Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109051) Mezga Aladár válasza Hasaggymeg (#109050) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ajándék lesz, most nem tudok mérni. Kösz a tippet.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#109052) RaiZka válasza parkr (#108992) üzenetére


RaiZka
tag

detto ugyanez nalam, foleg terheleskor.. Mondjuk valoszinuleg a pedal lesz a hunyo mert a trekkingen is ez volt meg az outin is ez van. Az egyetlen kozos dolog a pedal.. Itt is volt tisztitas, pedal le-fel, zsirozas, rugo es fem reszek + stopli tisztitasa es kenese.. Ha nem leszek lusta akkor felrakok 1km-re egy taposot aztan kiderul mi a szitu..

[ Szerkesztve ]

(#109053) Toobee válasza 6030D (#109044) üzenetére


Toobee
veterán

Én most azon agyalok, ha Cube-ot Cube-ra cserélek vajon észre fogja-e venni :DDD

https://barbieripnk.hu/

(#109054) IMIIKE1998 válasza ígyvanferi (#109024) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ezzel egyetértek, a 4-esen amúgy is tiltott bringázni, na meg borzasztóan veszélyes. Csak az a baj, hogy Debrecen környékén nem nagyon van olyan út, ami nem túl forgalmas és tudsz rajta bringázni. A kisebb települések ilyen szempontból jobbak, mert ott sosincs annyi autó. Gondolom a kolléga is azért "vetemedik" ilyen utakra, mert nem nagyon talál ő sem arrafelé.

[ Szerkesztve ]

(#109055) varsam válasza Toobee (#109053) üzenetére


varsam
őstag

ezek a nők...
mi sem teljesen értünk egyet, hogy mennyiért lehet venni normálisnak mondható bringát, szerintem 150-től, szerinte már 70-ért is :D

(#109056) HEAHEA válasza IMIIKE1998 (#109016) üzenetére


HEAHEA
tag

Boltja válogatja, a bringámat októberi leárazásban vettem, nem is hazai boltban. Az évközi "nagyobb" akciók is inkább az utolsó darabokra érvényes, azokból is inkább a szélsőséges méreteknél, legyen az ruha vagy kerékpár. Várhatsz a kiszemelt bringával, hátha akciózzák , aztán vagy szerencséd lesz, vagy nézhetsz mást. Aktuális: most néztem nemrég egy Cannondale pólót, mert akciózták, tegnap meg akartam rendelni, elfogyott a méretemben. Ennyi... :))
(#109024) ígyvanferi Napokban láttam a következőt: A házunk előtt beszélgettünk. Láttunk az úton egy kerékpározó kamasz srácot, egyik kezével fogta a kormányt, másikkal a telefonját,azt bámulta, pötyögött valamit. Nem is figyeltük, beszélgettünk tovább, amíg egy csattanásra lettünk figyelmesek. Odanéztünk a hang irányába és láttuk az előbbi a srácot, aki nekiment egy parkoló autó hátuljának és elesett. :U Újabb példa , miért nem jó vezetés közben figyelemelterelő tevékenységet végezni.

(#109057) jjeahh válasza 6030D (#109049) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, a kettőt asszem ugyanazok szervezik. Az utolsó napja látom pont Somlyón volt, ahova szinte napi szinten kitekerek :)). A szintkülönbséget majd megmérjük... ha tényleg megyünk.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#109058) zoli03 válasza trialboj (#109039) üzenetére


zoli03
őstag

Nekem kínai van, mégis olyan, mint újkorában, semmi baja. Wellgot egyáltalán nem tartom többre. Nagyon meg kell nézni, hogy ne hulladékot vegyél, látszik az értékeléseken.

(#109059) trialboj válasza Hasaggymeg (#108388) üzenetére


trialboj
őstag

Megint visszatértem a 2 tányéros projekthez, valamiért elkezdett zavarni hogy 10 ből csak 7 fokozatot használok.

Nekem is a tiedhez hasonló setup van, lehet a hajtókar is megegyező? SHIMANO SLX FC-M672 40/30 / 22T

Na most ha ez is azonos, akkor kicsit borul az egész, mert úgy már tényleg drága mulatság lenne, nem elég csak valami ilyesmit venni hozzá?

FD-M671 szóval ez nem tud 40 alatti fogszámot tehát cserélni kell pl egy ilyenre.

