Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172151) attiati


attiati
veterán

:DDD

5MB kattintás után

[ Szerkesztve ]

(#172152) Hasaggymeg válasza Nutra (#172150) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem gáz,elég általános mert a víz előbb-utóbb mindegyiknél bejut oda (is).

itouchfan...mérd le a régit és akkorát vásárolj.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#172153) R.U.Z.S.I


R.U.Z.S.I
tag

Sziasztok!
Aszfaltra, napi kb. 30 perces tekerésre szeretnék egy fürge, de kényelmes bringát. Az egyenes kormányos, fitness gépekkel szimpatizálok. Konkrétan ezt néztem ki:
https://www.cube.eu/hu/2020/bikes/road/road-race/sl-road/cube-sl-road-race-iridiumngreen-2020/
Ezt a kategóriát jó minőségű aszfaltra ajánlják, de a környéken többnyire igen rossz utak vannak és 95 Kg vagyok.
Most azon kattogok, talán nem bírná a gyűrődést és jobban járnék egy gravel bringával.
Túl aggódom, vagy jobban járnék ezzel?
https://www.cube.eu/hu/2020/bikes/road/cyclocross-gravel/nuroad/cube-nuroad-pro-blacknsharpgreen-2020/
Eddig csak mtb-im voltak, most szeretnék egy suhanósabbat :)

(#172154) TayRol válasza parandroid (#172149) üzenetére


TayRol
veterán

Á, max ennyi. Többet nem nézek ki még én sem magamból. :D

(#172155) arcitec válasza attiati (#172151) üzenetére


arcitec
addikt

Az ott úgy jó ahogy van.Illetve nem is , mert ott akadék....

(#172156) parandroid válasza TayRol (#172154) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy én ezt a shotgun seat-et bírom nagyon, de nekem már rég nem aktuális: [link] .

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#172157) TayRol válasza parandroid (#172156) üzenetére


TayRol
veterán

atya isten, sosem láttam még ilyet... de nem rossz. :)

(#172158) vendingo


vendingo
veterán

Valaki megtudná mondani, hogy ebbe a fitnes bringába mekkora a max szélességű gumi, amit bele lehet tenni? 34-36 lenne az ideális.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172159) itouchfan válasza Hasaggymeg (#172152) üzenetére


itouchfan
senior tag

Na de ahhoz szét kéne szednem, nem? Azt lehet, hogy nem vállalom, mert analfabéta vagyok szerelés ügyben...
ivana esetleg?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#172160) sebgutkopf válasza 6030D (#172121) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Imád a kamera! :C

(#172161) Hasaggymeg válasza 6030D (#172121) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mivel filmeztek úgy,hogy bevárnak,aztán meg követnek? :F Amúgy faxa! :C

itouchfan...minimum,hogy hajtókarok le,de ahhoz is kell egy ilyen. [link]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#172162) parandroid válasza Hasaggymeg (#172161) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Görkorival szokták. Terepen gondolom nem pálya.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#172163) Hasaggymeg válasza parandroid (#172162) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Sőt,ott a drónnal is necces...mégis arra gondolok. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#172164) bringasisti válasza itouchfan (#172159) üzenetére


bringasisti
őstag

Ha úgyis elviszed szervizbe akkor inkább egy valami használható középcsapágy kéne oda, nem egy múlt századbeli konstrukció

BENEFON DELTA--------N8

(#172165) vendingo válasza vendingo (#172158) üzenetére


vendingo
veterán

Link lemaradt. Ebbe a bringába mi a max szélességű gumi ami belemegy?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172166) P11


P11
csendes tag

Melyik cipő lenne a jobb választás mtb platform pedálra?

shimano sh-mt43g

Five Ten Freerider Blanch Blue

[ Szerkesztve ]

(#172167) 6030D válasza Hasaggymeg (#172163) üzenetére


6030D
Ármester

Ennél parasztabb a megoldás. :D Ez a második kör elején a mászás, ami megviccelte Csokicsibeszt. Kb 5-6-tal mászunk, gondolom simán jött utánam kamerával a kezében, gyorsan sétálva. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#172168) arcitec válasza P11 (#172166) üzenetére


