Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173551) xy.zsolt válasza szimpláncsak (#173530) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Megjegyzem amióta az orromon veszem a levegőt nem landolt egy rovar sem a számban :) És amiatt is jó orron át venni mert ameddig úgy kényelmesen megy addig nem szállt el a pulzus....legalábbis én ezt tapasztaltam.
parkr A mintázata ígéretes
maximilian4 A tied is tetszik :K

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173552) vendingo válasza xy.zsolt (#173551) üzenetére


vendingo
veterán

Ne is mond a bogarakat, egész délután köpködtem. Erdőben voltam terepezni, hatalmas rajok voltak, kopogtak a szemüvegen is.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#173553) parandroid válasza IzI (#173541) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Juj, ezek mind nagyon szépek. Mondjuk a focuson fura az a türkiz bandázs, azt lehet, cserél(tet)ném feketére.

Pont ezt a kategóriát nézegetem én is, mind árban, mind felszereltségben, de nem sürgős, megvárom, hátha télen lesz még valami akció. Még az ultegra gondolatával játszom, de nem tudom, hogy ki tudnám-e használni, ugyanakkor csak időtállóbb lenne hosszabb távon. Sürgősnek nem sürgős, addig elvagyok a belépőszintű, tiagrás, 10+ kg-s bulls night falconnal, igazából első országútinak, két éve, leárazva 800 eur alatt egészen jó vétel volt. Egyelőre még fejlődni is tudok vele, de ha így tudom folytatni a biciklizést, akkor jövőre jó lenne továbblépni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#173554) xy.zsolt válasza IzI (#173541) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ezt csak az tudja megválaszolni aki mindegyiket tekerte.....a canyon-t, wilier-t dicsérik, az enyém (focus) szerintem szuper, de mindkettőnél drágább volt mikor vettem. Lapierre-ről nem hallottam véleményt még....talán mások itt igen. Ülj rá mindegyikre ha tudsz....még ha nem is újak, neked kell dönteni. Nálam az is a legvégső szempontok között lenne, hogy ha mégsem jön be akkor mennyire könnyű eladni.
peterkeT Eredetileg az én bringám is ez volt amég vázat nem kellett cserélnem a barom osztrák sofőr miatt.....és már indításként sem került fel rá a kék bandázs, fekete lett rajta ami most is rajta van.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173555) cdl válasza IzI (#173541) üzenetére


cdl
senior tag

1 szavazat Canyonra, utána sokkal a Wili

maximilian4.
A kormányod direkt áll lefelé? Fura kicsit.

(#173556) maximilian4 válasza Hasaggymeg (#173543) üzenetére


maximilian4
addikt

Mert az van ráírva. :D
Amúgy tudja a tököm, van ebből barázdáltabb gravelking is, meg szélesebb. Nekem egyébként főként oútra kellett egy szett gumi. Úgy voltam vele, ha már cyclocross legyen gravelking aszfaltra.

Maxi

(#173557) chubby2o6 válasza IzI (#173541) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Nem értek az outikhoz, de szerintem a Lapierre a legdögösebb.

(#173558) maximilian4 válasza cdl (#173555) üzenetére


maximilian4
addikt

Ebből a szögből kicsit becsapós, de én hajtottam kicsit lejjebb a szöget, csak próbaként. Nem volt rossz amúgy így tekerni. Alsó fogásban kényelmesebb volt és jobban hozzáfértem a fékkarokhoz.

Maxi

(#173559) xy.zsolt válasza maximilian4 (#173558) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Na, ezt a véleményt inkább töröltem mert tényleg a valóságban kell látni, érezni, hogy mi a szitu, azt meg csak te érzed.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173560) trialboj


trialboj
őstag

Nézzétek hogy jártam. A telóm kilőtte mint a pezsgős "dugót" , ezt a gumi porfogót.

