Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#263951) tisn válasza Tin (#263948) üzenetére


tisn
addikt

a konditerem tulaja arpi egy fadarabbal es duct tape-val javitotta a papucsat :DD

(#263952) andrisbandi válasza varsam (#263943) üzenetére


andrisbandi
őstag

https://www.alza.hu/sport/olcso-elso-kerekpar-lampak
Itt is találni néha akciósat.

-

Nagy kerékpáros lámpateszt 2022!
Ötlet merítéshez, meg elszörnyedni az árakon.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#263953) Ringman válasza 6030D (#263949) üzenetére


Ringman
nagyúr

jut eszembe, akartam smp próbanyerget kipróbálni valamelyik boltból, de személyesen kellett volna mindenféle szerződés miatt intézni (kaució nem ment volna online), az nekem bp-en pont 1 napos turné lett volna, így jegeltem az egészet.

(#263954) 6030D válasza ZavaBalazs (#263945) üzenetére


6030D
Ármester

Amikor vettem, utána vett innen valaki itthon Velotech felirattal. Ez hasonló, ebben két led van, de a tartója másmilyen. Ha a tartó nem nagy kritérium, akkor szerintem vehető. [link]
Ha a 4 számjegyen múlik, a 800 Ft-ra meghívlak! :P
Ráadásul zöld hétfő van!

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#263955) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Nincsen , mondjuk én itthon vettem a speedwayben és ugye ott nekem meg is mérték a jó méretet pluszban mondták hogy használjam 1-2 hetet nyugodtan és ha nem jó vigyem vissza és cserélik .
szóval aki ebben a nyeregben gondolkodik és nem biztos benne őket ajánlom :)

(#263956) ZavaBalazs válasza 6030D (#263954) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a tartó annyiban kritérium, hogy be lehessen csavarozni a goprós tartóba:

hogy ezen felül milyen gumipántot adnak hozzá, az már nem izgat. :D

az a 800 ft még belefér, maximum a héten a gyerekek csak kenyeret esznek ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#263957) Lacerta válasza Sleek (#263946) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Adatlapja szerint:
unworked penetration ( DIN ISO 2137 ) no shear stress 0.1 mm 220-250

A wikipedia szerint ( is ) ez NLGI 3. :)

(#263958) fateless válasza fateless (#263890) üzenetére


fateless
veterán

Van erre javaslatotok?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#263959) Fifaisshit válasza szuszinho (#263931) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Én mindenképpen Giro-t ajánlok ár érték arányban nekik vannak az egyik legjobbak :)

De ha a felső polcról szeretnél akkor fizik :)

(#263960) Sleek válasza Lacerta (#263957) üzenetére


Sleek
senior tag

Értem a szabványt meg a méréseket . :) Mg Gépész a szakmám . Azért fura ,hogy bringát nlgi 3 zsírral raknak össze, mert az már egy kemény zsír. Értsd sűrű nehéz vele bánni . Máshogy nem tudom leírni . . . Nem oktatni szeretnélek mert nem tudom mi a szakmád, csak én ezt tapasztaltam. Nem volt olyan hely még ahova nlgi 3 zsírt írtak volna. Pedig a mezőgazdasági gépeknél meg a bányai osztállyzó gépeknél van terhelés rendesen. Oda is max az nlgi 2 zsír kell.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#263961) Hasaggymeg válasza fateless (#263890) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt a női városi kerékpártól a férfi trekkingen keresztül az alsó polcos montiig minden van, összehasonlítani sem egyszerű őket. :F
Én itt nézelődnék. [link]

#263960Sleek...nem kerékpárösszerakásról hanem a préselt csapágy bepréselésénél használt zsírról csevegtünk itt, ahhoz jó lehet akármilyen vastag zsír is akár. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#263962) orbano


orbano
félisten

Azt tudja valaki, hogy mi a különbség a BB-MT801 és BB-MT801-K között? Annyit látok, hogy az utóbbi valami "chain case" verzió, és a dobozán az van, hogy ez csak 68-as vázakhoz való. Legutóbb ilyet kaptam, de 68-as vázam van, szóval nem volt gond. Most viszont egy 73-asba építeném be, és nem szeretném, hogy véletlenül ilyet kapjak, ha tényleg nem kompatibilis, mert rossz fajta alátéteket adnak hozzá :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#263963) Sleek válasza Hasaggymeg (#263961) üzenetére


