Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151651) Mclovin


Mclovin
senior tag

Sziasztok,

Sikerült vennem egy szép Csepel Royal 4*-t,. Egyetlen baja, hogy a nyeregcső beragadt. Bármi tip, ötlet? Szerintem kap egy wd40 áztatást, aztán fingers crossed. Max marad a satupad. :B

(#151652) Hasaggymeg válasza trialboj (#151644) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az én bringámon csak egy tag lesz,hímtag. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151653) jjeahh válasza Hasaggymeg (#151652) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Néha én is rákívánok egy fullíra, de tartok is tőle, hogy mivel sokat sarazok, sokkal több lenne vele a macera is.

Na de fulí vs merev és pedelec vs analóg viták helyett mé nem tekertek?? ;] Nekem egy rövidebb 30km/247m ma is összejött, montival, nobby nic-el, 144bpm-el, 26.3km/h átlaggal. Ahhoz képest, hogy a tegnapi havas tekerésen téli ruhában is kockára fagytunk, ma vicces volt rövidnadrágban csapatni :)) .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#151654) Somatom válasza jjeahh (#151653) üzenetére


Somatom
veterán

Reggel óta szakad az eső. :O

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151655) Hasaggymeg válasza jjeahh (#151653) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt is annyi volt,de 16,5-ös átlaggal és ~450 m szinttel...és én is sz@rrá izzadtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151656) jjeahh válasza Hasaggymeg (#151655) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jó, de gondolom te terepen :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#151657) rétisün válasza jjeahh (#151653) üzenetére


rétisün
veterán

"mé nem tekertek??"

mer' egy lusta dög vagyok, meg így legalább befejeztem amit tegnap elkezdtem. bandázs lett feltekerve (markolat helyett) meg kellett barkácsolnom kicsit, hogy a váltó nélküli konzolra is legyen láncleesésvédő.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#151658) Hasaggymeg válasza jjeahh (#151656) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Igen,legalábbis fele,mert oda/vissza 7-7 km aszfalt.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151659) trialboj válasza Runner_fxr (#151649) üzenetére


trialboj
őstag

A canyon elkaszálta az elektromos bringáit, nem találom a kedvenc NeurON modellemet.

Sok mindennel nem értek egyet, pl szerintem osztrákiában sincs kolbászból a láncvilla, ott sem alap dolog hogy valaki 4-5000 eurós gépet vesz, persze ott ez már elérhető az átlag osztálynak is, de még így is JÓVAL nagyobb az a réteg, főleg világviszonylatban, akik nem igénylik ezt a csúcstechnikát, csak szeretnének sokat bringázni, gyengébb kondival is, úgy hogy valamivel kevesebbet költenek a gépre.
Ezeknek az embereknek van opciójuk? Milyen márkára, v modellre kellene figyelni?

"Vannak 700-as akkuval szerelt gépek, ezekből ki lehet hozni a 100km-t, közepesen erős rásegítéssel" Ez gondolom megint az +5000€ kategória, egy átlag ebike, jól tudom hogy csak eco módban tudja a 120km-t, efölött már csak 100 alatti, és boost v turbó, még alig 40 v 50km?

"ha valami oknál fogva nincs időd rendszeresen használni, akkor a drága akku könnyebben fog öregedni, mintha rendszeresen használnád"
Erről hol olvastál, v mi ennek az alapja? Milyen akkuk ezek, ha mindig félig töltött állapotban tartod, akkor romlik az élettartama úgy is hogy nem használod 3 hétig? Hetente 2 tekerés minek számít? Ha ez igaz, akkor tényleg elég erős ellenérv, ilyenről még az életben nem hallottam, szóval mégsem 1000 ciklus az az 1000 ciklus? :F kisbetűs részben ott van, h 1000 ciklus v 3 év, utána kuka bármit is csinálsz vele? Ez egy igen fontos infó, ami valahogy eddig egyetlen videóból sem derült ki.