RS Reba 2014 * 07.06.2020 ban volt szervizelve utoljára, előtte is előfordult hogy elvesztette a levegőt, ezért rendeltem hozzá hibikeról service kitet, és kicserélték majdnem az összes szimeringet. (ne kérdezzétek hogy miért nem az összeset) Most aug.15. én karbantartós ellenőrözés volt, 80PSI ra fújtam a telót és tegnap aug. 23.-án kilőtte a bal szárból a gumi porfogót.
Ma voltam annál aki csinálta azt mondja nem érti mi van, ki volt cserélve az a szimering ami ezért felel. Szerinte 1 gond lehet még, hogy az a tengely ami a bal szárban mozog, meg van sérülve, és ahogy mozog a karcolás miatt kienged egy kis levegőt a lowerbe, és mivel új a fenti porfogó, nem eresztette el lassan ahogy eddig, hanem egyszerre lőtte ki mikor már nem tudta tartani.

OK, ez már megtörtént, van valakinek bármi ötlete mi a fenét lehet ezzel kezdeni? Egyetlen vészmegoldásom van, hogy 2-3 naponta egy műanyag kötegelővel kicsit kifeszítem a gumit a becsúszónál hogy elengedje a levegőt, és többet ne járjak így, de ez nem megoldás, sajnos :(

Tegnap szétszedtem, kitakarítottam a bejutott port, és összeraktam, hogy mára legyen gépem, erre ráfolyt az olaj a tárcsára és összekente a vadi új betétet elöl :C

A bringa kicsit több mint 2 éve van meg, nem rég lépte túl a 10.000 km-t, évente 2x volt tisztogatva a teló, de most valamiért csak lázadni készül.
Lehet sok neki a 4 token? Hivatalos oldalukon azt írták 4 a max, ha esetleg ez lehet a baj, az nagyon könnyű megoldás lenne, viszont több mint másfél éve raktam bele az extra 2-öt, és az e levegő elengedés kb 2-3 hónapja jelent meg először, ennél jóval enyhébb tünetekkel.

Remélem van valakinek legalább 1 jó ötlete,
Köszönöm.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#173561) maximilian4 válasza xy.zsolt (#173559) üzenetére


maximilian4
addikt

Közösségi nyomásra visszaállítottam normálisra. :))

Maxi

(#173562) xy.zsolt válasza maximilian4 (#173561) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én meg pont korrigáltam a véleményem :D

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173563) IzI válasza parandroid (#173553) üzenetére


IzI
senior tag

Én se értem azt a színt a focus-on,tuti cserélném.Amúgy én se akarom elsietni,főleg hogy vége a nyárnak lassan.
(#173554) xy.zsolt : Canyon-ra sajnos nem igazán tudok ráülni,pedig azt venném a legszívesebben,az ára,meg súlya miatt.
Lapierre formailag tetszik,meg még is csak indulnak vele a tour-on,akkor nem lehet olyan rossz márka.
Wilier,Lapierre tudnám megnézni legkönnyebben,Focus-t egy helyen találtam,de az se tűnik egyszerűnek,Canyon meg kizárt.
Megkérdezhetem,hogy melyik focus-van neked?

Félszemmel nézegettem azért a drágábbakat,pl Van rysel 7.4kg [link] ,csábító eléggé :D Nem,mint ha versenyző lennék és kellene nekem ilyen,csak úgy mindenestűl tetszik.
Vagy egy Pinarello [link] , kicsit fúra formálya van,de minőségi karbon.

Meglátjuk mi lesz később,csak gondoltam felkészülök időben,ha netán hirtelen dönteni kell.

(#173555) cdl : nem könnyíted meg a helyzetem :D Lehet,akkor vakrepülés lesz :Y

(#173557) chubby2o6 : Köszi.

Eddig eléggé szoros,de ahogy xy.zsolt írta,nekem kell majd eldönteni.
Nem kevés pénzről van szó egy kerékpárért és ez kicsit nyomaszt :((( Nem akarok mellé lőni.

