Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154401) robee19


robee19
tag

Boldog Újévet kívánok mindenkinek, és gratulálok mindkettőtöknek a születendő trónörököshöz:)

(#154402) 6030D válasza Runner_fxr (#154399) üzenetére


6030D
Ármester

Gratula neked is. :)

robee19+mindenki: köszi.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#154403) jjeahh válasza Runner_fxr (#154399) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jön az e-baby. Grat! :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#154404) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#154399) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:C ...jó hallani,így húszhúsz egyre inkább a péhás apáváválások éve lesz. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#154405) Toobee válasza Hasaggymeg (#154404) üzenetére


Toobee
veterán

Na, akkor szólok az asszonynak.

https://barbieripnk.hu/

(#154406) jjeahh válasza Toobee (#154405) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Te is csinálsz kicsi Toobabee-t? Neked könnyű, már annyi táska van a bringádon, hogy egy gyerekülés nem oszt nem szoroz a karbon endurón. Vagy egy ilyen :DDD

Más: gondolom ma nem sokan tekernek. Én szerettem volna egyet kimenni, de 14km/h szél van, ami nálunk borzalmasnak számít :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#154407) Hasaggymeg válasza Toobee (#154405) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Márciusig még időben vagytok! :DDD

jjeahh...tizenééégy?! Viccelsz?! Az enyhe fuvallat,40 körül hívják jellemformálónak. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#154408) Because válasza Toobee (#154405) üzenetére


Because
őstag

Még éljetek egy kicsit :D
Kollégának is nemrég született meg a fia, hát én csak őszinte részvétem tudtam nyilvánítani :DDD

(#154409) jjeahh válasza Hasaggymeg (#154407) üzenetére


jjeahh
nagyúr

"Sajnos" nem vicc, felénk a szélcsend az általános, nem vagyunk a szélhez szokva, 8-10km/h fölött nem szoktunk aszfaltozni, mert kellemetlen. Olyan, hogy 40km/h itt nem létezik, max ha valami durva vihar van :D . Ez ilyen ha egyik oldalról a Hargita véd, másikról a Csíki havasok, cserébe a miénk az ország leghidegebb megyéje és gyakran a köd úgy rátelepedik a városra, hogy hetekig nem látjuk a napot.

szerk: ha már Csík, most jött szembe egy szép offtopik filmecske, hátha valakinek meghozza a kedvét, hogy idén ideutazzon egy közös tekerésre, meg határon kívüli PH! talira :) . Nagyrészt a környéken filmezték és a szereplők fele ismerős.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#154410) samujózsi


samujózsi
tag

Idei túra csúcsom: 5.5km :DD
Mondjuk az tényeg csúcs, hogy január 1-én biciklire ültem. Ilyen úgy negyven éve nem történt velem. :B
Többet nem mertem, mert minden 100m útra jutott 10 nedves, ennek a fele még jeges is. Utóbbi elvette a kedvem. :(
Az viszont kiakasztott, hogy alig több, mint egy havi kihagyás után a csuklóm már alig bírta ezt a keveset is.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#154411) Toobee válasza jjeahh (#154406) üzenetére


Toobee
veterán

Valamelyik bikepark alkalmával láttam fullyn ülést. Nagyon menő volt vele a kiscsaj, azt hiszem wexl flow lineon verették. Szóval lesz nekem is, muszáj valami életcélt/hobbit adni nekem. Úgy látom elég könnyen félre tudnak menni a fiatalok.

https://barbieripnk.hu/

(#154412) Paxker315


Paxker315
addikt

A vervonal frissítés, új generáció, utód mindig nagyon felelossegteljes erofeszitest kivan. Ellenben hosszú tavon jutalmazo, gyumolcsozo "befektetés". Meg, ha nem is minden perce gondmentes.

Csaladbovitoknek kitartast, kotelidegeket az evre! : ~]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#154413) robee19 válasza jjeahh (#154406) üzenetére


robee19
tag

Én voltam kint, itt nagyon szép száraz, hideg idő van.

(#154414) itouchfan válasza jjeahh (#154406) üzenetére


itouchfan
senior tag

Én mentem másfél órát, alapozós tempóban. Induláskor azt írta a mobil, hogy 5 fok van, ehhez képest az erdőben a nagyrészt napsütötte részeken is kockára volt fagyva a föld, a János-hegyi úton, KFKI-nál meg dér és néhány helyen jég is volt az úton. De szerencsére annyira nem fáztam, bár azért jó volt hazaérni. Rá fogom venni magam, hogy heti 2x legalább kinn menjek, azért mégis az az igazi, a görgőt nem nehéz megunni, kell a változatosság.

