Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162651) nmate91 válasza KicsiPaszuj (#162650) üzenetére


nmate91
tag

1 órája posztoltak facebookra, szóval nem hinném.

(#162652) KicsiPaszuj válasza nmate91 (#162651) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Ez megnyugtató, és köszi, hogy felhívtad a figyelmem a facebookjukra, ott is felveszem a kapcsolatot. :R

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#162653) nmate91 válasza KicsiPaszuj (#162652) üzenetére


nmate91
tag

Eléggé el lehetnek havazva ők is...

Én is nézegettem mi van náluk, tök jónak tűnnek egyébként. Én gravel vásárlásban vagyok.

Egyelőre nem tudok dönteni, hogy megéri-e nekem és a 70 kilómnak az átlag +100k beruházást egy hydro tárcsa, amiből mondjuk kijönne egy fasza nyereg meg navis GPS.
Amit még néztem alternatívának, az a Giant Revolt 2, de nem tetszik a bringa formája és a hydro fék átalakítás designja.

(#162654) jjeahh válasza nmate91 (#162653) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Cx-en próbáltam a hidrót, szerintem ott is király, de nagyon egyéni igény kérdése ez is, sokak szerint cx/gravel-re fölösleges a hidró és elég a mechanikus is, mert nem vereted vele kemény terepen, ugyanakkor én szeretem azt a közvetlen érzést, amit a hidrós nyújt és nehezen mondanék le róla. Szal szerintem az egész feeling más, nem csak a fékerő.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#162655) Maximum1 válasza Tomi_Sci (#162645) üzenetére


Maximum1
őstag

Az utóbbi időkben én is többet mentem terepen a korlátozások miatt, ezért nekem vagy 15% volt ahova nem való a koskormány. :DDD
Nézegetem én is mi legyen a következő gumi, szerintem valami agresszívebbet teszek rá.
WTB
Continental
de ha visszaszokok a több betonra akkor ezek
Continental, ez hasonlít a schwalbe G-One Allround -ra, ezzel vettem a bringát, 20km és defekt, le is rúgtam róla, papírvékony, pont mint az alap smart sam, életbe nem veszek többet schwalbét, amiben van defektvédelmük az meg egy vagyon.
Challenge

Egy ilyen 32mm is kipróbálnék, biztos harcos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#162656) Drughi


Drughi
addikt

Gepida Mundo

Vállalható belépő szintű kerékpárnak?
Gyerek mellé pár kilóméterekre, néha erdei ösvényre (nem terep), nagyritkán aszfalton 10-15km-re?

Szóval hétvégi kocabringára...

(#162657) nmate91 válasza jjeahh (#162654) üzenetére


nmate91
tag

Ja, montin én is megszoktam, ettől félek.

Mechások közül a Silex 200 vagy 300 van képben. 300-as elvileg 9,5 kg csak, kategóriájában könnyűnek számító kerékszettel. Amúgy én úgy gondolom inkább kerékszett súlyára érdemes adni, mert a vázat jó eséllyel megpakolom szendvicsekkel meg kulacsokkal. Sajnos pont ezért zártam ki a Konát meg az Author Ronint, nehéznek tűnnek azok a kerekek. Mondjuk utóbbi eléggé tetszik, szóval még az is lehet elmegyek addig árban.

(#162658) Maximum1 válasza Drughi (#162656) üzenetére


Maximum1
őstag

Inkább Decatlon, ennél csak jobbat kapsz ott.

nmate91 Author Ronin az acélvázas, lehet nem a kerék zavarna, hacsak nem az acélra esküszöl.

(#162659) Hasaggymeg válasza nmate91 (#162653) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha sok domb,hegy,hosszú ereszkedőkkel akkor nem kérdés,fárasztó lesz a mechanikust tépni. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#162660) hundai válasza Maximum1 (#162658) üzenetére


hundai
aktív tag

Ha már deca.
3 mtb néztem ki eddig 150k kerettel.
St 540
Kellys spider 30 2020
Kellys madman 50

Mik a vélemények?

