ Szerkesztve ]

(#42936) Slownz válasza Hasaggymeg (#42918) üzenetére


Slownz
senior tag

A kedvencem amikor az autósok "viccből" rámdudálnak, majd hátranézve várják a reakciót. Már nem egyszer fordult elő, hogy megyek egy fix tempót, aztán halálra rémítenek a dudával, volt olyan is hogy ennek hatására lementem az út széléről a susnyásba...

(#42937) #48525824 válasza Slownz (#42936) üzenetére


#48525824
törölt tag

én ilyenkor a kocsi előtt szépen ügyesen elkezdek visszalassítani, annyira előtte, hogy ne tudjon kikerülni és mikor leállunk, akkor odasétálok és megkérdezem, hogy mi volt az a veszélyhelyzet, ami miatt használnia kellett a dudát. értelmes választ még nem adtak.

(#42938) bandus


bandus
veterán

sisakom még nincs és kellene vásárolnom, szóval ha valaki belebotlik egy jó bestbuy ajálatba országútira, akkor kérem linkelje már be. köszi :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#42939) Hasaggymeg válasza #48525824 (#42937) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

És baseball-ütőt sem vettek elő soha? ;] ...mert hát nem az értelmesebbje szokta a dudát szórakozásra használni.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42940) #48525824 válasza Hasaggymeg (#42939) üzenetére


#48525824
törölt tag

eddig egyszert "vertek" meg :D bizonyos okok miatt nem hasznalhattam az ulakatot, pedig a kezemben volt.

bandus: én ezeket tudom ajánlani

[link]
[link]

én a chamonixot használom és nagyon jó

[ Szerkesztve ]

(#42941) lsebestyen válasza Slownz (#42936) üzenetére


lsebestyen
addikt

Biztos ismerős, mindig integetek nekik! :)) :))

(#42942) krisztian7 válasza bandus (#42938) üzenetére


krisztian7
tag

Én múltkor kb 2 hétig kerestem sisakot, mert sajnos nem egyforma a fejünk és ez nagyon hamar megérződik a kényelemben, szóval érdemes felpróbálni mindent és megvenni azt ami tényleg passzol, mint kényelmetlen sisakban tekerni :)

(#42943) j.bravo


j.bravo
addikt

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan, vonóhorogra rögzíthető bringatartót, ami üzembiztos, elbír 4 bicajt, és mondjuk 100k-nál kevesebbe kerül?
Nem nekem... a munkahelyemen egy egy nem fórumozó ismerősnek. 4 ajtós autóra..
Tetőcsomagtartóra valót nem akar, mert gyakran csak kis távolságra kell, míg otthonról a családi biciklizésre alkalmas, kellően biztonságos környékre eljutnak, és a tetőre/ről fel/le pakolgatni nem annyira leányálom ha gyakran kell eljátszani.

Ha a megfelelő minőség egy százasba kerül (ilyesmi áron talált olyat ami laikus szemmel jónak tűnik), akkor erősítsétek meg ezt a feltételezést :) de ha van olyan is ami nem a négy bringájukból kettő ára, annak örülne :R

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#42944) truefx válasza j.bravo (#42943) üzenetére


truefx
aktív tag

Esetleg ez: segíthet...

(#42945) j.bravo válasza truefx (#42944) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi!

Ez a mondat igaz? "Kezdjük ott, hogy 99.000 forintért SEHOL nem kapsz a hazai KRESZ-nek megfelelő, alapból 4 bringás tartót."

Whatever.

(#42946) Slownz válasza lsebestyen (#42941) üzenetére


Slownz
senior tag

Lehet, hogy csak én vagyok ennyire szerencsés, hogy ilyenekbe botlok. :D
Volt már olyan is, hogy valami elmés dolgot ordítottak rám a kocsiból, mint hogy "nyomjad öcséém". Mint, ha olyan kuriózum lenne egy bringás az országúton. Természetesen ennek is majdnem susnyás lett a vége.

+ akkor is rendszeresen rámdudálnak, ha kikerülök valami b*szott nagy kátyút, és 20 centivel beljebb húzódok 3 mp-re az úton. Ilyenkor mindig azt gondolom magamban, hogy inkább megadom a lehetőséget az autósnak, hogy dühösen ledudáljon vagy átmenjen rajtam, minthogy a biztos halált válasszam a kátyúba való belemenetellel. :D

[ Szerkesztve ]

(#42947) truefx válasza j.bravo (#42945) üzenetére


truefx
aktív tag

Egyből találtam egy olcsóbbat: Menabo Race 4 (ki tudja melyik a jobb viszont)

(#42948) krisztian7


krisztian7
tag

A shimano sora 2014-es fék erejével nem vagyok megelégedve és leszeretném cserélni a fékbetéteket, az eredeti nem cartridge rendszerű, kinéztem egy ilyet: Shimano 105 cartridge Ez kompatibilis az enyémmel, mert a listán csak a felsőbb kategória szerepel, de kialakításban elsőre nézve nem sokban különbözhet. Vagy van egyéb okos ötlet mi érné meg? :DD

(#42949) Napfénysüti válasza krisztian7 (#42948) üzenetére

Dobsz egy képet a fékedről?

Més que un club!

(#42950) j.bravo válasza truefx (#42947) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi!
A dönthetőség miatt az első nekem szimpibb, de tudja fene... Ha jól emlékszem, 100k körül Thule-t talált, azzal se lehet nagy gond, feltételezem.

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.