Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#227101) Alg


Alg
veterán

Nana, az SMP az egyik legkényelmesebb nyereg, nem véletlen hogy a 40 kilós ausztrál bikefitter is ezt ajánlja (az SQLab mellett) meg Mark Beaumont is ilyenen tekerte körbe a bolygót... Outin/gravelen rengetegen használják, főleg az endurance-osok.

Csak hát baromi ronda szegény ;]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#227102) stickermajom válasza zsocy (#227100) üzenetére


stickermajom
addikt

A kinézete hagyján, nekem inkább az egyik legnépszerűbb platform pedál - mamitrekking nyereg párosítás a fura. Most akkor mi az irány?
Nem tudom elképzelni hogy ahova előbbi szükséges ott utóbbi jól fog szerepelni. Hogy helyezel hátra súlypontot ha egy ilyen ott van a lábad között?

(#227103) FeRRaR1 válasza stickermajom (#227102) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nem 100% hogy ez marad, csak ez volt az egyik ami megérkezett, majd ma vagy holnap tekerek vele és meglátom mit tud. Kinézete érdekel a legkevésbé, de a gyári retekből elegem lett mikor folyton megfájdultak a seggcsontjaim. 188cm, 86kg, átlagos, magas testalkat.

Lehet hogy túltoltam hogy a legkényelmetlenebbről a legkényelmesebb irányba toltam el a mérleget, de még jön több, most is nyálazom a kolléga Ali-s ajánlásait.

(#227104) stickermajom válasza FeRRaR1 (#227103) üzenetére


stickermajom
addikt

Ezt is érdemes megnézni, nekem ez vált be: [link]

Rockridernél erre cseréltem a gyárit, Canyon már ennek valami OEM változatával jött, így pót is van.
A fájdalom valamilyen szinten normális amúgy, hozzá kell edződni. Az ilyen géles cuccokkal az a baj, hogy a puha részeket is elnyomják.

(#227105) ZolkoW válasza Gaben92 (#227096) üzenetére


ZolkoW
őstag

nekem is majdnem maradt az arvada, de keskeny, és történetesen SMC lett helyette :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#227106) ZolkoW válasza stickermajom (#227102) üzenetére


ZolkoW
őstag

SMP-ből tudtommal qrva sok van, eltérő felépítéssel, de a forma azonos. Valakinek vagy igen, vagy nem, de elég komoly emberek is használják

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#227107) FeRRaR1 válasza stickermajom (#227104) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Egyenlőre Alit hanyagolom a visszaküldés és lassú posta okozta gondok miatt.

Berendelem ezt a 3-at, meg amik ma jönnek. Illetve még ott a Merlin is ha nagyon nem lesz jó egyik se, de kétlem hogy ne találnék végre egy kényelmesen használhatót.

(#227108) parandroid válasza FeRRaR1 (#227107) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek már inkább. Ha nagyobb darab vagy, kicsit szélesebb kellhet, de neregből a keményebb a jobb. A segged meg hozzászokik, használni kell rendszeresen. Ez is olyan, mint a gitárhúr. Minden kezdő
nek véresre vágja az ujját, pár hónap után fel sem veszed, ha eljutsz addig. Azt a borzalmat meg küldd vissza, pénzkidobás. Végre van egy rendes biciklid, használd rendeltetésszerűen, ne nyuggertrekkingnek. Mi lesz a következő, az állítható stucnival megemelt kormány, mert fáj a hátad, ha előre kell hajolni? Vagy a kitámasztó? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#227109) Fall-N válasza Ringman (#227080) üzenetére


Fall-N
veterán

Csak az ETRTO méretet érdemes megjegyezni, a kutyát nem érdekli a 700C meg egyéb marhaság. A colos nem akar kikopni, pedig az is egy hülyeség.

(#227110) FeRRaR1 válasza parandroid (#227108) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Na le vagyok dagadt nyuggerezve, korábbi bringáim leszólva, most ki kéne hogy akadjak...
Még szerencse hogy van itthon: [kép]

Előbb lesz banyatankom mint kitámasztóm a bringán :DDD
De asszonyéra felpróbálom az ülést azért.

