Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

A Nixxes csapata remek munkát végzett a Csucsima kapcsán...

Eddig semmilyen összeomlással, vagy akadással nem találkoztam, fut rezzenéstelenül a gépemen, ami ráadásul a CPU tekintetében nem is a legmodernebb, memória sem 32 vagy 64 etc...

Minden maxon, 2K és semmilyen egyéb feldolgozás nincs élesítve, natív.
A látvány pazar, a PC-s átirat tovább javult...( Nexuson Reshade RT modon agyalok )
Érdemes körülnézni milyen képek vannak a PC-s verzió kapcsán, a pohoto mode klassz ! :Y Reddit

Steamen és egyéb oldalakon is nagyot megy a játék, nem igazán panaszkodnak problémákra. Bátran vegye mindenki, akinek bejön a nem mindennapi Art, pálya design, légkör és harcrendszer. Az Open World kutyafüle betegség itt is befigyel, nem ez találja fel azt a bizonyost a zsáneren belül, de a hangulata akkor is magával ragad sztm, a változatos helyszínekkel karöltve.

Soha rosszabb PC-s portot ! ( Ezt még a Sony is köszönte külön a csapatnak, aki a melóval foglalkozott )

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) 3L1T3 válasza myckey (#1) üzenetére


3L1T3
addikt

Nixxes munkájában nem nagyon van kivetnivaló. Ebben a pocsék írásban viszont annál több.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3) wednesday


wednesday
őstag

Nem sok játékot vettem teljes áron, de ez megérte. Tökéletesen fut, akadás, összeomlás nincs.

Egy idegesítő hibám van és nem tom mi okozza. 360-as kontrolerrel játszom. Mikor kihívás van és jön az összecsapás és nyomva kell tartani a gombot (nálam a bal alsó ravaszt)....van, hogy a karakter nem fog rá a kardra és bármit nyomok nem fog reagálni. Ott nem lehet más a vége, mint, hogy beviszik a találatot nekem és buktam az 1 suhintásos összecsapást. Nem hiszem, hogy a gamepaddal lenne baj, minden más szituációban tökéletesen működik és reagál, más játékoknál is tökéletesen működik.

Így nehéz belemenni a kihívásba, hogy 10-ből akár 3 alkalommal is csak bambán fog állni a karakter.

(#4) myckey


myckey
veterán

Igen, most egyébként a " teljes " ár is olcsóbb....nézni kell mert akad leárazás . Tegnap 44 Eur volt hivatalosan.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) Gyuri27 válasza myckey (#4) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megmaradt a magyar felirat?

Amd - Radeon - Ryzen

(#6) myckey válasza Gyuri27 (#5) üzenetére


myckey
veterán

Magyar SUB van !
Mondjuk én pont Japán nyelv és angol sub tolom.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7) szasanyi


szasanyi
félisten

Igen, hát valószínüleg ez sem lett tökéletes. Viszont a Days Gone, GoW, Foridden West után újabb SONY cím, ami több tekintetben jobb mint a PC-s játékokat fejlesztők sok címei. Talán konzultániuk kéne, hogy legyen jó és szép játékot készíteni (RT nélkül is!). Mert ha azok többsége ennyire lenne "rossz" akkor összetehetnénk a két első lábunkat.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#8) Crus


Crus
őstag

Kár, hogy maga a játék egy unalmas, repetitív UBI-szintű, térképre felszékelt ostobasághalom. A harc nem rossz benne, mondjuk nem egy souls, de 3423423 db. mongolt kell benne levágni, ami irgalmatlanul unalmas lesz elég hamar. Mentségére legyen mondva, hogy a DLC-je, ami ebben a DC-ban benne van még rosszabb. :DDD

De szép. Mint a Seuna 1-2. Szép, de játéknak édeskevés.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#9) PTM válasza szasanyi (#7) üzenetére


PTM
tag

Nekem épp a Horizon és új GoW második részével voltak elég komoly problémáim. Technikailag jobbak lettek (bár a Horizon csak a patchek után), de számomra a hangulat eltűnt belőlük és nem élveztem őket igazán.