Még jön a 2 tányér, és kb 15 nagyon max 20k-ban megáll, ami még korrekt ár szerintem. Szóval a lényeges kérdés hogy létezik hogy erre a hajtókarra nem fog rápasszolni a 2 tányéros megoldás(26/38) ?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#109060) Napfénysüti válasza 6030D (#109044) üzenetére

A Focusért kapott pénzt még majdnem kevesellte, pedig szerintem korrekt áron ment el. De hát pénzügyes az asszony. :DDD

Més que un club!

(#109061) ígyvanferi válasza Hasaggymeg (#109034) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem, a többi csak nagyon örült neki, hogy a sofőr valami live videót indított vezetés közben, és egyik sem baszta le, hogy te f.szkalap, épp vezetsz, de legalább ne előzz így a kétsávos atomforgalmas úton kocsisort. Valahol még biztos elérhető a videó, ahol az ütközést megelőző pár mp-ig megy a felvétel, keressétek meg! Én biztos még egyszer meg nem nézem, mert egyrészt hihetetlen sokkoló, másrészt a tudat, hogy ilyen patkányok közlekednek ott, ahol faterom is megy napi szinten...

(#109062) HEAHEA


HEAHEA
tag

Imike és aki trekking/cross kerékpárt akar venni. Bikemag bemutató 9 bringáról.

(#109063) Hasaggymeg válasza Toobee (#109053) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...hááát. :U Ha ugyanolyan színű lesz,kétlem. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#109064) Hasaggymeg válasza trialboj (#109059) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kétlem rápasszolna,meg kell nézni a kompatibilitási lapon,de szerintem a lánckerekek lyukközepe is irányadó....amúgy pont olyan nyúzok most én is. Vagyis ha a pöcögtetőd tudja a kettőt (enyém az ennél egyel régebbi Deore ) akkor is kell egy hajtómű és egy első váltó...na ez volt nekem sok amit a kéttányérosra váltásért fizetni kellett volna.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#109065) Toobee válasza Hasaggymeg (#109063) üzenetére


Toobee
veterán

Már azon is gondolkodtam (dekoros körökben mozgok), hogy bekajálja-e, a fóliáztatást :D Van opció, na. A műszaki vonal is megy itt, szerintem a hátsó telóra el tudnám sütni az utólagos megoldást.

https://barbieripnk.hu/

(#109066) IMIIKE1998 válasza HEAHEA (#109062) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi, bár nekem már eldőlt a kategória.(fitness) :R

Más: Kevés szakértelemmel szabad bringát rendelni webshopból? Nagyobb eséllyel lehet akciót kifogni, ha nem helyi boltból veszem, de sajnos még rendes szerszámaim sincsenek itthon.

(#109067) Bati0501 válasza pc360 (#109026) üzenetére


Bati0501
őstag

Ja, ha ekkora jampik, akkor ne is hagyd magad.
De aztán a szöszi a jobbegyből nehogy aztán veled akarjon majd menni, a nagyobb macsóval... :))

Napfénysüti: nagyon szép a kék-fehér színkombó. :K
Akkor a Rose-ból rendelted a pedált, ha jól gondolom.
Akkor a Canyont jobban szeretnéd, de ha lenne akció a Rose-os biciklire, akkor már lehet, hogy inkább azt?

(#109068) HEAHEA válasza IMIIKE1998 (#109066) üzenetére


HEAHEA
tag

Okés, fitnesz forever! :K Boltja válogatja hogyan küldik. Nekem batár nagy kartondobozba küldték, csak a nyerget kellett beletennem, meg a kormányt elfordítanom és rögzíteni, van ahol az első kereket is kiveszik és neked kell beszerelni. Na meg a sok védőfólia, papír leszedése még a macera.

(#109069) trialboj válasza Hasaggymeg (#109064) üzenetére


trialboj
őstag

Ez a kompatibilitási lap mit is jelent vagy pontosabban hol kell ilyet találni?

Én ilyen tányért találtam: SLX Chainring FC-M675 38T

Ezen is 104mm a Bolt Circle Diameter, más eltérés nem kellene legyen, vagy tévedek?
Elég idegesítő ez a helyzet, a boltban azt mondták hogy az első váltóm is megfelel, még mutattak 38 fogas tányért is most meg kiderül h abszolút nem működne.

Ki tudná biztosan megmondani? Runner?

Az elmúlt pár napban több időt töltöttem fékek, és áttételek böngészésével, mint valós bringázással, jó lenne túlenni rajta már.

na ez volt nekem sok amit a kéttányérosra váltásért fizetni kellett volna.