-Wake up Neo!

(#162661) nmate91 válasza Maximum1 (#162658) üzenetére


nmate91
tag

Acélvázzal semmi bajom, sőt, kinézetre jobban tetszik. Csak ahogy néztem nehezebb lehet jóval az a kerékszett. Illetve a méretezés nagy kérdés ott nekem, mert esélyem nincs kipróbálni. Néztem persze a geot, nagyjából 54-es kell, de elég hosszú felső váza van, amitől kicsit parázok így 400k környékén.

(#162662) zsocy válasza nmate91 (#162661) üzenetére


zsocy
őstag

Azért egy kerékszettet könnyebb cserélni mint egy vázat. Ha egyszer eljutsz oda úgyis az lesz hogy lesz egy neked tökéletes kerékszetted (vagy több) és azt pakolod fel minden új bringádra.
Én inkább a jó váz, jó groupset irányából mennék, kerékszettet meg vennék rá később valami jót amikor újra el akarom majd költeni a bringa árát erre az alkatrészre ;]

(#162663) Hasaggymeg válasza hundai (#162660) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

1-1 link?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#162664) Ringman


Ringman
nagyúr

sziasztok!

vettem tavaly egy használt rih deltát - ennek a régebbi modelljét: [link]
új külsőket kellene vennem - 37-622-es méretben (28×1.40), kb 70% aszfalt - 30% terep, utóbbi nagyrészt döngölt földutat jelent (mezőgazdasági út alföldön) a megoszlása a használatnak.

milyen külsőt ajánlotok? (árakkal nem nagyon vagyok tisztában, jó lenne, ha a 2 külső összesen 15k-ban megállna - ezért nem tudom milyen minőséget lehet kapni)

(#162665) rétisün válasza zsocy (#162662) üzenetére


rétisün
veterán

köszi a linket, úgyis kerékszettet keresek :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#162666) Angelina87


Angelina87
tag

Sziasztok,
Kerékpár akasztót szeretnék vásárolni egy országúti kellys urc 50-hez.

https://www.berguson.hu/bbb-parkinghook-btl-26-kerekpar-akaszto

Ezt néztük ki, fontos, hogy a vázat a lehető legjobban kíméljem :) Műhelyben az oldalfalra lenne fölszerelve.
Vagy esetleg valaki még más opciót tud-e ajánlani? Ma már megrendelném, gyorsan kell cselekedni :)

" A világon vendég vagyok."

(#162667) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Crank Brothers Stamp3 fejlemény...miután bár rossz angolsággal,de megnyugtattak nem fogok garanciát veszteni ha megteszem,kibontottam,szétszedtem a csapágyat
megzsíroztam,visszatettem,de a tegnap továbbra is reccsent egyet-egyet.Így újra szétvarázsoltam,de most leszedtem a porvédőit és a koszorú,mely helyén tartja a golyókat le volt darálódva itt-ott,ezért mikor kimostam tele lett a Brigéciol vasreszelékkel. :U Egyes golyók felülete,melyek még az XT szabadonfutójában levő kaviárnagyságúnál is kisebbek,láthatóan sérültek.Sima mély-hornyos csapágy 2 faxa porvédővel,így újrazsíroztam és összeraktam 1 golyó hiányával (harcban eltűnt ;] ) és visszaraktam a további javításig.
Ma egy hirtelen ötlettől vezérelve idetelefonáltam elmondtam bánatomat a csapágy méreteivel együtt és láss csodát,durván 2500 forintért szinte hazahoznak nekem (Fótra) egy pár azonos méretű Japán csapágyat. Pfff... :U Vége!