A Tsushimát tervezem kipróbálni, amit láttam belőle és hallottam róla, az alapján ez valószínűleg nagyon meg fog tetszeni.

[ Szerkesztve ]

(#10) Immolatiel


Immolatiel
lelkes újonc

Huh. Szemezek a játékkal a középkori japán helyszín/hangulat miatt, épp csak nem csípem ezeket a ubisoft-féle nyílt világú cuccokra való hajazást, mikor nincs, vagy alig van érdemi tartalom, viszont teleaggatják egykaptafa feladatokkal, gyűjtögetnivalókkal, a képernyő meg csak villog a sok hülyeségtől. Olyannyira nem csípem, hogy nem is játszottam egy ilyennel sem a Dragon Age harmadik részét leszámítva (azt is csak az elődök miatt), és ott is időpocsékolásnak éreztem az open world-öt, pláne miután az egyik karakteremnél rászántam magam, hogy mindent megcsinálok benne, amit csak lehet, hátha én tévedek. Az Assassin's Creed-eket, de még a The Witcher 3-at is kihagytam eddig emiatt (bár ezeknél videók alapján a harc sem tűnt valami szórakoztatónak, ahogy a Far Cry-ok is dögunalmas benyomást keltettek). Szerintem a Fallout - New Vegas-on kívül nem is nagyon tudnék olyan játékot mondani, ahol nem éreztem porhintésnek a "naaagy, szabadon bejárható területet"™, ott nem érzem azt, hogy egy trendlovagló, vagy épp trendlovaglásra kényszerített fejlesztőbrigád igyekszik megtalálni a szintén trendlovagló, általában véve elég silány ízlésű gamer-rétegek legnagyobb közös halmazát, aminek kb. minden "10/10". Aztán lehet pont a GoT fog rádöbbenteni, mennyire vak, vagy épp vaskalapos voltam idáig, de huh... most még berzenkedem a dologtól, nem nagyon akaródzik rávenni erre magam. Máshonnan is azt hallom, hogy a portolás megfelelő, plusz a maga műfajában biztos jó, csak épp ez a műfaj...

(#11) myckey válasza Crus (#8) üzenetére


myckey
veterán

Azt azért tegyük hozzá, hogy nem mindenki ilyen egyszerű a programmal kapcsolatosan ;] :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) Crus válasza myckey (#11) üzenetére


Crus
őstag

Lehengerlő ellenérvek.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#13) Croissant válasza Crus (#12) üzenetére


Croissant
aktív tag

Ízlés kérdésében felesleges érveket sorakoztatni.
Napi mókuskerék mellett mostanság már csak párhavonta van időm leülni valamivel játszani. Nekem pl. szempont hogy valami egyszerűbb legyen, ne kelljen ezerféle játékmechanikát megtanulni, és ne tartson órákig, mire egy boss-t megölök.
Ellenben ilyenkor szeretem, ha valami olyat nézek, aminek van vizuális művészeti értéke is.
Szvsz.

(#14) cc42 válasza wednesday (#3) üzenetére


cc42
csendes tag

Ez nálam is jelentkezik néha Series kontrollerrel. Próbáld meg hogy megnyitod a menüt majd vissza, az szokta nekem javitani.

(#15) myckey válasza cc42 (#14) üzenetére


myckey
veterán

Olyan volt nálam, hogy egyszerűen elvesztette a kontrollert....ki keleltt lépnem programból.
Mondjuk én sűrűn használom manuális mentést. :K
egyszer fordult elő.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16) Crus válasza Croissant (#13) üzenetére


Crus
őstag

Ennek semmi köze az ízléshez. Akkor lenne hozzá köze, ha azt írtam volna, hogy a szamurájos érát nem szeretem. Nem ezt írtam.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#17) CJ4567 válasza cc42 (#14) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam Dualsense kontrollerrel is jelen van ez a bug, ismerősnél PS5-ön ugyan úgy előjön ez a hiba.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18) myckey


myckey
veterán

Egy fantasztikus játék remek, a PC-seket maximálisan kiszolgáló portja.
GS teszt ! :C

