Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108301) Hasaggymeg válasza rushty (#108299) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Korábban csak olyan volt és azzal is elindultak valahogy...sőt 1900 előtt csak fixiek voltak. :)

(#108293) Runner_fxr ...ezen is cserélnél ezt-ezt,vagy ez jó lenne neked így?

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#108302) 6030D válasza Hasaggymeg (#108300) üzenetére


6030D
Ármester

Nem hiszem. Nem én voltam, ha erre gondolsz. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#108303) 6030D


6030D
Ármester

Imiike, olvasgass és mérlegelj. Gondolom van olcsóbb felszereltséggel is, esetleg tavalyi, esetleg külföldről (itthon meg felülsz egyre a méret miatt).
Cube SL Road Race – a leggyorsabb túragép

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#108304) zozyk válasza Napfénysüti (#108278) üzenetére


zozyk
addikt

Kellys Cliff 90 2017

Akciós volt a boltban, kezdő kirikpirnek tökéletes, ha beszippant a dolog, van hová tovább, ha nem, akkor sem bukok sokat.. :)

Az épített városimat meg eladtam egy kollegámnak, 1 hónapig használtam, azalatt megtetszett ez a bringás élet...hogy kitartás lesz e hozzá, majd kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

(#108305) 6030D


6030D
Ármester

Idén tervben volt a Medvés kör, de akkor lehet, hogy kihagyom. Vagy elhívjuk jjeahh-t, ő tapasztalt az ilyenben. :U

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#108306) haiiro_o válasza 6030D (#108305) üzenetére


haiiro_o
tag

Elég gyakran járok arra, sőt én Somoskőújfaluban lakom.. eddig nem találkoztam medvével

(#108307) Hasaggymeg válasza haiiro_o (#108306) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Áttévedt szerencsétlen a Szlovákiából.Itt ha meglátják a vadászok,a tilalom ellenére azonnal lelövik...ritka trófea a medve nálunk. :(

(#108302) 6030D...nem rád gondoltam,csakhogy bringáért ment és tévé lett a vége.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#108308) haiiro_o válasza Hasaggymeg (#108307) üzenetére


haiiro_o
tag

Szerintem is lelövik, ha találkoznak vele.. ezen az útvonalon rengeteg kiránduló jár egyébként főleg a várak és a bányató környékén meg persze erdészek is szóval elég kicsi az esély találkozni velük

(#108309) jjeahh válasza 6030D (#108305) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha felénk is csak kétévente egyszer bukkannának fel a medvék, akkor én bátran tekernék erdő között egyedül is :D . De sajnos itt mindennapos a dolog, aki akar, az biztosan összefut velük, de aki nem akar, gyakran az is :DDD
Szerintem ezért ne hagyj ki egy frankó tekerést, kb. esélytelen, hogy összefuss egy macival. Ha meg mégis tartasz tőlük, akkor max a sűrűbb erdős helyeken kiabálj, esetleg csengess, ha van csengő a biciklin, a lényeg, hogy csapj zajt.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#108310) Hasaggymeg válasza haiiro_o (#108308) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hallottam vadászberkekből,hogy nyílt titok ezek a tiltás ellenére is lelövik.Túl nagy nekik a kísértés. :O

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#108311) haiiro_o válasza Hasaggymeg (#108310) üzenetére


haiiro_o
tag

Igen biztos szépen mutatnak a falon..

6030D egyénként szívesen elkísérték ha erre jársz és nem dolgozok éppen.

(#108312) Hasaggymeg válasza jjeahh (#108309) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...vagy terepezz jó sokat és ne kend semmivel a hajtást. ;]

(#108311) haiiro_o...fogjátok 1más kezét úgy nem fog félni. ;] ...ő a Naszályhoz szokott,itt csak veszett róka van. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#108313) Napfénysüti

Na a pedál téma eldőlt, megrendeltem a Speedplay Zerot Walkable Cleats-szel. Remélem beválik mert nem egy olcsóság. Amíg nem lesz bringa addig majd nézegetem meg persze feldobom a cipőre. :D

eddie1978: te mivel tartottad karban a Speedplayt? Milyen zsírt meg olajat használtál hozzá?

Més que un club!