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#154415) jjeahh válasza itouchfan (#154414) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pont azt néztem, hogy egy ismerősöm terepezett a környéken és brutál száraznak tűnik a terep, ha mernék egyedül komolyabban terepezni errefelé... de nem merek :( . A helyi erdőkben turisták nem igazán járnak, a vadak annál inkább és ha valami megtámad, vagy balesetem lenne, ott fagyok meg a vadonban, sosem találnak meg. Nemrég tőlem 3km-re a haverom motoros haverját is a farkasok körbevették, olyankor bringával nekem annyi lett volna.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#154416) cdl


cdl
senior tag

Lőttem egy képet, hogy avval kívánjak boldog új évet. Remélem nem off:)

(#154417) Szakbarbár válasza Hasaggymeg (#154404) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Gratulálok mindenkinek aki szülői örömök elé néz. A következő topik találkozót szervezhetjük egy játszótérre :DDD
Honnan ismerhető fel egy Strava-s apuka? Az összes játszótérre vezető KOM az övé :))
(#154406) jjeahh
14km/h az nem szél csak úgy érzed. 30-tól kezd izgalmassá válni a dolog. Itt konstans 20-30-as ény-i szél szokott lenni, ez az uralkodó szélirány itt a Pilis környékén.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#154418) Paxker315 válasza cdl (#154416) üzenetére


Paxker315
addikt

:) ha falat látok, mindig eszembe jut, hogy kreatív rögzítéssel felülírható a "33t a minimum 110bcd-re" szabály: DOval Dél-Korea 46-30 tányérszett 4 csavaros sh-szabványos outi hajtásokra. Régen voltak 130-ra 50-36 szettjeik is, meg minden egyéb. Csak 135-re semmi :(

History

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#154419) Jester01


Jester01
veterán

BÚÉK

Jester

(#154420) samujózsi


samujózsi
tag

Totalcar.hu-n van egy video a "civil" autós rendőrségi ellenőrzésekről.
Egy biciklis futárt 50000-re büntettek, mert ignorálta a piros lámpát. [link] - 3:51-nél. Ezt a büntetést még én is túlzásnak tartom.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#154421) Somatom válasza samujózsi (#154420) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értem, hogy akkor következetesen miért nem ignorálta a civil rendőrautót. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154422) frango13


frango13
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a dekás cuccaimat. Ezek a Bonavelos cuccok ennyiért jó vételek vagy vannak jobbak ennél hasonló áron? Valami kényelmes betétes nadrág kéne, mert a sima vékony szivacsossal 1 óra után már szó szerint szenvedek. Országútihoz kell.

:)

(#154423) Paxker315 válasza frango13 (#154422) üzenetére


Paxker315
addikt

inkabb a nyerget neznem meg eloszor. En a sima Flite-on elvoltam akar 4-5-6 orakat gond nelkul vekony betetes nadragban, a Flite MAX-on meg minel veknyabb betet (vagy az se..) volt, annal jobbnak talaltam.

Milyen nyerget hasznalsz, milyen ulogumo tavolsaghoz& hogy van a nyereg beallitva ? Szerintem ott lesz a gond. Nem reklamozom a Flite vonalat, de amúgy igen: érdemes kipróbálni. ;)

A linkelt ruhazati cikkeket aliexpresszrol is megkapod, olcsobban. Kinai tucattermekek, na! En nem estem hanyatt a minoseguktol, nem hiszem, hogy elorebb lennel veluk. Engem pl. kifejezetten zavart ezeknek a vastag "habos" betet, olyan volt, mint ha vizeszacsival probaltam volna menni. :B

PH!txolue
Tobb kacat

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#154424) Szakbarbár válasza samujózsi (#154420) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Megérdemelte, rá is ugyan úgy vonatkozik a lámpa mint bárki másra. A büntetési tétel azonos autósra-motorosra-bringásra.
Ha én meg tudok állni bringával akkor bárki meg tud. És neki sem kellett volna fizetni. A gyalogosokra is ráférne már a büntetés mert szörnyű amit művelnek - keresztben rohangálnak az utakon, piroson, stb.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#154425) Hasaggymeg válasza Jester01 (#154419) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:C Stílusos!