arcitec
addikt

Jól gondold meg, mert az első nem biztos, hogy kényelmes és lehet meleg is. Talán a második, persze kérdés milyen bringára célra kell. Nekem Dechatlonos sok-sok éves Kalenji
kemény talpú futócipő (hihetetlen,hogy még mindig jó, bár már lassan a vége felé jár) + 1 szintén Dechatlonos [link] megfelelő betéttel remek. Nálam a lényeg, hogy könnyű és JÓL szellőző legyen. (Meg a talp számít, legyen kemény és nem hajlékony).
Ezt [MTB CIPŐ MT 301 SHIMANO] próbáltam én ezt venném, majdnem el is csábultam, de nálam a szellőzés az kell és meg vagyok elégedve azzal is ami van. Ja apropó és trekking túra kerékpározásra használom a felszerelésem. ;) ( Öltözetből a Rogelli az ami nagyon bevált. -kesztyű,nadrág,mez lehet kifogni jól árasítva, minőségi cucc az tuti)

[ Szerkesztve ]

(#172169) bardi válasza Khelben (#172138) üzenetére


bardi
aktív tag

Tetszetős, kár, hogy nincsen használtan. Először MILC-eket kezdtem nézni, és a Canon Eos M100-at néztem, de az a kit obival nagy, ha meg venni kell hozzá, az már drága.

#172142 jjeahh RX100 részemről is felmerült, használtan is találni, mondjuk nem tudom melyik lehet, mert 100k-tól 400-ig van belőle újonnan.

'92 Honda VFR 750

(#172170) ggeleven válasza arcitec (#172168) üzenetére


ggeleven
őstag

Nézegettem én is a hasonló Shimanokat, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem csúszik le a talpa a platformról. Így én el is vetettem az összes ilyet.

@P11
A five ten-ekről (és a nagyon hasonló Adidas Terex vonal, példa) elég jók a srácok tapasztalatai. Többen vettünk már Cube cipőt is német webshopból, egy ránézést megérhet.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#172171) jjeahh válasza Hasaggymeg (#172161) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Bármilyen kamera vagy mobil + 3 axis gimbal és szaladtak utána. Gimballal simán lehet szaladni úgy, hogy közben stabil marad a kép.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#172172) sebgutkopf válasza P11 (#172166) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ha csak platform pedál a cél és biztosan nem lesz spd-s pedálod, akkor teljesen fölösleges olyan cipőt venni, amire fel lehet tenni stoplit, annak a helye csak a tapadást és a pedálra felfekvést rontja.

Tehát a fő kérdés az, hogy valóban csak és kizárólag platform pedál lesz, illetve mi a bringa használati célja?
Először ezekre válaszolj magadnak.

A Five Ten cipők nagyon jók, viszont azok elsősorban freeride és egyéb gravitációs fokuszú cipők. Amit linkeltél az mondjuk pont egy szellősebb felsőrésszel ellátott darab. A talpa szuper, tapad és kellően merev. Egész napos gyalogtúrát ne ebben tervezz.
Hasonló stílust shimanoban a GR sorozat tagjai tudnak, mint a shimano gr7 vagy a gr9 (a bekötés megoldása a legjobb).
Amennyiben csak általánosabb bringázás a cél, ezektől egyszerűbb mtb túra cipőket érdemes venni, amik jobban szellőznek és nem a maximális tapadás a fő szempont.

(#172173) Hasaggymeg válasza P11 (#172166) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Első nem jó.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#172174) TayRol válasza vendingo (#172165) üzenetére


TayRol
veterán

Szerintem ami benne van, a 28-as. Ezt a fék miatt gondolom.

(#172175) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Cipő: most taposót tettem a Vitusra, és nem akartam az utcára használt egy szem túracipőmet összebiciklizni (ahogy máskor), szóval gondoltam egyet, és az Artengo fallabdás cipőmet fogtam be :B . Ez már nem kapható, különben linkelném, de egy kissé (távolról, hunyorítva) hasonlít a deszkásakra, nyersgumi (színű) talpa van, jól tapad, a lényeg, hogy nekem tökéletesen működött a szegecseken, és 7 ezres volt pár éve. Nem ideális, mert a felső része strapabíróbb is lehetne, de alkalmilag nekem okés, sokkal jobb is a túracipőmnél. Valami hasonlót azért linkelek, egyébként pingpongozni vettem.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#172176) vendingo válasza TayRol (#172174) üzenetére


vendingo
veterán

Az nem jó. :(
Elvileg van dechaba bringa hasonló fékkel, abba alapból 32-es gumi van.
A 28-as nagyon karcsú a hazai utakra, városi használatra.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172177) TayRol válasza vendingo (#172176) üzenetére