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#162668) nmate91 válasza zsocy (#162662) üzenetére


nmate91
tag

Jogos, kerékszett később cserélhető, ugyanakkor kb. 2 évig a kötelező dolgokon kívül nem nagyon szeretnék hozzányúlni a bringához. Számít a budget, 3 bringából is azért csinálok egyet :D Méret kérdés nehezebb Author esetében sajnos.
Ma remélem fel tudok pattanni egy Silexre, csak hogy érezzem mennyire idegesít az a geo. Lehet még be is jön persze.
Még ami nagyon tetszik minden szempontból, de újabb sok plusz pénz, az a Kellys Soot 70 és remélhetőleg egy olyat is ki tudok próbálni a napokban.
Lenne még a Decás gravel, de valahogy 150 felett nem érzem, hogy Decathlonos bringát kéne vennem.

(#162669) ZolkoW válasza Angelina87 (#162666) üzenetére


ZolkoW
őstag

Nem tudom, így értetted-e, de ez meglehetősen kíméli a vázat, mivel a kereket kell beleakasztani, ha jól látom.
:)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#162670) INTELligent válasza Hasaggymeg (#162667) üzenetére


INTELligent
senior tag

Te mit csinálsz a pedáljaiddal, hogy így dőlnek ki alólad? :D Egyébként ez nem lett volna garanciális ügylet? Tudom, macera, meg várni kell rá, de nem pont ezért kérdezted meg őket, hogy marad-e a gari, ha újrazsírozod?

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#162671) Maximum1 válasza nmate91 (#162668) üzenetére


Maximum1
őstag

Szerintem egy Gravelt a hajtás lánca alapján válassz, ne súlya szerint.
Silex: 48/32
Ronin: 50/34
Soot 70: 44 na ezzel tuti lesz@pod magad az erdőbe.
A Silex egy nagyon jó bringa erdőben, aszfalton nem annyira, azt döntsd el hol mennyit akarsz menni és az alapján válassz, szerintem.

Angelina87
Ez nem bántja a vázat, én meg pont keréknél nem akasztanám fel.

[ Szerkesztve ]

(#162672) Angelina87 válasza ZolkoW (#162669) üzenetére


Angelina87
tag

Igen én is ezt néztem, h kereket kell beakasztani, de közben találtam egy másik leírást, miszerint felszerelhető plafonra, illetve oldalfalra (forgatható , állítható), akkor meg már a vázat is föl lehet rá szépen akasztani, nem?? Hú , bocs mki, ha laikusként írok.., csak megvan mostmár a szuper kerékpár, aminek szuper hely kellene :C :C

" A világon vendég vagyok."

(#162673) nmate91 válasza Maximum1 (#162671) üzenetére


nmate91
tag

44/42 azért nincs messze a 34/34-től.
A felhasználás elég vegyes lenne. Gyakorlatilag az a célom, hogy tudjak menni kevésbé forgalmas aszfaltos utakon, akár szar minőségűn is, illetve murvás, kavicsos, kevésbé köves és homokos erdei utakon. Silexet venném is, csak a pressfit és a mechanikus fék nyomaszt még, hogy megéri 100k spórolás ilyenek miatt.

(#162674) Hasaggymeg válasza INTELligent (#162670) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

De azért kérdeztem mert:1.nem tudtam mi is a baja 2.nem hittem kinyomó nélkül kijön a csapágy.(gyakorlatilag kirázható) 3.Nem tudtam,hogy 2500-ból 2 (talán még jobb) csapágyat vehetek.4. Ha ne adj isten gariztatom is simán,szinte biztos el kell küldeni nekik mind2 pedált (Crank Brothers oldalán ez a tájékoztatás),ami pedál nélkül hagy engem x ideig. 5. Ha küldenek is esetleg felújító szettet (van olyan a pedálhoz),levelezésből ítélve,hetek lesznek mire ideér. 6....és ugyanazt az örök életűnek aligha mondható Enduro csapágyat kapom hozzá. Most ott tartok,hogy írtam a csapágyról,kíváncsi vagyok mit és mikor válaszolnak. :U ...persze ezzel párhuzamosan én remélhetőleg már ma délután megjavítom,ugyebár.
Amúgy már hallottam ilyent,vagyis,hogy pl. kerékben állandóan széteső csapágy helyett betett a fószer itt vásárolt minőségi japán csapágyat (a különbség 500 forint versus mondjuk 1500) és többet nem volt baja vele.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#162675) ivana válasza zsocy (#162662) üzenetére


ivana
Ármester

+1 A kerék a legkevesebb első körben. Jó upgrade egy jobb kerékszett, de nem létszükséglet.