(#227111) flash-


flash-
veterán

Hűvősebb,őszies időre(10-15 fok, átlagos szél) szeretnék kompletten beöltözni-bevásárolni(országúti kerékpározáshoz)
gondolom decathlon lenne a jó ár érték arányú megoldás

ez elég felűre? vélemény erről?esetleg más hasonló őszi felső? (van nekik hasonló 14 ezerért,illetve egy 7ezres is...)
vagy alá még kell egy aláöltözet hosszú ujjú?
vagy esetleg egy egy futú hosszú ujjú is elég,ugyanaz gondolom mint egy kerékpáros csak olcsóbb..

nadrág: na ott nincs sok minden vagy én nem találtam.
ezt
illetve ez?
vagy ott is nézzek inkább futónadrágot ami őszi?

vagy ti hogy miket vennétek fel őszi hűvösebb időre? konkrét termékekkel is lehet belüről kifelé haladva ,nagy segítség lenne nekem :)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#227112) balintbaba válasza FeRRaR1 (#227110) üzenetére


balintbaba
tag

Én továbbra sem értem mi a probléma ezzel a nyereggel. :F Ha kényelmes, én használnám.

(#227113) Toobee válasza flash- (#227111) üzenetére


Toobee
veterán

Egy réteg nem jó. Minimum 2 rétegből öltözz fel. 10-15 fok az mondhatni még meleg idő, én vennék egy ilyet:
Férfi hosszú ujjú mez országúti kerékpározáshoz RC100, UV szűrő
Az aláöltöző tök jó, amit linkeltél, meg vegyél egy szélmellényt
A gatyából normálisat vegyél, ezek nem túl jók. Azt te tudod, hogy mennyire vagy fázós, van, aki 10-15 fokban még rövidben teker, meg olyan is, aki már meg akar fagyni és előkerül a téli gatya (mondjuk azok valószínűleg nem sportolnak, csak nézelődnek).

https://barbieripnk.hu/

(#227114) FeRRaR1 válasza balintbaba (#227112) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Használni fogom, kipróbálom mindenképp. A kollégák arra gondolnak hogy túlságosan eltoltam a kényelem irányba és lehet hogy nehezebben fogok rajta mozogni ugratásokkor vagy göröngyösebb terepen. Hétvégére itt lesz vagy 8 ülés. 2 marad, 6 visszamegy ez a biztos.

(#227115) flash- válasza Toobee (#227113) üzenetére


flash-
veterán

köszi, inkább a 10 (vagy akkor átlagba 13 fok :) ) körülüli hűvös időre keresek valamit amire már a póló ,pulcsi nem elég, kabát meg még sok :)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#227116) bardi válasza FeRRaR1 (#227114) üzenetére


bardi
aktív tag

Hasonló nyergem van, smp hell, nekem az montin nagyon nem jött be, de outin kényelmes volt előredőlt pozícióban. Ha ez nem fog bejönni, akkor van esély arra, hogy az ergon szögletesebb formája jó lesz, nekem legalábbis bevált. Bringát oldalról elnézve amúgy jó lehet a csomagolás ajánlása alapján, lehet csal a kép, de mintha a kormányod magasabban lenne, mint a nyereg (ez mondjuk a magasságodhoz elég fura).

[ Szerkesztve ]

'92 Honda VFR 750

(#227117) Ringman


Ringman
nagyúr

Bicikliút felújítás made in hungary: az egyik oldalról kivágjuk az összes fát. Akácsor, több km-en végig árnyék volt.