Na ami neked probléma "gyorsabban eszi a láncot, sort, gumit, fékbetétet." azt meg én tartom elhanyagolhatónak, persze ez is pénz, de mégis bárki számára elérhető, és attól függően jönnek elő mennyit tekersz, általában nem egyszerre, és még amatőrkén is könnyű őket szervizelni.
Én továbbra is azt tartom, hogy nehéz szervizt találni, nyilván nem új bringákról beszélünk, ismeretségi köromben sincs még csak 1 ember sem, aki valaha vett volna egy említésre méltó milla feletti bringát, aki ilyet szeretne az használtat vesz, hogy megússza a vásárlás utáni értékvesztést. És lehet azt mondani hogy a motorral meg az aksival nem lesz gond, de mi van ha mégis, kihez fordulsz ha nincs garid, és 150km körzetben senki nem látott még élőben szétkapott elektromos motort, v szoftvert v bármit.
Kicsit vonatkoztassunk el a te fővárosodtól, ahol 2+ millió ember van összetömörülve, és mindenre van igény.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#151660) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

Akinek Bryton Ride 10 GPS órája van, le tudná írni, hogy a "D1" és "D2" távolságot. hogy lehet nullázni?

Köszi:

(#151661) nemeth989 válasza trialboj (#151659) üzenetére


nemeth989
senior tag

Megvannak még az ON modellek, de csak a canyon.de-ről lehet elérni az elektromos palettát.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#151662) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

Tudtok olyan kerékpár szervizt, ahol egy Alivio szettel felszerelt MTB kerékpát első és hátsó váltóját úgy betudják állítani, hogy az szépen és csöndesen tudjon le és fel váltani? Vagy ez csak szép álom számomra?

Köszönettel:

(#151663) samujózsi válasza zoli669 (#151662) üzenetére


samujózsi
tag

Budapest?
Mondjuk a szép és csendes, elég szubjektív. Lehet, hogy csak álom. ;)

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#151664) rétisün válasza nemeth989 (#151661) üzenetére


rétisün
veterán

kösz! asszem, megvan a következő bringám :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#151665) Hasaggymeg válasza zoli669 (#151662) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

You Tube-nak hívják és ott a szobádban. ;) Egy órácskát szánj rá,tanuld meg a működési elvét és elfelejtheted a szervizt,egy lépés amit ha komolyan gondolod a bringázást előbb utóbb úgyis illene meglépni,váltóállításért nem járunk szervizbe.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151666) f4lcon válasza Runner_fxr (#151649) üzenetére


f4lcon
őstag

"Magyarországon 160 kerékpárbolt végezte el a paul lange shimano steps és az ebikeshop bosch képzését! "

ez az adat honnan van?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#151667) zoli669 válasza Hasaggymeg (#151665) üzenetére


zoli669
tag

Igazad van, de egyelőre még nem sikerült tökéletesre fejlesztenem a tudásom!

(#151668) Hasaggymeg válasza zoli669 (#151667) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tényleg nem atomfizika,megtanulható és nemcsak hogy jól működő váltód lesz,hanem sikerélmény is jár majd hozzá...de ha mondasz 1-1 tünetet akkor segít itt is valaki a lehetséges diagnózis felállításában. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151669) emiki6 válasza emiki6 (#151614) üzenetére


emiki6
veterán

😢

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#151671) samujózsi válasza Hasaggymeg (#151668) üzenetére


samujózsi
tag

Azért állvány nélkül váltót szerelni, eléggé orosz-rulett fíling. ;)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#151672) emiki6 válasza emiki6 (#151669) üzenetére


emiki6
veterán

#151670, Hasaggymeg: Nem, azért sírok, mert senki nem válaszol. :(

Idén amúgy sikerült időben elkezdeni a hideg zuhanyt és a hideg fürdést is, most a gyömrői tófürdőbe járok (vasárnap 9 óra, szoktunk lenni kb tizen). Ma mondjuk elég szar volt az idő és a víz is hűlt. Mondhatjuk, hogy ehéten kezdődött a szezon. :D

Persze a franc fog kimenni télen tekerni, inkább veszek görgőt.