(#108314) Hasaggymeg válasza Napfénysüti (#108313) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mire jön a postás a kerékpárral,már az izotóniás ital is be lesz keverve a kulacsban és te sisakban várod az ajtóban. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#108315) eddie1978 válasza Napfénysüti (#108313) üzenetére


eddie1978
aktív tag

A csat részét teflon spray-vel. Zsírból BGF-130 volt a közelben. Zsírzóm nem volt hozzá. Vettem fecskendőt. Azzal nyomtam bele.

(#108316) Runner_fxr válasza StLui (#108294) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

L-es méret. Szerintem ez más hirdető, nem tőle vettem az enyém.
Egy furcsaság azért feltűnik. 2018-asnak hirdeti, de Intuvia kijelző van rajta, a 2018-as már Purion-os. 2017-ben szerelték őket Intuvia-val. Illetve ez egy netről lopott kép, biztos, hogy nem arról a bringáról készült amit hirdet.

Bati0501: Az lehet nem pedelec volt, hanem inkább valami épített ebike.

gergo5991: Minél nagyobb értékű egy kerékpár, annál nagyobb a bukó. Ha most én besétálok egy kereskedésbe, leteszek 1,5 milliót egy bringáért, majd megyek vele 1000km-t 1-2 hónap alatt, utána úgy gondolom, inkább eladom mert mást akarok. Szerinted mennyiért vennék meg az aprón? Még akkor is ha lobogtatom az eredeti számlát? Ha rohadt nagy szerencsém van, talán 1 millát adnának érte, de valószínűnek tartom, hogy fél ár körül menne el. Ez sajnos a nagy értékű, új bringák hátránya. Pillanatok alatt bukja az értékének a felét, utána viszont már tartja az árát, pláne ha egy különleges darabról van szó.

Hasaggymeg: A féket biztosan cserélném 4 dugattyúsra, illetve a gumikat Maxxis-ra, tubeless-re alakítva. Mást valószínűleg nem, csak akkor ha meghibásodik. Ja meg persze azt a böszme nagy intuviát purionra cserélném.:)

[ Szerkesztve ]

(#108317) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#108314) üzenetére

Röhögni fogsz, tegnap jött meg ez a Mavic felső: [link]
Feleségem már vagy egy éve nyaggatott hogy miért nem veszek egy ujjatlan kerékpáros fölsőt hogy egy kicsit a vállam is barnuljon a napon. :DDD

A pedál mellé amúgy még jön két kulacstartó (Elite Custom Race), egy K-Edge chain catcher meg egy Rose betétes rövidnadrág (ez születésnapi ajándék lesz). :)

eddie1978: köszi az infót! :R A gyári videókon néztem hogy ilyen Dry lube-ot ajánlanak a stopli részre.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#108318) StLui válasza Runner_fxr (#108316) üzenetére


StLui
veterán

Ugye fiam azt mondta nem akar e-montit, de nekem meg piszkálja a csőröm, hogy sima fully-nál "alig" többért lehetne ezt megvenni, de most égessem magam a fiam előtt? :D Ugyanakkor szívesen mennék a barátommal akinek e-montija van, de most kezdetem el járni egy csapattal akik meg enduróznak, ott furán festenék.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#108319) Csápájev


Csápájev
őstag

Ha a váz nyereg alatti függőleges részén (nem tudom jobban leírni) nincs a kulacstartónak csavar, akkor van valami -nem mókányolós, gyorskötözős - megoldás, hogy oda is tudjak tenni kulacsot? :U

(#108320) Hasaggymeg válasza Napfénysüti (#108317) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nekem is szülinapom hamarosan,de amióta említettem mit kérek,már nem is akar annyira bulizni a nejem. :DDD

Runner...lopta a képet a netről?! Na szevasz,tőlem cseszhetné! :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#108321) 6030D válasza haiiro_o (#108311) üzenetére


6030D
Ármester

Köszi, még csak tervben van, a nyár így is elég sűrű, majd talán szeptember végén.

(#108312) Hasaggymeg: majd együtt kurjongatunk! :C Rókát ne is mondd, tegnap volt egy azon a salakos emelkedőn, amit nem szeretsz. Gizda, vékony, koszos, nem volt bizalomgerjesztő. 20 m-re volt az úton, bement a bokorba, de ahogy mókuskerekeztem felfelé, hallottam, hogy ott jön a bokor túl oldalán. A nyulakkal jobban kijövök. :U

Csápájev: Például. Utolsó kép az nagyon komoly! :C

(#108320) Hasaggymeg: a régi hajtókarod meg nekem adod, igaz?

