Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) rob210 válasza Newyorker (#42099) üzenetére


rob210
nagyúr

Én rögtön adok egy tanácsot a hátsó kerékről a küllő prizmát tegyétek át az elsőre, mert ott 2 nek kell lennie a hátsón viszont nem előírás.
:C

Amúgy én újrakezdő bringásként nem tudok mit mondani róla.
:R

Napfénysüti: Én mint autó megszállott és vezetés mániás ember nagyon nehezen szántam rá magam a bringázásra, de muszály volt, egyszerűen olyan dugók vannak néha, hogy biciklivel fele annyi idő eljutni melóba is.
Igaz nem olyan kényelmes, de legalább mozgok egy kicsit olyankor is.

Viszont a bringás utvonalakkal nem leszek megbarátkozva azt már látom:(

Renault power

(#42102) Pttypang válasza Corsair90 (#42100) üzenetére


Pttypang
veterán

60 felett indulnak a legalja, kerekparnak suolidan nevezheto objektumok, nekem is egy ilyen kategorias decathlonos btwin csoda van.

Everybody lies.

(#42103) Rendo84 válasza Pttypang (#42102) üzenetére


Rendo84
senior tag

Szerintem az ilyen 29"-os kerékpárok magasabb áron indulnak.

[ Szerkesztve ]

(#42104) ivana válasza Corsair90 (#42100) üzenetére


ivana
Ármester

leginkább aszfalt, városi, könnyű és közepes terepen (itt picit ritkábban) Szerintem felesleges erre a teló, csak elviszi az energiát. Inkább használt gépet nézz, azok mindig jobbak, igényeidhez mérten szerintem olyan 40k-ért lesz crmo, olyan 60-ért alu váz. Trekking kategóriát nézz.

[ Szerkesztve ]

(#42105) Cathfaern válasza ivana (#42104) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Használtat tapasztalat nélkül én nem ajánlanék, mert nem sok értelme van megvenni egy biciklit 60k-ért, amiről kiderül hogy még 40k-t rá kéne költeni mondjuk. És bár tényleg felesleges a teleszkóp, de újonnan sajnos alsó kategóriában fixen ott van minden bicikliben.

(#42106) boost válasza Newyorker (#42099) üzenetére


boost
addikt

ezek milyen cangák? nagyon állatul néznek ki.

(#42107) Pttypang válasza Rendo84 (#42103) üzenetére


Pttypang
veterán

(#42108) Cathfaern
ja latom, nem sikerult feldolgoznom a szoveges leirast :W :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#42108) Cathfaern válasza Pttypang (#42107) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azt írta, hogy: "28-29 colos kerékméret" :)
De ugye esetében nem sok értelme van MTB-nek, trekkinggel sokkal jobban jár.

(#42109) Newyorker válasza boost (#42106) üzenetére


Newyorker
addikt

Btwin TILT 5, összecsukható városi canga, full alu!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#42110) Cathfaern válasza Newyorker (#42109) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mennyire reális csukogatni őket? Szóval pl. alkalmas arra, hogy munkahelyre bebiciklizni, de mivel nincs biciklitároló, ezért összecsukni és bevinni az irodába? Vagy összecsukáshoz/szétnyitáshoz szerszámok kellenek?

(#42111) Newyorker válasza Cathfaern (#42110) üzenetére


Newyorker
addikt

Absz nem kell szerszám hozzá:

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#42112) skroy


skroy
senior tag

Megkezdtük mi is az utolsó szezonunkat együtt. Jó pár ezer km-t lenyomtunk, és még legalább 2000 lesz őszig, de ideje váltanom egy minőségi, komoly fitness gépre, mert ez finoman szólva sem az. Bár jól megvoltunk. :D

(#42113) -=RelakS=- válasza Krisz79 (#42095) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Korábbi verzió van meg.
Nem volt rossz, csak az első alkalommal teljesen összexarta magát :D Utána már figyeltem, hogy bekapcsolás után tegyem fel talán? Soha többet nem volt vele gondom.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42114) lefkosia


lefkosia
őstag

(#42115) hegyimorc válasza lefkosia (#42114) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Ha április 1. lenne azt hinném vicc, így meg azt mondom, hogy aki nyitott gyorszárral bringára ül, az megérdemli, hogy beakadjon a tárcsába.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#42116) Maximum1 válasza lsebestyen (#41700) üzenetére


Maximum1
őstag

Bonyolódik az ügy.....

