Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151951) 6030D válasza ZolkoW (#151935) üzenetére


6030D
Ármester

Há' olyan Há pont nincs itthon, csak hatos meg hetes. Sajnálom. :D

jjeahh: nekem igen, aztán biztos mindenkinek más.

robee19: alapozásnál sok minden nem kell előtte, mivel ez gyakorlatilag bemelegítő zóna. Főleg síkon. Én kb mire legurulok a sík részig, az 5 perc, onnantól már inkább arra kell figyelni, hogy ne lépjem túl, nem arra, hogy még alacsonyabban menjek.

ro_bert17: nem néztem, de akkor valami mással kell rögzíteni, majd átszinkronizálni oda.

HKorn: állítsd át ebike ridera, mert megpicsáznak érte :DD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#151952) cdl válasza robee19 (#151938) üzenetére


cdl
senior tag

Amire kijutok a városból, pont megvan a bemelegítés. Amíg alapozol, nem annyira fontos. Ha kom-ra mész ki, akkor mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

(#151953) -=RelakS=- válasza HKorn (#151949) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ugye beállítottad, hogy elektromos kerékpárral mentél?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#151954) ro_bert17 válasza robee19 (#151945) üzenetére


ro_bert17
őstag

Én ezt az emílt kaptam:
When you record a workout on Strava, it’s our job to make sure your effort is captured accurately and reliably. We recently discovered that pairing Bluetooth heart rate monitors and power meters directly with the app is causing Strava to crash for millions of athletes — most of whom don’t even use these kinds of sensors. So to significantly improve the stability of the app, we’ll no longer support direct Bluetooth and ANT+ device pairing as of October 28th, 2019.
If you record activities using a GPS watch or bike computer, this change will not affect you at all. But if you want to record activities using your phone and capture sensor data, you’ll have to record with one of the many apps that upload to Strava. Here are some tips to get you started. We know that even small changes in your routine or equipment can make a big difference, so we appreciate your understanding.
Here’s to your efforts making it into the books. Every time.
Én nem próbáltam, de a google playen olvastam egy véleményt, akinek az október 28.-i frissítés óta nem látja az ant+ eszközt. Mondjuk logikus, hogy függhet a szoftververziótól.

(#151955) HKorn válasza 6030D (#151951) üzenetére


HKorn
addikt

Néztem hol lehet beállítani, de nem találtam, adatlapon megadtam, hogy fair legyek, de van bennem azért lelki ismeret furdalás :D

Egy két szakaszon csúnyán elpicsáztam a helyi királyt, viszont meglepő módon néhány DH szakaszon is a top 5-ben vagyok, ott pedig ugye nem annyira előny a pedelec. Ugyanakkor egyenes szakaszokon, meg sehol nem vagyok.

Mondjuk én nem akarok versengeni, mert alapvetően én kirándulós, túrázós bringás vagyok, csak a kedvenc 30km-es körömet múltkor megnyomtam, időre mentem, hogy megnézzem mit tudok belőle kihozni, ezért töltöttem fel, hogy mégis mennyire számít jónak.

szerk. Megtaláltam, el is vette a szemét a KOM-jaimat. :((( :D

Ilyenkor csak azzal hasonlít össze aki szintén e-bike-os?

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#151956) robee19 válasza ro_bert17 (#151954) üzenetére


robee19
tag

Nem tudom, csak olvastam valahol. Én órával használom.

(#151957) Hasaggymeg válasza 6030D (#151951) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha lúd akkor legyen kövér,mondjuk villanybringával a futók között. ;]

HKorn...ha lefele is versz mindenkit akkor lehet,hogy egy őstehetség vagy :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151958) HKorn válasza Hasaggymeg (#151957) üzenetére


HKorn
addikt

Töröltem már azóta az activityket, mert e-bike-ra meg nem ad segmenteket sem, így meg semmi értelme.

Csak kiváncsi voltam, annyira nem rossz, de mondom, nem célom gyorsan menni sehol sem, így nem is akarok Stravázni, maradok a Komootnál.

Run&Ride

(#151959) trialboj válasza Runner_fxr (#151923) üzenetére


trialboj
őstag

Akkor nincs más megoldás, mint az ebike sharing rendszer :D amúgy komolyan gondolkodtam rajta hogy valakivel felesbe vennék egyet, v csak akár azokra a napokra kiadnám amelyeken nem tudom hajtani, de mivel mindenki mást ért a vigyázz rá alatt, ezért ez nem járható út.+

Én viszont nagyon szívesen bérelném 2-3 hetente egy havertől, ha lenne rá mód, és baráti árban meg tudnánk egyezni.