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#108322) Runner_fxr válasza StLui (#108318) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát ezt neked kell eldönteni, ebben más tanácsot nem tud adni.
Annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy a cinkelés általában csak a fórumokon megy, látatlanba, tudatlanul. Nem ezt kell alapul venni. Engem még a büdös életben nem ért atrocitás, bármi megszólás emiatt, pedig most sem volt más rajtam kívül pedelec-el, és több mint 20-an mentünk. Páran érdeklődtek a technika felől, kérdeztek egy két hülyeséget az igaz, de már megszoktam. :) Általában mindig az van, hogy azt feltételezik, a súlya miatt nehezen kezelhető, ezért nem jó, hiába megy gyorsan fölfelé. Aztán meglepődés van, amikor lefelé megyünk, és a leggyorsabb pár bringással várunk a lejtők alján perceket a többiekre, akár 5-10-et is mire mindenki beér. :)
Hamar rá fogsz jönni, hogy egyáltalán nem arról szól az e-mtb, hogy hamar ellőd a puskaport. Ha edzett a társaság, normális szintet is mentek (1000m vagy felette) nem igazán leszel gyorsabb az e-mtb-vel, csak nem fogsz lemaradni. Jó persze, ha nagyon akarod lenyomhatsz fölfelé mindenkit, de én erre pl késztetést soha nem éreztem, középmezőnyben megyek nyugisan. Inkább lefelé szeretek előre menni, hogy ne tartson fel senki, erre jobban figyelek. :)

Nekem meg az piszkálja a fantáziám egyébként, hogy visszaülök normál hajtásra, mielőtt a moterrát vettem, majdnem elhoztam egy plus-os Scott-ot, de elvitték az orrom elől. Aztán szembe jött ez és megtetszett. Ha nyitott vagy mindkét kategória felé, akkor azt vedd meg ami először szembejön, jó áron van, jó bringa és nagyon tetszik. Ha most pl, M-es méretben felkerülne az apróra egy plus-os Santa Cruz Nomad carbon, Evil Wreckoning, Yeti SB6, Pivot Firebird/Mach 6, Intense Tracer stb. különlegesség, egészen biztosan megpróbálnék rá megalkudni, akár csere, beszámítás, vagy valami ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#108323) parkr válasza Csápájev (#108319) üzenetére


parkr
őstag

nyeregvázcső a neve. de szerintem próbálj inkább nyereg mögé/alá felfogathatót.

(#108324) Bati0501 válasza Runner_fxr (#108316) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem értek hozzá, úgyhogy lehet igazad van, de nagyon úgy nézett ki, mint a tiéd/amiket szoktatok linkelni.

(#108325) ivana válasza Csápájev (#108319) üzenetére


ivana
Ármester

[link] Ez kell neked, műanyag szóval ennyiért kicsit drága, de az outimon működik rendesen. Házilag nem tudtam megoldani pedig elég jó vagyok gányolásban.

Szerk.: kimaradt a nem :) Szóval ez teljesen jó, bírja a strapát nálam.

[ Szerkesztve ]

(#108326) Runner_fxr válasza Bati0501 (#108324) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ha ki volt véve a korlátozás, akkor sík úton azért egy 45-50km/h-val lehet hajtani őket, persze így nagyon sokat fogyaszt, viszonylag hamar lemerül, meg fárasztó is, mert ebbe már a bicajosnak is bele kell állnia, de kivitelezhető. Ha te mondjuk memtél 20-al, akkor nagyon gyorsnak tűnhetett az biztos. De általában az épített, nagyteljesítményű ebike-ra jellemző a száguldozás.

[ Szerkesztve ]

(#108327) Csápájev válasza ivana (#108325) üzenetére


Csápájev
őstag

Köszi mindenkinek, kulacstartó adapterként van pár variáció, majd kitalálom, kicsit drága mind.