Somatom...saját következetlenségének áldozata. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#154426) frango13


frango13
aktív tag

Valami sima Ritchey van a bringán. Ezzel vettem. Igazából csak azt érzem, ha párnásabb lenne, akkor nem lenne ennyire gáz. Első 3 használatnál a dekás is jó volt, de ahogy megy szét a szivacs úgy egyre ülhetetlenebb(Ha van ilyen szó egyáltalán :D .). Ruha így is úgy is kell. Hasonló árkategóriában szeretnék valami jó vételt, ami nem csak pár hónapot bír ki. Nem szeretnék sokat költeni, mert sisakot is akarok másikat és a hajtást is le akarom cserélni integráltra. Szóval ilyen 40k-s nyergek nem férnek bele most.
Kösz a linkeket! :)

[ Szerkesztve ]

:)

(#154427) samujózsi válasza Szakbarbár (#154424) üzenetére


samujózsi
tag

Franctuggya. Én általában ellene vagyok a piroson áthajtó bicikliseknek, meg egyéb szabálysértőknek, de...
1. Ha ez 50, akkor a mellette a zebrára forduló és azon áthajtó bringás mit érdemelt volna?
2. Amikor elindult, gyakorlatilag nem volt gyalogos, akit veszélyeztetett volna (nem úgy, mint a másik), ami egyébként csak a zebra miatt van ott, pont ebbe kellett belekötni rendünk őreinek? Ja, ezt könnyebb volt megfogni, különösen, mert a köv. pirosnál megállt, nem úgy, mint a legtöbb futár. N+1× látok hasonlót, nem egyszer úgy, hogy rendőrautó is áll a pirosban, és nem zebrán mennek át, hanem kereszteződésbe hajtanak be, mégsem állítják meg a rendőrök. Van egy olyanom, hogy ezt is csak a kamera kedvéért kapcsolták le.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#154428) Somatom válasza Hasaggymeg (#154425) üzenetére


Somatom
veterán

Tényleg az. Vmi nagyon kezdő futár lehet. A Madách tér sarkán állt meg. Ha ott dob egy jobbost a parkolóba, akkor mire a rendőr eszmél, már át is gurult a boltív alatt. Onnan meg vagy dob egy balost, szembe az egyirányúba, vagy a mélygarázs mellett elveret a gyalogúton. A rendőr meg rúghatja a falat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154429) Ironizer válasza samujózsi (#154427) üzenetére


Ironizer
tag

Az hagyján, de a sort a szembesávban (!) kielőző faszfej meg csak egy 10-est fizetett, na az a nem mindegy. Ezentúl én is így fogok vezetni, 10 ezer ft az lófasz, az még a zajszintet se éri el, csak megvonom a vállam, és megyek tovább a szembesávban. :D

(#154430) Wombath


Wombath
HÁZIGAZDA

Úgy látom, 2020 lehet az az év, amikor bringás apák altopikját indítjuk :D.
Nekem van egy 5,5 éves lányom, akit eddig csak so-so érdekelt a bringázás, de most a törökbálinti CX dzsemborin U7-ben második lett (jó, kettő darab induló volt a kategóriájában, de inkább saját félelmét győzte le, ami önmagában is pontot ér), azóta nyaklánc helyett hordja az érmet, még aludni is viszi az ágyba :D. Ma már az Asia Center Buék kupán is indulni akart velem, alig tudtam meggyőzni, hogy ez még sok lenne.
Már rendeltem is kicsit terepesebb gumikat a bringájára (egy újabb kerékpár, amire költhetek)...

(#154431) 6030D


6030D
Ármester

Csak hogy trialboj megnyugodjon, hogy idén is meglett a 10x Everest. :D

A rendőrös videóban a bringás megbüntetése meg szerintem megrendezett...

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#154432) INTELligent


INTELligent
senior tag

Sziasztok!

Montihoz (Cube Acid 2013 29er) keresek sárvédőt. Először akart a fene, de aztán az utóbbi napokban kicsit sárdagonyáztam :U és elgondolkoztatott, hogy azért védeni kellene a bringa kényesebb részeit (főleg ahogy a becsúszószár kinézett :DDD).
Amit mindenképpen szeretnék venni az egy mud flap jellegű darab, viszont az a hajtást biztos nem fogja védeni, így néztem alsócsőre szerelhetőt is, érnek azok valamit (a villaszárba szerelhetők kinézete nem igazán esztétikus számomra)?
Mivel használom városban is, így a bringa mellett magamat is jó lenne védeni (terepen elég a bringát). Ezek alapján egy gyorszáras hátra mellé mud flap vagy alsócsöves legyen szerintetek (esetleg az eltérő felhasználás miatt kellhet nekem mindkettő)? Ugyanitt: ki milyen tisztítószerrel mossa a bringáját? :U

[ Szerkesztve ]