Persze a nagy munkagép nem fér el, nyilván más úton megoldhatatlan lett volna :(((

(#227118) Hasaggymeg válasza FeRRaR1 (#227110) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szundítottam egyet és nézem 26 új hsz.... mely alatt vettél egy nyerget de már le is hurrogták és jön a másik 3(!). :DDD Olyan SMP-t próbáltam én is (K2-től 1 hétre), de nem volt jó nekem. Túlpárnázott, egyetlen helyen volt kényelmes kissé hátrafelé billentve, így ha kiálltam mindig keresnem kellett honnan is álltam fel visszaülni, és végül hiányzott mászásnál az orr. :F
Ha csak ülőgumóid fájnak (és most kezded (újra) az intenzívebb bringázást) jó úton jársz a faxa nyereg felé. :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#227119) stickermajom válasza Hasaggymeg (#227118) üzenetére


stickermajom
addikt

de már le is hurrogták

Ügyeleti rendszerben állunk rendelkezésre 24/7. :D

(#227120) Hasaggymeg válasza stickermajom (#227119) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szét kell szedni a muglit atomjaira! ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#227121) arcitec válasza Hasaggymeg (#227118) üzenetére


arcitec
addikt

Ja, ja emlékszem volt már szó róla, én is lüke mugli, 2 nap letekertem azzal a Selle SMP :Y nyereggel 40 majd 80 km és 2 hétig ülni is alig tudtam. Elképesztő tapasztalatot szereztem, hogy mennyire számít a nyereg kialakítása. U.I: És jáj rá van írva e-bike ready. ;]

[ Szerkesztve ]

(#227122) andrisbandi válasza andrisbandi (#226905) üzenetére


andrisbandi
őstag

Newmen Tubeless Strips

Előre hoztam a beépítést, mert pont le volt takarítva teljesen a vas, és váratlanul leengedett az első kerék.
Mtb, 80 ml Joe, 4 hónap alatt elfogyott, pár tüskét szedtem ki, volt egy nagy is. Kipróbáltam a ragasztós kukacozást. Okés.

Nade ez a gumiszalag, ez lemattolt!
Szépen felment, ahogy a vidiben; kicsit nyújtva felrakva, majd gumileszedővel alányúlva- alatta húzva beigazítani.

Akárhogy szappanozom nem megy fel a helyére a külső sehogy.
Másfél centis nyolcasok lesznek a gumiban. Még nem is láttam ilyet.
Forgattam a gumikat, dupla bárra nyomtam, éjszakára hagytam... semmi változás.

Úgy emlékeztem elötte tökéletes volt, nyolcasok nélkül.
De azért kipróbáltam külső nélkül is a vázban a kerekeket. Hibátlanok, minimális probléma sincs. Igaz szinte újak. A külsők is alig használtak.

A hagyományos tubeless rim tape-el, a ragasztóssal nem volt ilyen sose.
Úgy tűnik vissza megyek arra.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#227123) flash- válasza Hasaggymeg (#227118) üzenetére


flash-
veterán

én ezzel vettem a bringát,használt,de még így is nagyon nagyon jó nyereg (tizen óra után sem nyom halálra)
[link]
bikefitten (bringaland) a szakértő annyit hozzátett a dologhoz, hogy nem igazán tudja értelmezni azokat a nyergeket ahol a széles rész nem egyenes hanem lejt oldalra, hisz akkor hiába x szélességű a nyereg,ott nincs alátámasztás..
ergonómiailag olyat javasol ami nem lejt oldalt hanem egyenes

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#227124) Hasaggymeg válasza andrisbandi (#227122) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Na ez jó hsz., engem is csábított egyszerűsége... küldd vissza b@sszák meg. 😒

flash... a laposságnak is vannak fokozatai, pl. nejemé fokozott laposnak számít... ő szereti. [link]
Az enyém is lapos, bár nem annyira. [link]
Ugyanakkor itt egy méregdrága nem annyira lapos nyereg,mert hát minden segg más. [link] :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#227125) Gaben92 válasza andrisbandi (#227122) üzenetére


Gaben92
őstag

Pont ettől tartottam én is, hogy gond lehet vele mivel az a cucc egy viszonylag puha gum. Ha a külső feszes akkor egyszerűen összetapadnak és nem fog a helyére ugrani akárhogy pumpálod. Tippre szerintem ez okozza a gondot.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#227126) FeRRaR1 válasza Hasaggymeg (#227120) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Megjött a legolcsóbb versenyző:

20-on pár font volt, bónusz hogy narancs fekete mint a kecske.

