Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173101) ggeleven válasza xy.zsolt (#173094) üzenetére


ggeleven
őstag

Minden elismerésem! :R De tanulj már meg inni! Erőszakold meg magadat sokkal jobban és nem jön görcs bácsi! :N

@rarki72
Vizsgálom a dolgot! :D Akkor most veszélyben van az életed? Mert ez tényleg drága...

(#173096) HEAHEA
Sajnos csak a nappaliban...ez a fránya tüdőgyulladás nehezen gyógyult és nem is mehetek egyből biciklizni. Pedig nagyon szép idő volt ma is. De Ti legalább nyomtátok ahogy látom. :)

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#173102) xy.zsolt válasza ggeleven (#173101) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Kösziii neked és másoknak is az elismerést!
Mondjuk az sem lett volna hátrány ha amit megittam az nem csak natúr csapvíz lett volna. Most se Jaat féle sókeverék, se bcaa nem volt betárazva mert elfogyott az itthoni készlet. Ezt a túrát meg tegnap este 7kor beszéltük meg spontán. Normálisan egy ilyen történetre készülni szoktak :D nem csak oké hajrá 15 óra múlva

Jobbulást....és lesz még szép idő

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173103) bardi válasza bardi (#173088) üzenetére


bardi
aktív tag

Fékekkel kapcsolatban amit még megnéztem, hogy a tárcsa széle túl lóg e a betéten, és ippenhogy, szóval nem hiszem, hogy ott lenne a gond. Lehet ez ilyen... De azért egy hozzáértő kijavíthatna.

'92 Honda VFR 750

(#173104) ggeleven válasza xy.zsolt (#173102) üzenetére


ggeleven
őstag

Bah, tele vagyok BCAA-val, miért nem szóltál, hogy küldjek valamelyik hajnali Railjettel. :P Ilyenkor mi azt szoktuk mondani a haverokkal, hogy rookie mistake... :DDD De tudjuk, látjuk, hogy nálad ez nem igaz, mert még így is lenyomod. Kemény van na!

(#173089) rarki72
Már ötletem sincs, hogy milyen webshopot tudnék még megnézni és nem igazán találok én sem alternatívát. De gondolom már Te is végignéztél kb mindent. Amúgy a Fly kint egyáltalán nem olcsóbb, sőt több helyen drágább, mint itthon. 1 olcsót találtam ebay-en, de csak németországi szállítás van bejelölve és licites. Egy kérdést megérhet a szállítás, bár lehet felesleges lenne, mert sárvédővel magasra fog menni a licit. De itt a link.
Amúgy a bringaboardos képen egyenes lapka van a sima Flyhoz, de neked is ilyen 90°-os fog kelleni.
Meg is van! Fly Evo fog kelleni, abban ilyen van. :) Legalábbis a hivatalos szerelési útmutató szerint. Na bakker...aszerint a Fly Classichoz is az van. :F Micsoda hullámvasút...pedig "csak" egy csomagtartó!

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#173105) CragON


CragON
aktív tag

Visegrádi pisztrángos tavaknál mennyire lehet családostól, gyerekekkel tekerni?
Rég voltunk, hétvégén mennénk oda. Úgy emlékszem van arra aszfaltos erdei kerékpárút is.

[ Szerkesztve ]

(#173106) Hasaggymeg válasza CragON (#173105) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Elég mászós át a Skanzen mellé érkezni Szentendrére,nagyobbacska gyerekekkel és rengeteg idővel talán megtehető.Amúgy meg lehet menni amíg bírják,aztán vissza az autóhoz,jó aszfalt van végig.
Más...nekünk ez volt ma,de nyögvenyelősen kezdődött eltévedve,magánterületre behajtva,kutya által megtámadva,minden ami szem és szájnak ingere. :U Csak arrafelé rögzítettem. [link]
Ott lakok jobbra a távolban. :D

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173107) 6030D válasza CragON (#173105) üzenetére


6030D
Ármester

Visegrádi komptól szerintem gyerekkel sem húzós. Ha szeretik az élményt, kérjetek pecát, és amit kifognak, azt meg is ehetik az étteremben. 3-4 éve voltam, akkor finom volt (mondjuk nem olcsó).

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#173108) hdanesz válasza jjeahh (#173075) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Köszi! Akkor a Cube ki is esett.
ggeleven és szimpláncsak nektek is köszi!