(#42117) lsebestyen válasza Maximum1 (#42116) üzenetére


lsebestyen
addikt

De ez egy BAROMSÁG, minek pózol a tiltó táblával az ürge? Ahol elütötte, ott szabad bringázni. Ha kára lett, akkor miért nem hívott rendőrt, továbbmegyek, miért nem állt meg?! Ez a blikk az internet pöcegödre, egy ilyen címmel mindenki rákattint, nekik az meg pénz. SZÉGYEN, HOGY ITT TARTUNK!

Napfénysüti: nekem aero kerekem van (bár ettől függetlenül tök nehéz) azért jobban kell tartani mint egy mezei kerékkel szerelt bringát, de nem para, ha meg akkora szél van akkor amúgy sem mész ki bringázni, mert amúgy is életveszélyes...:) Voltam 2 hete STOP Cukin, ott olyan széllökések voltak, h ihhaj, mégis nyomni kellett neki, nem volt kellemes mikor ráfordultam az oldalszélre hatvannal... :N

[ Szerkesztve ]

(#42118) Solad válasza Maximum1 (#42116) üzenetére


Solad
őstag

Nem tudom ki a ludas, illetve nem is akarok állást foglalni a dologban, de nem tudok elképzelni olyan fizikai modellt, amiben egy bringás ott horpasztja be az autót, ráadásul egy ilyen kis felületű lemez ilyen horpasztásához biza tetemes erőhatás kell.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#42119) Napfénysüti válasza lsebestyen (#42117) üzenetére

Miyen kerékszetted van?
Nekem csak 26/30mm-es lesz szóval ez csak ilyen félaero. Már mondták hogy ezzel nem kell félnem, valamivel érzékenyebb lesz mint a mostanival de ha erősen kapaszkodom gondot nem okozhat. Meg mondjuk nekem ott van a 83kg-om ami oldalszélnél előnyösebb kivételesen mint egy könnyebb rider tömege.
Mondjuk számításaim szerint kb 1kg-mal könyebb lesz maga az új kerékszett mint a jelenlegi.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#42120) Maximum1 válasza lsebestyen (#42117) üzenetére


Maximum1
őstag

és (#42118) Solad, én is csak néző vagyok, csak linkeltem a "friss infókat" mert pár napja szóba került a téma.
Egy megjegyzés erejéig: miért állt meg a zebra előtt ha nem volt rajta senki? ha lett volna rajta valaki akkor biztos megnézte volna a földön fekvő bringást.
Egyébként az indexről jutottam a blikk-ig, mintha számítana valamit is... :DDD

(#42121) lsebestyen válasza Maximum1 (#42120) üzenetére


lsebestyen
addikt

Fúúú el sem olvasom, mert annyira felidegesíteném magam, h nagyon!

(#42122) ígyvanferi válasza Maximum1 (#42116) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Rosszarcú, kopasz, nagydarab mercis vs. aranyos, törékeny olimpikon lány. Hm... kinek is higgyek, kinek is higgyek...