TayRol
veterán

nem vagyok vele teljesen tisztában, sok modell forgalmaznak, de 32-est már nem mertem volna mondani. ám kérdezd meg az egyik áruházban (vagy telefonon a bringás részlegtől), okosabbak mint én. :)

(#172178) Fall-N válasza flash- (#172127) üzenetére


Fall-N
veterán

GPS-es a Bryton 15-tel és sosem kaptam irreális sebességet. Szenzor még nincs hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#172179) TayRol válasza vendingo (#172176) üzenetére


TayRol
veterán

a 28-as karcsú (volt ilyennel cangám Pesten), én most vettem egy fitness cangát és még a boltban rakattam bele 37-es külsőt (szigorúan barna oldalfallal :) ), szóval megértelek.

(#172180) vendingo válasza TayRol (#172179) üzenetére


vendingo
veterán

Olcsó nem féltős szaladgálós bringát szeretnék venni, mert a mostani montim túl féltős, hogy letámasszam a boltnál, postánál, de 28-as gumi sportolásra, meg száguldásra való, nem az aknafedelekre, meg murvás útra. Használtan teláltam a neten ezt a bringát, de így nem veszem meg. minimum 32-34-es gumival kellene, de 36 tökéletes lenne.
Újat nem szívesen vennék, lehet halasztódik a dolog amíg nem fut be valami olcsó használt fitnes gép, ami normális gumit is tud fogadni.
Remélem ősszel/télen megszaporodnak a hirdetések.
Fapad triban rc100-ra pályázok használtan.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172181) ZolkoW válasza Fall-N (#172178) üzenetére


ZolkoW
őstag

Én talán egyszer igen, úgy 3000 km alatt. Tegnap pont feltöltöttem egy ride-ot, amit a Rider 15 rögzített, úgy, hogy mellett ott volt a kormányon a Rider 320 is. Szerettem volna valami alaposabb összehasonlítást annál, mint amit most tudok mondani (kb. hogy: Ja, végülis a kétszer annyiba kerülő mindenben egy kicsit jobb) , de szerintem már el fog maradni :)
Én a 15-össel is viszonylag elégedett voltam, egymás mellett figyelve az tűnt fel, hogy a 320-as sokkal gyorsabban reagálja le a sebességváltozást, és tényleg mindenben komolyabb 1-2 fokkal. Szóval nem bántam meg, de mióta megvan, még alig mentem vele 4-5 kört. (Feleségem kapta meg a kisebbet, ha nem ez lett volna, nem cseréltem volna)
Ha bárkinek hasznos összehasonlítani, akkor itt a 320-as track, itt meg a 15-ösé.
Azt a részét nem ismerem a dolognak, hogy a PR-ok, meg egyéb eredmények hogy kerülnek kiértékelésre, a 15-össel rögzített tracket egy hónap késéssel tettem fel (át kellett írni hozzá a dátumot a fitfiletools-szal), majd később le is törlöm, hogy ne hamisítsa a statisztikát. Mindenesetre az sokkal több "érmet" ért :F ... pedig az időket nézve a 320-as szegmens van, ahol 1 másodperccel gyorsabb, mégsem ahhoz írta a bronzot, hanem a másikhoz, na mindegy.

Ja, ha már összehasonlítás: azért a BT része a 320-nak eddig jobban működik. A legkomolyabban az zavart a 15-ösben, bár lehet vele élni, de néha egyszerűbb kábellel összedugni, mint negyedszer is újraindítani programot/bluetootht/telefont/kütyüt...

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#172182) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Reggeli hűvös, csípett a hideg rendesen :)). Amíg elő nem bújt az a fránya nap :DDD .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#172183) flash- válasza cdl (#172139) üzenetére


flash-
veterán

hát igencsak az átlagár felett van a 4000 forintos főfogás,persze ország 10 legjobb étterme között van már több mint egy évtizede, de valahogy egy balatonkörön valami laktató nekem jobban szokott esni(bár kinek mi),az se hátrány ha oda az ember előre foglal, mert nem mindig van szabad asztal.. meghát az adag...ha már balaton és étterem akkor füred Halászkert,jó adag/minőség/felszolgálás arányú hely :)