Sleek
senior tag

Mi amikor préselünk akkor folyós zsírt használunk , kb mint egy sűrűbb hajtóműolaj.
Nem vagyok mérnők stb, de fura ,hogy egy nlgi 3 zsírt akarnak olyan helyre használni ahol pont lényeg az illesztés. Persze jó lehet az nlgi3 zsír is mert ,lényegében az lenne a szerepe ,hogy könnyebben csússzon be a csapágy a helyére . De ugye mivel kemény az nlgi 3 zsír, nem lehet olyan vékonyan kenni mint egy nlgi 00 zsírt , ezért kicsit nehezebb a préselés . Viszont előnye ,hogy jobban taszítja a vizet mert vastagabb a film réteg .

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#263964) andrisbandi válasza orbano (#263962) üzenetére


andrisbandi
őstag

BB-MT801
3 x spacer 2.5 mm

BB-MT801 K-TYPE
(Spacer: 2.5 mm x 2, 1.8 mm x 1, 0.7 mm x 1)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#263965) fateless válasza Hasaggymeg (#263961) üzenetére


fateless
veterán

Köszönöm, néztem itt is, a Kellyst 140ért, nem hangzik szörnyűnek, csak elrqgadónak sem

Nem volt ezek közt női, csak elírást láttál

Vadászok még, köszi

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#263966) IzI


IzI
senior tag

giant fitness [link]
A fékek,azok nem full hydrok,ha így van,mennyire jók ezek ? Városba lenne használva

(#263967) Sleek


Sleek
senior tag

Itt olcsóbb :)
[link]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#263968) velizare válasza IzI (#263966) üzenetére


velizare
nagyúr

ez full hidros fék, asszonynak is ez van a thriveon.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#263969) IzI válasza velizare (#263968) üzenetére


IzI
senior tag

Köszi.
Elégedett vele?

(#263970) Alabástrom


Alabástrom
senior tag

Sziasztok! Hol érdemes eladó Trail Fully-t hirdetni? Facebookon és hardveraprón meghirdettem, de valahogy az az érzésem, hogy lenne ezeknél passzentosabb felület is...

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#263971) Sleek válasza Alabástrom (#263970) üzenetére


Sleek
senior tag

Bikemag,testbike,jófogás

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#263972) Lacerta válasza Sleek (#263960) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Gépészmérnök vagyok. :D

Világos amit írsz, szerintem ott van az eb elhantolva, hogy ez nem hagyományos szappan mátrixos zsír, hanem teflon porban felitatott olaj.
A konzisztenciája a szabvány szerint hasonló lehet, de a nem-newtoni folyaddékként való viselkedése valószinűleg más. Nem láttam még ilyen cuccot élőben én sem.

(#263973) Alabástrom válasza Sleek (#263971) üzenetére


Alabástrom
senior tag

:R

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#263974) parandroid válasza IzI (#263966) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy nagyon fasza kis gép, én ha cserélném a cross trekkinget, akkor ilyen lenne helyette. Az árról nem nyilatkozok, de végülis a carbon váz + tiagra nem rossz ennyiért. Tektro fékek városba elég lesz, ha megis kevésnek bizonyul, nem egy nagy kaland egy komplett shimano m400 szett (a cube cross trekkingen nekem is cserélni kellett a berohadt formula fékeket).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#263975) Zoliwrc válasza dom1n0 (#263940) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

114mm-t ha jól rémlik.
Átküldték emaliben is elvileg, de azt megnyitva csak ilyen fb-os, instagrammos, twitteres szennyoldalak nyílnak meg. Én azt hittem megkapom a seggem lenyomatát.

(#263976) fulton válasza dom1n0 (#263940) üzenetére


fulton
addikt

Itt egy kalkulátor hozzá.
128mm re, már a 155 ajánlja a gyártó, és valszeg jó is lesz.

(#263977) Lacerta válasza Sleek (#263963) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Nem mindegy, milyen anyagot mivel préselsz össze, mekkora az átfedés, lesz-e axiális terhelés, és hogy egyszer rakod öszze, és úgy marad, vagy többször is szerelhetőnek kell maradnia?

