Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#226151) ollie válasza Swinegod (#226149) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most pont bemásoltad, hogy miért volt pay2win a gold ammo, amikor még csak goldért lehetett venni.

***

(#226152) phoenix1989 válasza Swinegod (#226146) üzenetére


phoenix1989
őstag

De eddig is voltak 9 premek xD szóval pont ezért rinyalni semmi értelme. Bond szerzés ki nem szarja le. Eddig is lehetett huuu most gyorsabban . Na és. T8 évek óta prémium tankok játszótere de ingyen kaphatsz egy csomót szóval ebben sem látom hogy sírni kellene.

Nomic
Ezt a játékosok maguknak köszönhetik. Ment a sírás hát megkaptad ingyen és szarabb lett mert el szaporodott a gold most meg azért sírnak. XD

Ollie
Nem akarok meg tanulni. Ha akartam volna már megtettem volna.

(#226153) phoenix1989 válasza Swinegod (#226149) üzenetére


phoenix1989
őstag

De ezért hívják p2w nek. Pont hogy amikor goldért volt akkor adott nagy előnyt hiszen nem mindenkinek volt de akinek igen az "nyert" .most nem ad előnyt mert mindenkinek van

[ Szerkesztve ]

(#226154) ollie válasza phoenix1989 (#226152) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem voltak tier 9-es prémiumok. A prémiumot az extra credit teszi azzá.

***

(#226155) phoenix1989 válasza ollie (#226154) üzenetére


phoenix1989
őstag

vannak még ha csak félig azok . a kreditnek meg köze nincs a csatakhoz.

[ Szerkesztve ]

(#226156) Swinegod válasza phoenix1989 (#226155) üzenetére


Swinegod
őstag

Te azért játszol prémtankkal mer kap extra xp-t vagy mert belemegy a másik legénység? Én nem, és szerintem konkrétan senkisem. A kreditért tolom velük, meg mert az ágasok szarok hozzájuk képest. A Futur nem jobb az ágasnál, talán csak kicsit, az AE az jobb de így se gamebreaking az biztos, a 777 2 a kutyának nincs meg, a K-91-PT az meh, a Kunze az meg pár fok ágyúsüllyedéssel jobb de minden másban szarabb PTA. Ha nem tetszenek különösebben 0 okod van velük tolni. Ellenben ha jön kredit ÉS bond na az már teljesen más

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#226157) köpet


köpet
aktív tag

Számomra a "prémium" nagy általánosságban azt jelenti, hogy pénzért megkapok valamit a felsőbb osztályból, páncélt, ágyút, tártöltő rendszert, amivel előnyben leszek a saját szintemen, nem is feltétlenül kicsit (defendert szemből gold nélkül, hm?).
Én nem a most beharangozott tanktól félek, mert magában az strv k nem fog megborítani semmit szerintem, de ha elegen veszik, akkor elindulhat a WG azon az úton, hogy elkezdi a T10-es vasakat kis módosítással más néven eladni T9 prémiumként, amit - mivel kézzelfogható előnyhöz juttat - nyilván venni fognak, mint az ingyen cipőfűzőt a GUM Áruházban, és az már a felső tier-ek egészét megboríthatja.
Az eddigi jutalom tankok, mint a CF vagy a phase nem voltak igazán kiemelkedők, nem juttatták olyan előnyhöz a nem túl skilles usert, mint a legkelendőbb T8 prémiumok.
Gondoljunk már bele, mit lehetne csinálni T7-8 körül mondjuk a jgpz e-100 vagy a foch 155-ös ágyújával, vagy mennyire szeretnénk egy IS-7 lite-ot kapni ellenfélként.
Nyilván ez feltételezéseken alapuló nem túl acélos következtetéshalmaz, de számomra az eddigiekből szervesen következik. És nem gondolom, hogy gyors folyamat lenne, mert azzal tényleg a bárd alá tenné a fejét a kiadó, viszont én egy éven belül számolnék több T9 prémium kiadásával és 2-3 éven belül a T10 prémiumok megjelenésével is. Ha én lennék a WG és sok pénzt akarnék ezt tenném.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#226158) phoenix1989 válasza Swinegod (#226156) üzenetére


phoenix1989
őstag

Nem tartok meg mást csak prémet meg t10 et szóval ezért játszok premmel de amúgy szinte csak T10 Ben játszom. Kreditet farmolni meg szinte nem is kell annyit, hozzadvagnak. XD

[ Szerkesztve ]