(#173109) Studi válasza HEAHEA (#173096) üzenetére


Studi
addikt

Múlt heten voltam ott. K... jó az egész kör, lehet szépen tempót is menni, csak a déli csücsök kritikán aluli... Annak mondjuk egy küllőtörés lett az ára, és szerintem a későbbi defektem okozó külsőgumi sérülést ís ott szedhettem össze. Arra gondoltam, hogy legközelebb inkább áttolom azt a másfél km-t, mert lassabban már nem tudok menni...

(#173110) rarki72 válasza CragON (#173105) üzenetére


rarki72
tag

módszeresen, egyenként átnéztem a google által bekínált hazai web shop-ok kínálatát a közismert nagyoktól egészen a picikig...
semmi... pedig gyerekkoromban az összes országútin kecses, vékony pálcás verzió volt, amire nem is lehetett ráülni, mert egy átlagos tini súlya alatt is görbült - ellentétben a mezei kerékpárok (oroszok, és csepelek) csomagtartóival, melyek robosztus kialakítása miatt néha még a ráállt két gyereket is elviselte :)
úgy látom a felhasználókat nem érdekeli milyen csomagtartót tesznek milyen bringára (mert ha lenne kereslet, lenne kínálat is elméletileg...), csak én vagyok helikopter :D
amúgy Electra márkanévvel van több kecses darab is, csak a franc se tudja honnan nem reckír megrendelni...

ui.: és mire leírtam, eszembe jutott, hogy célzottan nem kerestem hazaiban és kellett volna :D

[ Szerkesztve ]

(#173111) ggeleven válasza rarki72 (#173110) üzenetére


ggeleven
őstag

Jobban benne vagy a témában, mint amennyire mi pár nap belemászhatunk. Valóban vannak benne kecses darabok, de nem sok infót találok róluk. Vagy már meg is van az új kiszemelt? :D
Még mindig nem vetném el az ötletet, hogy lehetne írni a bad-bikenak, hátha van tuti tippjük. :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#173112) szimpláncsak válasza HEAHEA (#173096) üzenetére


szimpláncsak
tag

Én tegnap csak rokonozni voltam, 45km oda-vissza. Viszont visszafelé pont elkaptam egy buszt, 5-6km enyhe lejtőn busz mögött lehetett 60-al csapatni :D féltem is, hogy Strava-n nehogy én legyek a KOM azon a szegmensen :)). Aztán jött pár megálló "szerencsére". Ma meg Rudabánya kör van tervben. 3-an megyünk úgy a szembeszél is elviselhetőbb.

(#173113) rarki72 válasza ggeleven (#173111) üzenetére


rarki72
tag

vakvágány... csak 26" kerékhez találtam...
felherrgelem magam és egy Blackburn Grid lesz végül eBike-tól... :/

(#173114) szimpláncsak válasza bardi (#173088) üzenetére


szimpláncsak
tag

Na én meg azt hittem, hogy azért, mert el vannak dolgozva a hegesztések, mintha a "víz formálta" volna. :DD

(#173115) ivana válasza rarki72 (#173110) üzenetére


ivana
Ármester

Azok nem országútik voltak, hanem koskormányos libakergetők. Országútin régen sem volt csomagtartó szem. A gyári csepel és ruszki lemez csomagtartók amúgy egyáltalán nem erősek, a mai 3 ezres darabok jobbak. A laposvasból házilag barkácsolt darabok jobbak, de azok meg kb. 4-5kgsak.

(#173116) Somatom válasza rarki72 (#173113) üzenetére


Somatom
veterán

Ha igényes vagy, akkor keress fel egy olyan műhelyt, ahol motorokat építenek! Pl. Sima Béla legendás név a szakmában. Sztem még vibrániumból is tud neked csomagtartót faragni, ha meg tudod fizetni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#173117) sz_abika válasza chubby2o6 (#173031) üzenetére


sz_abika
addikt

Hogy hímezzem bele a neved! Köszönöm!! :R

PSN: xszabikax

(#173118) rarki72 válasza ivana (#173115) üzenetére


rarki72
tag

Igazából esetemet tekintve nem releváns, hogy mennyire voltak az akkori verseny biciklik országútik vagy sem, hiszen a csomagtartó miatt említettem. A teherbírásuk sem releváns, mert nekem a 6kg-ra limitált is tökéletesen megteszi, hiszen sosem tettünk fel ennél többet és jelenlegi állapotok szerint nem is fogunk.
Az elvárásom még mindig az hogy kevés és vékony pálcákból álljon, sportos megjelenéssel és ne tankossal.
Csak oldal táska hordozására használom és kis súlyokkal.