Én elbírom, adjátok csak!
South Parkon nőttem fel ;]

Egyébként is megszoktam már a fórumokon hogy rossz döntést hozó vagy kezdő nem lehetsz csak hülye. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#227127) andrisbandi válasza Gaben92 (#227125) üzenetére


andrisbandi
őstag

Igen, ez a puhaság is ronthat a használhatóságán. Meg a vastagságára tippelek még.

Pedig jó cucc lenne. Pumpálni tényleg állati. Semennyi levegő nem szökik, 0.5 bártól 1-ig (Lidl m.pumpa, a gumi Rekon 2.4") nagyon hangos pattanásokkal ugrik a külső a (majdnem) helyére. Utána már nem zajong 3.5-ig se.

Kinézetre nagyon profi ahogy belesimul a felnibe. Szép egységes. Strapabírónak néz ki. Azt hittem szerencsém lesz vele...

Hétvégén nekiszaladok újra. Elvileg újrafelhasználható. Oké, gumiszalag, de a szelepnek való lyukat sikerül e majd helyerakni, egy ilyen nyúlós cuccnál...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#227128) Hasaggymeg válasza FeRRaR1 (#227126) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nekem tetszik, ha kényelmes xard le mit mondanak mások. ;)... bár megjegyzem itt ez elég nehéz. 🤭

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#227129) stickermajom válasza FeRRaR1 (#227126) üzenetére


stickermajom
addikt

Ez jóval keskenyebbnek tűnik kép alapján, mozgásban valószínűleg kevésbé akadályozna. :K

(#227130) FeRRaR1 válasza stickermajom (#227129) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Holnap vagy vasárnap ha megjönnek az álltalad javasolt márkától is akkor bedobom a verdába az egész hóbelebancot és kimegyek valami kék trailre és próbálgatok.

Asszonynak kényelmes a lekonyult, most tekert vele egyet, úgy hogy valószínüleg marad (nála)

(#227131) Gaben92 válasza andrisbandi (#227127) üzenetére


Gaben92
őstag

Írtam korábban, hogy nekem Bontrager rim strip van, az szerintem vastagabb mint a tiéd viszont cserébe ez műanyag. Sokkal kisebb a súrlódási erő mint nálad ahol két gumifelület találkozik amiből az egyik ráadásul még elég puha is. Meg merem kockáztatni, hogy ha a gumi “túl szoros” akkor egyszerűen “belesüllyed” a puha szalagba és amiatt nem ugrik a helyére. Nálam a műanyaggal ugye ez nem történhet meg, max egy kicsit feszes lesz. Az XR4 nekem 3 baron ugrott a helyére de az zsír új is volt és simán lehet, hogy nem a strip miatt hanem csak a gumi makacsabb fajta. Rajtam kívül senkinek nincs a topikban szóval nincs infó, hogy másnak hogy ment fel.

Szerintem ez a besüllyedés dolog lesz nálad a gond. Ha belegondolsz pont amiatt lehet pumpálni simán mert a gumi végig kontaktol a cuccal. Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy a gumi felrakásakor valahogy elmozdult és begyűrődött a horonyba(? hook) ahova a gumi pattanna.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#227132) csƵ


csƵ
őstag

Üdv! Cserélt már valaki SingleSpeed kerékpárján négyszögtengelyes hajtóművet integráltra?
Mire kell figyelni?

(#227133) n.gab


n.gab
aktív tag

Sziasztok!
A holnapi börzsönyi mtb verseny rövidtávjának meg van valakinek a gpx-e? Amit leszedtem abba nincs magassági adat sajnos.
Tudnátok adni elérhetőséget honnan tudnám leszedni.
Előre is köszönöm!