(#226159) Baltazár123 válasza köpet (#226157) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Szerintem meg annyit kéne csak csinálnia WG-nek, hogy kiad prémesítő csomagokat a shopban és abból a tankból csinálsz prémet, amelyikből csak akarsz. + kredit + xp és szabad legénység mozgatás, esetleg lehetnének ilyen bajnok (magyarul inkább főnöki :) ) csomagok is, skinnel, örök nagy javítóval, ilyesmi, persze jól megkérnék az árát
Mellette lehetnének speciális tankok prémtankok vagy speciális skinek, kicsit módosított spéci tankok, mint pl a fury jut most eszembe. vagy a rudy
Ennyi, aztán lehet hátra dőlni és a zsozsót számolni. Lennének akik egész ágakat prémesítenének.
A nerf kérdést kéne csak körüljárni, de ha előre közlik a feltételeket és be is tartja pontról pontra, akkor szerintem nem perelhetőek. A kompenzációt kéne valahogy megoldaniuk ilyenkor, de ez sem lehetetlen dolog, szerintem.
Ez a prémtank úgyis egy örök power creep. Ki venné meg a régi t34-t, amikor itt van helyette a cseh szörnyeteg? Biztos, hogy nagyon gyorsan csökken a vásárlók száma, ahogy öregszik egy tank és mindig csak a legújabb szörnyeteg az ami jól eladható meg az örök op darabok ,amiket ritkán csepegtetnek a jónépnek.

[ Szerkesztve ]

(#226160) inferno88 válasza Baltazár123 (#226159) üzenetére


inferno88
őstag

Én is régóta álmodom erről a lehetőségről. Úgy tudom, hogy a mobilos WOT például van rá lehetőség. Az tuti, hogy a T71 DA-t egyből prémesíteném, akkora kedvenc amúgy.

Semper fi!

(#226161) Baltazár123 válasza inferno88 (#226160) üzenetére


Baltazár123
senior tag

De nem? a wg meg semmit se csinál, csak jó pénzért hagyja neked, hogy prémesítsd.
Rádásul mindenki boldog lenne, te a kedvenc tankoddal farmolnál, a wg meg plusz pénzhez jutna egy eleve létező tankból, csak átállít pár paramétert.
Le lehetne felezni a dizájn csapatot is, akik mindenféle meglevő alkatrészekből prémium tankot raknak össze, mert nyilván kevesebb prém tank fogyna, helyette prémesítenének (szerintem jóval többet ráadásul).
Biztos, hogy meg lehetne úgy csinálni, hogy a játék gazdasági ökoszisztémája ne csorbuljon. Érthetőbben, hogy a wg-nek ne csökkenjen semmilyen szegmensben se a bevétele, sőt inkább nőjön.
talán ami eszembe jut, hogy kevesebben képeznének át legénységet aranyért, de szerintem most se sokan csinálják, maximum ha van féláras akció.

[ Szerkesztve ]

(#226162) Swinegod válasza Baltazár123 (#226161) üzenetére


Swinegod
őstag

Az a baj tier 8-ban nem nagyon van olyan ágas tank aminek nincs egy simán csak jobb prém változata már

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#226163) Warton válasza ollie (#226133) üzenetére


Warton
őstag

Meghallgattam.
Abból, hogy a wg kiad egy 9-es tankot, ami creditet és hetente 100 kötvényt termel még szerintem nem következik a "begining of the end", ahogy egyik másik fogalmaz, ez puszta találgatás. :U
Mindegyik CC egy kicsit drámakirálynő is, ami érthető is, mert akkor kattintanak a videóikra.

(#226164) Balcsix válasza Warton (#226163) üzenetére


Balcsix
senior tag

Pedig ez a logikus következtetés ebből kifolyólag, hogy ha már 1-et kiadnak, akkor miért ne adnának ki még többet? A WG-t ismerve ráadásul ez hatványozottan igaz szerintem.
Viszont ha bejelentik a következő 9-es prémet, én onnantól kezdve egy életre végeztem a WoT-tal az fix.

[ Szerkesztve ]

(#226165) phoenix1989 válasza Balcsix (#226164) üzenetére


phoenix1989
őstag

na erre kiváncsi leszek xD és így is van már benn több 9 es prém. igen tudom hogy nem teljes értékű de ettől még az mert nem fejleszthető hanem vásárolható meg szerezhető. nem tudom mi ekkora probléma. T8 ban is rogyásig van mégse megy a vinnyogás. vagy legalábbis kevésbé. majd ehhez is hozzá szokik a jó nép. xD

[ Szerkesztve ]

(#226166) Pug válasza phoenix1989 (#226165) üzenetére


Pug
veterán

Latom nem csak a pay2win fogalmanak az ertelmezesest nem tudod megugrani, de a premiuk tanket sem igazan... ;]

(#226167) nomic válasza phoenix1989 (#226165) üzenetére


nomic
aktív tag

Az jutalom tank. A prémium meg prémium. Alapjaiban különbözik.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#226168) Barret001


Barret001
addikt

Szerencsére lehet ingyen is tankhoz hozzájutni,engem ez a "prémium" probléma hidegen hagy.

