Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bate81BP


Bate81BP
csendes tag

195 500 Ft a hivatalos magyar ár.

(#2) kapal


kapal
tag

A hülyének is megéri. Főleg nekik.

(#3) Lami66


Lami66
őstag

Én inkább 120 ezerért vennék egy Sony WH-1000XM5-öt és még olyan érzésem se lenne, hogy kevesebbet kaptam a pénzemért Ez a Sonos egyértelműen a pénzes almaoldal lehuzására készült.

(#4) zsuninnyo válasza Bate81BP (#1) üzenetére


zsuninnyo
csendes tag

hol?

(#5) Cranberries válasza kapal (#2) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Miért hülyézed le azokat, akiknek erre van igénye és meg is engedhetik maguknak, hogy megvegyék?
Irigységből?

(#6) kapal válasza Cranberries (#5) üzenetére


kapal
tag

Talán nem. Egyre jobban zavar, hogy micsoda különbségek vannak a megélhetésben. Az ilyen luxus termékeknek nem szabadna léteznie. Azt gondolom, hogy aki ezt meg tudja venni, nem annyival értékesebb (akár a társadalom számára), mint aki egy 20ezer forintos fejhallgatót tud csak választani magának.
Az emberiség elenyésző része képes meghallani a különbséget a két cucc között, ha van egyáltalán.
Szóval ez és az ilyen cuccok megvásárlása sokkal inkább a hivalkodásról szól.

(#7) Bate81BP válasza zsuninnyo (#4) üzenetére


Bate81BP
csendes tag

A Sonos sajtóközleményében.

(#8) Oldfoksz válasza kapal (#6) üzenetére


Oldfoksz
junior tag

Úgy érzem hogy nem lesz a kedvenc fülesed a Stax x9000.
(((. :DDD .)))

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#9) Bate81BP válasza Oldfoksz (#8) üzenetére


Bate81BP
csendes tag

Ezzel már jól lehet hivalkodni? :D

(#10) Oldfoksz válasza Bate81BP (#9) üzenetére


Oldfoksz
junior tag

Tiszteletben tartva a szociális érzékenység meglétét,
azt el kell(lehet) fogadni hogy voltak- vannak-lesznek(?)
gazdag emberek.
Ezzel a mentalitassal mehet a levesbe az LVMH,Ferrari,
Patek ,Gucci ,Apple ecetera.......
De marad a mentalitás .......a cégek meg pláne :)

[ Szerkesztve ]

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#11) Bate81BP válasza Oldfoksz (#10) üzenetére


Bate81BP
csendes tag

Szerintem a gazdagság nem ott kezdődik, hogy megveszel egy 200 ezres fülest. De nyilván nem erről szól ez. Igen, a legtöbbeknek ez a füles nem ér 200 ezret (azoknak, akik szerint ugyanúgy szól, mint egy 20 ezres, azoknak főleg nem), de lesz akinek igen (főleg azoknak, akik eddig is invesztáltak a Sonos átlagnál drágább termékeibe) - ettől mondjuk még nem lesznek hivalkodók.

(#12) TESCO-Zsömle válasza kapal (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem értek egyet veled. A hivalkodáshoz kell valami, ami a Sonos-nak és a legtöbb tényleg igazán drága márkának nincs: Ismertség.

Míg egy Ferrari-ról vagy Lamborghini-ről vagy Apple-ről a világ legtöbb részén tudják ,hogy mit jelent, addig egy Sonos-ról ha 10-ből 9 embernek fogalma sincs, hogy mennyibe kerül. Amik meg ennél is durvábbak, mondjuk nem 200k, hanem 2 millió, ott meg örülhetsz, ha 10.000-ből 1 ember felismeri mi az, mert azok a márkák még ismeretlenebbek a laikusok számára.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) rednifegnar válasza Oldfoksz (#10) üzenetére


rednifegnar
senior tag

tegnap epp ket ferkat lattam az utcan, de ilyen logikaval kb minden masodik kolok kezeben iphone van, az senkinek nem szurja a szemet hogy 3-400e-es telefonokkal plazaznak a nepek. amugy meg mindenki azt vesz amit akar, nekem nem faj se a ferka se az iphone amig nem az en penzembol (pl adombol) veszi...

A camera does not make art, the artist makes art.

(#14) kapal válasza Oldfoksz (#8) üzenetére


kapal
tag

Nézegettem már a cuccaikat, de olcsóbban ki tudnám hozni az általam elvárt szintet. Biztos jó márka, nincs ezzel gond, csak nem látom, hogy ezt megéri nekik kihozni.