A blue twist 25k újszerűen, az aldilidlis csodák 20k- és valószínű rosszabbak. Valaki, hozzáfűznivaló

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#151673) Toobee válasza emiki6 (#151672) üzenetére


Toobee
veterán

Szabadgörgőt nem néztél? Nekem bejött. Fejleszti az egyensúlyt is.

https://barbieripnk.hu/

(#151674) rétisün válasza Toobee (#151673) üzenetére


rétisün
veterán

+1

szerintem is jobb, és a bringának is.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#151675) emiki6 válasza Toobee (#151673) üzenetére


emiki6
veterán

Félek, hogy nem fogom tudni 25k alatt megúszni. Mert sokat költeni nem szeretnék. 25k max.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#151676) Toobee válasza emiki6 (#151675) üzenetére


Toobee
veterán

Az igaz, Rosebikesnal a legolcsóbba belépő szint, 129 EUR.

https://barbieripnk.hu/

(#151677) Hasaggymeg válasza emiki6 (#151672) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Rájöttem... :B

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151678) maximilian4 válasza rétisün (#151664) üzenetére


maximilian4
addikt

Egy alapból 13-15 kilós analog enduró bicajnál megértem az elektromos kivitelt, mert alapból is nehéz és ki akar ekkora súllyal mászni, meg amúgy is lejtőzésre lett elsősorban kitalálva az elől hátul 150-160 mm-es rugóúttal (ha super enduro, akkor akár 180 mm is lehet). De egy fitness bringán vagy egy outin nagyon nem szimpi az elektromos rásegítés.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#151679) rétisün válasza maximilian4 (#151678) üzenetére


rétisün
veterán

annyi idős leszel, meg olyan lusta, mint én, majd megérted :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#151680) Hasaggymeg válasza maximilian4 (#151678) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Csak receptre engedném felíratni 60 fölötti,korábban is bringázóknak,vagy fiatalabb de lesérülteknek. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151681) zoli669 válasza samujózsi (#151671) üzenetére


zoli669
tag

Állványom van, csak a pincébe szűk a hely, kint pedig nem túl szívesen, mert lakótelep.
tünet: Zajosan vált le és fel, illetve nem mindig, de néha a váltás elég nyögvenyelősen megy. Amúgy mindegyik fokozatra fel, meg le tudok váltani, első és hátsó váltónál egyaránt!

(#151682) samujózsi válasza zoli669 (#151681) üzenetére


samujózsi
tag

Jó, én magamból indultam ki. Közel tízezer forintom bánta, hogy mindenféle irományok, videók alapján, mégis felkészületlenül estem neki a váltó piszkálásának. Azóta annyival előrébb vagyok, hogy ha lenne állványom, akkor talán kevésbé lennék szervizekre szorulva, de pince nincs, a lakásban meg nem fér el egy állvány, még összecsukva sem.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#151683) Because válasza zoli669 (#151681) üzenetére


Because
őstag

mondanám, hogy egy kb. 1 méter széles pincében festékes vödrökön támasztva a vázat cserélek kormánycsapágyat és a négyemeletes aljában mosom a bringát :DDD

(#151684) 6030D


6030D
Ármester

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#151685) Maximum1


Maximum1
őstag

Cube Nuroad Race 2020 Lengyeleknél
Végre normális, nem műtermi fotók a bringáról és a GRX-ről.

Nem csúnya, de nem bírtam kivárni és elcsábultam, pedig már le is előlegeztem egyet.
Elcsíptem egy ideit, első látásra szerelem el kellett hoznom, sokkal letisztultabb, szebb az összképe, legalábbis nekem.
Sokáig agyaltam de a végén a 105 győzött, többet megyek aszfalton.

[ Szerkesztve ]

(#151686) Runner_fxr válasza trialboj (#151659) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Megmondom őszintén, hogy nem teljesen értem hova is akarsz kilyukadni? Ne érts félre, nem muszáj egyetértenünk, csak próbálom megérteni. Sok mindent el lehet mondani a kerékpár iparról, de azt nem, hogy nincs választék. Tudom, hogy osztrákiában sincs kolbászból... dolgoztam ott, Németországban meg Svédországban is, ha annyira bejött volna, akkor most is ott lennék. :) Szerintem mindenkinek arra van pénze amire szeretné, magam példáját tudom idehozni, 850 ezerért vettem autót, de 1,5 millióért bringát, kinek mi, van aki 1 millióért épít pc-t, van aki minden évben megveszi a legújabb iphone-t 400 ezerért, van aki minden nyáron száz ezreket költ fesztiválokra, és nem feltétlen gazdag emberekről van szó, csak költenek a hobbijukra. Szerintem jelenleg Magyarország sem annyira siralmas, hogy ne lehetne összespórolni egy komolyabb bringára pénzt, ha tényleg valakinek ez a fontos.
Abban egyetértünk, hogy a tömegek nyilván nem a prémium kategóriát keresik, miért is keresnék? Ilyet nem is állítottam. Tömegek trekkinget vesznek 100-250 ezerért. De nem elhanyagolható a prémium szegmens sem.
Aki nem igényli a csúcstechnikát, de szeretne elektromos kerékpárt, olyat ami azért minőségileg rendben van, van rendes szerviz háttere is, bőven kap, szerintem elérhető áron.
[link]