[ Szerkesztve ]

(#173564) gabro0 válasza parkr (#173533) üzenetére


gabro0
őstag

Nem rossz, majd írd meg a tapasztalatokat. A Ferraridra rakod? :D

Más: Még korábban be akartam küldeni, amikor téma volt a "oútin mennyi hely marad a gumi és a vázcső közt". Nos, igazi vázon nem sok. Kulacsrögzítő csavar for scale ;]

(Még mielőtt valaki komolyan venné, csak példaként raktam fel a sajátomat, hogy a 2010-es évek körül ez probléma lett volna, ma már széles gumikra tervezik a gépeket.)

[ Szerkesztve ]

(#173565) cdl válasza maximilian4 (#173561) üzenetére


cdl
senior tag

:)
A lentebb berakot Cube képen nagyon szépen lehet látni a jó állapotot.

(#173566) jjeahh válasza IzI (#173563) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Érdekesek ezek a remegő lábak a Pinarellón :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#173567) xy.zsolt válasza IzI (#173563) üzenetére


xy.zsolt
őstag

nekem ugyanez van amit linkeltél, de az említett okok miatt egy dura-ace kiadású vázzal, carbon nyeregszárral, fekete bandázzsal. A vételnél nálam az is közrejátszott, hogy a Focus-nál visszatudtam igényelni az áfá-t és nagy kedvezményt is kaptam.....de egy pillanatig sem bántam meg. A helyedben (ha nincsenek hasonló lehetőségeid) akkor a canyon mellett döntenék mert kicsivel könnyebb mint az enyém és jóval könnyebb mint a wili.....lapierre-ről pedig mint írtam is semmit nem tudok
Az enyém most ilyen, csak a nyereg van másképp beállítva mint a képen

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173568) parandroid válasza IzI (#173563) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Canyon gyár itt van tőlünk 100 km-re, van egy böszme nagy bemutatótermük próbapályával, meg egy outletjük is. Csak épp ezért olyan ciki, hogy a környéken mindenki canyonnal szaladgál... Amúgy ja, én is az 1500 eur körüli árat céloztam meg, de úgy vagyok vele, hogy a 2000 még belefér, ha valami nagyon akciós, jó vétel jön szembe. De ennyi pénzért majd muszáj lesz valami biztosítást is kötnöm, mert félek, hogy összetöröm. Egyik kollefibát pont a hétvégén gázokták le a fullkarbon triatlonos bringájával (elég jól tolja, Zsoltnak is fel kéne kötnie a gatyót, ha tartani akarná a lépést ;] ), nem kapta meg az elsőbbséget egy kereszteződésben. Szerencsére néhány csúnya horzsolással megúszta, a bicajt meg majd fizeti a vétkes fél biztosítója.



Képről nem jön le jól, de a kormány törött, a szarv, illetve a cső is, meg még amit a karbonváz eleje, meg az első villa kaphatott. Most vizsgálják be, hogy mi menthető belőle. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#173569) TayRol válasza parandroid (#173568) üzenetére


TayRol
veterán

Hol van az a Canyon gyár/bemutatóterem/outlet?

(#173570) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#173567) üzenetére


xy.zsolt
őstag

És a kedvedért előbányásztam egy képet a linkelt bicajról miután összerakták újonnan, fekete bandázzsal....azért másképp mutat mint a kékkel :D nem is értem a focust miért gyártják azzal :F

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173571) Hasaggymeg válasza jjeahh (#173566) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tiszta Salvador Dalí. :DDD ...amúgy nagyon jó a videód,tiszta déja vu-m volt nézve,bár én ennél sokkal könnyebb terepen kínlódok ugyanígy,és nem is értem hogyan old olyan gyorsan becsatolva? :F Természetesen ez nem irányadó teszt,hisz az első néhány mindig sz@rabbúl megy,aztán jobban,csakhogy a végére már fáradtan újra ne tudj felmászni...legalábbis nekem így szokott menni.Mikor felült arra a nagyon fórvard dzseometrysre azt hittem elesik még az emelkedő előtt,azokat a csoppereket nagyon nehéz kordában tartani mikor gyorsan kell ide-oda kapkodni a kormányt egyensúlyozás végett. :U