(#42123) Rottweiler89 válasza Rottweiler89 (#41872) üzenetére


Rottweiler89
aktív tag

Ebben tudnátok segíteni? :) :R Külsőt már ajánlott Hasaggymeg kolléga, de a küllő, valamint a sárvédő ügy még mindig kérdéses. Vagy ha tudtok jó külsőt is ajánlani még, jöhet! :C

[ Szerkesztve ]

Üdv: Rottweiler89

(#42124) gergo5991


gergo5991
őstag

Nálunk tegnap volt egy sajnálatos baleset, egy motors elcsapott egy biciklistát, állítólag a biciklis nem adott neki előnyt. Elhunyt mind2 fél, 33 évesek voltak. Ahol történt az eléggé népszerü célpont a biciklis / gyalogos kirándulóknak, remélem nyáron fokozott rendőri felügyelet lesz azon az útszakaszon.
a 2. kép elég durva

(#42125) lsebestyen válasza gergo5991 (#42124) üzenetére


lsebestyen
addikt

És az erdei út vége fele nincs valamiféle akadály, két cseszett nagy rikító sárga "álljámegfele" tábla?? Mert ez így nagyon rossz megoldás, aki életében akkor jár ott először, nem fogja tudni, h egy 4 sávos autóút van ott. :F

(#42126) albiosz


albiosz
őstag

sziasztok!

Kerékpár teljes generáljába mi fér bele általában? Van egy bringám, elég elhanyagolt, teraszon állt kb. 1 évig. Szeretném most életre kelteni.

Zsírozásokra, fék, váltó beállításra, teleszkóp karbantartásra mindenképp szükség van. Centírozás is kellene. Ezek beleférnek vajon vagy valamelyik feláras?

Ugyanitt: ha Újpesten van korrekt szerviz ajánlat, azt megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#42127) lsebestyen válasza albiosz (#42126) üzenetére


lsebestyen
addikt

Teleszkop altalaban felaras, bar ha sokat allt akkor lehet szukseg lesz a bowdenek cserejere is.

(#42128) Hasaggymeg válasza Maximum1 (#42116) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintetek Ő hazudik? Ti nem neki adnátok igazat? :U Fúj csúnya,Mercis,kopasz autós bácsi! ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42129) truefx válasza lsebestyen (#42125) üzenetére


truefx
aktív tag

Gondolom nem adta meg az elsőbbséget a 160-nal közlekedő járműnek. Na jó, nem ugatok bele.

[ Szerkesztve ]

(#42130) Solad válasza truefx (#42129) üzenetére


Solad
őstag

Ez sztereotíp, da sajnos tapasztalati úton alakult így :(

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#42131) Hasaggymeg válasza truefx (#42129) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az ilyen általában 2 ember egyszerre és ugyanott történő hibájából történik. Egyik versenypályának nézi az utat,másik figyelmetlenül közlekedik és találkoznak.Sajnálom mind2t. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42132) gergo5991 válasza Hasaggymeg (#42131) üzenetére


gergo5991
őstag

bár nem értek az ilyen dolgokhoz, de egy csúnyább autós-motoros ütközésnél is van, hogy túléli a motoros, erre egy biciklinek nekirohan aztány kampec? gyanús nekem hogy nem védőfelszerelésben sisakkal ült az illető a motoron.. Amúgy az 1. képen hátul látszódik egy felfele vezető út az erdőbe (első kép jobb oldalnál sarokban), onnan jöhetett le a biciklis és tekert fel a dombon és ahogy ment át az úton, nem figyelte, hogy jön-e valami, vagy a motoros ment túl gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#42133) albiosz válasza lsebestyen (#42127) üzenetére


albiosz
őstag

esélyes. köszi a választ!

(#42134) Acef válasza Rottweiler89 (#42123) üzenetére


Acef
addikt

A külsőhöz: akciós Continental Comfort Contact. ~3000/db [link] Én ma kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

(#42135) szjoci válasza Hasaggymeg (#42128) üzenetére


szjoci
őstag

;]

[ Szerkesztve ]

(#42136) lorcsi


lorcsi
veterán

láttatok már élőben ezt a lidl táskát?
miylen, megér ennyit?

(#42137) ígyvanferi válasza szjoci (#42135) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A hölgy ezek szerint inkább teniszezik, esetleg könnyűbúvár.

