Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76251) ShiTmano válasza rétisün (#76230) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Lasali egyszer valami mágneses megoldást emlegetett. Mármint, hogy azzal húzta végig a vázban a bowdent. (Ha egyáltalán ez a probléma.)

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#76252) ShiTmano válasza Runner_fxr (#76231) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Nincs elöl küllőprizma. :U ;] Amúgy szép a színe. Kéne.

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#76253) ---Lasali--- válasza maximilian4 (#76236) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Nézd, ez szerintem ide való ahogy a kép mutatja:

Neked oda valami típus specifikus dolog kell, a bringa forgalmazóját kell megkeresni, aztán rajtuk keresztül beszereztetni, ha egyáltalán lehet.

(#76254) rétisün válasza ShiTmano (#76251) üzenetére


rétisün
veterán

ez, de esetemben a megoldás jóval egyszerűbb. azt az 'idomot', ahol kilép a bovden hátul a vázból, hátrafelé ki lehet húzni, így már bőven van akkora hely, hogy könnyedén kijön a bovden.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#76255) Doki-HUN1978 válasza Runner_fxr (#76242) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Valamiért nem adja be a hsz-eidet keresésre... úgyhogy sajnos nem tudom visszaolvasni.

Pedig tényleg kíváncsi lennék rá.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#76256) Runner_fxr válasza Doki-HUN1978 (#76255) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Olyan nagyon sokat azért nem kellett volna visszaolvasni, ezt tegnap írtam, parancsolj. :) [link]

(#76257) szjoci válasza Doki-HUN1978 (#76255) üzenetére


szjoci
őstag

Parancsolj, itt az összes ;]

(#76258) Runner_fxr válasza szjoci (#76257) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Mondjuk ha a pedelec-el kapcsolatos véleményekre kíváncsi, akkor elég az elmúlt 1 évet nézni. :)

(#76259) fpeter07 válasza korcsillio (#76201) üzenetére


fpeter07
veterán

Ez nagyon király! Valamilyen sport van rá írva, lehet az az áruház vagy márka neve.

(#76260) Doki-HUN1978 válasza Runner_fxr (#76256) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Köszi.

Hm... értelek.

Én ugyan 20 éve nem tekerek, de hasonló cipőben járok a kerékpározás lehetőségének tekintetében, mégsem gondoltam még arra sosem, hogy motoros bringát vegyek.
Nekem ez olyan csalás féle.
Ha nem én győznék le pl. egy hegyet saját erőmből, azt nem tudnám "kipipálni".
Olyan vagy bringázok, vagy motorozok.

Ennek ellenére abszolút megértem a döntésed.

Nemrég tekerés közben találkoztunk egy idős házaspárral akik e-bike-kal tekertek.
Kicsit beszélgettünk velük.
Az öreg 72 éves volt, de nagyon fitt.
Mesélte, hogy 8000 Km-t tekernek évente, de már nem nagyon bírta a hegymenetet, ezért vették a motoros brinyókat.
Nekik abszolút ideálisnak találtam ezt az opciót.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#76261) Takika14


Takika14
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Kis segítséget szeretnék kérni tőletek.

Bicikli vásárlás előtt állok, tulajdonképp két márka/típus fogott meg.

Leader Fox VIATIC GENT 28˝
Leader Fox DAFT GENT 28˝

Vagy

Superior '15 XC 747 XC

Körülbelül mind a három keró egy árkategória, +- 10k kb.

Első sorban városban használnám, hétvégente ha úgy adja az időm akkor kisebb túrázás földes úton, parkokban.

Nem nagyon ismerem egyik márkát sem, sőt nem is vagyok egy nagy bringaszakértő, viszont jó ideje már, hogy nézegetem a bicikliket mert még mindig nem döntöttem el mégis melyik lenne ideális márka/típus.

Ha egy másikat preferáltok, azt is szívesen megnézem.

(#76262) joysefke válasza Doki-HUN1978 (#76260) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nekem ez olyan csalás féle.