(#173544) -secret- ...gratula,körhátszelet hozzá. :C

(#173546) bardi...és itt vagy te,hogy igazságot tégy. :DDD Próbáld ki majd számolj be kinek volt igaza. ;) Szerintem mind2 elmegy még,a hátsó egy további láncot,az első még többet is.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173572) parandroid válasza TayRol (#173569) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Koblenz. [link]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#173573) Hasaggymeg válasza trialboj (#173560) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ne te vagy akinek folyt a rugós tagja,letört a váltója,defektje lett és felnin nyomta hazáig? Most meg ez! ;] Bicycle killer,that's what You are! :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#173574) TayRol válasza parandroid (#173572) üzenetére


TayRol
veterán

Danke. Arra jöttem haza a "múltkor" Brüsszelből, megállhattam volna, hátha van valami eksön. :)

[ Szerkesztve ]

(#173575) parandroid válasza TayRol (#173574) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

‘Tja, Magyarországról ritkán esik sajna útba.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#173576) IzI válasza xy.zsolt (#173567) üzenetére


IzI
senior tag

Tetszetős :K
Wilier elvileg 8.5kg M meg a Pinarello is ,eladó szerint,Lapie-ről is hasonló találtam külföldi oldalon.

(#173568) peterkeT Akkor könnyű helyzetben vagy,mert közelről megtudod nézni :)
Ha canyon lesz,akkor várjuk az észrevételeket :)
Ne mondjál ilyen sztorit,mert elmegy a kedvem az egésztől,és jó lesz az öreg 10éves merida cross trekking,ami most van.

(#173577) Mclovin


Mclovin
senior tag

Sziasztok!

Esetleg valakinek van ötlete valakinek, hogy a Merida Silex mellett esetleg milyen gravel/cx vázszettek elérhetőek MO-n? Főleg 56-s méret kéne, de nem nagyon találok, amire lehetne építkezni.

(#173578) xy.zsolt válasza IzI (#173576) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Gyárilag a canyon ha jól tudom 7.6.... az enyém 7.95. Én úgy voltam vele, hogy 8 kg-nál ne legyen nehezebb ha már carbon és mászni is fogok vele. Amúgy ha a súly is lényeges szempont akkor a Cannondale CAAD12 modellre is vetnék egy pillantást a helyedben....ha még lehet kapni

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173579) Napfénysüti válasza IzI (#173563) üzenetére

Nekem is Canyon van, én se tudtam ráülni de ott a geo táblázat plusz leméred magadon amit kell és akkor nagyon nem nyúlhatsz mellé.

Més que un club!

(#173580) parkr válasza gabro0 (#173564) üzenetére


parkr
őstag

igen :D néha nekem is az jut eszembe róla

25-ös gumit próbáltál már? az még szerintem el kell hogy férjen.
az ilyen szűk hely miatt a kerék kivétel/berakás szopás tud lenni.

[ Szerkesztve ]

(#173581) xy.zsolt válasza Napfénysüti (#173579) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Így van.....talán a legprecízebb méretkalkulátora a canyon-nak van mivel online értékesítik csak.
IzI Azt is figyeld, hogy az adott modell mikorra várható....mert nem ritkán hosszú hónapokat kellett várni covid nélkül is.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173582) IzI válasza xy.zsolt (#173578) üzenetére


IzI
senior tag

Endurance 7.0 model az 7.96 kg,hogy pontosan melyik méret,azt nem tom.
Cannon az horror áron van(830),ahogy a Trek is.

(#173579) Napfénysüti Magasság és átlépés meg van 184,84.Mit lehet még mérni?.Ezzel egy próbléma,pont a határon vagyok.M méretet ír.Ha csak a magasságot nézünk,akkor táblázat szerint L kellene.
Ezért nem ártana ráfeküdni.

