Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173701) IzI válasza xy.zsolt (#173692) üzenetére


IzI
senior tag

Majd,ha meg lesz egyszer,akkor megnézzük mi van arra.Bár így elsőre gözöm sincs merre lehetne menni zavartalanul,kerékpárúton.
Ezért is lenne jó,ha meg lenne az átkozott kerékpárút balatonig,amit a jó öreg Orbán kormány igért :(((

(#173702) IzI


IzI
senior tag

Mi az a kerék,amit már érdemes megvenni e kettő helyett? Országuti,shimano rendszer.,felni fékes,mondjuk 150e Ftig-max,már ha van egyáltalán ennyiért.
Fulcrum Racing 900
Shimano RS100

Miben tud más lenni egy jobb kerék? Súlytól függetlenül,meg hogy karbon

[ Szerkesztve ]

(#173703) ivana válasza IzI (#173702) üzenetére


ivana
Ármester

Outira bármilyen kereket vehetsz szvsz kivéve shimanot ;] De tényleg, gondolom nem akarsz kónuszos csapágyakkal szívni. A fulcrum az campa az jó.

A fulcrumot max. akkor érdemes cserélni ha versenyre mész.

[ Szerkesztve ]

(#173704) IzI válasza ivana (#173703) üzenetére


IzI
senior tag

Shimano rendszert,arra írtam,hogy olyan felszereltségű a bicaj.Vagy az nem számít ?
Ki kivel és hogyan,miért,nem tom,nem értek hozzá :D

(#173705) Dreamie válasza Maximum1 (#173697) üzenetére


Dreamie
őstag

Ez merre van, ha szabad kérdezni? Nagyon ismerős, mintha Szeged környéke lenne...

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#173706) maximilian4 válasza Maximum1 (#173697) üzenetére


maximilian4
addikt

Jó, hogy linkelted, így biztos nem veszek tőlük kereket. Lehet épp olaszban gyorsan kikapták egy bringából, aztán be a furgonba. Na jó, ha nem is, akkor is egy lelakott darabot minimálisan olcsóbban árulni, vajon ők mennyiért szerezhették be és mennyi lehet a haszon rajta? :D

Maxi

(#173707) Maximum1 válasza Dreamie (#173705) üzenetére


Maximum1
őstag

Dobogókő felé, Pomáz előtt, 2 utca nevet is ír.

(#173708) Dreamie
muszáj látnom, felszívom magam mire odaérek :DDD

(#173706)maximilian4
Ha arra jársz egy próbát megér, de nem akkora deal szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#173708) Dreamie válasza Maximum1 (#173697) üzenetére


Dreamie
őstag

gyááá, csak az utat néztem... hátteret nem... :D

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#173709) IzI válasza IzI (#173702) üzenetére


IzI
senior tag

Amit találtam így hirtelenjében HUNT RACE AERO WIDE WHEELSET [link] ,eléggé dicsérik.

(#173710) parandroid válasza xy.zsolt (#173688) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Cipő belógása a kerékbe:

Ez akkor van, ha teljesen vízszintes a talpam. Ha kicsit döntöm előre, vagy hátra, akkor neccesen elfér.

55-ös váz 175 centihez, a lábam meg 42-es, szóval nem vagyok egy yeti. A klipsz a két lyukból az elsőbe van csavarozva. Na mindegy, nem gáz, csak tudatában kell lenni.

Ezt meg csak úgy, ha már begurultam a nagyfaluba vele. Egészen megszerettem ezt a bicajt, asszem, mégis megtartom. :B

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#173711) Maximum1 válasza parandroid (#173710) üzenetére


Maximum1
őstag

Na igen, ballonos a gumi, nekem is bele ér, de a 25mm-esel nem.

(#173712) parandroid válasza Maximum1 (#173711) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Holnap megnézem az országútin is, most hogy van rajta rendes pedál. Az 54-es, elvileg pont a méretem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#173713) bardi


bardi
aktív tag

Asszem a meló utáni hosszabb tekeréseknek nekem lőttek, kb vakon tekerek, végig a szemembe süt a nap nagyon alacsonyan, ezt már a silt se védi ki :(

Elvittem a Lidl-ös lámpát tekeréshez, és erdőben bár nem elég a fénye, de segített ilyen fényviszonyok mellett. A rögzítése is egész jó, terepet bírta, pár bunnyhoppot is, padkára, fekvőrendőrön, egész jó. Kicsit szerencsétlen helyen van rajta a gomb a menet közbeni kapcsolgatáshoz, de az már részletkérdés.
Arra gondoltam, hogy a fejlámpámat rá kéne erősíteni valahogy a sisakra, Annak nagyon jó fénye van, amíg bírja az akksija. Ilyen pántos cucc, aki csinál ilyet, hogy oldotta meg? Vagy bukósisak specifikus lámpa kéne?

