Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175009) Csokicsibesz


Csokicsibesz
tag

Tegnap sikerült életem legszarabb bringázását ill. az év messze legroszabb napját produkálnom. Long story short sikerült egy esést is összehoznom, de szerencsére most nem lesz belőle kerékvétel.
Viszont a gatyámat sikerült kiszaggatnom. Kérdés: ezekket lehet valahogy javítani, vagy ilyenkor kuka?
Öröm az ürömben, hogy egy sima Decas gatyában estem, szóval nem az van, hogy egy 20 ezres gatyát nulláztam le.

Volt állításon a hátsó váltóm és azt beszéltük a szerelővel, hogy kéne egy szerviz a hátsó váltómnak, a clutchot ki kell tisztítani, a rugót is kéne stb. Tök valid pont, én ezzel eddig nem voltam képben.Néztem youtuben, hogy évente meg kéne ezt csinálni, nálam 3 éve elmaradt ez. Kapott kb. 9000km-et mindenféle törődés nélkül. Terepen elég sok mindent kap a hátsó váltó, por, sár, fadarabok, szikladarabok.
Azt mondta a szerelő, hogy nem fogja tudni 100%-ra így beállítani a váltót. Viszont, most olyan rohadt kemény lett a váltókar hogy konkrétan fáj az ujjam a váltástól. Ha esetleg lazítok a bovdenen akkor az kihat a váltásteljesítményre?
Tehát azt szeretném, hogy könnyebben be tudjam nyomni a váltókart.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.