Amúgy eddig lehetőségem sem volt bérelni, de igazából kb felesleges is, mert tudom h tetszik, és kell nekem, egyedül a motorzaj az ami talán zavaró/kényelmetlen lesz, de azon túllendülök. Engem az sem nagyon érdekel, hogy milyen geója van, analóg bringán megértem hogy sokat számít, de első pedelec bringának szerintem mind1, mert úgyis kárpótol mindenért az érzés, hogy bárhova fel tudsz mászni.
Ez az aksi mizéria most megijesztett, mert nyilván csak használtan tudnék ilyen bringát venni, úgy meg ki mondja meg és mivel, hogy azt a bringát mennyit használták, míg analógnál, pont előny, hogy kihasználatlanság miatt eladó, itt lehet tényleg azért adják el, mert évente 5x hajtották csak, és az utolsó 2 alkalommal, már alig bírt 30km-t. Mindenesetre jó h említetted, köszönöm a felvilágosítást.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#151960) 6030D válasza HKorn (#151958) üzenetére


6030D
Ármester

Tudsz csinálni olyat is, hogy sima tekerésnek töltöd fel, és kilövöd felfelé szegmenseket. Talán Runner is így csinálja, amikor a Stravára téved.

Hasaggymeg: havernak volt olyan, hogy telefonon nem állította vissza, és lementette futásnak a tekerést. Jöttek is a koronák, meg a kupák. De az a durva, hogy volt olyan, ahol az első 10-ben nem volt benne...

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#151962) Hasaggymeg válasza 6030D (#151960) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

az első 10-ben nem volt benne...amit beszéltünk,a maraton csúcsot honfitársaink (de mond6nám a nyugati társadalom nagy része) kerékpárral sem képes letekerni. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151963) Ironizer válasza HKorn (#151955) üzenetére


Ironizer
tag

"alapvetően én kirándulós, túrázós bringás vagyok"

Erről eszembe jutott, hogy akartam kérdezni valamit, bár múltkor volt itt egy ilyesmi thread, csak arról lemaradtam. Szóval én azt szoktam mondani, hogy én nem is bringázok, hanem természetjárok, csak bringán. Persze élvezem a gurulást is, de tényleg csak a természetben/erdőben, és ami a legfontosabb, hogy legyen látnivaló is az út során, szép kilátás, várrom, tó, ilyesmi. Viszont ennek eredményeképpen 1, de inkább csak 2 hetente van kedvem kimenni, mert egyrészt háztól nem szeretek indulni, mert városban élek, a közelben nincs igazán izgalmas látnivaló, ami van, ahhoz is 15+ km-t kell tekerni unalmas (értsd: nem erdei) utakon (egy irányba), Vértes meg Kelet-Bakony elérhető ugyan fél óra alatt autóval, de hétköznap ez max nyáron fér bele napnyugtáig. Másrészt amit már láttam, az már annyira nem izgalmas, keresném az újat, de ahhoz egyre messzebb kell menni, de 1+ órát autózni megintcsak elég unalmas. Néha az az érzésem, hogy ez vmi pszichológiai csapda, hogy mindig csak az újat keresem, a régi már nem elégít ki. Más is van így ezzel? Gondolom akik képesek csak magáért a bringázás öröméért tekerni, azoknak nincs ilyen bajuk.

(#151964) Jester01 válasza 6030D (#151960) üzenetére


Jester01
veterán

Hogy lehet bizonyos szegmenseket "kilőni"? A "hide" az ugye nem azt csinálja.

Jester

(#151965) HKorn válasza Ironizer (#151963) üzenetére


HKorn
addikt

Akkor mi egy húron pendülünk, pontosan így vagyok ezzel én is. Már bejártam a környéket, Gerecsébe járok bringázni, de oda 10km-t kell tekernem kerékpárúton, plusz a 30 as kör kb 600m szinttel, majd 10 km vissza aszfalton. Elején még lelkesen tekertem ezeket, de már ott tartok, bogy bicikli csomagtartóba be és kvázi a földúton indulok el. Semmi kedvem az unalmas aszfaltos tekeréshez, alig várom hogy bent legyek az erdőben. Nem is értem az outisokat, de nyilván mindenkinek más jön be. Bár ha betévedek egy új faluba ott oersze jó aszfalton is tekerni és körülnézni kicsit.

