Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226590) Gaben92 válasza Creative997 (#226575) üzenetére


Gaben92
őstag

Nem leszólás/kioktatás akart lenni, inkább figyelemfelhívás, hogy ne nagyon adj az ilyen videókra mert sok pontatlan infót tartalmaz(hat)nak, nem releváns dolgokra fektethetnek nagy hangsúlyt a fontosabbakon meg átsiklanak. Emiatt írtam azt a listát az első videóról, hogy mi a probléma vele. Szóval ha leszólásnak vagy ilyesminek hatott, akkor elnézést, csak segítő szándék vezérelt.

/Magyarázkodás off

Visszatérve a témára, azért mondtam, hogy ha 300€-val drágábban tudsz venni XC8-at akkor én azt venném mert gyakorlatilag én is azt tettem. Bementem a Trekhez (másik kérdésre a válasz Finnország/Tampere) megnéztem a Marlint és az XC8/9-et és az XC mellett döntöttünk mindketten mert azt találtuk jobbnak (fentebb írtam is, hogy a váz miatt ami elvileg jobb anyag, boost a fara, tapered a fejcső (A-head), átütős Boost Judy, QR non-boost helyett és ezek magában megérik a felárat akkor is ha ugyanaz a hajtás. (Marlinon nem emlékszem mi van, XC8 12 sebis Deore szint XT váltóval). Szóval átfordítva a dolgot nem azért ajánlom az XC8-at a Marlin helyett mert nekem az van, hanem azért van XC-m Marlin helyett mert a kettő közül azt tartom jobbnak/tudom ajánlani.

Megpróbálok majd valami cikket/videót kotorni meló után.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.