Jó hogy sok helyen pozitívan vélekednek a D.Cut kapcsán, meg önmagában a PC-s kiadásban sem csalódtak.
Remélhetőleg ez is dob az egészen, jövőben is kapunk hasonló minőségű játékokat.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19) Kylesa válasza Immolatiel (#10) üzenetére


Kylesa
aktív tag

No, ez nálam épp fordítva van. Én kedvelem a Ubi-féle gyűjtögetős, "egykaptafás" játékokat, viszont a japán setting nem igazán jön be, így bár nagyon érdekel a Tsushima, megvárok majd egy komolyabb (legalább -50%-os) leárazást.
Abban egyetértek veled, hogy a DA3-at elrontották a felesleges open world erőltetéssel, nem is tudtam végigjátszani, annyira rossznak találtam, pedig az első részt nagyon szerettem. A Witcher 3-at viszont - bármennyire is gyűjtögetős, felejtős harcrendszer, stb. - kár kihagynod, mert minden hibája ellenére egy alapmű.

it's a danger pretty here in Night City

(#20) - = Zk = - válasza myckey (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lol, ez az oldal még létezik?! :D
azthittem, elnyelte az internet.... szebb napokat is megélt, lsd Guru és tsai

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) myckey válasza - = Zk = - (#20) üzenetére


myckey
veterán

aha, azok is láttak már ezt-azt...jó kis magazinos időszakokban. van is belőle raklappal. :C
:K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) Pöttön válasza Crus (#8) üzenetére


Pöttön
őstag

A harc nem rossz benne, mondjuk nem egy souls
Ez valljuk be, valakinek előny, valakinek meg hátrány.
Én nem ugrálok a hc soulslike játékokért, öregesen nagyon ritkán ülök már le a gép elé. Ezzel teszek majd egy próbát, mert az eddigiek alapján bejövős. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#23) DaemonX válasza Crus (#8) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Eléggé egyet tudok érteni, a Ghost of Tsushima kapcsán ezt írtam pont egy havernak:

A harcrendszer a játék ékes pontja, ami az igazi varázsát, szórakoztató erejét és addiktív mivoltját adja. Azt leszámítva azonban sajnos ugyanannyira repetitív és ötletek hiányától szenvedő, unalomig ismételt sémákra építő, amikből ezernyit láthattunk a Ubisofttól az elmúlt években. Sajnos ez is inkább egy checklist (virtuális bevásárlólista, amin ki kell pipálgatni dolgokat), mintsem egy élvezetes videojáték. A festői környezet, a jól eltalált hangulati elemek, és az élvezetes harcrendszer köré sajnos nem lett egy jó játék építve, és a sztori és mellékküldetések is továbbra is csak az egyik fülemen be, másikon ki szintet ütik meg többnyire.

Ami pedig a Hellblade-et illeti, arról is bemásolnám az egyik gondolatomat (ez angolul van):

I miss old Ninja Theory games like Enslaved and DmC that had standout stories on top of their engaging gameplay and meaningful interactivity. Hellblade has an okayish story combined with practically nothing that legitimizes its existence as a video game.

Games are about interactivity and player choice. It's a choice to shoot a goomba in Mario instead of jumping on its head. It's a choice to save the fish at the start of Detroit: Become Human. It's a choice in Dark Souls to decide how you want to gear up before the next boss. Hellblade (from what I played) barely has any choices. It mostly consists of slow (or slightly faster) walking, extremely simplistic combat, and some of the worst pseudo-puzzles (that are not really puzzles) ever designed by a human being. But you mostly hold the stick forward to see a cutscene and that's practically the same thing as hitting Resume on your Blu-Ray player to continue your movie. But at least the movie will likely not have all those filler parts.