(#173583) xy.zsolt válasza IzI (#173582) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Akkor az enyém könnyebb mint a linkelt canyon.....ha egy gramm is számít :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173584) IzI válasza xy.zsolt (#173583) üzenetére


IzI
senior tag

Dura-ace párossal nem csoda :)

(#173585) ggeleven


ggeleven
őstag

A járvány miatt kitört a globális bicikliőrület
Ez nyilván nem újdonság. Azt viszont nem is tudtam, hogy Gyöngyösön gyárat épít a Giant.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#173586) xy.zsolt válasza IzI (#173584) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A dura-ace-es verzió váza ugyanaz csak más dizájn....én csak a vázat kaptam meg és át lett rá szerelve a 105 szett. A 9.7-es modell (amilyen az enyém volt vázcsere előtt), amit linkeltél is az 7.95 kg! Nyilván a carbon nyeregszár pl csökkentett valamennyit a súlyán, de azért külön fizettem egy keveset mikor az új vázat vettem tőlük

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173587) IzI válasza xy.zsolt (#173586) üzenetére


IzI
senior tag

Benéztem,sry

(#173588) Because válasza ggeleven (#173585) üzenetére


Because
őstag

hmmm... tele lesz a használt piac kihasználatlanság miatt eladó hirdetésekkel :))

(#173589) Napfénysüti válasza IzI (#173582) üzenetére

Asszem az a két adat kell. Ha határon vagy akkor a kisebbet érdemes választani mert ott többet tudsz variálni.

Més que un club!

(#173590) xy.zsolt válasza IzI (#173587) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Mondjuk így, hogy a canyon súlya is ugyanaz mint az enyém (erre nem is emlékeztem) nem tudom melyiket venném. Vedd azt amelyik jobban tetszik és amelyikre nem kell pl jövő évig várni. A focus garanciával van tapasztalatom.....maximálisan elégedett voltam, de a canyon-nak is biztos jó, csak nincs személyes kontakt és postázni kell. A canyon-nál a mérettől nem kell félned, tényleg precíz a canyon kalkulátor. Most látom, hogy te is a határon vagy mint én voltam a canyon-nál, ez minden tipusnál szívás mert elvileg ilyenkor a kisebb a nyerő....bevallom engem zavart, hogy S-t ajánlott....egy adatnál 1cm-en múlt hogy nem M :) Mondtam is magamnak, hogy nekem nem lesz S-es bicajom 179 /83 magassághoz :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173591) IzI válasza Napfénysüti (#173589) üzenetére


IzI
senior tag

Igen,ezt mások is mondták.

(#173590) xy.zsolt Okt. vége van megjelőlve.Novemberben meg black friday :D ,nem mint ha valami nagy akcióra számítanék,mert ha jól rémlik,talán a szállítást engedték el vagy max 100euro-t,fene se tudja már :N
A focus-t hol vetted? Mert én csak ezt ismerem [link]

Mindenesetre kösznöm mindenkinek és persze szívesen fogadom a további észrevételeket :)

(#173592) Runner_fxr válasza Napfénysüti (#173444) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem meg sokra nem mész vele, egyrészt maga a motor is jóval gyengébb mint egy Shimano vagy Bosch, illetve a 250Wh akku sem sokra elég. Utána meg cipelheted a 3-4 kilós ballasztot. Outiban engem nem győzött meg, pedig engem azzal nem lehet megvádolni, hogy a pedelec rendszer ellen lennék. :)

trialboj: Kérdés, hogyan rakták be az új szimmeringet? Szárazon kell bepréselni a helyére, ráadásul egy célszerszámmal, hogy ne sérüljön. Azt a hibát szokták elkövetni, hogy beolajozzák, vagy előbb beteszik az olajjal átitatott szivacsgyűrűt. Ha olajos a felület ahol a szimmering ül, kipattanhat. A levegőoldali pálca valóban probléma lehet ha sérülést szenvedett, mert ugye kidolgozza a levegőt a lábba, illetve az ogyűrűt is tönkreteszi, de az csak úgy magától nem karcolódik meg. Tipikus szerelési hiba, amikor a zégergyűrű kipattan és nekiverődik a pálcának. Nagyon könnyen karcolódik és akkor az általában pálcacserét jelent. Esetleg meg lehet próbálni nagyon finom csiszolópapírral megcsiszolni ha nem mély a karc, de ez vagy bejön vagy nem. Ha karcos a pálca akkor az karcolhatta meg aki szerelte.

