Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#263723) fulton válasza Hasaggymeg (#263720) üzenetére


fulton
addikt

hát az, szomorú. Miért nem lehet elfogadni hogy mindenki más, másként gondolkodik, egy közös pontunk vonz ide, az a kerékpározás, kicsit "mélyebben" mint a nagy átlag. El kéne már fogadni végre, hogy nem gondolkozhatunk egyformán, és ha nem lennének ezek a személyeskedő beszólások, sokkal okésabb lenne. De ez milliószor le lett írva, aki eleve ilyen mentalítású az itt is/úgy is ilyen lesz...

más: #263521Fifaisshit: no az van hogy a speci a legigéretesebb, de ez sem tökéletes, mert a combom belső felét picit nyomja (több órán át nem tudom még mennyire zavaró), a forma nem az igazi két oldalt szélen, ahogy szélesedik ki. A kivágás elég jó, hosszan fut, nem nyom. Felülről a fenék alatti formavilág is jó, 1 órát mentem eddig vele, de foggalmam nincs miyen lenne pl egy 8 órás úton. Kíváncsiságból lekértem 143 és 155mm méretben, 11.5 ülőcsontra, a 155 még rosszabb belső combot illetően, egyértelműen a 143mm a jobb ide. könnyű egyébként 247 gramm. de a 155 sem több csak tán 10grammal. (írásra sem érdemes). van ebből 130mm is de az szerintem már sovány lenne alám.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.