Run&Ride

(#151966) Redneck


Redneck
veterán

Megjött a két hátsó lámpa. Nagyon erősen világítanak, lehet nem fognak annyira szeretni, de nem érdekel látszani akarok. Nem tudom meddig bírják egy feltöltéssel, a napokban nem tudok tekerni, tömegközlekednem kell. :(((
Összeszerelési minősége korrekt, de az USB csatlakozó gumi kupakja gagyi. Óvatosan kell nyitni, különben kijön a pöcke, amit nehéz visszadugni. Úgy néz ki, megérte az árát, köszönöm a tippet!

Más:
Elkezdtem Dona port szedni a térdemre, mert néha kicsit érzem hogy van, valakinek használt már? Természetesen ha rosszabb lesz, megnézetem orvossal.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#151967) Hasaggymeg válasza HKorn (#151965) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

+ironizer...így kezdődik. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151968) Redneck


Redneck
veterán

Bocs, a lámpa linkje lemaradt, hátha másnak is épp erre van szüksége. ;) Plusz itt egy gyenge minőségű kép is. Az új alatt a két ledes Kellys helyzetjelző mütyür.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#151969) HKorn válasza Redneck (#151968) üzenetére


HKorn
addikt

Tyű ez tényleg vakít, autósok örülni fognak neki, kb mintha valaki hátsó ködlámpával menne előttük

Run&Ride

(#151970) xy.zsolt válasza Ironizer (#151928) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Vagy úgy is lehet ahogy pl én.....90 feletti pedálfordulattal, könnyebb áttétellel tekerek és leszek gyorsabb felfelé....szóval egyénfüggő ki mit bír jobban

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#151971) Jester01 válasza HKorn (#151969) üzenetére


Jester01
veterán

Nem olyan durva ... na de a piros+fehér stroboszkóp mód az tényleg üt (kipróbáltam öcsémen amikor egyszer mögöttem ért haza autóval :DDD )

Jester

(#151972) Hasaggymeg válasza Redneck (#151968) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Csak ne epilepsziára hajlamos sofőr jöjjön hátulról,mert az a lámpa miatt fog elütni. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151973) 6030D válasza Jester01 (#151964) üzenetére


6030D
Ármester

Miért, az nem rak bele a listába, nem?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#151974) Jester01 válasza 6030D (#151973) üzenetére


Jester01
veterán

De, belerak. Másfelől az egy globális beállítás, nem csak arra az aktivitásra vonatkozik. Az egész aktivitást el lehet tüntetni a listákról de akkor persze az összes szegmenssel együtt.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#151975) 6030D válasza Jester01 (#151974) üzenetére


6030D
Ármester

Azért fura, mert van olyan, hogy egy szegmenst, amin már van időm, berak magától hide-ba, és nem látszik az új időm a listán, de nem is tüntet el végleg arról.
Például a mai tekerésemen:
Magától berakta a Vác ➤ Sződliget (pataktól-patakig) szegmenst Hide-ba, de a a listában ott van a 2018 augusztusi időm.
Próbaképpen most magamtól benyomtam a Hide-ot a Töltés szegmensen (gondolom ti nem is látjátok a szegmensek között), de a 2019 márciusi legjobb időm ott van az összesített listán.

Like, share and follow! :C

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#151976) Somatom válasza Ironizer (#151963) üzenetére


Somatom
veterán

Ajánlom a kamionozást. Minden hétvégén máshol tekerhetsz. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151977) Jester01 válasza 6030D (#151975) üzenetére


Jester01
veterán

Ja és a hide az személyre is szabott ... azért mert te betetted még nekem nem lesz hidden. Tesztelni az összesített listát nyilván csak PR-es (kupás, komos) szegmenssel lehet, mert csak a legjobb időt teszi rá.

A töltés szegmens is látszik feljebb:

[ Szerkesztve ]

Jester

(#151978) Fall-N válasza HKorn (#151965) üzenetére


Fall-N
veterán

Az outisokat a sebesség vonzza és a teljesítmény, meg nyilván ők nem annyira természetjárók, oda amúgy is gravel való ha nem MTB-s, ameddig bírja a terepet.

(#151979) 6030D válasza Jester01 (#151977) üzenetére


6030D
Ármester

Ez érdekes. Akkor nem lehet, sorry. :U

Fall-N: az outis csak városban teker?

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#151980) Bicskás


Bicskás
tag

Sziasztok topiklakók ! :)

Segítséget szeretnék kérni. :B

Magyarországon hol szerezhető be az RRP ProGuard Max első sárvédő ?

A válaszokat előre is köszönöm. :R

Üdv: Bicskás

(#151981) Napfénysüti válasza Fall-N (#151978) üzenetére

Én outival a nagy hegyekre is a természet csodás látványáért meg az élményért tekerek fel. :)

Més que un club!