(#227134) Fall-N válasza flash- (#227123) üzenetére


Fall-N
veterán

Az a baj, hogy nincs egységesen jó nyereg, ami mindenkinek megfelelő. Másrészt még azonos felépítés mellett is ugrik a dolog, ha változik a bicikli beállítása. Például jó egy adott nyereg, de az ember vált biciklit és sportosabb a kormány beállítás (előre dőlősebb). Sajnos itt tényleg a próba ami eldönti, hogy hosszú távon beválik vagy sem.

Az jó irányvonal, ami itt is felmerül tanácsként, hogy ne legyen agyonpárnázott, hanem keményebb. Átlagember pont fordítva hiszi, hogy puha legyen meg zselés. Utána pár óta múlva az a puha átvált kényelmetlenbe.

Nekem például most Selle Monte Grappa Argo van, de ez sem teljesen 100 %-os nekem. (Valószínűleg ez is túl puha, de amikor széttört alattam az elődje SOS kellett valami). Kisérletezni még nem kísérleteztem ki, inkább más alkatrészeket vettem.

(#227135) Fall-N válasza csƵ (#227132) üzenetére


Fall-N
veterán

Mint mindig a láncvonal a mérvadó. A tengelyhosszt az fogja meghatározni. Kimondottan SS hajtómű nincs így valószínűleg valamilyen 1x-es hajtás lesz az. Meg kell tudnod magadnak határozni, hogy milyen áttétel kell neked, azaz a lánctányér mekkora legyen. Nem mindegy, hogy 36T vagy 32T legyen vagy akár 42T.

A láncvonalat meghatározza alapból a váz adottsága. A középcsapágyház szélessége, váz kialakítása (azaz ne érjen bele a láncvillába a hajtómű), a papucstávolság (O.L.D.) a kerékagy szélessége (például boostos-e vagy hagyományos) stb. Hézagolókkal kell beállítani elől és hátul is. Érdemes személyesen boltba megvenni akár ahol értenek hozzá és ránéznek a biciklire, hogy mi kell rá. (Jó kiindulási alap a jelenlegi monoblokk tengelyhossza például).

(#227136) padzso


padzso
tag

Meglett az új kerékszett: DT R460db 350-es agyon. (Axelrims 2,2kg, az új kb. 1,8) A gondom az , hogy nem tudom normálisan meghúzni a zárógyűrűt a 105 11-34t soron. Gyűrű 9- vagy 10-es sorhoz kell. Nem elég mély a kulcs vajon?
[Ez van most]

(#227137) andrisbandi válasza padzso (#227136) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nálam a sor mögé kellett egy nagyon vékony távtartó.
Az a tippem az az agy tartozéka lehet.
Kinézetre mint a szétszedhető sor fogai közé való, csak vékonyabb.

Itt is ez volt;
https://prohardver.hu/tema/kerekparosok_bringasok_ide_3/hsz_220757-220757.html

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#227138) Hasaggymeg válasza FeRRaR1 (#227130) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nekem egy 7 kellett eldönteni jó-e a nyereg, csak a nagyon rossz derül ki azonnal.

padzso... az elég mély, hisz az a záróanya teljesen lapos, abba simán beleér az a kulcs. :F Távtartó gyűrű a 10s-hez kell, de azt látod mert ha meghúzva sem szorul meg a sor akkor felfexik az anya a kazettatest végén és kell a gyűrű.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#227139) padzso


padzso
tag

#227137andrisbandi, #227138Hasaggymeg

Köszi, ott a pont! Közben sikerült feltúrni a doksiját, ahol említi a outi agyhoz kell távtartó, mtb-s nem. Szóval megy majd fel a gyűrű.
Mondjuk 11-34-gyel nem tudom, mit fogok kezdeni. Az öreg Defy-on 32t volt a legnagyobb, 9seb. felvitt tv-toronyhoz, 2,57km, 345m, átlag 13,4%, most 11-28-cal tolom, az Attain meg 11seb.-re lesz elosztva. Hegyimenő leszek! :D

