Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251033) flash- válasza szimpláncsak (#250934) üzenetére


flash-
veterán

szerencsére sose voltam térdfájós legalább az valahogy mindig bírta, (mondjuk a nyergem sosincs a lehető legmagasabban, mindig visszább van engedve hogy teljesen sose tudjam kinyújtani a lábam így kinyújott állapotban sem a térdből nyomok hanem combból ergo a térd nincs terhelve combnak meg mindent kell birnia ugye az egy massziv izom:)
a nyakam faj picit most mert tegnapi laza körön azért mentem gyakrabban droppon, szoktatom magam hozzá, egy órát jó lenne birni úgy síkon, aero hood(elvileg a legaerobb pozició) pozició számomra sokkal megterhelőbb, és valahogy nem is tudom úgy belevinni az erőt a pedálba mint ha sima relaxed hood fogással vagy droppon fognám a kormányt, hát de nem is az én szintemen kell aero hood fogással menni meghagyom ezt Valter Attiéknak :) mondjuk bármikor hoddrol lementem droppra sose láttam a kmórán hogy egyből többet mutatott volna, mondják hogy 30 körül kezd fontos lenni az aero tényező a bringán, 35 körül sikon mindenesetre hoodon vagyok a leggyorsabb (mert úgy a legoptimálisabb a láboommal az erő kifejtés)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.