(#162664) Ringman Valami klasszikus mintát keresnék. [link] [link] példák

Alapvetően ez a minta nagyon jó ilyen célra [link], csak ez nem nagyon van 622-esben.

A modernebb trekking gumik földúton sokkal jobban csúsznak, mint ezek a klasszikus fajták. Olyan kell aminek szaggatott a közepe.

(#162676) INTELligent válasza Hasaggymeg (#162674) üzenetére


INTELligent
senior tag

Meggyőztél :D. Inkább csak az a fura, hogy egy ilyen - nekem legalábbis prémiumnak számító - edál esetében így szétmennek a csapágyak. Mondjuk az is igaz, hogy én sehol sem vagyok megtett km-ek számában Hozzád képest. :U

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#162677) jjeahh válasza Hasaggymeg (#162667) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Van, akinek a gumi nem bír ki egy szezont, van aki a fékeket égeti, egyeseknek a középcsapágyak mennek rendszeresen tönkre, másoknak meg a pedálok :P

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#162678) nmate91 válasza ivana (#162675) üzenetére


nmate91
tag

Jó, erről meggyőztetek.

Már csak az bánt a Roninnal kapcsolatban, hogy nem tudom kipróbálni. Amorf vagyok, hosszú végtagokkal, kicsi felsőtesttel, kicsit sok pénznek érzem ezt lövöldözni tippre, 52-54 is jó lehet.

Amúgy ezzel a logikával egy Kona Rove DL sem a világ legrosszabb választása 300-as kereten belül, mert azon aztán tényleg a kerék ami trash. Persze Sora van rajta, ami nem egy Apex vagy GRX, de az esetek nagy részében bőven kiszolgál, főleg hogy nem hangsúlyos a terep nálam, és így maradna kurvákra is :DDD

(#162679) ZolkoW válasza Angelina87 (#162672) üzenetére


ZolkoW
őstag

Ami a linkeden volt, arról nehezen tudom elképzelni, hogy a vázat bele tudod akasztani. Ha plafonon van, a nyeregtől tuti nem, még a kormányszárat is necces. a nyereg orrát esetleg.

(#162671) Maximum1 : Tudom, egyéni szocprobléma, de nekem a bicikli az mindig egy váz + egy csomó alkatrész... amit többnyire szabadon cserélgethetek :D. Persze ha a gazdaságosságot is belevesszük, akkor érdemes figyelembe venni, hogy bármi akkor a legolcsóbb, ha a komplett biciklivel együtt kapom (pl. a hajtás).
Amúgy a kerekekre ez már csak félig igaz, mert ugyan jobb áron jutok hozzá bármilyen szetthez, ha a bicóval együtt adják, de eddig mindig azt láttam, hogy amiben gyárilag is tényleg f*sza kerékszett van (amit már nem fejlesztenék), az már csillagászati összeg.

Nekem az eddigi leginkább bevált hajtásom a gravelen az elöl egy 36-os tányér, hátul 10-42. Az első tányér volt már 44 és 40 is, azon mostanában kezdtem el gondolkodni, hogy a 38 talán mégjobb lenne, és talán nem bánnám meg a 36 után, majd meglátjuk. Ahol ezzel is kiállva kell taposnom, ott már el szokott kaparni a hátsó kerék, ha nem valami szilárd burkolatról van szó.