Axiálisan sajtolt kötésnél, ha olajjal, vagy hagyományos zsírral kened, az összeszerelésnél segít, de idővel kiszorul a kenőanyag a felületek közül, és szétszedni már nehezebb lesz. Sőt, ha olyan kenőanyagot használsz, ami időben nem stabil, akkor a maradványai még jól össze is gyógyítják a kötést. Ami nem baj, ha ez a cél.

Ahol viszont cél, hogy többször is lehessen szerelni, és az átfedés is megmaradjon, oda pont az ilyesmi való. A szintetikus olaj préselés után kijön, maradványai pedig nem kötnek a felületek közé, csak a teflonfilm marad a felületi érdességbe belekenődve, így szétszedéskor könnyebb megindítani, és kevésbé roncsolódik a felület a széthúzás során.

Szerintem. :)

(#263978) IzI válasza parandroid (#263974) üzenetére


IzI
senior tag

Kicsit furán néz ki,ezzel a agresszív váz leejtéssel,de élőben lehet más lenne.
Merida end. 300 [link] gondolkozom még,ami jobban tetszik.Több fogási lehetőség és olcsóbb is,mivel alu.
Csak vannak érvek,amik inkább giant felé visznek.
Azonnal vihető
hitelt tudok felvenni,merida-hoz is kellene,de oda valszeg nem tok
full karbon
edző cipőben tekernék( nem néznék ki furán :) ) , ( országútin taposóval,hát nem tom :D ) Bár kit érdekel ki mit mond? :U

(#263979) zsamiatt válasza Ringman (#263927) üzenetére


zsamiatt
őstag

Nem tudom. Lehet egy ev utan megfejtettem a terdfajas okat akor. A heten tesztelem de meg kicsit pihentetem. A hetvege nagyon nem volt jo neki. Nagymarosnal mar csillagokat lattam.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#263980) Sleek válasza Lacerta (#263977) üzenetére


Sleek
senior tag

Értem amit írsz . Mondjuk ez is olyan téma amin napokig lehetne filózni . Ki mire esküszik 😁

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#263981) Lacerta válasza Sleek (#263980) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Teljesen igaz.
Voltak kalandjaim a szoros illesztésekkel a korábbi munkahelyemen. :)
Egy dolog, amit kitalál a a tervező, meg egy másik dolog a gyakorlat. :D

(#263982) Fall-N válasza fulton (#263947) üzenetére


Fall-N
veterán

Most őszintén mi a bolt hibája, amikor a gyártó a f@sz? :U Ők is azt tudják elintézni, amit a gyártó és a hazai képviselete enged. Nekik is ha valaki visszaküld valamit, akkor a hazai disztribútor kártalanítja a visszavett hibás árut. Ha nem veszi vissza akkor javíttatja, szintén a gyártó előírása szerint. De elsősorban a gyártó aki rossz minőségű ragasztóval látta el a cipőt. Lehet külföldön bevállalja a bolt és egyből cserél, bár ezt sem hinném. A boltnak is hidd el, hogy egyszerűbb lenne ha cserélhetne és legközelebb amikor kapnak tőlük árut akkor visszavinnék tőlük. Macerásabb javíttatni, meg újra leszállítani.

Egyébként én mindent majdnem az ebike-tól vettem és 0 gondom volt velük. Mondjuk problémám sem volt, igaz szar dolgokat nem veszek meg. ;] Helyi boltban is szoktam venni dolgokat, ha nem drága, pont ma vettem 2900 Ft-ért a 100 ml-es Shimano ásványi fékolajat, mindenhol drágább amúgy. Ezekből a cuccokból sem romlott el semmi, mindent én szeretem fel.