'92 Honda VFR 750

(#173714) Maximum1 válasza Dreamie (#173660) üzenetére


Maximum1
őstag

Milyen órával használod a radart?
Nekem F6X-et nagyon merítette, 100km-es karikánál +20%-al fogyasztott többet mint szokott.
Az ismerős Edge 520-a is csak 8 órát megy vele, övé a cucc, én csak rácsatlakoztam mögötte, simán kezel 2 eszközt.

[ Szerkesztve ]

(#173715) CragON válasza 6030D (#173698) üzenetére


CragON
aktív tag

Te milyen útvonalakon tekersz?

(#173716) maximilian4


maximilian4
addikt

Természetes élőhelyén. :B

Maxi

(#173717) xy.zsolt válasza parandroid (#173710) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Egy agresszívabb geo-s, rövidebb tengelytávu outi váznál szerintem más bringáknál is beleér....a 25"-os is, nem csak a gravel gumi

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173718) Mezga Aladár válasza xy.zsolt (#173717) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

És azt is tegyük hozzá, hogy egy mostani xl váznál már nem ér bele.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#173719) 6030D válasza CragON (#173715) üzenetére


6030D
Ármester

Mostanában szinte csak aszfalton, talán a hétvégén lesz terep. Keress rám (a PH bringás csoportban) Straván, ott látszik régebbi tekerésnél, merre voltam. De mehetünk majd egy turistavezetős kört is.

Amúgy a Naszályba arra, amit mondtam a Látó hegyig, csak a nagyon rossz köves mászás utáni kereszteződésben jobbra, majd azonnal balra fel megyek a kilátóhoz. Másik oldalon le a Látó felé. De a kilátó mögött megy le egy út Gyada felé, az elég jó, ha szeretsz lefelé menni. Az eleje necces (tolós), de lehet kerülni is az említett kereszteződéstől.
Meg van a Katalinpuszta - Függőhíd - és tovább kék turistajelzés, az is jó, de vagy oda-vissza mész rajta, vagy egy jelöletlen úton kell felbotorkálni a tetejéig. Vagy cipeled 5 percet a válladon a bringát a Látó felől.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#173720) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok!
Beüzemeltem a melltartós pulzusmérőm. Ilyen [link]
Beurer pm 25
Ez vajon milyen jeleket küld? Nem lehetne megoldani azt, hogy mondjuk a telefon vegye a jeleket, ne a hozzá lévő óra?

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#173721) RexpecT válasza FerNandor (#173720) üzenetére


RexpecT
addikt

Szerintem ezzel nem lehet, nem látom hogy támogatna bluetoothot.
Többen a topikból innen magene-t használunk ami tud bluetooth mellett ant+ -ot is.
Aliról rendelve ilyen 6k körül van.

[ Szerkesztve ]

(#173722) 6030D válasza FerNandor (#173720) üzenetére


6030D
Ármester

Melltartós? Képet! ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#173723) Dreamie válasza Maximum1 (#173714) üzenetére


Dreamie
őstag

f6x pro solar, pénteken elviszem egy nagyobb körre, utána megmondom mit bir.