(#108328) varsam


varsam
őstag

Jön valaki esetleg szombaton Alponbike-os túrára? Én jelentkeztem, plusz elviszek tesztelni egy Giant Anthem 29 2-t is :)

[ Szerkesztve ]

(#108329) IMIIKE1998 válasza 6030D (#108303) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Itt egy olcsóbb kivitel.
Ajj, még így is sok. Na mindegy, ha lesz időm, ide is elmegyek, hátha van tavalyi darab.

(#108330) Bati0501 válasza Runner_fxr (#108326) üzenetére


Bati0501
őstag

Én épp gyökkettővel mentem, mert vártam, hogy a szemből jövő autósok elmenjenek, hogy át tudjak menni az ő sávjukba - és onnan egy párhuzamos utcába-, és amikor néztem a hátam mögé, akkor feltűnt egy bicajos a szemem sarkában, majd megint hátra néztem, mert gyorsnak tűnt, és akkor már mellettem is volt.... az a 40-50 km/h reális, én is annyinak tippeltem, a párhuzamos úton menő autókhoz könnyű hasonlítani a sebességet.

(#108331) Hasaggymeg válasza 6030D (#108321) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A veszett rókát megismered mert ahelyett,hogy elmenekülne ott kóvályog továbbra,lesz@rja fejed,vagy éppen megtámad. Akkor ez most azt is jelenti,hogy ott ér tolni,mert veszett rókák vannak? ;] Ami a hajtóművet illeti,tényleg kellene neked?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#108332) 6030D válasza Hasaggymeg (#108331) üzenetére


6030D
Ármester

Épp ez a lényeg, kiállva kell sprintelni felfelé, mert elkap a róka. :DDD

Hajtómű adatok jöhetnek privátban. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#108333) Hasaggymeg válasza 6030D (#108332) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kiállvaaaa?! Mire odaérek már ülni is alig tudok,egy recumbent kellene! :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#108334) RaiZka válasza rushty (#108295) üzenetére


RaiZka
tag

napi szinten hasznalatban van a szemuveg, igy nem tudom kolcsonkerni hosszabb idore, illetve a dioptria sem stimmel.. :) de jo lesz az :)

(#108335) rushty válasza Hasaggymeg (#108333) üzenetére


rushty
senior tag

Az kellene.
Nektek szokott lenni, hogy lüktet a zacskó bringázás után? Nem is sok km-tol, az is csak aszfalt. :U

108334: úgy értettem, hogy az ő tapasztalata (egyelőre). Ha használja egyáltalán a belső keretet, azaz lataskorrekciora szüksége van.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#108336) Hasaggymeg válasza rushty (#108335) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem nyomja a nőknél csak gátnak nevezett lágy részt a nyerged? Azt ajánlják állj ki időnként,fészkelődj a nyeregben,hadd lássa el keringésed mindenhol vérrel az altájat.Nem jó a hosszú,folyamatos nyomás egyetlen testrészünknek sem.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#108337) Napfénysüti válasza rushty (#108335) üzenetére

Nekem görgőzésnél fordult elő többször. :D

Més que un club!

(#108338) RaiZka válasza rushty (#108335) üzenetére


RaiZka
tag

bocs, ez ma nem az en napom. 3 srac hasznalja, csiszoltattak bele dioptriat. Egyelore teljes megelegedessel hasznaljak mindannyian. Kivancsi leszek :)

(#108339) Loboda


Loboda
senior tag

Tanácsot szeretnék kérni!
Le akarom cserélni a kormányt az országúti bringámon, aminek a bowdenezése vázon belül van megoldva ( Wilier GTR) , Ehhez ki kell húznom a bowdeneket. Ezeket simán vissza lehet vezetni a helyükre, vagy használjak hozzá behúzó szálat?

(#108340) IMIIKE1998 válasza rushty (#108335) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nem valami puha vacak nyerged van? Nekem akkor volt hasonló, nagyon rossz volt, most lecseréltem 2 hónapja egy régi 1000 forintos kőkemény, műanyag ülésre és teljesen megszűnt a probléma. Annyi, hogy meg kell szokni, mert baromi kellemetlen az első néhány tekerés az ülőcsontoknak. Nekem bevált, nem is veszek többet ilyen puha, zselés nyergeket.