(#226169) Swinegod válasza phoenix1989 (#226165) üzenetére


Swinegod
őstag

"nem teljes értékű prémium" ez kb olyan mintha azt mondanád egy alvázra amire rá van dobva 4 ajtó meg egy motor, hogy autó. Nem, nem az

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#226170) phoenix1989 válasza Pug (#226166) üzenetére


phoenix1989
őstag

szerintem kicsit visszább vehetnél az arcodból. a p2w pedig az ha rendes pénzért veszel magadnak előnyt. ennyi. régen ez volt a gold lőszer más játéknál pl lehet ez fejlesztés felgyorsítása stb. ez másokkal szemben előnyt ad és csak pénzért vásárolható. ez a p2w.
a prémium tank pedig prémium akkor is ha csak félig az. ezért nem fejleszthető hanem egyedi. ki nem szarja le hogy van kredit hozama vagy nincs.

(#226171) Balcsix válasza phoenix1989 (#226165) üzenetére


Balcsix
senior tag

Itt nem a mostani tankkal van a probléma, hanem a következményekkel. Illetve jelenleg nincsen más PRÉMIUM 9-es tank a játékban ezen kívül. :)
Illetve ahogy a streamerek/CC-k is elmondták ezzel elindult egy még nagyobb lejtőn a játék, aminek előbb vagy utóbb rossz vége lesz...

#226170phoenix1989
Ennyi erővel a teljesen kifejlesztett elit tankok is prémium tankok? Amikre gondolsz azok jutalom tankok, mert nincsen bónusz szorzójuk.

[ Szerkesztve ]

(#226172) phoenix1989 válasza Swinegod (#226169) üzenetére


phoenix1989
őstag

dehogynem régen azt hívták autónak. szerinted az elsők hogy néztek ki. de felesleges ezen lovagolni. nektek az a bajotok hogy lehet vele kreditet farmolni és ez már nem fér bele. amíg op T9 nyereménytankok voltak nem sirtatok. pedig ott ban a concept B op mint a szar ae szintén mégsem megy a rinya.

(#226173) Balcsix válasza phoenix1989 (#226172) üzenetére


Balcsix
senior tag

Na és a Concept mitől prémium?

(#226174) phoenix1989 válasza Balcsix (#226171) üzenetére


phoenix1989
őstag

mondom az a bajotok hogy farmolni lehet vele xD én baromira leszarom. ugy is játszani fogtok vele ha tesznek be ha nem. hányszor ide lett már böfögve hoyg én aztán nem játszom evvel a szarral 1 óra mulva meg már jött a következő hsz hogy na mentem egy jó kört xD

Balcsix
attól hogy egyedi. nem kifejleszthető. ennyi. neked a prém azt jelenti kredit nekem azt hogy egyedi.

[ Szerkesztve ]

(#226175) Balcsix válasza phoenix1989 (#226174) üzenetére


Balcsix
senior tag

Látom nem érted a mondanivalómat. Itt nem az a lényeg, hogy farmolni lehet vele, hanem hogy a tier 9-ből, majd a 10-ből is tier 8 szerű OP gépekkel telenyomott játszhatatlan közeget csinálnak.

#226174phoenix1989
Általában a prémium tankoknak van extra szorzójuk, attól meg még hogy egyedi nem lesz prémium. :)
De ha meg mutatod nekem, hogy bárhol is említve van, hogy bármelyik jutalom tankra prémiumként hivatkoznak, akkor én kérek elnézést. :)

[ Szerkesztve ]

(#226176) Warton válasza Balcsix (#226164) üzenetére


Warton
őstag

Nem azt mondom, hogy nem fognak kiadni többet, hanem azt, hogy ez még nem a világvége. Egyébként meg ha 8-as tankot adnának ki most akkor meg az lenne a baj... :U

(#226177) Balcsix válasza Warton (#226176) üzenetére


Balcsix
senior tag

Az annyira már nem zavarna, mert már így is elég sok a T8 broken tank. Viszont a 9-10 -es játékot nem kellene már tönkre tenni ezzel.