Hatótávra azért nehéz válaszolni, mert rengeteg tényezőtől függ. Terepen elég szokott lenni 40-60km a legtöbb embernek, 100km és felette távokat ritkábban mennek átlag montisok. Pláne ha sok a szint. És a max rásegítési fokozatok a legtöbb esetben feleslegesen erősek, tehát ez sem feltétlen indokolt, hogy maxon hajtsd a gépet.
Az 500-as akku ma már általánosnak mondható pedelec bringák között, ilyen akkuval én simán megyek 1300-1500 szintet, 60-80kmt. Nyilván okosan használva a rendszert.

Teljesen mindegy milyen akkuról van szó, ha keveset használod, tarthatod azt 50%-on, akkor sem fogja addig bírni mint amit rendszeresen használsz, nyilván nem 3 hét nem használattól fog tönkremenni, de soha nem tudhatod mit hoz az élet, mennyi időd lesz bicajozni. Nekem ment már tönkre lithium akkum 1-2 év alatt, mert keveset, alig használtam, igaz nem pedelec aksi volt. A tönkrement nyilván nem azt jelenti, hogy használhatatlan lett, de jelentősen veszített a kapacitásából. Heti két használat szerintem elég.

Én azt nem mondtam, hogy nekem probléma, tudtam mire számíthatok, de el tudom képzelni, hogy sokaknak probléma lehet. 20-25 ezerért külsőt venni, 20 ezerért láncot 30-50 ezerért sort, stb. Én nyújtottam le 20 ezer ft-os láncot 600-800km alatt. Persze ha nem prémium kategóriát veszel, akkor ezek az alkatrészek is olcsóbbak.

A szerviz probléma nem pedelec sajátosság, ha nincs a közeledben megbízható szerviz, akkor teljesen mindegy mit viszel oda, mindent elb@sznak. Szerintem aki prémium kerékpárban gondolkodik, mert igényes a hobbijára, az igényes annyira, hogy maga szervizel sok mindent. Persze azt is megértem, hogy vannak emberek akik igényesek a bringájukra, de nem akarnak vele tökölni, meg idejük sincs rá, nem is értenek annyira hozzá. Ezek az emberek elviszik a boltba ahol vették a bringát és ott mindent megoldanak, csak fizet a végén.
Ezért fontos, hogy olyan boltban vásároljunk ahol komoly az árukészlet, sok ilyen gép megy át a kezük alatt.
Az, hogy a Te ismeretségi körödben nem vesznek milliós bringákat, semmit nem jelent. Mások meg vesznek.
Ha nincs garid, akkor is tudod hova vinni, de értelem szerűen saját költségre.
Ha valamelyik nagy gyártó termékét veszed meg, nem kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy nem lesz alkatrész. Ha Shimano motoros a bicód, akkor írsz a Paul Lange-nak, biztos, hogy foglalkoznak a problémáddal. Ha Bosch rendszerű, akkor elmész egy olyan kerékpár boltba akik rendelkeznek Bosch zertifikat-el. Ilyen is van szép számmal, ha árulnak Bosch rendszerű bringát, akkor valószínűleg kapcsolatban állnak a Bosch-al, tehát alkatrészt is tudnak szerezni. De talán a legjobb, ha oda mész ahol a Te bringád márkaképviselete van! Tehát foglalkoznak az adott kerékpár márkával. Akkut tudsz rendelni netről, motorhoz már a forgalmazót kell keresni.