(#24) Kylesa válasza DaemonX (#23) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Bár örülök a Hellblade 2-nek, mert az első részt is nagyon szeretem, mégis... nekem az egyik legnagyobb videojátékos csalódásom, hogy egy olyan kiváló játék, mint az Enslaved soha nem kaphatott második részt. Mindig eszembe jut az a játék, ha a NT-ról vagy annak játékairól esik valahol szó.
Ott van az én képzeletbeli "Legjobb játékok, amik nem kaphattak folytatást" dobogómon a Days Gone és a 2006-os Prey között (+Fable, PC-sként soha nem élhettem át a második részt, a 3 meg szar volt). :(

it's a danger pretty here in Night City

(#25) DaemonX válasza Kylesa (#24) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Ja, hát nekem az egyik első game, amit anno PC-ről 360-ra átváltva kitoltam, az a Fable 2 volt (egyszer 16 órát tolva megállás nélkül, be is gyulladt a szemem tőle... :D). Viszont manapság már ott a Xenia, ha nagyon be akarnád pótolni, vagy az XCloud.

[ Szerkesztve ]

(#26) Pöttön válasza DaemonX (#25) üzenetére


Pöttön
őstag

Xenia-t inkább hagyjuk, mai napig bugosan futtatja, ha a natív 1280x720-nál nagyobb felbontáson szeretnéd futtatni, de ez még nem is lenne zavaró, de az állandó random crach az annál inkább.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#27) Kylesa válasza DaemonX (#25) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Nem ismerem ezeket, de utánanézek, köszi! :R Az első résszel én is jártam úgy, hogy majdnem egy ültő helyemben végigtoltam az egészet. ;) A Lookout Point zenéjétől (a guildben is az szólt) a mai napig borsódzik a hátam, annyira gyönyörűséges...
Közben a Fable-ről eszembe jutott a Black & White, na az is kaphatott volna harmadik részt is, bármilyen is volt a második.

it's a danger pretty here in Night City

(#28) Archttila válasza Kylesa (#27) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

A B&W megelozte a korat :) a mai napig egy fantasztikus jateknak tartom minden hibajaval egyutt.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#29) myckey


myckey
veterán

Majd jön új Fable...mindegyik része mesés volt. A Black &White pedig szintén zseni alkotás, Molyneux tudott valamit .

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#30) Crus válasza DaemonX (#23) üzenetére


Crus
őstag

Engem ezekért mindenhol szétszednek. Mondjuk nem csoda... szó szerint a Pong óta tolom az ipart, lehet az a baj(?), hogy egy "kicsit" már sokat láttam. Ettől függetlenül jelennek meg manapság is kegyetlen jó játékok, de a szép küllem az csak egy dolog... nyilván 2024-ben azért az is fontos, de továbbra se annyira, mint a gameplay.

Seuna 2 kapcsán pár napja ezt írtam itt a PH-n: "Kár, hogy a játék rosszabb lett, mint az elődje. Még kevésbé játék, ráadásul méregdrágán pofátlanul rövid is."

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#31) Crus válasza Kylesa (#27) üzenetére


Crus
őstag

Black & White kapcsán megemlíteném az iFeel Mouseman-t, amivel volt force feedback effekt az egéren és ahogy pl. pergetted ki a gabonát a kezedből, azt is érezted. Meg még egy rakat mást is... Szenzációs volt. (De rajtam kívül úgy tűnik az se érdekelt kb. senkit.)

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#32) Héraklész válasza Crus (#8) üzenetére


Héraklész
junior tag

Egyetértek. A történettel is óriási lehetőséget szalasztottak el, mert simán lehetett volna valós vagy mitologikus a történet megismertetve a feudális japán kultúrát, de a legtöbb játék magasról tesz az ismeretterjesztésre.
Pl. Odüsszeusz kalandos útjából szuper játékot lehetne kreálni, de mintha direkt csak bárgyú marhaságokból csinálnának kalandjátékot.

(#33) nubreed válasza szasanyi (#7) üzenetére


nubreed
veterán

Teljesen egyet értek. Hogy van az, hogy azok a SONY címek, amik végül megérkeznek PC-re, teljesen simán, akadás nélkül, nagyobb hibák nélkül futnak PC-n már day 1! Míg sok, direkt PC -re (is) fejlesztett játék ultra szarul fut és kell hozzá fél száz peccs, mire egy kicsit gatyába tudják rázni.