[ Szerkesztve ]

(#263983) jjeahh válasza fulton (#263947) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Amúgy nem raktad ki napra száradni a cipőt? Mert én nemrég rájöttem, hogy az ON cipőm talpa ezért jött le, a ragasztó nem bírta "hosszú távon" a kánikulát :DDD . Szerencsére az itt ajánlott ragasztó ugyanolyan, mint a gyári, egyáltalán nem látszik, hogy újra lett ragasztva és ugyanolyan jól működik. Kivéve, hogy a magas hőmérsékletet ez sem bírja.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#263984) Dark Archon válasza IzI (#263978) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én INNEN veszem a 300-ast, itt is lehet hitelt felvenni. Más kérdés, hogy mekkora uzsorakamatra. De mivel úgyis rendelős novemberre, most "csak" a foglalót kell kifizetni (170eFt), a többit küldés előtt. Szvsz ezért kár 25%-kal többet kicsengetni érte.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#263985) parandroid válasza IzI (#263978) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a cube cross trekking nagyon hasonló geo, én szeretem. Amúgy én is laza tekerésekhez + városba használom, szintén 32-es, slick gumikkal. Csak az 1x12-es hajtás miatt nem túl haladós, elöl a 32-es fogaskerékkel. Már gondolkodtam a tiagrásításon, azzal kb ideális lenne. Gyakorlatilag pont ezt a gépet kapnám, csak az enyém alu, meg elöl van egy alap teló rajta, ami városban, meg a szar bicikliutakon jól tud jönni.

Pedálból én egy kombi shimanot tettem fel, egyik fele spd, a másik taposó, így túrázni is jó, meg városban szaladgálni is lehet vele.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#263986) Hasaggymeg válasza jjeahh (#263983) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én a CB Mallet Lace cipőmet már annyit süttettem a nappal, hogy ha nem bírná eddig atomjaira hullott volna. :D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#263987) fulton válasza Fall-N (#263982) üzenetére


fulton
addikt

l*szt :D stb stb..
Nem megyek bele me csak dühítem magam

(#263988) Fall-N


Fall-N
veterán

Közben ma megjött az MT200-as fék szett. Jó hosszú fékcsővel volt csak raktáron a hátsó (170 cm), így abból rögtön le is vágtam vagy 30-35 centit. Rendeltem mellé 2-2 db kompressziós tüskét és roppantó gyűrűt is, ami kellett is, egyedül az első féket nem volt még ma időm kurtítani, azt majd holnap. A Topre légtelenítö szett jól vizsgázott, egy buborék jött csak ki, így nem lett túl levegős. A végén öntöttem rá egy kis olajat a csavarnál és ment vissza. Jól fog, de még ma nem volt időm teljesen bekoptatni. A mecha Shimi fék meg megy fel apróra.

Gondolkodtam előzőleg az MT410-en, de külföldi tesztek és tapasztalatok szerint kábé egyforma a fékerő, egyedül az MT200 3 ujjas, az MT400 meg 2 ujjas.

Amin meglepődtem, hogy adtak a hátsó félhez egy IS to PM 160-as adaptert, ami nem kellett, mert volt már, de szép gesztus.

(#263989) tisn válasza Dark Archon (#263984) üzenetére


tisn
addikt

nekem az mwh-bike mar kuldi a cubit, a dhlnel van :) mar nagyon varom

(#263990) arcitec válasza Fall-N (#263988) üzenetére


arcitec
addikt

No brávó, pár hónappal ezelőtt meg jól le lett szólva az MT200- volt aki, azt írta: "ha cseréli valaki jobbra az megváltás lesz neki" :U

(#263991) Fall-N válasza arcitec (#263990) üzenetére


Fall-N
veterán

Sokan lehúzták, hogy nem jó, de általában azok írták, akinek kevés lenne (pl. DH-znak). Városban bőven elég. MT401/T410 volt tervben, de mindenki azt írja és írta, hogy ugyanolyan erős, mint az MT200, csak rövidebb a fékkar, így fölöslegesnek tartottam akkor azt venni. Legalább két hete nézegettem róla videókat és olvastam tapasztalatokat, így lett ez a döntés. Itt is olvastam, hogy elégedett akinek MT200 van.

Az viszont tény, hogy aki sokat lejtőzik, annak jobb egy Deore vagy SLX vagy XT.

[ Szerkesztve ]

(#263992) IzI válasza Dark Archon (#263984) üzenetére


IzI
senior tag

#263984Dark Archon
0% THM-el lehet felvenni egyes helyeken.Ahol giant-t venném ott lehet.Berguson-ban vettem volna a merida-t,de ott akciós kerékpárra nem lehet hitelt, :F ki érti ezt,amikor máshol lehet elvileg :U
Most írtam egy helyre merida miatt,utánanéznek.