Tesztekben azért látsz leginkább prémium gépeket, mert az az érdekes és a gyártók közti különbségek is itt jönnek ki főleg.

f4lcon: Az info onnan van, hogy én is elvégeztem ezeket a képzéseket, és az oktatók mondták.

[ Szerkesztve ]

(#151687) 6030D válasza Maximum1 (#151685) üzenetére


6030D
Ármester

Ez szép! Gratula hozzá!
Stucnit azért lefelé raknám, meg az a hosszú fvk olyan furi. Meg a taposó. ;)

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#151688) Maximum1 válasza 6030D (#151687) üzenetére


Maximum1
őstag

Köszi!
Stucnit most fordítottam meg, erdőben lejtmenetben ornehéz volt, olyan érzésem volt hogy átesek rajta, így stabilabb.
FVK nem tudom mi. :B, szerk. jaa, gondolom fékváltókar, ez simano luxus, minél drágábbat veszel annál hosszabb hogy dropból kényelmesebb legyen elérni
SPD pedál van, csak cipőm nincs, rajta vagyok az ügyön.

[ Szerkesztve ]

(#151689) 6030D válasza Maximum1 (#151688) üzenetére


6030D
Ármester

FékVáltóKar, jó hosszan kiáll, de talán ez a a hidrós fék miatt is van. Nem baj, majd jöhetnek folyamatosan a képek, ahogy belakod. Merre tekeregsz vele?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#151690) Napfénysüti válasza 6030D (#151689) üzenetére

Ez nem a szérián kívüli 105 szintű fékváltókar?

Mod: megnéztem, elvileg a gyári 7020-as 105 kar.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#151691) Hasaggymeg válasza Maximum1 (#151685) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nagyon szép,gratula! :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151692) Maximum1 válasza 6030D (#151689) üzenetére


Maximum1
őstag

Pest környéke, Pilis, Börzsöny, Szob, Esztergom meg amerre a vonat elvisz.
Kapott új gumikat + kap még egy pedált és kész.
Nekem meg fel kell nőnöm hozzá az agyváltós bringa után.

Napfénysüti: nem 105 mindene, az utolsó alkatrészig, olyannyira hogy hátra 11-32 kapott, na az egy kicsit még erős nekem, le fogom cserélni 11-34 re
áttételtartomány változása

Hasaggymeg Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#151693) cdl válasza Maximum1 (#151688) üzenetére


cdl
senior tag

Tényleg szép, drakulálok.

(#151694) Jester01 válasza samujózsi (#151682) üzenetére


Jester01
veterán

Váltóállításhoz elég egy olyan ami a hátsó kereket elemeli, helyet gyakorlatilag nem foglal. Például:

Maximum1: szerintem a 34 nem lesz érezhető különbség, de te tudod.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#151695) parkr válasza Jester01 (#151694) üzenetére


parkr
őstag

vagy egy fali tartó (ha opció a fúrás), én is azon szoktam

(#151696) jjeahh válasza samujózsi (#151682) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én ilyenen állítom be, persze ez nem minden hajtóművel működik. Első váltó cikk, hátsó váltó cikk.

Maximum1: szép, grat!

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#151697) Hasaggymeg válasza jjeahh (#151696) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én sokáig felfordított kerékpárral állítottam be a nagyját,majd felültem 1-2 szerszámmal és elvégeztem a finombeállítást élesben.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#151698) Maximum1 válasza Jester01 (#151694) üzenetére


Maximum1
őstag

Nem csak a 34 miatt, a táblázat szerint jobban kitudom használni a közepét , kevesebbet kell kistányéroznom, legalábbis én így gondolom, érteni nem értek hozzá, egy próbát megér.
probáltam egy ilyen sort, de ott 48 volt elöl, az úgy tetszett, de lassúnak tűnt betonon, ebből gondolom hogy nekem pont ideális lesz az 50-nel.

(#151699) xy.zsolt válasza Maximum1 (#151698) üzenetére


xy.zsolt
őstag

a napokban láttam youtube-on EZT a videót ahol a MIDcompact szetthez hátra 40es került....na ezt már tényleg éreznéd.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#151700) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Nekem sem volt sokáig állványom, mégis állítottam váltót :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.