A Tsushima nagyon jó játék, sokan az AC -khez hasonlítják, nem tudom, nekem egyáltalán nem jut eszembe róla, hogy ez egy AC -hoz hasonló játék, ezt én egy önálló egységként kezelem és soha nem jutott eszembe bármelyik AC -vel összehasonlítani.
Engem régen húzott már játék ennyire be, teljesen el tudok veszni benne, nekem egyáltalán nem unalmasak még akár a repetetív dolgok sem.

Legutoljára az Elden Ringnél éreztem ennyire ezt, hogy ilyen szinten be tud húzni.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#34) myckey válasza nubreed (#33) üzenetére


myckey
veterán

Mondjuk nem minden SONY cím viselkedik így pc-n, a kezdetek kezdetén...DE az is igaz, hogy sok PC game szarul megy az elején, aztán jöhet a kozmetika. Itt most szigorúan technikai oldalról megközelítve. :D

Csucsimat vannak akik Arkham játékokhoz hasonlítják...rá lehet keresni, hosszasan taglalják az érveket. ( többek között a jtáékmenet és a változatosság, lehetőségek tekintetében, feladatok abszolválását nézve ) .

UBI AC gameket divat szidni, szapulni stb...pedig nagyon sokan kedvelik az OW játékaikat, és nem is véletlen. ( Origins, Odyssey de akár Valhalla is pozitív mérleg, bár vikinges nem volt meg teljesen ) Kézenfekvő hogy belevonják, egyfelől !
DE másfelől az is igaz, hogy a Csucsima is OW game és nem ez találja fel azt a bizonyos viaszt...itt is visszaköszönhet a fásultság érzése bizonyos elemek kapcsán, ami egyébként sztm sem lett korrektül implementálva és olyan erőltetett érzést kölcsönöz miközben játszik az ember. Olyan mintha oda lenne hányva, mert kell és kész, pont.

Viszont vannak benne újítások, innovatív dolgok, jól felépített játékelemek...ami kicsit fűszerezi az OW zsánert, de Nem reformálja meg. Aki rühelli a mászkálást a nyitott területen, és gyűjtést stb...az kerülje ezt el sztm. Ellenben nem vagy rákényszerítve hogy unalomba fulladva gyűjts és szerezz és tápolj és blabla, ezektől agyfaxt tudok kapni.

A történet adott, volt miből meríteni, valós alapokon nyugszik és ezt a saját képükre formálták a készítők, a mellékes sztorik pedig kiegészítik a zegészet, lehet vele azonosulni abszolút ! De persze egészében mit kell tenni, menni és ölni az ellenfelet, ebbe is bele lehet unni...Mondjuk ezen része a játéknak szintén fel lett kavarva, és jól oldották meg mert élvezetes, addiktív a rendszer, ellenben nem Soulslike ! Viszont Hardon és felette durván nehéz tud lenni, kihívásokat tartogat...

Idetartozik még, hogy a csucsimaban Introspektív módon lett tálalva a kaland, ezáltal még inkább bele lehet élni magunkat a sztoriba és a főhős megpróbáltatásaiba, karakterfejlődésébe. Ez is egy pozitívum az OW tekintetében.

Sok hiteles dolgot tartogat, meg lehet belőle ismerni körülményeket, a kultúrát, lehet kicsit tájékozódni, művelődni...a helyszínek változatosak, nagyon ! Remekül megmunkált tervezés, művészi kivitelezés és most a több éves PC-n is jól fut. Az atmoszféra magával ragad, egyediséget kölcsönöz és ellensúlyozza az ismétlődő mechanikát, amibe bele lehet unni.

Nem kell foglalkozni a lehúzó véleményekkel, van mindenkinek valamilyen. Teljesen szubjektív, hogy kinek tetszik a sztori, kinek miért unalmas vagy mennyire lenézi az egész koncepciót.
Ezt a játékot odafigyeléssel készítették, lerí róla, máskülönben nem lenne ilyen jó audiovizuálisan, ennyi év után, még mindig. Nem csak összehányták a dolgokat. :N

Én személy szerint, hiányolok több dolgot is, van ami szintén untat és nem tetszik, más játékban jobban megoldották...de ez egyéb játékban is előfordul.
Aztán szét lehet nézni a világban is. De írtam már. Pozitívan áll a játék mérlege, sőt... :K

szrk:
rem,élem azért adnak ki frissítést.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#35) 3L1T3 válasza myckey (#34) üzenetére


3L1T3
addikt

Amiről te beszélsz az azért van mert azokat a címeket nem a NIXXIES portolta. Két portolo csapat van a SONY-nál akik képesek normális PC-s portot készíteni.