Az már nekem is drága lenne, de arra nem gondoltál, hogy ha jó állapotban van, akkor elméletileg el lehet adni mindent amit leszerelsz, és csak a különbözet a "veszteség" ami meg nem akkora. Pest környékén nem lehet olyan nehéz, max macerás az eladogatás.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#109070) Napfénysüti válasza Bati0501 (#109067) üzenetére

Csináltam összehasonlító excel táblát a Rose és a Canyon gépeiről.
Canyon jobban tetszik dizájnra főleg kékben illetve arra várható akció ami egy igen erős érv meleltte (azért 3-400 euró se kis pénz).
Rose-nál meg ott a lehetőség akár a SRAM Force szettre (bár nálam inkább az Ultegra R8000 a nyerő) illetve ami mellettük szól hogy személyre szabhatóbb a bringa (stucni, nyereg, kormány, stb).
Viszont Rose-ból inkább csak az X-Lite 6-ról találtam tesztet komolyabb felszereltséggel míg Canyonból van pár írás a CF SL-ről is (Nem csak a CF SLX-ről).

Igazából bármelyik gép tökéletes lenne a kettő közül de alighanem az ár dönt inkább a Canyon javára. Persze ha mégse akciózzák akkor megszívtam és csikorgatom a fogaimat de bízom benne hogy a korábbi évekhez hasonlóan a TdF alatt megint fognak. :)

IMIIKE1998! Mennyi lenne a max kereted bringavásárlásra?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#109071) DUB Inc. válasza Sped (#109006) üzenetére


DUB Inc.
aktív tag

Én is így voltam vele anno, pláne, hogy kettőt is vettem. Pihenőben a gépsárkányok :DD :

[ Szerkesztve ]

(#109072) 6030D


6030D
Ármester

Asszonybringa in da house :)
Focus Whistler Elite 27,5 2017 pdf
Minden kívánságnak megfelelt: legyen Focus, fekete, férfi vázas, bütykös gumival. :D
Max dózerutat ha fog látni, így a felszereltség tökmindegy, de a hidróféket, meg a kazis agyat nem bánom.

Adtak egy ilyen pedált hozzá, ami nem kell, ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#109073) IMIIKE1998 válasza Napfénysüti (#109070) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Hát 160 k kb., de visítva elmennék akár 180k-ig is.

DUB Inc.: Baromi jól néz ki ez a Speeder, élőben teljesen más, mint a webshopos képeken.

[ Szerkesztve ]

(#109074) Because válasza 6030D (#109072) üzenetére


Because
őstag

itt adjuk a tanácsokat erre ilyen tourney szettes montit vesznek a tagok. hát hol a jól felszerelt használt? :DDD

semmi offenz! :R

[ Szerkesztve ]

(#109075) 6030D válasza Because (#109074) üzenetére


6030D
Ármester

Azt olyannak veszünk, akinél számít. ;) Aki 10-20 km-t megy, annak fontosabb, hogy úgy üljön fel rá, hogy tetszik a bringa. Sokan túlgondolják a dolgokat. Ez a Tourney működni fog 8-10 év múlva is. Ahogy az én 16 éves Altusom is működik, pedig mostanában megy heti 100-250 km-t.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#109076) DUB Inc. válasza 6030D (#109075) üzenetére


DUB Inc.
aktív tag

Ott a pont.

(#109077) DUB Inc.


DUB Inc.
aktív tag

Nem durva fitnesz bringárán egy Apex 1?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#109078) Napfénysüti válasza DUB Inc. (#109077) üzenetére

Még outin is van 1*11, a 3T Strada ilyen gép gyárilag. Sőt az Aqua Blue Sport csapata ezzel versenyez. :)

IMIIKE1998: Neuzer Courier RS teszt

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#109079) trialboj


trialboj
őstag

Nem tudom ismeri-e valaki CollinFurze urat, de érdemes ránézni erre a videóra, mert egész biztató, és úgy tűnik ez lesz az új 2019es teleszkóp modellek iránymutató konceptje :D

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#109080) Bati0501 válasza Napfénysüti (#109070) üzenetére


Bati0501
őstag

A Sram Force szett jobb az Ultegra-nál?