Olyan, hogy "csalás" az csak versenyen értelmezhető, ha nem a dicsőség a cél, akkor nyilván az a lényeg, hogy mennyire tudnak a sporteszközeid mozgásra motiválni...

(#76263) Doki-HUN1978 válasza joysefke (#76262) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Egyetértünk.
Viszont én már azt is dicsőségnek értékelem, ha saját erőmből képes vagyok elérni a céljaimat.

Tehát, ha nem saját erőmből történik, az nem az én érdemem.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#76264) Because válasza rétisün (#76246) üzenetére


Because
őstag

annyira bejön ez a Cube SL Road, csomó képet és videót néztem már róla :D :D

(#76265) flash-


flash-
veterán

szokták mondani hogy az olcsóbb teleszkópokban nincs csillapítás.

akkor mit csinálnak?:)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#76266) pikszel válasza flash- (#76265) üzenetére


pikszel
őstag

Rugóznak és annyi.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#76267) ivana válasza flash- (#76265) üzenetére


ivana
Ármester

Semmit :DDD

(#76268) pikszel válasza ivana (#76267) üzenetére


pikszel
őstag

Esetleg, ha retkes/rohad a becsúszó, az csillapít valamennyit. ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#76269) ivana válasza pikszel (#76268) üzenetére


ivana
Ármester

:)) Ez mehetne az összefoglalóba :DD

(#76270) ivana válasza 6030D (#76202) üzenetére


ivana
Ármester

Az első az gondolom valami klub név Taler, a második sport :D

(#76271) kk831228


kk831228
addikt

Na volt egy kis kálváriám... Amatőr voltam de nem buktam túl sokat... Na mindegy most már, mindenből tanul az ember.

Na szóval volt egy Stevens x6 disc lady deore cuccal 110-ér használtan, jófogáson. Le is beszéltem, hirdetve is úgy volt alig használt, gyári állapotú 48 korüli vázzal... Na elküldta a srác, sajnos nem voltam otthon, nem én vettem át. Hazaértem este nézegetem látom hogy jó nagy a váz 20" - os volt már ez nem tetszett, mert direkt mondtam hogy mérje le... Megforgattam az első kereket volt benne egy akkora 8-as... Telóról hiányzott az állító kupak. Na felhívtam az eladót, persze mentegetőzött hogy nem volt semmi baja amikor átadta a futárnak. Na mindegy, nagyon nem foglalkoztam vele... Aztán elkezdtem nézegetni az ülés nem gyári volt, mondjuk azt mondta hogy vett rá egy kenyelmesebbet. Mondtam hogy kuldje el a gyárit is, mondta persze nem gond. Természetesen amit kuldött köze se volt a gyárihoz... Max az alakja hasonlított. Na nézegetem a gyári állapotú, alig használt biciklin az első felni nem gyári a kormánycső kelly's, markolatok kelly's, ülés kelly's a stucni is azt hiszem kelly's volt. Nézegetem a féket az első alig fogott, hátsó azzal nem volt probléma. Vagyis de mert amikor először behúztam elég benn fogott utána pár fékezgetésre már fönntebb fogott. Felállítottam hátsó kerékre a teló száránál van 2 kis kupak ami hiányzott, és folyt belőle valami olaj szerűség... Nem tudom nem értek hozzá hogy az ott mi célt szolgál?? :F Nézegettem az első féket, a tárcsa nagyon olajos volt, gondolom azért nem fogott szinte semmit. Lehet engedte a fék az olajat. Megnézegettem a többi cuccot nem volt egy két eltérés talán a hátsó agy gyári volt de nem vagyok benne biztos... A hátulja elég rendbe volt ezeken kívül... Jó szaladt, nem szorult stb. Az első agy picit szorult, meg ugye a felni is valami gagyi 2000 ft-os volt. A középső agy végülis rende volt, kicsit lehet a lánckerék többet ütött mint ami normális, de nem volt vészes. Na addigra már teljesen kiábrándultam, nagy is volt csomó monden nem gyári, máanap felhívtam a tulajt hogy nem jó a méret stb. Visszaküldeném, jó beleegyezett végülis... Fel us adtam gyorsan postán. Közbe megnéztem egy másik stevens - t közelbe kb 50 km-re volt... Egész jó egybe volt minden gyári, kivéve az első gumit ami schwalbe de nem ugyanaz a típus mint amivel kijött. A hátsó az gyári... 135 - re volt felrakva... Na hazajottem, mondom gondolkozom még rajta... Közbe átvette a másikat a tulaj de variált hogy el van repedve a felni, az első kerék kuka, fizessek 5000 ft - ot... Na mondtam jó majd akkor elutalom. Na azt még nem tettem meg, majd lehet max. a felni árát elutalom ami 2000 ft körül van... Zavar wgy kicsit mert lehet hogy ez az egy nem az ő hibája de akkor is átbas...ott, mivel nem azt küldta ami a hírdetésben szerepelt... :U

