Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98014) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok! Van egy Trek Madone 2.1-es outim, amit 2016 év elején vettem gyári állapotban. Sajnos idén még nem tudtam rá felülni, mert tavaly év végén egy porckorong kiboltosulást (elsősorban ülőmunkától, de az outizás sem tesz jót) diagnosztizáltak Nálam és hónapok mentek el gyógytornával. Tudom, hogy van aki sérvvel teker évek óta, de Nekem ez a testhelyzet nem kényelmes és napokig fájdalmaim vannak utána. Van egy városi, kocsmába járós Csepel Royalom, azzal egész jól elvagyok, viszont a Trektől nem szívesen válnék meg, olyan nehéz volt megtalálni is...hosszú távokra megtartanám.Külföldön egy nyaralás alkalmával béreltünk egy trekking/monti bringát, egész nap azon ültem, semmi bajom nem volt utána.
Így felmerült bennem a kérdés, hogy mennie kell az outinak, vagy a szentségtörés vétke mellett átalakítható-e egyenes kormánnyal, kicsit rövidebb stucnival fitness bringává? Neten egy gyors keresés után nem találtam a 105-ös váltóhoz a fékváltókar helyett más megoldást, de azt sem tudom pontosan, hogy geometriában egyáltalán különbözhetnek-e a fitness bringák az outiktól? Mit gondoltok? Szoktak ilyet csinálni? Gányolás lenne vagy jó esély van a derekam kisebb terhelésére a fenti megoldással?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.