Amúgy szerintem is szebb a Canyon, de persze a másik se csúnya, egy-két pontos még hasonlítanak is vmennyire...
Mindkét gép baromira könnyű, de a Rose még a Canyon-nál is könnyebb, ez meglepő számomra. :)

Persze, nem kevés pénz az a 100-120e forint, csak persze benne(d) van a bizonytalanság, hogy mi van, ha mégse akkora lesz az akció mértéke, és mire a Tdf elkezdődik, addigra a nyárból is szépen telik már, és mire kiszállítják, beállítod hogy jó legyen.... nehéz ügy tényleg. : /

(#109081) Mariann294 válasza ShiTmano (#109027) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát annyi hogy 10 cm-el szélesebb lesz a bicaj, a másik meg hogyha esik az ember, akkor kevés az esély rá hogy megússza a tükör. Bár nekem azért pár esést kibírt. A tükör része meg nagyon könnyen karcolódik, kényes. Más hátránya nincs, amúgy remek tükör lenne mert nagyon széles a látószöge, nem torzít, egyből tudod mi milyen távolságra van, én a hátrányai ellenére ajánlom, lehet vissza váltok rá. Lehet kapni újabb változatot a Dooback II-t erről viszont nincs tapasztalatom.

(#109023) Hasaggymeg: Szerintem aki forgalomban teker annak elengedhetetlen. Nekem se volt sokáig, de sok bringás videót néztem ahol szerintem elkerülhető lett volna a baleset ha az emberke látja hogy mi történik mögötte, ezért vettem tükröt. Sokkal jobb mint állandóan hátra nézegetni, és jóval biztonságosabb is. Amikor eltört az egyik doobackem és nélküle kellett mennem állandóan a tükör helyét néztem, nagyon rossz volt nélküle mert baromira megszoktam, és amig be nem szereztem egy másikat hagytam is a fenébe a bringázást, pedig nagyon fanatikus vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#109082) Napfénysüti válasza Bati0501 (#109080) üzenetére

Egy szinten van a Force az Ultegrával de az utóbbi frissebb fejelsztés. Meg eddig is Shimano rendszerrel mentem (105 - 5700) azt ismerem. Nem tudom a SRAM Double Tap rendszerét mennyire szeretném meg.
Elvileg július 7-én indul a TdF szerintem aznap már akcióznak. Volt most a Giro alatt is de csak pár gépre és ebben az ársávban ilyen 200-at engedtek. De ez ugye közel se a TdF-es akciójuk. Ha nem engednek annyit akkor max kicsit húzom a számat de biztos hogy akkor is megrendelem a kiszemelt gépet.
Az idei szezonom sajnos rámegy a bringacserére mert a Focust baromi haamr elvitték... De már beletörődtem, majd a következő években bepótolom ezt a pár kihagyott hónapot. :K

Més que un club!

(#109083) parkr válasza Napfénysüti (#109082) üzenetére


parkr
őstag

tavaly jun.30-án rendeltem, szerintem 6-án most is elkezdik.

egyébként ha esetleg nem lesz olcsóbb, augusztusban szezonzáró akcióban szinte minden bringa akciós szokott lenni

(#109084) varsam


varsam
őstag

Én holnap megint elviszem a Trance-t egy körre, aki gondolja csatlakozhat János-hegyi kör

(#109085) IMIIKE1998 válasza Napfénysüti (#109082) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Engem azért nem izgat, mert augusztusban jön az allergiaszezon, akkor vissza kell fogni magamat bringázás terén. :D

(#109086) RaiZka válasza Hasaggymeg (#109063) üzenetére


RaiZka
tag

akkor en baromi szerencses vagyok. Nekem elso szora mehetett a Bianchi. :DDD

(#109085) IMIIKE1998 miert fognad magadat vissza? En majustol - oktoberig konnyezek, tusszogok. Semennyire sem befolyasolja a bringazasi szokasaimat. (Pedig egy funyirastol 1.5oraig rosszul vagyok kb. :D )

[ Szerkesztve ]

(#109087) Hasaggymeg válasza trialboj (#109069) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Pl itt az első találat. Ha teljesen leengedem a konzolon az első váltómat,akkor van ~2mm-re a nagyobbik tányér fogaitól,így egy 38-astól túl távol lenne,ahhoz,hogy biztosan rajta is tartsa.Az általad linkelt lánckeréken írja milyen hajtóműre szerelendő,ugyanakkor nem zárom ki egyforma lyuktávolságokkal.felmenne a hármasra is,de én,hacsak valaki már nem tapasztalta jónak,nem költenék erre,hogy majd szívjak leugró lánccal,meg hasonlókkal.Runner talán tudja,de itt annyi minden kombináció elképzelhető,hogy kétlem mindet látta volna.Angol nyelvű fórumok tagjai viszont szívtak már az ilyen kompatibilitási listán kivüli kevésbé ortodox megoldások után.Ha nagyon akarod és gyötröd a gépet,ahol fontos a gyors és pontos váltás,továbbra is az új átdobó+új kettes hajtóművet tartom az egyetlen biztos útnak.Aki tapasztalt mást,cáfoljon meg.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#109088) Acef


Acef
addikt

Egy gyors infót kérnék!