minden évben próbáltuk a badacsonyi palletta híres, minden guide-ban szereplő hamburgerét, de vagy zárva volt vagy épp felújítás miatt nem volt,hát idénre már teljesen átalakult,sznob boros étterem lett hambi nélkül,de állítolag a boglári ua, hát kipróbáltuk, háromezer valamennyiért ez is lehúzás volt nem beszélve a flegma kiszolgálásról.
ezek mind ilyenek rá kellett jönnöm.felfutnak, szétreklámozzák őket, aztán második évben már valahogy minden más..
nem mondom hogy nem volt finom de fele ennyiért ettem kb ugyanilyet füreden egy eldugott helyen amit google-értékelésekből néztünk ki( itt kifejezetten felhívom a figyelmet hogy inkább halgassatok erre mint az elfogult,sznobista Magyarósi Cs., meg szétpénzelt guide-ok ajánlásaira) nem fogok már felülni a szobista újhullámos divatnak, marad a kissé eldugott hely ami lehet nem olyan menő de finom,és jól lakok...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#172184) IMIIKE1998 válasza xy.zsolt (#172143) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Azért kérdezem, mert nem volt még 29er-em és sokan írják, hogy nagy a különbség a 26-oshoz viszonyítva. Gondolom nekem nem kell felső kategóriás XC bringa, ha a mostani is elég. Inkább minőségi előrelépés érdekelne.

(#172185) jjeahh válasza IMIIKE1998 (#172184) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem addig elég a 26-os, amíg megszokod a 29-est, utánna a 26-osok bmx-nek vagy gyerekbringának fognak tűnni és többé nem akarsz visszalépni.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#172186) IMIIKE1998 válasza jjeahh (#172185) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

:R
Csak azt néztem, hogy használtan sok a lelakott 29er, de újonnan meg drága és gyenge a felszereltség. Például a Trek Marlin sorozatból a 7 lenne előrelépés, de az meg 270.000. Talán szezon végén kellene vennem, addig meg eladni az outit, míg magasak a használtárak.

(#172187) rarki72 válasza R.U.Z.S.I (#172153) üzenetére


rarki72
tag

persze más árkategória, de 28 év MTB használat után, mivel teljesen átszoktunk aszfaltra, két hónapja váltottam fitneszre. Felénk is kevés a jó minőségű aszfalt, de elvagyok vele. Igazi kis uzsgyi a szerkezet. Annyi módosítás van rajta, hogy a minimális emelkedésű acél kormányt cseréltem full egyenes, 10 fok hátrahajlású alura és 2 cm-el keskenyebbre, illetve a Shimano patent pedál átjött montiról.
Kormány fej teljesen sportosra van állítva, mert montin is kb ezt szoktam meg. 7 fokos kormányfej lefelé fordítva és a 3 hézagoló alulról felülre került.
kb 1200 km-en vagyunk túl és nagyon imádom.
Egy Baddog Pointer 24 HD 2019-es verzióról van szó, amit én 96 kg-al próbálok agyon nyomni :D
Köpeny Schwalbe Lugano 28" x 1" (700x25C) 8 bar-on használva.
Igazából a túlaggódás kérdését az döntené el, hogy mennyire rosszak az utak amin járni vagy kénytelen. Ahol egymást érik a repedések és a lyukacsos hiányok, ott nem lehet vele haladni annyira döcög és ráz. Ha csak "normálisan" szar az aszfalt, ahol azért az autók is tudnak 130-140-el száguldozni, akkor biztosan nem lesz gond a fitnesszel sem.

(#172188) CragON válasza IMIIKE1998 (#172184) üzenetére


CragON
aktív tag

Nem csak felső kategóriás XC bringákba raknak 29-es kerekeket, így ne ez legyen a választásod alapja, mert amiket leírtál abból az jön le, hogy inkább a kerékméret lenne a lényeg.
A 26-ost el kell engedni (szerintem) és én a 29-est ajánlom.
Sok cikk és videó van a kerékméretek összehasonlításáról.

Ha türelmes vagy kitudsz fogni egy jó állapotban lévő 29-est, nem csak lelakottak vannak.

[ Szerkesztve ]

(#172189) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Üdv!

Van itt közületek olyan aki bringával ingázik Csobánka-Pilisvörösvár között? Nincs túl nagy forgalom? Eddig ritkán jártam arra, de jövőre nagy valószínűséggel erre fogok menni ha nem túl veszélyes. Azon az úton elég sok baleset szokott lenni ősszel-télen. Esetleg van valami javasolt alternatíva? Trekking-Outi vonalon mozgok, szóval földutat csak módjával javasoljatok :D

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#172190) ZolkoW válasza jjeahh (#172185) üzenetére


ZolkoW
őstag

+1.