(#42138) szjoci válasza ígyvanferi (#42137) üzenetére


szjoci
őstag

Mellesleg nyáron félmeztelenül szürkület után én is egy torzóra hajazok :B :D

(#42139) Bicskás válasza zool1 (#42053) üzenetére


Bicskás
tag

Háháá ez kurv@jó egy ilyen kell nekem ! :R

(#42140) Pttypang válasza Hasaggymeg (#42128) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez a naptar need :D

Everybody lies.

(#42141) ígyvanferi válasza Pttypang (#42140) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Eléggé. Mondjuk a 30 euro azért kicsit sok érte. Barbin kívül egyébként ajánlom figyelmetekbe Miss Májust és a combjait. Hát, leginkább csak a combjait...

[ Szerkesztve ]

(#42142) Pttypang válasza ígyvanferi (#42141) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha nem 2013-as lenne, meg azt mondanam, hogy egyszer elunk, de azert na, aktualis evhez kiadhatnak :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#42143) Hasaggymeg válasza ígyvanferi (#42141) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Annak ha nem tetszel és egyszer seggbe rúg azokkal a lábakkal... :Y Augusztusi Júlia viszont nagyon felült arra a váltóra! Kipróbálnám milyen lehet pöcögtetni egy kicsit. Mármint a váltót......is! ;]

(#42142) Crytec210...ki követi azon a dátumot is?! :F

(#42130) Solad ...látottakból egyértelmű,hogy valamelyikük kurv@ gyorsan haladhatott és kizárásos alapon az csak a motorbiciklis lehetett. Ez már inkább fizika mint sztereotípia...

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42144) Pttypang válasza Hasaggymeg (#42143) üzenetére


Pttypang
veterán

Annyi penzert mar csak raneznek, ha mas nem :D

Everybody lies.

(#42145) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Ezt ismeri valaki? És ezt? Nem tudom meggyőzni nejem,hogy egy ismertebb gyártótól származó kilométerórát meg egy normálisabb méretű stoplámpát válasszon magának! :W

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42146) parkr


parkr
őstag

ez a zsír jó lehet összeszereléshez (menetre stb.)?
vagy milyen ajánlott? a lítiumost olvastam hogy alu+acél esetben nem a legjobb

szerk: és most látom ez is lítiumos..

[ Szerkesztve ]

(#42147) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#42145) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nem vagyok teljesen biztos benne, de mintha annak a ketáj lámpának valami brutál fénye lenne.
KLS-el már találkoztam, vettem tőlük táska :) Kilométer órában nem tudom, mennyire vannak otthon.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42148) Cadal válasza Krisz79 (#42095) üzenetére


Cadal
őstag

Nekem is hasonló vezeték nélküli bikemate órám van. Aldis/Lidlis már nem tudom. Őszintén? Beállítottam pontosan a leírásoknak megfelelően. Kipróbáltam hogy jól mér-e, bringa úton navigácót kapcsoltam okostelefonon és teljesen hasonló sebesség értékeket láttam mindkettőn. A lényeg számomra, hogy mutatja tekerés közben a sebességet és a megtett út hosszát. Minden más adat ott van az endomondón. Erre teljesen tökéletes ez az óra is. és került kb. 2000Ft.-ba. :K

[ Szerkesztve ]

(#42149) Hasaggymeg válasza -=RelakS=- (#42147) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Villog mint állat,de hát olyan kis sz@r,meg az egész lámpatatestet lökdösni kell ha kapcsolgatni akarod. (Amúgy a videó olyan mintha Donyeckben vették volna fel,sorozatlövéseket hallani a háttérben :Y )

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42150) Cathfaern válasza Hasaggymeg (#42149) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem ez a lámpa nagyon jól néz ki :) És ha a fényereje elég nagy, akkor nem hiszem hogy kéne aggódnod amiatt, hogy nem fogják meglátni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.