Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77784) Tothgera30 válasza parkr (#77726) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az sem biztos hogy sokkal jobban bírja. Eleve rohadt könnyű, annyira spórolnak az anyagon hogy az pár év után elfárad, és eklenged, persze itt lehet akár csak jobb esetben a menet szalad le róla, rosszabban a tengely törik el egy zúzósabb szakaszon.

#77727 Crytec210: Ahogy eddig.

#77728 IMIIKE1998: Azt én is szeretem lesni, ki mivel szaladgál.

#77730 bunddog: A narancs osztrák márkára gondolsz? Mert közben olasz/német/amerikai bringákat is használok elég gyakran. Vagy a Scarp-ból ítélted, mert előtte Aera-m is volt? De ez a Race Action minden szempontból jobb, hiába ugyan az a vázgeo, és alu az alapanyag.

#77735 r.levente75: Nekem is.

#77766 Hasaggymeg: Nem mondanám hogy jól fényképezek, de azért próbálkozom. Viszont hangulatember lévén trágya képeket is töltök fel, ha épp nincs ingerenciám a fényképezéshez.

#77781 1eske: Ilyen összegkerettel inkább használtak felé nézelődnék, MTB szinten Deore (vagy más integrált) hajtóműhöz ragaszkodnék, az hogy hátul milyen váltó van, az teljesen mindegy, itt főleg a karok számítanak, fékek terén pedig megint Deore a tuti. Teleszkópból Recon Gold, Reba beleférhet. Viszont ami nem got tettszeni, hogy 27.5/650B jóval magasabb felárral megy mint egy mezei 26-os, 29er-t pedig szintén meg kell fizetni, bár én inkább abba az irányba hajlok.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.