(#151982) benfolds válasza Redneck (#151966) üzenetére


benfolds
őstag

szabálytalan villogáson kb. 6-7 órát bír, de ne várd meg, amíg lemerül, mert kinyiffan az akksi.

(#151983) Fall-N válasza Napfénysüti (#151981) üzenetére


Fall-N
veterán

Persze ez csak általánosítás volt, meg azért neked is kell hozzá jó minőség út.

Magam részéről, ahogy korábban írtam, itt az erdők az év legnagyobb részében az agyag és a dunai homok miatt nem nagy élmények még gyalog sem. Így sajnos én igazán nem szerettem meg a városon kívüli tekerést, mert csak nyűg és volt benne részem. Ahol meg van út, de nem a városban van ott meg az elmebeteg autósok és (külföldi) kamionosok miatt (tisztelet a kivételnek!) nem élmény, hanem életveszély. Városba meg jó lenne a gyorsabb haladás miatt egy országúti bicikli, de a kátyús, ócska utak miatt nem érdemes. Így marad a félig trekking/MTB acél vázzal.

[ Szerkesztve ]

(#151984) trialboj


trialboj
őstag

Valaki próbált már ilyen váll pántot?
Nem gopro, hanem 360 kamera menne rá, a cél az, hogy hátrafelé is lehessen nézni(meg a fülembe), a mellkaspánt nem túl előnyös, a sisakra pedig még nem tudom mennyire jó ötlet felrakni, a hétvégén ez utóbbit kipróbálom, de tetszik ez a vállpántos megoldás (elméletben.)

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#151985) benfolds válasza Redneck (#151966) üzenetére


benfolds
őstag

pontosítás akkuidővel kapcsolatban:

- 100%-os fényerő: 2 óra 40 perc [Gyári adat: 3,5 óra]
- 50%-os fényerő: 5 óra 20 perc [Gyári adat: 7 óra] (Őszintén szólva nem vettem észre, hogy pontosan mikor kapcsolt ki a lámpa, szóval egy +- 5 perc befigyelhet itt, de a 100%-os fényerő idejéből kiindulva akár reális is lehet a pontosan dupla akkora üzemidő)
- Szabályosan villogó üzemmód (100%-os fényerő): 5 óra 25 perc [Gyári adat: 11 óra]
- Szabálytalanul villanó üzemmód (100%-os fényerő): 8 óra [Gyári adat: 10 óra]
A töltési idő 2 órát vett igénybe, az akkumulátor kapacitást pedig inkább olyan bő 400 mAh-nak mondanám a megadott 600 mAh helyett (egy USB-s eszközzel mértem ez utóbbit).
100%-ról 0%-ra merítés alatt drasztikus fényerőcsökkenést nem véltem felfedezni egyik mód esetén sem, csökkent-csökkent, de nem volt olyan feltűnő.
A lemerülés közelségét nem jelzi sehogy sem, egész egyszerűen csak kikapcsol, amikor elfogy a szufla.

(#151986) benfolds válasza Ironizer (#151963) üzenetére


benfolds
őstag

én a tracker szerint eddig 94-szer tettem meg ugyanazt az erdei 37 km-es kört. még nem unom, sőt, mindig úgy érzem, hogy nincs jobb dolog a világon, mint 120 éves bükkösben biciklizni forgalommentes, aszfaltos úton. mondjuk a nézelődés része rám csak félig igaz, inkább nyomom neki. néha szoktam csinálni kifejezetten nézelődős túrákat ugyanott, de erre inkább új útvonalakat keresek, elindulok "felfedező útra". a déli és a nyugati bakony, illetve a balatonfelvidék, ami nekem nem elutazós távban bejárható pár egy nap. ezen a kis területen is rengeteg felfedeznivaló van. de mondom, ugyanazt a kört sem unom, teljesen más arcát mutatja az erdő évszaktól, időjárástól, napszaktól függően. mindig más hangulatba kerülsz te is. egyébként éppen két hete voltam a ma emlegetett szentgáli tiszafásban, tényleg jó hely, van a hegy tetején egy nagy kilátó, majer antal nevét viseli.