(#15) Oldfoksz válasza kapal (#14) üzenetére


Oldfoksz
junior tag

Ne má'! :)
Teisfiamblutusz?

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#16) GalaxyS9


GalaxyS9
tag

Istenem, mennyi megkeseredett ember :C
Azért ne használjak AirPods Max-et, pl. mert “kapal” fórumtárs nem tudja elfogadni, hogy létezik igényesebb réteg?
Azért ne élvezzem a Continuity featureit, a minőségi 9 mikrofonos! rendszerét, zajszűrését, átengedését, mert ő ezt pénzkidobásnak tartja, vagy csak szimplán irigy, mert drágább, mint az ő kis világában valami?
Vagy azért ne használjam, mert jó anyagokból készült, jól szól, kényelmes? Vagy azért fogdossak egy műanyag Sony-t, mert sok ember ezt divatból viseli? Viselje! Engem nem nem zavar egyáltalán. Flexelhetnek is vele, engem nem zavar.
Engem ez a márbocs hülye mondatod zavar: “Az ilyen luxus termékeknek nem szabadna léteznie.” Ez nem luxustermék. Ahogy az AirPods Max sem. Jó minőségű, feljebb árazott termékek olyan többletfunkciókkal, amelyek valakinek megérheti.

(#17) xsjado93 válasza GalaxyS9 (#16) üzenetére


xsjado93
senior tag

Lehet, hogy a Sony műanyag, de legalább tudja mi az a lossless audio meg 3,5mm-es audio csatlakozó ;]

Your life is a lie.

(#18) GalaxyS9 válasza xsjado93 (#17) üzenetére


GalaxyS9
tag

és tudja, hogy mi az a készülékek közötti azonnali váltás, normális transparency mód, nem eltúlzott mélyek? lossless audio vonaton :C , ja és amúgy tudja kábelen keresztül, akár egy kilencedik generációs iPad-del, vagy bármilyen DAC-kal. de minek? szeretném látni, hogy megkülönbözteted az AAC 256-ot egy vakteszten mondjuk az ALAC-tól. ja, és nincs az Apple termékekben LDAC, APTX HD támogatás, úgyhogy iPhone-hoz, ökoszisztémába kifejezetten rossz választás a Sony.

(#19) Cranberries válasza kapal (#6) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Hivalkodás egy Sonos-szal? Ahogy előttem már írták; ahoz nem elég ismert. Nincs azzal semmi baj, hogy léteznek ebben az ársávban is (és bőven fölötte) ilyen termékek. Ha nem lennének, akkor az alsóbb kategóriás termékek sem annyiba kerülnének mint amennyibe, hanem drágábbak lennének, hiszen minden cég profitorientált.

(#20) xsjado93 válasza GalaxyS9 (#18) üzenetére


xsjado93
senior tag

Nem tujda (nyilván közel feleannyiért tök reális elvárás), de adnak hozzá normális tokot, nem pedig egy ridikült. Illetve jár hozzá még egy szabványos audio kábel is (az almánál ez plusz 45€ - ennyiért már örökgaris audiokábelt lehet venni - a hírhedt szilikonos borítással). Vicces, hogy a 256-os AAC high fidelity-nek van eladva :D De az is mókás, hogy példának az iPad 9-et hoztad fel, mert utána már egyiken sem volt jack csatlakozó :DDD (nyilván nem fért volna el, meg anélkül az usb-s / vezetéknélküli kiegészítőket sem lehet annyira eladni ). Továbbá hatalmas sz@rrágás az apple-től, hogy nem képes egy LDAC, aptx HD implementációra semelyik eszköznél, pedig az árazásba bőven beleférne.
Fontolóra vettem anno én is az AirPods Max-et, de aztán győzőtt a józan ész, és abból a pénzből vettem egy Austrian Audio Hi-X60-at, hozzá egy FiiO BTR5-öt, és egy OpenRock Pro légvezetéses sportfülest. És már az utóbbinál is hallom, hogy az iPhone-omról (AAC) vagy egy S24U-ról (LDAC) szól a Tidal. És nem is kell 40 dekát a fejemen cipelni ;]
Szóval ja, Apple ökoszisztémába jó lehet, csak itt is tele van a szokásos "think different" apple fogyatékossággal. Írom mindezt iPhone és MacBook tulajként ;)

Your life is a lie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.