Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207665) jjeahh válasza 6030D (#207662) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja persze, úgy más , én inkább arra gondoltam, hogy pl. a haveri körömben senki nem hajlandó leteríteni egy nejlont a csomagtérben, bevágni 2 bringát és 50-100km-vel arrébb menni egyet tekerni. Tekerés után meg lemosni a vasakat egy 3000ft-os (?) permetezővel, ami mellesleg nekem már adott, tehát meg sem kell venni, benyomni a kocsiba és lehet hazajönni. Inkább évek óta azon agyalnak, hogy kéne majd egyszer valamilyen kerékpártartót venni a tetőre, mert arról szó sem lehet, hogy a bringákat berakjuk az első generációs Logan MCV vagy 4-es Golf kombi puttonyába és összekenjük (?) a kárpitot. Nejlonnal leterített kárpitot lemosott bringával, ráadásul az autó kevesebbe került, mint némelyik srác bringája :D .
Személy szerint én eddig azért nem szereztem jogsit és nem vettem autót, mert egyszerűen annyira ritkán használnám, hogy a fenntartási költségek miatt sem érné meg. De mostanában kezdtem agyalni, hogy egy jogsi azért jó lenne és a családban van két furgon is, remélhetőleg néha kölcsönadnák :D .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.