(#151987) Hasaggymeg válasza benfolds (#151986) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Embere válogatja,én talán a Norvég fjordokban,vagy Új Zélandon is megunnám ugyanazt a 30-50,vagy éppen 100 km-t ötvenedszer egymásután. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151988) samujózsi válasza Hasaggymeg (#151987) üzenetére


samujózsi
tag

Bezzeg ha kék norvég lennél... :DD
[link] 2:18-tól a lényeg :D

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#151989) Yahhher válasza benfolds (#151986) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.
Lehet, hogy írtad valahol, de akkor átsiklottam felette. Mivel voltál fenn a Majer A. kilátónál? Mert azt látom, hgy sokat tekersz aszfalton(legalábbis úgy vettem le az írásodból), de oda azért nem olyan sima az út fel, aztán le.

Üdv B.

(#151990) flash- válasza robee19 (#151907) üzenetére


flash-
veterán

szédülés lehet a nem megfelelő ch fogyasztástól is,illetve egyből nem tanácsos szerintem maxot tekerni fokozatosan kell emelni, nekem eddig úgy sikerült a maxot elérni, ha időközönként növeltem a terhelést, aztán pár perc laza tekerés,aztán terhelés megint de már keményebben,stb..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#151991) robee19 válasza flash- (#151990) üzenetére


robee19
tag

Szédülés mindkét esetben olyankor volt, mikor beért egy társaság és a saját kis 29-es tempóm helyett megpróbáltam velül menni 32-vel. A tekert távom felénél mindkét esetben, és a visszalassítás után elmúlt (gondolom visszamentem a pulzusom).

(#151992) ZolkoW


ZolkoW
őstag

ez a műanyag trail kormány elég jó áron van, nem? [link]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#151993) benfolds válasza Yahhher (#151989) üzenetére


benfolds
őstag

ez pont egy túrázós kör volt, tehát nem volt célom minél gyorsabban végigrohanni a terepen. nem is hiszem, hogy nagyon lehetne, tényleg meredek, ahogy a kolléga is írta. szerintem biciklivel nem nagyon lehet, de nem is érdemes felmászni. ez egy túrázós hely. én a hegy lábáig tekertem, ott lezártam a biciklit, és a tanösvényt követve gyalogoltam fel. arra nagyon figyelj, hogyha szentgál felől közelíted meg (amúgy bándhoz jóval közelebb van a kilátó), akkor nehogy a turistajelzést követve hagyd el a falut, mert oltári nagy szívás lesz. el van kerítve a terület, és a kerítés mellett olyan helyeken kéne elhaladni a biciklivel, ahol még gyalog se nagyon mész el. annyi előnye volt azért a rossz útvonalválasztásnak, hogy belefutottam a kőlik barlangba. szóval a lényeg: szentgált a temetővel szemben lévő murvás úton hagyd el, onnét sima ügy.

(#151994) ivana válasza benfolds (#151993) üzenetére


ivana
Ármester

Lehet én vagyok puhány, de csak nekem vannak nagyon rossz élményeim a bringázás gyaloglással való kombinálásával? Önmagában mindkettőt jól bírom, de a kombó borzalmas.

(#151995) Bicskás válasza Bicskás (#151980) üzenetére


Bicskás
tag

Hálás köszönet a segítségért. :R <3

Esetleg olyan webshop, vagy bolt amelyik valamelyik szomszédos országból ahonnan racionális áron és postaköltséggel megvásárolható ?

Amit találtam az kb úgy néz ki, hogy 10.000 a termék és 7.000 a postaköltség… :DD

A segítséget előre is köszönöm.

További szép napot mindannyiótoknak ! :)

Üdv: Bicskás

(#151996) bringasisti válasza ivana (#151994) üzenetére


bringasisti
őstag

Lelkileg nehéz elviselni hogy tolni kell. Én inkább megpusztultam mikor ilyen helyzetbe kerültem

BENEFON DELTA--------N8

(#151997) 6030D válasza Bicskás (#151995) üzenetére


6030D
Ármester

[link] + 8 font (~3000) a posta

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#151998) Hasaggymeg válasza bringasisti (#151996) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Főleg ha látnak,inkább tüdő szakadjon mintsem leszállj tolni. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151999) samujózsi válasza ivana (#151994) üzenetére


samujózsi
tag

Amint azt korábban többször írtam, én az outit is sokat tolom. Ha ez vigasztal. ;)

Réteges öltözködés... Decás esőkabát (100% vízálló, emiatt 100% szélálló is, igaz, 0 hőszigetelés). Alatta húszéves bringás kabát, valami polárszerű, de vastag anyagból. Alatta a hosszú mez, azalatt az aláöltözet, legalul meg egy trikó, amit magamon felejtettem... :D
Summa summarum, megkíméltem magam 25000Ft költéstől.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152000) bringasisti válasza Hasaggymeg (#151998) üzenetére


bringasisti
őstag

Így igaz

BENEFON DELTA--------N8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.