[ Szerkesztve ]

(#173593) vendingo válasza Because (#173588) üzenetére


vendingo
veterán

Én is erre tippelek. Leesik az első hó, aztán sokaknak útban lesz és nem lesz kedvük kerülgetni. Mint amikor első téli napon mindenki rohan a gumishoz, aztán órás várakozások vannak. Szerintem a használt árak a télen a béka segge alatt lesznek, vagyis nagyon remélem. Pár hónapot még kibírok outi nélkül, aztán tavaszig próbálok vadászni egy olcsó "útbanlévő" kallódó bringát.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#173594) kenguru99 válasza maximilian4 (#173540) üzenetére


kenguru99
aktív tag

A gyári felnire ment? Milyen széles lett így a gumi?

(#173595) maximilian4 válasza kenguru99 (#173594) üzenetére


maximilian4
addikt

Aha, a gyárira. Papíron 26-os a gumi, de ha kíváncsi vagy rá, megmérem tolómérővel. Gondolom nem mindegy milyen széles felnin van. Ez most 23-as, de vadászni akarok majd egy karbon kerékszettet, esetleg egy nagyon könnyű alu-t, a gyárira meg megy terepgumi.

Maxi

(#173596) xy.zsolt válasza IzI (#173591) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Igen, ez a cég forgalmazza Magyarországon és velük van jó garanciális tapasztalatom, de akkor még árulta a bicajozz.hu webshop is a focus-t és én tőlük vettem mert egyéb okból jobb egyedi ajánlatot kaptam. Szóval ajánlom őket....mármint a magyarországi forgalmazót, akikre te is rátaláltál. Ha nem lett volna áfa visszatérítésre lehetőségem akkor német webshopból vettem volna szerintem (ott a brutto ár olcsóbb volt).....így a garanciás story miatt viszont pláne örülök, hogy itt vettem helyben.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#173597) ggeleven válasza vendingo (#173593) üzenetére


ggeleven
őstag

Nincs mindenáron szükségem másik bicóra, de egy jó ajánlat mellett én sem fogok elsétálni az biztos. :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#173598) vendingo válasza ggeleven (#173597) üzenetére


vendingo
veterán

Olcsóbb használt gravelra, vagy outira vadászok. Bízok benne, hogy bejön a gravel, mert akkor a mtb-ot menesztem. Kb fele fele arány az erdő, aszfalt arány nálam, erre egy gravel príma lenne, vagy egy outi a mtb mellé.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#173599) ggeleven válasza vendingo (#173598) üzenetére


ggeleven
őstag

Olcsón egy jó outit lehet kipróbálnék. Max jövő nyáron a szezonban eladom, ha nagyon nem jön be. :B Addig meg figyelem itt a váltós-fékes MZ/X rövidítéseket. :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#173600) Kube


Kube
senior tag

Nagyban alakul a kis Giant Cadex 980c országúti felújítás projekt. Fél biciklit sajnos cserélni kell az előző gondatlan gazdák miatt. A vázhoz sajnos még nem találtam hozzáértőt, aki rendbe tudná tenni esztétikailag. Én nem merek hozzányúlni.

Ezt a két felnit néztem ki rá:
Mavic Open Pro C - 15k
Mavic Open Pro CD - 18k

Aki jártas és tapasztalt, tudna nekem segíteni abban, hogy a CD változatért érdemes kiadni plusz pénzt, vagy inkább maradjak az olcsóbbnál?

Kellenének hozzá küllők is illetve anyák. Fogalmam sincs ezekből melyiket érdemes nézegetni, szóval ide is elkélne némi javaslat.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.