Mostanában láttam jópár bőven 200 alatt hirdetett 29-est, igaz, ezeken még gyorszár figyel, meg alap fékek, de akkor is ezt választanám, mint egy 26-ost.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#172191) itouchfan válasza Hasaggymeg (#172152) üzenetére


itouchfan
senior tag

Végül levittem itt helyben a kis szervizbe, azt mondta, hogy a középcsapány teljesen oké, nem lóg, nem kotyog, így a hangot se az adja. Inkább a váz-kulacstartó csavarok-nyeregcső adhat szerinte ilyen kattogó hangot, szóval nincs más, mint alaposan végig takarítani még egyszer és még egyszer az egészet, hátha elmúlik. Egyébként a múltkori nagytakarítás után már kevésbé hangos, jobb mint volt. Mindenesetre ez a középcsapágyas gondolatom vakvágány lett.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#172192) bardi válasza ZolkoW (#172190) üzenetére


bardi
aktív tag

Elöl nem érezni 29esnél, hogy nyeklik a gyorszár miatt?

'92 Honda VFR 750

(#172193) 6030D


6030D
Ármester

Ne mindig csak a hegyek legyenek.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#172194) ZolkoW válasza bardi (#172192) üzenetére


ZolkoW
őstag

Én nem veszek észre ilyesmit, vagy legalábbis úgy nem fogalmaznék, hogy nyeklik. Azzal kár vitatkozni, hogy az átütőtengely jobb, viszont drágábban adják :)
Montin a merevvilám gyorszáras, de az meg önmagában is masszívabb cucc szerintem, mint a legtöbb szimplavállas teleszkóp :)
A gravelen is gyorszár van, azt használom is, azzal ha úgy sikerül beállítani az első féket, akkor van, hogy kiállásnál besúrol a tárcsa, tehát valamit nyilván deformálódik. 130e Ft-ért asszem, még le kell mondani az átütős teleszPókról, 29erben... (ennyiért már láttam pofásakat)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#172195) varsam válasza 6030D (#172193) üzenetére


varsam
őstag

Te ezt a fajta Kratost és Scyllat használod? Az erősebbek ami Textra?
Milyen árnak számít ami itt van?

Hamarosan kell új gumi előre-hátra és gondolkodom ezekben is, illetve ezzel együtt TL-re váltásban.
Szomszéddal szoktunk tekerni, ő csak tegnap 3 lyukat foltozott :), igaz, nekem idén még csak egyszer kellett.
Az Addix-os Smart Sam jobbnak tűnik mint a sima ami neki van.

(#172196) bardi válasza ZolkoW (#172194) üzenetére


bardi
aktív tag

Hasonlót én is érzek a 26-os keréknél, főleg fékezésnél, ehhez mondjuk hozzájön, hogy a villa kotyog kicsit. Gondolkoztam, hogy valami imbuszos tengely kéne, ami végig 9 mm-es, és rendesen meg lehet húzni, de nem is tudom ma még árulnak e ilyet, ebike-on pl nem találtam.

'92 Honda VFR 750

(#172197) Hasaggymeg válasza 6030D (#172193) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

[link] :o ... :DDD Itt vagy mester? :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#172198) ZolkoW válasza bardi (#172196) üzenetére


ZolkoW
őstag

Imbuszost lehet házilag is fabrikálni a gyorszárasból, én is csináltam, csak hátra, csúszópapucshoz. Mondjuk a rendes anyás akkor már kevésbé szép, de erősebb kapcsolatot ad. Jó eséllyel tömör tengelyre cserélhető a mostani tengelyed, de az a biztos, ha odagyalogolsz vele kézben a boltba, lehet más a menet, és akkor nem tudod áttenni a kónuszokat. És volt olyan első agyam (Deore), aminek a tengelye belül gyárilag 10-es volt, csak a végeken volt lecsípve 9-esre :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#172199) cdl válasza flash- (#172183) üzenetére


cdl
senior tag

A foglalás jogos, aki több napot errefelé tölt, annak ajánlott.
Az ár ennyi, be kell emelni, ha lehet.
Az adagok méretébe nem tudsz belekötni szerintem.
Innen nem mész el étlen, ha csak nem direkt.
Ez nem az az étterem.
Nem proccos, barátságos.
Szóval ajánlott.

(#172200) Hasaggymeg válasza flash- (#172183) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Engem most ide [link] kergetett vissza az eső,4000 forint a harcsapaprikás. :U ...800 forint 4 dl.bodza. :Y

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.