Nixxies és Jetpack Interactive

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#36) myckey válasza 3L1T3 (#35) üzenetére


myckey
veterán

Én nem a NIX csapatáról szóltam :N :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37) NandoXXL válasza myckey (#34) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Bocsi, ez a játék primitív, szánalmas a sok gagyi őrjárat, tábor, gyűjhtögetős/lopkodós szarral... Viszont van művészeti értéke, maga a harcrendszer se rossz. Szóval egy hatalmas ziccert hagytak, ki.. Avagy lehetne egy Hardcore story rész, valami értelmesebb nem keresgélős művészeti résszel. + Egy másik gyűjtögetős homokozó, külön a pisis pelenkásoknak. :R

[ Szerkesztve ]

(#38) myckey válasza NandoXXL (#37) üzenetére


myckey
veterán

Ezek a mongolok ilyenek, mindenhol ott vannak, mondani kellett volna nekik, hogy ne szállják meg Csucsimat, akkor nem lenne annyi belőlük. Szemetek !

Nem gyűjtögetek, homokozok és keresgélek benne...megyek amerre jónak látom. :D
Te valami alternatív változatot kaptál.

Nem történt semmi, azért még elvagyunk vele páran. Tudod ez nem most jött ki, eltelt pár év, már a második jön ! :K :R ( van róla info )

Nem most fojgák itt a PH-n feltalálni a kommentelők, hogy húdeszar, az már elmúlt. Ez a hajó elment.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39) Héraklész válasza myckey (#38) üzenetére


Héraklész
junior tag

Egy lenyűgöző Witcher 3-részletesség történetben és dizájnban, ehhez a környezethez (feudális japán) mindent vinne. Az évtized játéka lenne. És nem (Witcher-)fantasymarhaságokban tudnál elmélyedni, hanem a valós és mitologikus japán kultúrában. Milliós hard-core rajongótábora lenne.

A játék szerintem nagyon-nagyon gyenge, csak a japán környezet dobja fel. De nincs vele bajom, hogy másnak "nagyon" tetszik, csak nem értem.

(#40) Crus válasza Héraklész (#39) üzenetére


Crus
őstag

Bezony... ha elveszed a grafikát, artot ebből a játékból, ami marad az.. az... édeskevés.

Sokaknak az ilyen cookie clicker játékok is az alfa kategória. Sokan egyszerűen szeretik ezeket a POI-kat egyszerűen letudni, nekik ez a progress, hogy mindent felszívnak egy nagy térképen... nekik ez a játék.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#47) syIex


syIex
veterán

Virágboltos verzióval kezdtem, mert féltem rossz lesz az átírás és nem akartam TLoU ismétlést... Meg akarom venni eredetiben, mert az egyik kedvenc játékom volt PS-en is, meg alapjába véve is. A kérdésem az lenne, hogy a mentéseket valahogy át tudom vinni? Elég sok órát tettem bele.. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#48) wednesday válasza syIex (#47) üzenetére


wednesday
őstag

Szerintem igen. Megvan hova ment? Nekem az rémlik, hogy nem a játék mappaba, hanem talán C dokumentumok...

Tedd félre a mentéseket, törölj mindent. Feltelepíted az új példányt, elindul, létrehozol egy mentést és utána tedd be a flileokat.

(#49) myckey válasza syIex (#47) üzenetére


myckey
veterán

Felh. Dok -ban van a game, itt a mentések. Próbáld meg :K
Jah, Jóféle lett a játék meg a port is, jó játékot !

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50) cyberkind válasza syIex (#47) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha nem toltad azonnal a TLoU-t, akkor jobban jártál, mivel azóta kijavítottak mindent, és nagyon szépen fut, én 4K-n tolom, és kifogástalan.

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.