(#226178) phoenix1989 válasza Balcsix (#226175) üzenetére


phoenix1989
őstag

ez a te véleményed. de épp ezért mondom hogy akkor ezt a sírást már az első T9 nyereménynél lehetett volna elkezdeni mert ott kezdődött ezeknek a bevezetése. szerinted mi a szarért raktak be az elmúlt időszakban ennyi T9 fél prémium talicskát? eleve ez volt a cél. ti magatok azt mondjátok a legjobban játszható a T9. vajon akkor miért oda tesz be prémium tankot? várj segítek. mert ott játszanak. kinai woton meg már ezer éve van T10 prémium is.

parancsonlj
Premium tanks are single-configuration tanks that are located outside of their nations' tech trees. These include tanks that are purchased with gold in-game, tanks purchased in the gift shop, or tanks that are gifted/given for special events.

[ Szerkesztve ]

(#226179) ChristianID


ChristianID
tag

Tulajdonképpen mindkét oldalnak van valami igaza... nemcsak annak, akik máris temetnék a játékot, hanem annak is, aki szerint gyakorlatilag már jó ideje elkezdődött ez a folyamat...

Szerintem előre keseregni azon, ami még be sem jött / meg sem tapasztaltuk / nem látni egyelőre semmilyen hatását... kissé korai... peace...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#226180) Balcsix válasza phoenix1989 (#226178) üzenetére


Balcsix
senior tag

Az oké, hogy bemásoltad a wiki első bekezdését, viszont ha tovább olvasol, akkor kiderül, hogy a jutalom járművek kivételt képeznek ez alól, illetve a prémium járművek feltétele az egyéb bónuszok megléte. :)
De igen, igazad van, hogy némely 9-es jutalom tankot simán lehetne prémiumnak nevezni.

#226179ChristianID
Én nem temetem a játékot. Esetemben csak arról volt szó, hogy ha jön a kövi prémium, akkor nálam fix uninstall, mert akkor már nincs megállás és jönnek a 10-esek is valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#226181) phoenix1989 válasza Balcsix (#226180) üzenetére


phoenix1989
őstag

hol is írja hogy kivételt képeznek ?

(#226182) Balcsix válasza phoenix1989 (#226181) üzenetére


Balcsix
senior tag

2. bekezdésben, csak ez az egyetlen dolog van kiemelve a környéken: "The one exception to this are special event vehicles". :D
De mivel nem teljesül a szorzók megléte, ezért már alapból nem nevezhetjük hivatalosan prémiumnak. :N
De ezen felesleges fenn akadni, felőlem akár repülőknek is hívhatod őket.

[ Szerkesztve ]

(#226183) kchryss válasza Balcsix (#226175) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet lovagolni a prémium nem prémium fogalmakon, de azért sok igazság van abban amit phoenix fórumtárs mond.
Te magad írtad le: "Itt nem az a lényeg, hogy farmolni lehet vele, hanem hogy a tier 9-ből, majd a 10-ből is tier 8 szerű OP gépekkel telenyomott játszhatatlan közeget csinálnak."
Namármost a concept1-re és a kpz50t-re tökéletesen igaz amitől tartasz a jövőben vagyis hogy op 9-es ami szétcseszi a 9-es közeget. Meglátom ezeket a tankokat az ellenfélnél akkor szinte borítékolható a vereség mint tier 10-ben a chieftain és az obj279e esetében.
Szóval én értem a sírást csak azt nem értem hogy miért most borult a bili és miért nem előbb. Ez nem egy folyamat kezdete hanem ebben a folyamatban már benne vagyunk.

(#226184) ChristianID válasza Balcsix (#226182) üzenetére


ChristianID
tag

Azért ez így egy kissé ferdítés.... ugyanis azt írja, hogy a legtöbben a tier 8-as prémiumokkal játszanak a kredithozam miatt, KIVÉVE a special event tankok, amik szintén prémium tankok, nyereményként megszerezhetőek eventekből vagy kampányokból, felruházva minden premium tank tulajdonsággal, csak épp nincs kreditszorzójuk.... :) peace...

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#226185) phoenix1989 válasza Balcsix (#226182) üzenetére


phoenix1989
őstag

akkor olvasd el újra. és újra és újra amíg meg is érted mi van oda írva.
amit bemásoltam leírja mi a prémium tank.
amiről te beszélsz az nem azt mondja hogy nem prémium tankok hanem azt hogy nincs kredit hozamuk. amire hivatkozol csupán azt írja le hogy minden prémium tanknak van kredit bónusza kivéve a nyeremény tankok. szóval nem a prémium státusz alól jelentenek kivételt.

(#226186) zodo


zodo
nagyúr

Kijátszottam a BP-t.
9 tokent nem tudom mire költsem. :(
Aranyat nem igazán költenék.