[ Szerkesztve ]

(#173119) Hasaggymeg válasza szimpláncsak (#173114) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az un. hydroforming fémformázási technológiának semmi köze a varratok minőségéhet,vagy esztétikájához.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173120) rarki72 válasza Somatom (#173116) üzenetére


rarki72
tag

Bár nagyon jó a tipp, de nekem azonnal kell, mert folyamatosan megyünk és a törött nem tudni meddig bírja.
Viszont lehet veszek egyet tűzoltásnak és egy jó kis projektet csinálok az egyedi készíttetésből ;)

(#173121) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Szerintetek ez valami régi fitness vagy mi? :D
Városi rohangálósnak jó lenne?

(#173122) bringasisti válasza IMIIKE1998 (#173121) üzenetére


bringasisti
őstag

20 ért igen

BENEFON DELTA--------N8

(#173123) Somatom válasza rarki72 (#173120) üzenetére


Somatom
veterán

A töröttet nem lehet meghegeszteni?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#173124) bardi válasza szimpláncsak (#173114) üzenetére


bardi
aktív tag

Erről jut eszembe egy hirdetés, amit FB-n láttam egyik csoportban.

A reklámszöveg az volt, hogy ez szinte egyenértékű a carbonnal, mert a varratok el vannak dolgozva :D

'92 Honda VFR 750

(#173125) bringasisti válasza bardi (#173124) üzenetére


bringasisti
őstag

Reklám mindent elbír. Nincs olyan hegesztés mód ami az eredeti szilárdságát meg tudja közelíteni.

BENEFON DELTA--------N8

(#173126) Hasaggymeg válasza IMIIKE1998 (#173121) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nagynak néz ki. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173127) rarki72 válasza Somatom (#173123) üzenetére


rarki72
tag

Gondolom mindent meglehet oldani, de nem látom értelmét. Alu hegesztés nem olcsó és a szóban forgó csomagtartó viszont az.

(#173128) ivana válasza IMIIKE1998 (#173121) üzenetére


ivana
Ármester

Ócska német gagyi, borzasztó vázzal.

(#173129) ggeleven válasza rarki72 (#173113) üzenetére


ggeleven
őstag

Grid 2 lesz? Az talán letisztultabb. Majd kérünk róla tapasztalatot és esetleg képet. :)) Addig meg kezdj közösségi gyűjtésbe az egyedi készítésű projekthez. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#173130) rarki72 válasza ggeleven (#173129) üzenetére


rarki72
tag

Megvettem, de Grid 1 lett. Hétfőn megjön és teszek fel képet akkor is ha a bringa - Grid kombó hányadék ronda lesz :D
Okuljon az utókor;)
Nagyon köszönöm a segítséget és hozzászólásokat Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#173131) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok!
Szeretnék országúti kerékpárt venni.
Valami ilyesmire gondoltam: [link] aminek emelt a kormánya/lejt a váz, talán kényelmesebb ezáltal. Versenyezni nem szeretnék, ettől többet költeni sem, leginkább ennyit sem ;]
Baranyában, a környékünkön azért el tudok menni elég jó körökre úgy, hogy forgalmas utakat elkerüljek, szóval meghalni sem szeretnék.
Térdműtét után futok már, de inkább a tekerést venném be, mint fő sport tevékenység.
Kb 168cm lenne a testmagasság, ami fix :DDD Ahhoz ez a méret, amit linkeltem, kb passzol, nem? Elugrok majd azért decathlonba meg egy-két helyre megnézni, ráülni hasonlóra, mert még sosem ültem ilyen kerékpáron.
A nem túl távoli cél alkalmanént 30-50 km tekerés dombos vidéken. Nagyon görnyedni sem szeretnék, de azért haladni is szeretnék. :)
Előre is köszönöm, ha segítetek.

szerk: vagy tekerjek egyelőre a montimmal és vegyek majd télen valamit? Gondolom, akkor lejjebb mennek a használt árak is, nem?

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#173132) cdl válasza FerNandor (#173131) üzenetére


cdl
senior tag

168 cm-hez inkább 'S" vagy 52-es méretű vázat keresnék.
Amugy jó a bringa. Az árak most teljesen zavarosak, ha találsz jót, vedd meg.