Más: Sikerült bekapcsolt cipővel nekem is eltaknyolnom ma, inkább eldőlni... Annyire felidegesit, hogy lehetek ekkora béna... kormány szarva elgörbült picit... vissza birtam állitani, hátsó váltót is sikerült összbarmolni, de úgy vettem észre nincs komolyabb baj, váz nem sérült, pedál ütődött meg picit. Ez a szarv a kormányon hogy van rajta, egyben van vele, vagy hogyan kell elképzelni? Mennyire gáz, hogy picit elhajlott? :U

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#173724) Hasaggymeg válasza KrAt (#173647) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Shimano cuccok belföldön,újan talán itt és itt a legolcsóbbak.Én inkább új teljes Deore-t vennék mint 6-8 éves vegyes vágottat.Nem tudom milyen kazetta lehet azon a kerekeden,felmegy-e rá a 10-es sor,vagy kerékcsere is befigyel,ezt ki kellene deríteni mielőtt belevágsz...és ha már belevágsz és kerékcserére szorulsz,akkor legyen kövér a lúd,válts egyből 1/11,vagy 12-re...szerintem. :F

(#173695) IMIIKE1998...én ezt néztem,hiányzik róla valamilyen adat? :F Amúgy meg ezt írja a szájzingról.

(#173698) 6030D...tudtam ismerős valahonnan,de nem jöttem rá honnan. :)) Kevésszer voltam ott. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173725) Nutra válasza jjeahh (#173652) üzenetére


Nutra
tag

jjeahh, a Garmin konzolon 90fokot forgatva is belecsavarozható a betét? Wahoo úgy rögzül(ne) és vagy egy kis faragással vagy egy wahoo betéttel nekem is jó lenne a konzol. Az alis képeken nem látszik sajna.

(#173726) FerNandor válasza RexpecT (#173721) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi. Ez elég öreg modell, BT nincs benne. De nem is baj, az órát felfogattam a kormányra. A jelet még veszi ott is és jól látható is. Köszi a tippet, rendelek majd aliról egy BT-s mérőt majd.

6030D: ;] nem tudom, hogy egy melltartó milyen érzés lehet, de ilyennek tudom elképzelni, ahogy szorítja a mellkasomat. :DDD

Lehet bármi baja a biciklinek abból, ha egy ilyenre lógatom fel az első kerekénél fogva? [link]

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#173727) cdl válasza FerNandor (#173726) üzenetére


cdl
senior tag

Nálunk az egyik ilyenen lóg egy ideje, nem tapasztaltam problémát.
Nálam a cipő beleérés 2-2 eddig.
A 2 Simplonnál nem ért bele, a Triban és a Wiliernél beleért.
De ez csak álló helyzetben volt probléma(elinduláskor)

(#173728) parkr válasza Dreamie (#173723) üzenetére


parkr
őstag

Mit értesz szarv alatt? Azon a Cube-on amit eddig mutattál semmilyen szarv nincs.
Ha a fék-váltókarra gondolsz, azt egy bilincs rögzíti a kormányhoz, ami ütéskor elfordulhat ezzel is védve a kar nagyobb mértékű sérülését.
Nagyon remélem hogy erre gondoltál mert utálok mobilról ilyen sokat írni.. ;]

(#173729) Dreamie válasza parkr (#173728) üzenetére


Dreamie
őstag

:R
Igen, közben én is utána néztem... :K Kicsit lenyugodtam. Valószínűleg elfordult a bilincs, amit visszahuztam. Esztétikai sérülés történt a fekkaron is. Asszony annyit mondott: "Most már legalább tudjuk, hogy a tiéd, megjelölted!" ;] ;] ;] Imádom. :DD

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#173730) Maximum1 válasza Dreamie (#173723) üzenetére


Maximum1
őstag

Annak kilehet kapcsolni külön az érzékelőket: "Érzékelők és tartozékok" menüben.
Célszerű minden ilyesmit kilőni mert folyamatosan keresi, pulzuspánt, varia, pedálfordulat stb.
Induláskor bekapcsolgatod ami kell.
Nekem is az van, csak hosszú a neve :B

(#173731) Hasaggymeg válasza Dreamie (#173729) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Imádom!...zasszonyt,vagy bringát? ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173732) Dreamie válasza Hasaggymeg (#173731) üzenetére


Dreamie
őstag

:DD Az asszonyt egyre kevésbé, a biciklit egyre jobban!
Természetesen csak vicceltem! :D

(#173730) Maximum1 : Köszi, megnézem!

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#173733) podcast


podcast
tag

Ha ráültök egy bringára, akkor honnan tudjátok, hogy kb jó a méret?
Vannak itt hüvelykujj szabályok?
Térd hány fokos szögben legyen egy-egy hajtókar pozícióban?