(#226187) Balcsix válasza kchryss (#226183) üzenetére


Balcsix
senior tag

Eddig talán azért nem ment a sírás mert bárki számára megszerezhető volt valódi pénz befektetése nélkül, illetve nem is lehetett őket megvásárolni a shop-ban, csak megszerezni.
Én úgy voltam vele, hogy elfér 1-2 ilyen jármű, viszont már ott tart sajnos a dolog, hogy itt az első hivatalosan is bevallot prémium tank. Na ez a jövőre tekintve sok jót nem jelent.

#226185phoenix1989
Rendben, akkor viszont a WG nevezi helytelenül őket, de nem is ez a lényeg jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#226188) Swinegod


Swinegod
őstag

Wargaming, 2023

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#226189) Geller72


Geller72
veterán

HE nerf. :D. T6-ban 605 dmg. Azé' csak annyi, mer' már' csak annyim maradt.

(#226190) Televan74


Televan74
nagyúr

Ma volt a negatív rekordom. 32 lose / 8 win. Miért kell nekem mindig a dilettáns bandát kifognom. Nem értem. Sokszor úgy jönnek át rajtunk mint forró kés a vajon. Ilyen napok után nem sok kell hogy uninstall legyen a vége. :W

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#226191) Ry0K3N válasza Televan74 (#226190) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Van aki átszúr egy hosszú tűt a herezacskóján más leül world of tankozni hogy ugyanabban az élményben részesüljön. Furcsán működik ez a mai világ :DD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#226192) Szibilla válasza Ry0K3N (#226191) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Aha, szóval ti pasik ezt szoktátok csinálni? Ez tényleg sok mindent megmagyaráz… :)

Két topicot követek itt a Prohardveren, az egyik ez, a másik a komolynak titulált koronavírusos…mindkettő tele van siránkozással, a károgó falusi vényasszonyok elbújhatnak a törzsgárda mögött... Ez az általános színvonal itt a fórumon vagy csak túl szűk a mintavételezési spetrumom és belenyúltam a tutiba? :F A kérdés költői…

(#226193) nomic válasza Szibilla (#226192) üzenetére


nomic
aktív tag

Magyarok vagyunk. Soha semmi nem jó nekünk, tudod jól. Ez nem csak ph-n van így.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#226194) jano_77 válasza kchryss (#226183) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem azért mert van egy Kpz50t vagy akár egy Concept B egyik vagy másik csapatban még nem feltétlen dőlt el a csata! Ez kb olyan, mint amikor vki meglátta, hogy az enemynek több % esélyt adott az XVM a csata megnyerésére és már mentek is vízbe fulladni! Totál baromság! Lehet, hogy vérpistike kihúzatta, megszereztette az adott tankot, de olyan fogalmatlan, hogy azt sem tudja, hogy melyik a tank eleje vagy hátulja! Na ez ülhet a Concept B-ben, attól még nem fogja megnyerni a csatát! :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#226195) jano_77 válasza phoenix1989 (#226185) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez olyan mint a bogár és rovar esete szerintem: minden jutalom tank prémium tank, de nem minden prémium tank jutalom tank! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#226196) Thrawn


Thrawn
félisten

Ahogy elnézem nem sok vizet fog zavarni ez az Strv K. Nagy jóindulattal is max tier 8-ba férne be, de ott is bőven találni jobb tankokat nála.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#226197) Puculo válasza Szibilla (#226192) üzenetére


Puculo
aktív tag

A fórumokon nincs általános színvonal. Hozzátartozik ez is, az is. Itt ki lehet beszélni a játékkal kapcsolatos tapasztalatokat, akár pozitív, akár negatív. Néha jól esik a vállveregetés mikor sikerül egy jó kör, illetve kell egy kis lelki támasz ha ' világvége ' van. :) Szeretem olvasni a hozzászólásokat mert tanulok belőle mindig. Csak kiszűröm belőle azt ami nekem fontos. Soha nem éreztem hogy a vénasszonyos siránkozás lenne többségben. Sokat tanultam az itteni törzsgárdától. :K

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#226198) nomic


nomic
aktív tag

Hogy legyen egy kis pozitivitás is, hosszas szenvedés (és vagy 20 első osztály) után végre sikerült leászolni az E 100-at. :DD

Ahogy megtanultam használni, nagyon megszerettem ezt a tankot.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#226199) Baltazár123 válasza Thrawn (#226196) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Én is így gondolom, már jött szembe és nem tépte szét a fél csapatot. 20-30%-os áron talán megéri.

(#226200) dokee78


dokee78
félisten

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.