#263985parandroid Jó kis gép,enyémnél biztosan jobb [link] 12éves már,ideje már csak bolti bevásárlásra haszálni :D 32-es tolom én is,de taposóval.Egyszer próbálkoztam spd-el,de zsibbadt a kislábújjam.Amúgy is minimális különbség van taposó és spd között amatőr szinten

(#263993) Sleek válasza Lacerta (#263981) üzenetére


Sleek
senior tag

:DD

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#263994) jjeahh válasza Hasaggymeg (#263986) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pedig látszólag az is ragasztva van. Én nem figyeltem, hogy a Giro, Shimano cipők ragasztottak-e, vagy vulkanizáltak, de valszeg utóbbi. Azért vigyázz rá ;]

szerk: amúgy az ON is bírja a strapát, bírja a kánikulát is, ha a lábamon van, csak nem szabad kirakni nyáron a napra száradni. Persze ez nem mentség, gáz, hogy ilyen drága agyonhypeolt márkák cipői 2023-ban még mindíg ilyen problémákkal küzdenek :U . Lowa, Ecco, Giro nálam elnyűhetetlennek bizonyult, minden mással eddig volt ilyen-olyan kisebb nagyobb problémám.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#263995) Tin válasza zsamiatt (#263979) üzenetére


Tin
veterán

Ha elöl a térdkalács felett fáj, az elvileg túl alacsony nyereg. Ha hátul, a térdhajlatban, az meg túl magas. Nekem is rohadtul fájt az elején, felemeltem a nyerget jó magasságra, azóta kicsit fáj, de az normális, hiszen kezdő vagyok, és még szoknia kell. De ez már érezhetően "használati" fájdalom. Ja és előtte melegíts, utána nyújts, nekem is sokat segített. Kösz annak akik tanácsolták.

(#263996) zsamiatt válasza Tin (#263995) üzenetére


zsamiatt
őstag

Ez elol fajt. A terdben volt furcsa erzes.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#263997) Tin válasza Fall-N (#263991) üzenetére


Tin
veterán

Nekem is MT200 van, ha bekopik, fog az rendesen (városban). Amúgy 50 felettről is megállít simán, de nyilván nem 2 méteren. Hazaérve rendszeresen 40-ig gyorsul a bringa, és sosem volt gond a megállással a ház előtt. Pedig 100 kiló vagyok (sajnos még mindig, na de majd most! :D )

(#263998) Hasaggymeg válasza jjeahh (#263994) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Fú hogy néz az már ki, úgy bárminek lejön a talpa, kiszakad, szétmállik stb. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#263999) Fall-N válasza Tin (#263997) üzenetére


Fall-N
veterán

Redditen is feltettem a kérdést és írták, hogy a két dugattyús Shimano fékek teljesen egyformák a fékerőben, apróbb különbségek vannak. Például ha megnézed a Deore MT410 ugyanúgy néz ki, mint az Altus MT200, csak fekete színű hátul a hidraulika csőnél a rögzítő csavar, ezüst pedig az MT200-nál. Azt is írták, hogy a 4 dugattyú és/vagy a ServoWave hozna még változást, de az nekem nem kell. Annyi még, hogy az MT410 J-kit lett volna, azaz nem készreszerelt, de az a plusz 1180 Ft amibe került a tüske meg a kompressziós gyűrű, nem nagy dolog, amúgy is olcsóbb a fék maga. Vágni meg amúgy is kellett, mert gyárilag túl hosszú a cső. De vicc nélkül sokkal nehezebb volt a szilikon markolatokat leszedni, mint az egész fék szerelése.

Meg voltam elégedve a mechanikus tárcsafékkel is, csak úgy voltam ha már eladtam a régi telót, akkor ennyi pénzért vétek lenne nem hidraulikus fékre fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#264000) chubby2o6 válasza ZavaBalazs (#263945) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Ez alis, négyjegyű, ingyenes szállítás, de várnod kell rá egy hónapot :DDD [link]
Ilyenem van, a fényereje bőven elég, bár többnyire közvilágítás alatt bringázom. Én sem szeretem a kormányra tenni a lámpát, a comp. konzol aljára tettem a go pro-s adapterrel.
Nekem meg kellett toldanom egy diy közdarabbal, csak így tudtam elérni, hogy a stucni alá kerüljön, nem szeretem, ha túlságosan előre nyúlik:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.