Pénteken haver asdig mondogatta gyerünk nézzük meg mégyegyszer a másikat, kozbe jött velünk egy másik haver aki vágja jobban a témát. Átnéztük, azt mondta egész jó, a hátsó l@nckereken szinte kopás sincs... Full xt szett 3x10... Na nem is engedett a srác egy forintot se... Egy ami nem tetszik a magura hs33...

A telónál ha lelockolom akkor egy picit mozog ha nagyon rányomok, megnéztük melette egy cube-ot fox telóval, az is mozdult picit, ezt nem tudom emnnyire normális?? :F Hervis ktm - en ha lezártam akkor nem mozdult semmit... :U

Na ez lett végülis... : [link]

Több mint elég igazából... :B

Ui: Soha többet személyes átnézés nélkül nem fogok venni, főleg ilyen dolgot... Az a baj megbíztam idegenbe, mai világba nagy hiba... :(

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76272) pc360 válasza kk831228 (#76271) üzenetére


pc360
addikt

A tagolatlan, helyesírásokkal teli bekezdésedet nem tudom elolvasni, ennyi türelmem nincs, hogy silabizálgassam a soraid.

A telóról annyit, hogy a lockolás nem azt jelenti a normálisabb teleszkópokon, hogy betonkeményre zárod. Azt jelenti, hogy nem fog billegtni meghajtás közben, de kicsit akkor is csillapít. A hervises KTM-en azért zár keményre, mert az egy hulladék fos.

A női vázas gépeknek semmi értelmük amúgy. De ha neked tetszik, akkor örvendés...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76273) rétisün válasza Because (#76264) üzenetére


rétisün
veterán

van még, ahonnan ez jött :DDD

de van közeebb is, akkor nem kell rá annyit várni :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#76274) Pttypang válasza kk831228 (#76271) üzenetére


Pttypang
veterán

Inkább kértél volna normális képeket róla, mielőtt megveszed. Vidd el szervízbe.

Everybody lies.

(#76275) kk831228 válasza Pttypang (#76274) üzenetére


kk831228
addikt

Nem az lett, azt visszaküldtem... Az egy x6 disc lady volt, ez megy egy 8x hs lady... :B

pc360: Gondolhatod, hogy nem magamnak vettem... :B Az hogy semmi értelme a női váznak, magyarázd meg egy 160cm alatti csajnak... :)

Igrn ezt mondta a srác is a telóról... :R :K

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76276) korcsillio válasza Doki-HUN1978 (#76263) üzenetére


korcsillio
őstag

Ezzel teljes mértékben egyet értek veled!