(#173133) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Egy kis segítséget szeretmék kérni a hozzáértőktől.
Kb 3-4 éve abbahagytam a kerékpározást, akkor egy Caprine Wheelmen Acera váltós trekkinggel bicajoztam heti 2-3 alkalommal 25-30 km.
Most hogy közeledem a 60. felé azt gondolom jó lenne újból feleleveníteni a régi jó szokást.
Na de konkrétabban: szeretnék venni egy cross v. trekking(nem MTB) kerékpárt és nem tudok választani.
Egy bicajos kollégám egyengette az utamat, de még mindig nem tudom mit válasszak.
A MERIDA Crossway szériát néztem illetve a KELLYS-et.
A keretem max 250.000 Ft.
Jó lenne rá valami jobb váltó, mert az Acerával nem jó tapasztalataim voltak.
Valószínüleg a váz sem volt a méretes, mert nagyon elfáradtam rajta.
Én kb 175-177 cm magas vagyok.
A A váltóba a Deoréról olvastam jókat.
Aztán bocsájtsátok meg nekem , de nem vagyok járatos benne ezen belül is írják hogy az X széria a jó(nem tudom ki az az X -széria)
Na szóval elég nagy a zűrzavar a fejemben, minden jó tanácsot elfogadok.
Köszönettel :R

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#173134) zsocy válasza FerNandor (#173131) üzenetére


zsocy
őstag

Amit keresel az az endurance országúti, a Giant Defy pont ilyen. Lehet hogy egy gravel is tetszene, de az ennyiért félbevágba sincs.
Ez a linkelt bringa nagyon jónak tűnik, az ára is jó, csak a mérete nem biztos hogy passzol hozzád. Én 175 cm vagyok rövid lábakkal (77-es átlépő), az én Giantem S-es, vagy outi nyelven 50-es. Ez meg 53-as,azaz nagyobb picit. Rá kellene ülni, megnézni hogy milyen, aztán venni vagy nem venni.
Még valami, azt írja elöl 3 tányér van, és 105 szett van rajta. Ha jól tudom nem volt 3 első tányéros 105, ez valamilyen összerakás lehet. Persze lehet tévedek, meg kell nézni!

(#173135) TayRol válasza zsocy (#173134) üzenetére


TayRol
veterán

ez egy 2012-es modell (talán Defy 1), amin a hajtókar alapból szérián kívüli volt, de csak 2 tányéros. tuti cserélték.

[ Szerkesztve ]

(#173136) rarki72 válasza FerNandor (#173131) üzenetére


rarki72
tag

én is így indultam a montiról váltásnak, de annyira tartok a kos kormánytól, hogy egy fitnesz jellegű járgányt tettem magamévá. tulajdonképpen a fitnesz kategóriát pont ez hívta életre, amit mi ketten mondunk. haladni, de ne kos kormányostérdnyalogatós verzióban :DDD
annyit korrigáltam a gyári szetten, hogy a 30 (vagy50...?) mm emelkedésű gyári 650-es acél kormányt cseréltem 10 fokos hátrahajlású, de 0mm emelkedésű alu kormányra, melyet 720-ról visszavágtam 620-ra.
A nem kifejezetten zavaró, de mégis érzékelhető kis méret problémát korrigáltam a 90mm-es kormányfej 110mm-re cserélésével.
imádom a járgányt, főleg egy menetes racsnis 42/13 áttételű alu vázas monti után - pedig azt is imádtam a 54879658 kilós acél vázas fully után :DDD
szóval ez is egy lehetséges megoldás az elvárásaid teljesítésére...

[ Szerkesztve ]

(#173137) chubby2o6 válasza sz_abika (#173117) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szívesen :)

(#173138) FerNandor válasza zsocy (#173134) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi!
Közben azt írja az eladó, hogy lemérte a vázat és 52-52.5cm hosszú. Nyereg pálcán előretolva lehet 6-7cm-t még állítani állítólag, nem tudom, ez mit jelent pontosan.. Talán az ülést lehet előrébb mozgatni picit, gondolom. Tetszik nekem is. Amúgy azt mondja, hogy minden alkatrész gyári giant és nem épített.
A baj csak az, hogy 240km-re van tőlem. Holnap megpróbálok megnézni párat, ráülni párra. De ez a Giant jónak tűnik.

Az a 77-es átléő mit jelent?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#173139) Eagle16


Eagle16
addikt

Sziasztok!