Még egy kérdés: mi a helyes leszállási technika?
[link]

"Az alacsony nyereghelyzet legfőbb oka, hogy a kerékpárosok nem tanulták meg a helyes fel- és leszállási technikát. Ha a kerékpár megáll, egyszerűen az egyik lábukat leteszik."

[ Szerkesztve ]

(#173734) CragON válasza 6030D (#173719) üzenetére


CragON
aktív tag

Ok, megnézem...

(#173735) jjeahh válasza Nutra (#173725) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Sajnos nem látszik rajta, hogy elfordítható-e 90 fokban és fogalmam sincs, hogy kell kicserélni a betétet. Gondolom alulról le kell csavarozni a csengőt és akkor a betét is kijön, ezt viszont nem merem kipróbálni, nehogy tönkretegyem a műtéttel :DDD . Én arra tippelnék, hogy nem forgatható el, de sosem lehet tudni. Gondolhattak volna erre a Wahoo tervezői, nem értem fölöslegesen miért kell bonyolítani. Talán azért, hogy több eredeti konzolt tudjanak eladni :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#173736) Hasaggymeg válasza podcast (#173733) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tudtommal a magyar nyelveben nincs olyan,hogy hüvelykujj szabály (rule of thumb),ahogyan szent sz@r (Holy shit!) felkiáltás sem,ezek csak amolyan nyugatmajmolásból fakadó tükörfordítások.Ugyanakkor természetesen van ökölszabály és Jézus Mária! is. ;)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173737) FerNandor válasza cdl (#173727) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi.
-----

Shimano Claris van a biciklin. A fékváltókar ST2400-as. Ezen hogyan lehet a fékkar távolságát állítani? Megnéztem pár videót, de ott mindegyikben van a gumiborítás alatt egy 2mm-es imbusz csavar, amivel állítható. Ezen természetesen nincs ilyen. :F

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#173738) FerNandor válasza FerNandor (#173737) üzenetére


FerNandor
őstag

Na, elvileg megtaláltam a kezelési könyvben. Ilyen "pad spacer"-rel lehet csökkenteni a távolságot. Gondolom valami ék, amit fel kell ragasztani a műanyagra.

Javítsatok ki, ha tévedek. Remélem bicikliboltban lehet ilyet kapni.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#173739) parandroid válasza Hasaggymeg (#173736) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De ha én se Jézusban, se Máriában nem hiszek, a szar viszont nekem szent, akkor mi van? Ugyanígy tudatosan szoktatom le magam a ‘hálistennek’ kifejezésről is jó ideje, mert az öreg szakállas fantasy-hősnek úgysincs semmi köze a dologhoz, amikor szóba kerül. Szóval megszokás, persze, de ugye változnak az idők, manapság sokkal kevésbé népes a Team Jesus, mint amikor ezek a berögzült szókapcsolatok-kifejezések kialakultak.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#173740) Hasaggymeg válasza FerNandor (#173737) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt megnézheted,ha van ott van,ha nincs akkor ne keresd. :) Esetleg... [link]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173741) FerNandor válasza Hasaggymeg (#173740) üzenetére


FerNandor
őstag

Megvan, köszi!
Y6VX98090 és Y6VY98070

Ja, ezt a videót néztem, de ez r2000-es és csavarral állítható, nekem kis cuccokkal lehet a távolságot csökkenteni: [link]

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#173742) kw3v865


kw3v865
senior tag

Sziasztok!
Kerékpár tartót szeretnék venni, egyszerűbb szerelési munkákhoz, főleg lánc tisztításkor, olajozáskor kényelmesen lehessen hozzáférni, lehessen tekerni a pedált. Nem szeretnék sokat rákölteni, a célnak feleljen meg, semmi extra elvárásom nincs. Szerintetek a decathlonos megfelelő választás lenne?
https://www.decathlon.hu/allithato-kerekpartarto-id_8241260.html
Vagy esetleg ez vajon megéri a felárat? https://ebike.hu/termekek/karbantartas/szerelo-allvany/125392_gioma-stilo-szerelo-allvany/