Az elképzelhető, hogy nem minden outi vázba fér be a 700 x 28 as külsővel szerelt kerék?

Pl egy Csepel TorpedAL-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#109089) pc360 válasza Acef (#109088) üzenetére


pc360
addikt

El. A villákon múlik, bele kell próbálni, és jól felfújni.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#109090) Acef válasza pc360 (#109089) üzenetére


Acef
addikt

Köszönöm!

Ezt nem tudtam :(((
Elcseréltem a vázamat, és most tapasztaltam,hogy nem fér bele a 700x28 as GP4000SII-vel szerelt kerék. :(((

(#109091) Napfénysüti válasza parkr (#109083) üzenetére

Már a júliust is nehéz kivárni. :DDD
Neked mennyi idő alatt szállították ki?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#109092) Runner_fxr válasza trialboj (#108986) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Azért egy kicsit legyél türelemmel, kell neki pár rendes fékezés, mire megjön az ereje. Meg ahogy láttam 160-as tárcsáid vannak? Abból is a legegyszerűbb. Érdemes lenne, legalább egy SLX szintűt feltenni, 180-as méretben. Csináld meg a légtelenítést is, ha nem boldogulsz vele, hozd el, megnézem mit tehet az ügy érdekébe. :)

Nagyjából most értem a saját projektem végére. Még a hátsó váltóm nem volt az igazi. Bizonyos fokozatokban terhelésre pontatlan volt. Gondoltam nem tetszik a GS kanalas Deore váltónak a 11-42-es sor. Cseréltem SGS kanalas XT shadow plus-ra. Valamivel jobb, határozottabb lett, de még mindig nem volt tökéletes. Kénytelen voltam a Sunrace sort kicserélni Shimano-ra, bár jobban tetszett a Sunrace, de úgy éreztem ott van valami gubanc, és úgy tűnik igaz lett. A Shimano sortól megjavult, bár majd éles teszt hétvégén lesz, de érezhetően jobb. Váltó bovdenből is egy kifejezetten vékony, alacsony súrlódásút kapott.

[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#109093) ivana válasza Acef (#109088) üzenetére


ivana
Ármester

Volt egy időszak amikor gyakori volt ez kb. a 2000-res évek, akkori vázakkal érdemes vigyázni, az újabb illetve a réggebni daraboknál ritkább.

(#109094) Fred23


Fred23
nagyúr

[link]

Balatonvilágos. Gyönyörű volt a mai túra.

(#109095) jjeahh válasza trialboj (#108986) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Hm, most vettem észre, hogy nekem BR-M446 van, az a tiédnek az elődje nem? Én nagyon elégedett vagyok vele, pedig lejtőztem már b*romira hosszakat vele... igaz 180-as tárcsákkal használom, de nálad nem hiszem a kisebb tárcsa lenne a gond. Harap rendesen és eddig bármilyen helyzetben elég volt 1 ujjal behúzni. Amúgy a múltkor vettem észre, hogy a 180-as tárcsák is felforrósodnak néha de a fékerőm eddig sosem romlott, még télen sem.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#109096) parkr válasza Napfénysüti (#109091) üzenetére


parkr
őstag

péntek dél körül rendeltem, csütörtök reggel jött meg.

(#109097) Acef válasza ivana (#109093) üzenetére


Acef
addikt

Ezt nem tudtam, mármint, hogy nem minden outi vázba fér el a 28-as külső.
Már azt hittem, hogy 26"-os a váz :)

Megnyugatatok, így összerakom az alábbi dobozban lévő "legót, csak cserélnem kell külsőt (ez nem volt betervezve)

Alakul, örülök mint egy kisgyerek az ajándéknak :)

[ Szerkesztve ]

(#109098) FIREBLADE78 válasza Runner_fxr (#109092) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Brutális a gép. :Y Azok a sárvédők honnan vannak? Hasonló kellene ami még nem ormótlan nagy dög. :R

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#109099) jjeahh válasza FIREBLADE78 (#109098) üzenetére


jjeahh
nagyúr

[link] [link], az eredeti neve MarshGuard úgy keress rá.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#109100) Runner_fxr válasza FIREBLADE78 (#109098) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ezek nem alkalmasak sárvédőnek, inkább a villa becsúszót védik. Hátra inkább csak az összhatás miatt tettem :), meg nyilván védi kicsit a vázat a felcsapódó kövektől. Én innen rendeltem: [link]
Ajánlom a slapper tape-et is. Azzal is ragasztgattam a vázat a hátsó keréknél.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.