Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA

:Y

(#2) Z_A_P


Z_A_P
addikt

:R

OK

(#3) updog


updog
senior tag

Többször is eszembe jutott a Verdák, amikor olvastam az elhagyatott helyekről, amik az elkerülő utak miatt váltak használaton kívülivé (ugye ott pont ez a sztori).

Még így is egy szuper élmény lehetett, milyen volt vajon "fénykorukban"? Köszi ismét a beszámolót :R Alig várom LA környékét (én csak az LA-SF vonalon jártam, így arra vagyok ismerős :) ).

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#4) gaborbol


gaborbol
őstag

Nagyon-nagyon YO! Elmeny-iras-kepek, nagyon ott van a szeren! Koszi!

(#5) Elmör válasza updog (#3) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszönöm! :R

A hétvégén elkezdem a befejező részt, melyben leginkább persze a Monument Valley és a Grand Canyon lesz a hangsúlyos, de Las Vegas és Los Angeles is bőven fog mit mutatni. Kevés időnk volt Los Angelesben, de mivel annyira sok szép hely van még a világon lehet már nem is fogom látni ami kimaradt élőben, úgyhogy én is mindig szívesen nézem/olvasom a beszámolókat. San Francisco is kimaradt, de az már anyagi megfontolásból. ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#6) Jarod1


Jarod1
addikt

baró a Benzin Gallon ba mérik? az 12 liter ?

(#7) Elmör válasza Jarod1 (#6) üzenetére


Elmör
senior tag

Igen gallonban, 1 gallon kb 3.8 liter benzin, tehát amikor 12 gallont tankoltam, akkor 45.4 liter ment bele, ez került 37 dollárba, ami 13280 Ft, tehát 1 liter benzin durván 300Ft volt. Ez az 1 dolog, ami olcsóbb volt ott.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#8) HThomas


HThomas
senior tag

Hehe, mi is hasonló Camry-t kaptunk kinn, csak californiai rendszámmal és pár modellévvel korábban... :)

Viszont az nagyon vagány, hogy több államban nem kötelező elöl a rendszám... először nagyon szokatlan látvány volt.

[ Szerkesztve ]

(#9) Johnny001


Johnny001
senior tag

Ezt a sorozatot végig fogom nézni!

Hálás köszönet!

[ Szerkesztve ]

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#10) Chiller


Chiller
őstag

Juhú, köszönöm a folytatást. Amint lehet végigböngészem.

Én a karib tengeren voltam sokat (konkrétan most is ott vagyok), egyszer majd talán lesz cikk belőle... bár sok cikket megtöltene... :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Elmör válasza Chiller (#10) üzenetére


Elmör
senior tag

Az is fantasztikus élmény lehet! Azt szabad megkérdezni, hogy munka vagy nyaralás célból? Valamilyen nagy vihart megéltél ott? (szoktam olvasni, hogy arrafelé nem ritka) :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#12) Degeczi válasza HThomas (#8) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Főként emiatt tiltják rengeteg helyen (még magán sorházaknál is!) a tolatva beparkolást, ott a "no reverse parking" tábla - mert akkor nem lehetne egyszerűen végighaladva ellenőrizni a rendszámokat...

(#13) opr


opr
veterán

Ez a resz is nagyon jo lett, koszi erte! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14) agent_k


agent_k
őstag

Nagyon jó volt ez az epizód is, de hogy lesz még rész? De jó!! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.