[ Szerkesztve ]

(#227140) parandroid válasza FeRRaR1 (#227130) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a baj az üléssel, hogy azt hiába ‘próbálgatod’. Minél pihepuhább, párnázittabb, zselésebb, meg kényelmesebb, annál szarabb lesz hosszú távon. Az ülést szokni kell, és hozzáedződni. Először fáj, persze, meg tiszta véraláfutás a segged, de ez sokkal jobb, mint amikor 1 óra után úgy bezsibbadsz, hogy nem érzed a golyóidat, mert a zselés cucc suttyomban elnyomja az ereket. Pláne, hogy ha megszoktad, a keménységet észre sem veszed, a zsibbadás, meg alattomos nyomás ellenben mindig ott marad.

Ja, meg amiről még nem volt szó: betétes nadrágot használaz-e? Lehetőleg valami nem alsó polcosat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#227141) Hasaggymeg válasza padzso (#227139) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Pörgetsz majd mint Frúm. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#227142) zsamiatt válasza parandroid (#227140) üzenetére


zsamiatt
őstag

mi az az alsó polcos nadrág?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#227143) Hasaggymeg válasza zsamiatt (#227142) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Pl. a Intersportos Nakamura , vagy Hervises Benger, de a Decas olcsóbbak is használhatatlanok. :(... mondom ezt úgy, hogy én nem is betétes nadrában tekerek, tehát csak próbáltam őket.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#227144) 6030D válasza n.gab (#227133) üzenetére


6030D
Ármester

A nevezési felületen felül van egy útvonal gomb, az a várható útvonal.

Így gyorsabb: [link]
Hajrá! ;)

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#227145) zsamiatt válasza Hasaggymeg (#227143) üzenetére


zsamiatt
őstag

Oke, de mi az a polcos nadrag? Nem betetes? Nem ertem

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#227146) Dark Archon válasza zsamiatt (#227145) üzenetére


Dark Archon
addikt

:DDD

Alsó polcosra gondolt, azaz belépő szintű, olcsó nadrágra. De használtam én is Decathlonos nadrágot évekig, szerintem nem volt rosszabb, mint a mostani Northwave-em.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#227147) parandroid válasza zsamiatt (#227145) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Basszus, sry, nem gondoltam, hogy ez értelemzavaró lesz. Szupermarketekben az alsó polcra szokták tenni az olcsó, sokszor silány minőségű árut (nehéz kérdés, mert máskor meg a saját márkás, bérgyártatott termékek kerülnek oda, ami sokszor best buy, de ez másik topik), innét a kifejezés. Elnézést, a magyarom kezd rozsdásodni, minap egy régi ismerős szólt le, hogy már akcentusom is van. :B

Az a lényeg, hogy a betétet lehetőleg olyan készítse, aki látott már segget, van fogalma az anatómiáról, ergonómiáról, ortopédiáról, meg ilyesmikről. Jellemzően nagyobb cégek szoktak ilyesmire figyelni azért, nem csak belevarrnak egy szivacsot a fenékrészhez. Általában az anyag is árulkodó, ha tapintásra inkább nejlonzacskó, akkor ne is nézegesd tovább.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#227148) zsamiatt válasza Dark Archon (#227146) üzenetére


zsamiatt
őstag

Oh banyek, nagyon reggel van :DD

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#227149) Maximum1 válasza Fall-N (#227135) üzenetére


Maximum1
őstag

Már hogyne lenne SS hajtómű, előbb voltak mint a most divatos 1x rendszerek.
[link] , aliexpresszen meg van vagy 100 féle

(#227150) petyus80


petyus80
csendes tag

Sziasztok! Feleségem 28-as treking bringájára szeretnék olyan külső gumit venni,ami azért bírja a terepet is adott esetben. Defektvédelem jó lenne,ha lenne benne. Tudnátok,esetleg saját tapasztal után ajánlani hasonlót?
Előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.