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#154433) jjeahh válasza INTELligent (#154432) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nézz szét a Mudhugger-nél is, egy próbát megérhet. Én úgy érzem, hogy a sárvédők vagy csak a becsúszót védik és esztétikusak, vagy engem is védenek (valamennyire) de rondák, vagy rondák, nagyok, nehezek is és terepen zörögnek. Szal én maradok az apró becsúszó védő sárvédőknél (Riesel Design a kedvencem) és kéne valami vízálló seggű nadrág, mert igazábol a sár nem zavar városban sem, de az igen, ha a seggem cuppog a lében.
A tisztítószerre meg én is kíváncsi vagyok, szintén kipróbálnék valamit amivel sikálás nélkül is könnyen lejön a sár...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#154434) INTELligent válasza jjeahh (#154433) üzenetére


INTELligent
senior tag

Na pont így vagyok én is. Köszönöm, megnézem őket. Hát az hogy zavar-e, az egy kérdés, de ha Budapesten megyek egyetemre/boltba/dolgozni, akkor azért nem árt, ha nem én kapom a képembe a sarat :DDD.

Azt még elfelejtettem: állványt ti milyet használtok szereléshez (fékek, váltó, kazetta, semmi eytra)? Rákeresve az Aldis/Lidls elgé népszerűnek tűnt, de volt, akinek nem igazán bírta. Egy ilyen már elfogadható lehet vagy csak ugyanaz más noname néven? Mert 70k-t nem szeretnék kiadni egy állványra, de ha van valami ésszerű áron, akár külföldről, azt is meggondolom, mert van a családban jópár bringa, csak mióta idén tavaly megvettem első komolyabb bringámat, már nem jó nekem a fejre állított szerelési felállás (főleg, hogy nem is praktikus).

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#154435) Szakbarbár válasza samujózsi (#154427) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

1. Neki is járt volna ha elkapják.
2. Háromszor megnéztem és szerintem nem volt veszélyes a zebrán áttekerés sem. Bal szélén ment ahol nem voltak gyalogosok. Ettől függetlenül szabálytalan.
A Nissanos sem veszélyeztetett senkit mert üres volt az út szemben. :D A büntetése meg a vicc kategóriába tartozik a mobilozóval együtt.
A büntetési tételek kiszabása és eldönteni, hogy kit kell büntetni nem az én tisztségem de az ilyen 10k büntetés már senkit sem hat meg csak aki tényleg minimálbéren él. Jogsi elvétel 1-2 hétre vagy hónapra plusz pár óra közmunka mindenkinek -pénzzel nem kiváltható módon - elvenné a kedvét az ilyenektől. De ezzel az egésszel csak egy bajom van: a videóban elkaptak pár tucat embert, megmutatván, hogy ők is dolgoznak. Mellettük van még néhány tízezer akit nem kapnak el soha. Ehhez kevés a rendőr az utakon, közterületi kamerák alapján pedig nem büntethetnek, sajnos. Naponta látok hajmeresztő mutatványokat járműtől függetlenül.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#154436) samujózsi válasza Szakbarbár (#154435) üzenetére


samujózsi
tag

Azért ezzel nem értek egyet teljesen: gyalogosok közt még ott is veszélyes biciklizni, ahol szabályos (lásd kedvencem: budai Duna part, főként a Lánchíd környékén), az a szerencsétlen futár meg egy olyan piroson ment át, ami... hát kb másodpercek kérdése volt, bogy zöld legyen. Szóval irreálisnak tartom a büntetés mértékét (mennyi is a minimálbér? És a tényleges létminimum? - aki egy autót fenn tud tartani, annak bele kell férjen a költségvetésbe, max. nem autózik egy-két hónapig, de egy bringás rossz esetben... szóval irreálisnak tartom)
Ha azt csinálja, amit nagyon sokan: tojva mindenre, be a kereszteződésbe, veszélyeztetve a keresztirányú forgalmat is, akkor egy szavam sincs, de így...
Mielőtt még bárki megpróbálna belemagyarázni valamit: nem tartom normális dolognak ha egy biciklis tojik a KRESZ-re, de konkrétan ezt az esetet sokkal kevésbé tartom veszélyesnek, mint a járdán biciklizést. Apropó: O.K., le a pirosozókkal, úgy általában egy szavam sincs ellene, de a járdázókkal és a ninjákkal miért nem foglalkoznak, ha nem veszi kamera a működésüket?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#154437) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#154438) f4lcon válasza Runner_fxr (#154399) üzenetére


f4lcon
őstag

én már most januárban apa leszek, szóval az a kevés km a nullára fog csökkenni :)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#154439) 6030D