Egy olyan villás tartót épp most szereltem le, mert ahol volt, onnan kompletten ki lettek utálva a biciklik, szóval igazából nem is nagyon volt végül használva..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#162680) Maximum1 válasza ZolkoW (#162679) üzenetére


Maximum1
őstag

Itt a tesztben is 38-as van.
Nekem jó a 2x hajtás, engem meggyőzött a cikk.
A GRX-ből a 48/31 tetszik, de aranyárban van, ha letekertem a mostani 50/34-et akkor majd gondolkodom mi legyen helyette, de biztos 2x lesz, 48/32 vagy 50/34.
Azt olvastam GRX-hez mindent cserélni kell.
Szerencsére van élet a grx nélkül is, pl. fellógatok egy ilyet hátra

[ Szerkesztve ]

(#162681) deny330


deny330
aktív tag

Ha valakinek van RockShox Tora 318-hoz (nem levegős) tokenje, vagy tudja, honnan lehet hozzá rendelni tokent, az ne tartsa magában.

(#162682) trialboj


trialboj
őstag

Van valakinek tapasztalata G02S Resin, J02A Resin vs G03S Resin, J03A Resin fékpofákkal?

Vettem egy J03A-t előre, illetve rendelt nekem valaki, de mikor átvettem J02A volt rajta, nem nagyon van kinek visszaküldjem, aki rendelte szarik bele hogy hibázott. Neten leírásban azt írja hogy 40%-al tovább tart az új J03A, az eladó szerint örüljek hogy a régebbit vette nekem, mert ezt azt jelenti hogy 40%-al gyengébben fog az új, hogy kijöjjön ez az érték :C

Aki próbálta már mind a kettőt a J szériából, érzett bármi különbséget, kopásban, nyikorgásban, fékerőben, vagy ezt az egész csak marketing duma, és mind a kettő ugyan abból van, max picit megszínezték az újabbat, hogy másképp nézzen ki?

slx m7000-be kell

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#162683) Angelina87 válasza ZolkoW (#162679) üzenetére


Angelina87
tag

Köszi, kezdem belátni, h igazad van... Na keresek tovább, ha vki tud vmi jó kínálatot , ne titkolja.. :) Megyek addig tekerek egy kört :DD

" A világon vendég vagyok."

(#162684) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Hadd upoljam a kérdéseim! Annyiban módosítanám, hogy a sor marad a 7-es, egy Sunrace 11-28T. Ami kérdés marad, az a hajtómű/lánctányérok. Érdemes lehet a tányérokat cserélni vagy mivel a háromból csak a legkisebb maradhatna, inkább cseréljem az egészet? Ebben az esetben, részben költséghatékonyságból, részben az egységességet és beszerezhetőséget szem előtt tartva használtat fogok keresni. Itt mik a kardinális kérdések (az állapoton felül), amire figyelnem kell? Négyszögtengely, három tányér... A hátsó fokozatok sem mindegy, mennyi? Ebben az esetben mindenképp 7-es rendszerhez készült hajtóművet keressek?

(#162685) marel09 válasza nmate91 (#162668) üzenetére


marel09
csendes tag

183 cm vagyok, és Author Roninom van, 54-es. Sőt a másik bringán Kellys Soot, és abból az L-es jó nekem. Csak viszonyításképp...😁

Más: Tud esetleg valaki olyan sisakot mondani, akár márkát, akár típust, ami keskenyebb fajta (országúti, mtb, vegyes)? A legtöbb úgy áll a fejemen, mint gombán a kalap.