(#173743) Hasaggymeg válasza parandroid (#173739) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez a nyelv,nyelvünk,mely lassan egyetlen megkülönböztető jegyünk és melynek semmi köze ahhoz,hogy neked éppen mi szent vagy mi nem.Isten éltessen,nőj nagyot,egészségedre,vagy éppen b@szd meg sem természetfeletti erőkről,aktuális méretedről,egészségi állapotodról vagy éppen egy szexuális tevékenységre való felszólításról szól hanem arról ahogy egy nép kifejezi magát bizonyos helyzetekben.Amíg ez van addig vagyunk,mikor eltűnik a szent szarok és hüvelykszabályok posványában kis túlzással mi is csak egy nyugati fogyasztóvá silányulunk.Nagyon témán kívüli vélemény hangzott el. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173744) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Szeretném a véleményetek kérni, nagyon meguntam a jelenlegi ksőmmel hogy allandóan defektet kapok. Pedig csak városban aszfalton járok vele...
Szeretnék egy normális felső fokú defektvédelemmel ellátott de alacsony gördülési ellenállással rendelekező külsőt venni.

(#173745) Hasaggymeg válasza kw3v865 (#173742) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Valami ilyent kell venni,amit linkeltél az inkább kitámasztó,mintsem szerelőállvány.Lánc kenésére meg pláne nem jó,hisz nem tudod forgatni a hajtókart rajta.

(#173744) fulton...ha a felniszalag rendben van aszfalton kábé sosem kellene defektet kapnod. :F A defektvédelem jelentős többletsúllyal és/vagy felárral szokott jönni,így esetedben kérdéses indokoltsága.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173746) Dreamie


Dreamie
őstag

Shimano BR-RX400 fék finomhangolásában tud valaki segiteni? Kicsit hozzáér a fékpofához, picikét kellene állítani rajta, de emiatt nem akarom szervizbe vinni.Kereket kivettem hétvégén, mert lemostam a kecskét, mikor visszatettem a kereket kicsit mintha hozzáérne a pofához a tárcsa.

[link]

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#173747) parandroid válasza Hasaggymeg (#173743) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolj bele, milyen hiszti volt 200 éve a nyelvújítás környékén, amikor az a sok hülye új szó egyszerre bekerült. :D A magyar amúgy az a nyelv, ahol a szókincs kb 80%- mostanra jövevényszavakból áll, kezdve a türk hatástól a szlávon át a germánig. Meg még az apraja innen-onnan. Mondom ezt úgy, hogy azzal együtt, hogy 8+ éve nem is ott élek, a magyar nyelvet a mai napig jóval az országos átlag fölötti minőségi, és igényességi szinten művelem - és fogom is mindig. Remélem, ez a hozzászólásokból is lejön (nem számítva az elütéseket).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#173748) FerNandor válasza Hasaggymeg (#173740) üzenetére


FerNandor
őstag

46 Angol Font lenne az 1 pár gumielem, amiből 38 a szállítás. Az több, mint 18 ezer Ft. Ennyi pénzért faragok inkább oda 2db akarámit, hacsak nem találok helyben valahol készleten 2db ilyen gumit..

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#173749) fulton válasza Hasaggymeg (#173745) üzenetére


fulton
addikt

Nem baj a felár. Az ár most másodlagos nekem.
Megnéztem egyébként jelenleg egy kenda 40-622 van rajta.
Én arra gondoltam hogy valami 32-35 - 622 külsőt vennék rá jó defektvédelemmel és jó gyorsíthatósággal (gördülési ellenállással) Tudnátok alternativákat ajánlani? :R

Én e között vacilálok:
Continental Touring Plus
Continental CONTACT Plus
És mindezt egy 32-622 gondoltam.

Mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#173750) Hasaggymeg válasza Dreamie (#173746) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Féktest lelazítás-ráfogás a fékre-visszahúzás általában segíteni szokott.Ha mégsem akkor vedd ki a kereket,fékbetéteket majd pumpáld ki (nagyon!) óvatosan a hengereket ~5-5 mm-t,cseppents valamit (állítólag csak fékfolyadék a biztos :F ) oldalukra folyjon körbe,told teljesen vissza őket,töröld a maradékot és tedd vissza betéteket,kereket majd biztonság kedvéért alkohollal töröld a tárcsákat.Így jó eséllyel szépen,egyenletesen fognak mozogni a hengerek,utána középre (vagy ahol a legjobb neki) állíthatod újra a féktestet,hogy egyforma legyen a rés a betétek és tárcsa között.

(#173748) FerNandor...nem éred el? Amúgy az nem része a féknek,külön kell venni? :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.