6030D
Ármester

Haveromtól jutott hozzám két magyar bringás újság, egy 2003-as bringa és egy 2006-os BikeMag. Még csak átpörgettem, hát nem kicsi időutazás. :) Bevallom, én abban az időben (17-20 évesen) annyit foglalkoztam a bringával, hogy két kereke volt, és bárhová el lehetett menni vele, de az alkatrészekről csak annyit tudtunk, hogy ha Shimano van rajta akkor menő, kiegészítőből meg a BikePositive a király. :DDD Az árak viszont megdöbbentőek, ahogy Runner is írta már korábban, nem most drágák a bringák, hanem akkor voltak. Simán 100e Ft körül indul minden az újságban, de van 450e Ft-ért Giant. A fizetés meg szerintem kb a harmada volt, mint most. Ja, Shimano pd-M520 pedál, akciósan 7900 Ft az újságban. [link] :))

f4lcon: micsoda bébi-bumm! :C Gratulálok.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#154440) robee19 válasza 6030D (#154439) üzenetére


robee19
tag

Az szép.... inkább negyede/ötöde, ha az enyémet nézem.

(#154441) zoli03 válasza 6030D (#154439) üzenetére


zoli03
őstag

Azért azt is hozzá kell tenni, hogy régebben 3-400e Ft-ért mennyivel jobb felszereltségű biciklit kaptál. Évről évre azonos áron adják ugyanazokat a modelleket, csak közben minden frissítéssel eggyel gyengébb teleszkóp, kerékszett, akármi kerül bele.

(#154442) Maximum1 válasza xy.zsolt (#154437) üzenetére


Maximum1
őstag

;]

(#154443) Hasaggymeg válasza f4lcon (#154438) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Gratulálok neked is,és ne légy olyan borúlátó,nem eszik azt olyan forrón! ;)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#154444) xy.zsolt válasza Maximum1 (#154442) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:DD

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#154445) 6030D válasza zoli03 (#154441) üzenetére


6030D
Ármester

A 455e Ft-os Gianton 2x9-es 105 szett van, alu váz, karbon villa, karbon Syntace kiegészítők, Shimano R540 kerék (gondolom az se full). Annyira azért az nem full extra, hirtelen rákeresve most ez is annyi, csak karbon vázzal, akciósan.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#154446) zoli03 válasza 6030D (#154445) üzenetére


zoli03
őstag

Tavalyi modell, 100e Ft-tal olcsóbb, így nincs értelme árösszehasonlításnak. Nézz meg egy merev montit, hogy mit kaptál 10 éve ugyanannyiért meg most mit kapsz (vagy akár 3-4 éve).

(#154447) arn


arn
félisten

becsi viszonyok :)
https://www.youtube.com/watch?v=_UWyeCqVORs
https://www.youtube.com/watch?v=arnW9_ve-Y0
https://www.strava.com/activities/2973804261

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#154448) xy.zsolt válasza arn (#154447) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Jézus 35Kmh-s átlagot tudott.....igaz nem ilyen hidegben :D

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#154449) samujózsi válasza zoli03 (#154441) üzenetére


samujózsi
tag

Hát erre nem mernék megesküdni.
Valamikor 2000 környékén vettem két Merida Matts 100-ast ha jól rémlik a típus.
Eredeti áron mindenütt 150 körül volt, V-fékkel, használhatatlan telóval, hátul Alivio, elöl Acera váltóval. A sajátomat még az eredeti árán vettem, majd ha jól rémlik 100 ezerért vettem hozzá egy Manitou Black első villát. A páromét már akciósan vettem 120-ért. És ez gyakorlatilag egy alapgép volt már akkor is, leszámítva a villámat. Amit most, húsz évvel később ennyiért megkapsz, az kb. ugyanannyira használható, mint azok voltak. Azt hiszem... ja, annyiból nem, hogy sokkal ócskább, gyorsabban kopó anyagokat használnak az alkatrészekhez... :) :(

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#154450) arn válasza xy.zsolt (#154448) üzenetére


arn
félisten

az a forditott flash lehetett... az elmelet a 6 eves fiamtol van. :D

Ma reggeli szösszenet Leventétől:
- Anya, az ajándékokat a Jézuska hozza?
- Igen, kisfiam.
- Hmmmm.... ahhoz jó gyorsnak kell ám lenni.....de tudod ki gyorsabb még a Jézuskánál is?
- ... ?
- Hát, Flash!!!! 🤣🤣🤣

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.