Ezzel lehet valamit kezdeni? Az ezüst színű menetes valami bele van szorulva a féktestbe. Nem tudom mi a neve, nem találtam meg hogy hol lehetne venni ilyet. A kerékpárral együtt jön ugye, ez van belecsavarva a vázon a lyukba és ebbe megy bele a csavar ami rögzíti a féktestet és ez a csavar teljesen összeszorult vele.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#173140) TayRol válasza FerNandor (#173138) üzenetére


TayRol
veterán

(#173141) Somatom


Somatom
veterán

Vasárnap jönne vki egy lightos ugrálós kocaterepezésre Buda környékén? Bármilyen útitervre vevő vagyok. A Berguson szerint most jó a telóm, hát uccu neki, kipróbálnám.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#173142) Because válasza Eagle16 (#173139) üzenetére


Because
őstag

én úgy látom ki lett szedve a V fék tüske a vázból. el van lapolva az oldala, fogj rá egy villáskulccsal és hajrá :)

[ Szerkesztve ]

(#173143) zsocy válasza FerNandor (#173138) üzenetére


zsocy
őstag

TayRol linkje szépen leírja az átlépőt, meg hogy hogyan mérheted le. Érdemes tudni mert ez egy fontos mértékegység bringa méret megtalálásánál.
A mai bringapiacon egy 250 km-es út nem is sok ha tényleg jó a gép, le van fosztva minden mindenhol.

(#173144) FerNandor válasza zsocy (#173143) üzenetére


FerNandor
őstag

és (#173140) TayRol köszönöm.
Persze, nem okozna gondot elmenni érte, viszont csak akkor már, ha tudnám, hogy a mérettel nem lenne probléma. De mindjárt lemérem ezt az átlépőt.

Na, lemértem.
Cipő nélkül 71-72 cm. Ez mit jelent akkor?

Közben átolvastam a hsz-ed, Zsocy. Akkor ez nekem nagy lenne a 72-es átlépővel. Vagy cipőben kell ezt mérni amúgy?

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#173145) zsocy válasza FerNandor (#173144) üzenetére


zsocy
őstag

Én cipőben mérném, elvileg nem fogsz zokniban bringázni.
Kérd meg az eladót hogy mérje le neked a felsőcső magasságot a földtől az üléscsőnél mérve. Ha ez nagyobb mint 72 cm (ezt mérted le magadon) , akkor ha leugrasz az ülésről mondjuk hirtelen megállásnál, beütöd a családi ékszert :)
A másik fontos méret a reach, azaz hogy mennyire kell elfeküdnöd hogy elérd a kormányt. Ezt is lehet picit korrigálni stucni cserével, de alapvetően rendben kellene lennie, főleg hogy írtad hogy nem sportgépet keresel, hanem túra outit.

(#173146) FerNandor válasza zsocy (#173145) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi!
75cm a futócipőmben. Gondolom egy klipszessel is lenne annyi a későbbiekben.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#173147) Alg válasza zsocy (#173145) üzenetére


Alg
veterán

A giant-ok nem kompakt vázasok (lejt a felsőcső)? Mert akkor a felsőcső magasság mérése nem biztos hogy releváns...
Mindenhol azt olvastam hogy ha picit kicsi az jobb mintha picit nagy lenne, azon könnyebb segíteni akár stucni cserével, akár ülés állítással. Országútin rövid stucnival kicsit "ideges" lehet a kormányzás...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#173148) FerNandor válasza zsocy (#173145) üzenetére


FerNandor
őstag

72cm magas a váz legalacsonyabb pontja, szóval jó is lehet.
Holnap nekiindulok a városnak egy mérőszalaggal ;] Nem bánnám, ha jó lenne az a Giant, el is mennék érte rövid időn belül. Ritka pillanatok egyike lenne, amikor az ötlet születése és a vásárlás között meglehetősen rövid idő telik el. ;]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#173149) Hasaggymeg válasza FerNandor (#173148) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

amikor az ötlet születése és a vásárlás között meglehetősen rövid idő telik el....az nem biztos,hogy jó. :N

Eagle16...túl oldalt,az a fekete egy imbusz,ha jól sejtem.Azt kell tekerni,miközben a fényes,elnyalt menetet megfogod egy vízpumpa,vagy svéd fogóval.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173150) zsocy válasza Alg (#173147) üzenetére


zsocy
őstag

De, tulajdonképpen ők találták fel azt a vázfajtát a TCR-el. Azért akkorát nem emelkedik a váz hogy gond legyen, ha alapvetően jó a méret. Abban teljesen egyetértek hogy inkább legyen picit kicsi mint nagy egy bringa.
FerNandor, szerintem ez neked jó lenne méretben is, meg kezdő országútinak is tökéletes lenne. Ne agyalj sokat rajta, mert nem hiszem hogy sokáig megmarad a gép.

Hasaggymeg : "amikor az ötlet születése és a vásárlás között meglehetősen rövid idő telik el....az nem biztos,hogy jó. :N" így vettem a Giantem én is, reggel felkerült a hirdetés, este az enyém volt, azóta is szeretjük egymást :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.