[ Szerkesztve ]

(#162686) xy.zsolt válasza KicsiPaszuj (#162650) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Írtam privátban

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#162687) xy.zsolt válasza marel09 (#162685) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Csodálkozol?!....hisz az avatarod is gomba :DD ;]

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#162688) marel09 válasza xy.zsolt (#162687) üzenetére


marel09
csendes tag

:C :DDD

(#162689) ZolkoW válasza Maximum1 (#162680) üzenetére


ZolkoW
őstag

Jaja, annó olvastam a cikket. Tudom, sokat jövök ezzel, de az az egy fog különbség a sor végén pont nagyon tud számítani, pontosabban épp eleget :). A cikkben 11-42-es sor van, a 38-as tényérhoz. A 38:11 az olyan, mintha a 10-es kis lánckerekemhez 34,54 fogú tányérom lenne, ami tényleg hamar rövid aszfalton. (és azért nem kerekítettem egészre, mert nem akartam csalni a számokkal) Ezzel szemben 36-os van, ami még mindig messze van a combostól, de nekem már élhető, ritkán fogy el. A 36:42 viszont egy picit könnyebb áttétel, mint a tesztelt bringáé. Szóval mindkét végén kicsit jobb, pedig csak egy fog a különbség a 10T miatt.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#162690) HEAHEA válasza marel09 (#162685) üzenetére


HEAHEA
tag

Sisak kérdésre: Nemrég vettem egy Cratoni Agravic sisakot, egész kényelmes, szerintem nem egy bumfordi darab.

(#162691) KicsiPaszuj válasza xy.zsolt (#162686) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

:R

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#162692) hundai válasza Hasaggymeg (#162663) üzenetére


hundai
aktív tag

Ők lennének azok:
[ST 540]
[MADMAN 50]
[SPIDER 30]

Voltam egy üzletben megnézni a két kellys, tetszetős darabok, és elvileg akció keretében mind a 2 150k 17,5" méretben. Nagyon max 20km mennék egy héten, amolyan unaloműző tekerésre, ha nincs semmi tennivalóm.

-Wake up Neo!

(#162693) jjeahh válasza hundai (#162692) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem a Rockrider teleszkópja a legmasszívabb, utánna a Spider 30-é és a leggyengébb a Madman-é. Az áttétel is a Rockrideren a legjobb, szal hegyre azzal tudsz a legkönnyebben kitekerni. Ugyanakkor ha csak városban tekergetnél, szvsz ez mind mindegy, szal akkor válaszd amelyik a legjobban tetszik. Mondjuk azt nem értem miért csak 27.5-ös bringákat néztél ki, szerintem ha teheted inkább 29-est vegyél.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#162694) hundai válasza jjeahh (#162693) üzenetére


hundai
aktív tag

Kb 20% ban használnam aszfalton, a maradék 80% pedig sóderes út valamint (poros) földút szántóföldek között, így semmi extrém csak a sok kátyú.... Nincs különösebb indokom a 27"5 mellett csak hirtelen azt néztem. J héten beugrok decába megnézni az 540et.
Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

-Wake up Neo!

(#162695) jjeahh válasza hundai (#162694) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Akkor én mindenképpen a Rockridert venném, az XCR teló sem igazán mozog, de legalább masszív, szal nem fogják a kátyúk tönkretenni. A Madman-ben lévő XCT ijesztően csavarodik még a 65 kilós súlyom alatt is.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#162696) nmate91 válasza marel09 (#162685) üzenetére


nmate91
tag

Folytatva ezt a threadet (és kösz a válaszokat itt is), kipróbáltam egy Silex 200-at, nagyon kényelmes a váz, de az a Sora + mechanikus fék az... nem igazán :D Érzem, hogy ennél több kell.

(#162697) sepyi


sepyi
aktív tag

Szép estét!

[link]

Vállalható hobbynak? A hozzáértők véleménye érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#162698) sepyi


sepyi
aktív tag

http://www.tisztabringa.hu/AVANT-H50-20-d1649.ht

Valamiért nem működik a link.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#162699) ivana válasza sepyi (#162697) üzenetére


ivana
Ármester

300-ért a decathlonban van egész értelmes 105-el szerelt gép. Én azt venném a helyedben.

(#162700) sepyi válasza ivana (#162699) üzenetére


sepyi
aktív tag

Ezt 265-ért kapom meg.
Ráadásul Pécsett nincs a méretemben se Rc500, se 520.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.