Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Az a jó az ilyen multi lövöldékben, hogy AI-ra semmit nem kell költeni, majd csinálnak valamit a játékosok hogy ne unatkozzanak - vagy nem.

(#3) k-adi válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

NPC-kkel az a gond, hogy vagy túl erősek vagy túl buták. Nehéz megtalálni a kettőközt a megfelelő átmenetet.

Amúgy a trailer jó lett szerintem, jó felvezetés, kis gameplay, stb.

(#4) Dr. Akula válasza k-adi (#3) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Viszont össznépi pankráción kívül másra nem is jók az emberek. Mindenki ugyanazt akarja csinálni, a hős lenni, nem lesz senki boltos, zombi, stb. csak azért hogy más jól szórakozzon.

(#5) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

A bétával játszottam pár hete, számomra sajnos csalódás volt. :(

(#6) k-adi válasza Dr. Akula (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ugyan én nem vagyok otthonos benne de tudtommal sok multinál van roleplay, pl. GTA V esetén sok youtube videót láttam ilyen téren... de igen, sokszor a játék nem ad rá lehetőséget, csak hogy a "főhős" legyél

(#7) Dr. Akula válasza k-adi (#6) üzenetére


Dr. Akula
félisten

GTA5 multi videókban leginkább azt látom hogy egymás nyakán ugrál mindenki céltalanul, meg néha valaki belelő a tömegbe, mert az milyen jó buli... Esetleg levegőben lebegő ugratókon ugratnak kocsival.

(#8) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy mikor indul a játék a mai napon?

(#9) laragirl83 válasza redingitell (#8) üzenetére


laragirl83
őstag

19.00

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#10) redingitell válasza laragirl83 (#9) üzenetére


redingitell
senior tag

Köszi! Valami gáz lehet, nem talál szervert

(#11) VágniValó válasza redingitell (#10) üzenetére


VágniValó
addikt

Ubisoft-os feature. ;]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#12) pRoject22


pRoject22
őstag

Ez igen, ezért kellett a 30 playtest meg a 4-5 éves fejlesztés, hogy végül megjelenésre a komplett scene üljön a monitor előtt és nézzen ki a fejéből, persze a battlepasst kitudod fizetni... Vicc az egész

¯\_(ツ)_/¯

(#13) k-adi válasza pRoject22 (#12) üzenetére


k-adi
nagyúr

látom ezek szerint akkor megvolt a szokásos ubis start? :DD

(#14) redingitell válasza k-adi (#13) üzenetére


redingitell
senior tag

Ja,ja. Később óránként bedobott 1-1 lobbiba....

(#15) pRoject22 válasza k-adi (#13) üzenetére


pRoject22
őstag

Megvolt, gyerekkel neki álltunk és csak ott ültünk egy órát a lobby-ban, ma megnézzük még 1x, ha szarakodik akkor eltakarítom a gépről az fix :D

¯\_(ツ)_/¯

(#16) Achar válasza pRoject22 (#12) üzenetére


Achar
tag

Ilyenkor jó a szokásos marketing duma, hogy hát de kell a pénz, amit a fejlesztésbe meg a dolgozókba tudnak visszaforgatni. És itt felsír a Division és az AC széria.

(#17) pRoject22 válasza Achar (#16) üzenetére


pRoject22
őstag

Mert inkább beégnek és veszítenek 10-15%-ot a playerbasen a szar indulás miatt mintsemhogy béreljenek nagyobb szerverparkot, anticheat meg sehol mert eddig 3 meccsből kettőben volt aimbot, simán oszott falon keresztül, ugrásból stb, sima domiban végzett 60 killel úgy, hogy csak pár percig tartott a meccs mert nem tudtunk egy pontot sem elfoglalni a csapat fele meg kilépett látva a blatant csalót :C

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#18) laragirl83


laragirl83
őstag

Van benne 2 óra gameplay, annyira nem rossz, kis kikapcsolódásnak teljesen jó (crossplay off) :B

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#19) pRoject22 válasza laragirl83 (#18) üzenetére


pRoject22
őstag

Tegnap már adta nekem is, volt 5 win egymás után, csalót sem nagyon láttam, maga a gunplay egyébként nem rossz

¯\_(ツ)_/¯

(#20) Achar válasza pRoject22 (#17) üzenetére


Achar
tag

Aha, én meg már azon agyaltam, hogy vajon én rozsdásodtam be ennyire, vagy hirtelen a legmájerebb réteg a PubG, COD, BF, CS játékokból költözött át Xdefiant-ra.
A matchmaking még mindig nem az igazi.

(#21) pRoject22 válasza Achar (#20) üzenetére


pRoject22
őstag

Nincs benne SBMM, szóval simán találkozhatsz erősebb playerekkel

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.