(#108341) rob210


rob210
nagyúr

Sziasztok.
Ismét tanács kéne, nem bicikli, de szervesen ahhoz tartozik.
Bicikli szállítást, hogyan lehetne megoldani a legbiztonságosabban, de nem 100ezreket elköltve.
Tetőcsomagtartóm van 4 bicikliszállitóm van, de hát izé cseppet sem profik, le kéne öket cserélni, mert öregek is, meg nem is ezekhez az új vázprofilokhoz valoak.

Ha van valami jó ötlet szóbesen fogadom.
Dechatlon kilőve, thule marha drága :(
4 db esetén egy vagyon.

Renault power

(#108342) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Mondjátok egy jó útvonalat Prédikálószékig a Délitől. Érdemes Szentendréig felmenni és onnan megtekerni?

(#108343) HEAHEA válasza IMIIKE1998 (#108329) üzenetére


HEAHEA
tag

Itt látsz valami kedvedre valót?[link]

(#108344) ivana válasza eddie1978 (#108342) üzenetére


ivana
Ármester

Szerintem más út nem nagyon van, Szentendre azt onnan az erdei út a Királykúti nyereg felé.

(#108345) jjeahh válasza HEAHEA (#108343) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az a Cube Hyde milyen állatfaj? :Y Fitness Deore-vel és 28x2.35 gumikkal... az ilyent mire szánják? Haladós bringa? Vagy enyhe terepre? Vagy simán csak divatcikk?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#108346) ivana válasza jjeahh (#108345) üzenetére


ivana
Ármester

Nekem tetszik, jobb mint valami szar rugos villa, az meg, hogy van ferohely guminak pozitivum.

Mondjuk teny, hogy a hasznalati erteke a vintage montimnak felel meg :)

[ Szerkesztve ]

(#108347) HEAHEA válasza jjeahh (#108345) üzenetére


HEAHEA
tag

Ahogy nézem a gyártó oldalát és leírását egy városi rohangálós, mindenes bringának szánták, itt van a gyártói leírása: Cube oldala. Ha ilyenje lenne IMIIKE1998-nak, akkor ő meg a bringája lehetne a fórum és Debrecen Dr. Jekyll-je és Mr. Hyde-ja! :D

(#108348) Hasaggymeg válasza IMIIKE1998 (#108340) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A zselé,vagy trendibben gél egy nagy parasztvakítás. :(

(#108345) jjeahh...olyan mint a Cannondale Bad Boy,városi vagány gyerek.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#108349) Mariann294


Mariann294
őstag

Üdv ismét!

Vannak itt lányok is? Tőlük kérdezném hogy van-e tapasztalatuk ezzel a két nyereggel kapcsolatban:

Selle Royal Ellipse Moderate Premium női nyereg

Selle Royal Wave Moderate Premium Woman nyereg

Mennyit számít az elasztómer rugó? Előny vagy inkább hátrány? Kényelmesebb, jobban elnyeli a rezgéseket?

Nem tudom eldönteni jól döntöttem-e, nem találok semmi információt a neten. A wave-t választottam de elbizonytalanodtam, nincs raktáron, van időm variálni.

Volt már pár nyergem, igazából egyik se vált be teljesen. Legutóbb lidl-s nyergem volt, (kep) ez egész jó volt, de hangos lett mert lekopott az a rész amin ülök.

:R

[ Szerkesztve ]

(#108350) Hasaggymeg válasza Mariann294 (#108349) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem vagyok nő,de kettő mellet éltem le életem felét... :DDD Azt mondom,hogy mert nő vagy nem kell feltétlenül párnázottabbat venned,sőt.Ha keveset tekersz (7végi kocabringás,egyszerre <1h) akkor talán,de ha komolyabban tekersz akkor nem jó az ennyire párnázott.Ami viszont különbözik a férfi nyergektől az a szélesség (ülőcsontotok távolabb van egymástól) és talán indokoltabb a kivágott verzió.Nézd meg te is az összefoglaló nyeregre vonatkozó részét (ülőcsont távolság és üléspozíció) és szerintem vásárolj kivágottat,vagy hangsúlyosabb mélyedésűt.Nőkben itt sajnos nem bővelkedünk. :(
Szerk.közben megnéztem azt amire azt mondtad elég jó volt,és akkor így akár egyszerű lehet,hisz csak olyasmit kell keresni. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.