(#76277) kk831228 válasza pc360 (#76272) üzenetére


kk831228
addikt

Igen, kicsit egybe lett írva, telóról nem volt türelmem félóráig szerkesztgetni ... :R ;] Majd legközelebb, letöltök valami hsz. sablont... :)

Mondjuk, még ha normálisan külön van írva, én akkor se olvasok végig ilyen hosszú hsz-t... ;] Ahhoz már nagyon érdekelnie kell a témának... :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76278) Runner_fxr válasza Doki-HUN1978 (#76260) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Értem amit mondasz, és ez még logikusnak is tűnne, ha nem ismerném ezeket a bringákat. :)
Kérdezek valamit, szerinted mi a különbség a sportteljesítmény szempontjából aközött, hogy megy valaki hegyen mondjuk 30Km-t 800m szinttel saját erőből, vagy megy pedelec bringával 60km-t 1600m szinttel 50%-ban rásegítéssel? Csak mert szerintem ez ugyan az a sportteljesítmény, csak az egyik esetben kétszer akkora távot mentem segítséggel. Vagy rosszul gondolom? Mi ezzel a baj?

Mentem én régebben saját erőből 2500m szintet és 80-100km-t nehéz terepen, de már nincs annyi időm bringázni, hogy ezt most is prezentáljam ilyen edzettséggel. Ezért segítségül hívom a modern kor technikáját. Én szerintem ezzel semmi baj nincsen. Nem csalás ugye, mert nem verseny. A másik meg az, hogy sokan úgy állítják be ezeket a rásegítéses bicókat mintha egyenesen káros lenne az egészségre, maga az ördög szekere. Azért gondoljuk már végig, mozgok, kint vagyok a természetben a jó levegőn, nem szennyezem a környezetem a járművel, mégis mi lehet ezzel a baj? Az, hogy az erőnlétemhez képest jóval többet tudok menni ilyen géppel, hát istenem. :) Akit ez zavar az vegyen ilyen bringát, vagy tekerjen annyit, hogy utolérje az ilyen bicókat kizárólag saját erőből.
Én ezzel a részével egyáltalán nem foglalkozom, nem versengek senkivel. Akkor sem tettem ezt amikor hagyományost hajtottam. Anno azért kezdtem el hegyi kerékpározni, mert eszméletlen szabadságérzetet nyújtott és tetszett a kerékpártechnika ezen ágazata. Mindig figyeltem a mtb fejlesztéseket.
A mtb-ban mindig a kompromisszumok nélküli szórakozást és szabadságérzetet kerestem, meg persze jól esett az edzés része is. Anno amikor először átültem első telós mtb-ra újra hatalmas lökést adott, mert nem szorított olyan korlátok közé mint a merev villás. Utána jött a fully mtb, az megint egy új színt vitt a montizásba. Aztán ahogy egyre kevesebb időm lett tekerni, kezdett alábbhagyni a motiváció. Régóta figyeltem a pedelec gépeket, de eleinte nagyon rossz konstrukciónak tartottam őket, nagyon rövid hatótávjuk volt, és bugyuta kinézetük a hatalmas agymotorral. Meg ebből adódóan irányításbeli problémák.
Aztán ahogy elterjedtek a modernebb középmotoros rendszerek, kellemes hatótávval, már felcsillant a szemem. Újra visszaadta azt az élményt amiért anno elkezdtem ezt az egész sportot. Szerintem nincs ezzel baj.

Persze öregeknek, és valós egészségügyi problémákkal rendelkező embereknek is jó egy ilyen gép, de azért ne gondoljuk már azt, hogy az ilyen gépek, mint amit én is vettem, papiknak való. :) Olyan terepen megyek vele ahol szerintem egy öregúr sem szeretne menni még gyalog se. :D A hegyre nem csak felmenni kell tudni, hanem le is kell tudni jönni. :)

[ Szerkesztve ]

(#76279) Strezi válasza Runner_fxr (#76278) üzenetére


Strezi
őstag

Toltam ma egy jó karikát a rásegítés nélküli, retro bringával. Két hónap élvezetes tekerés után, most ezzel is jólesett tekerni. Szerintem olyan kondiba vagyok mint évek óta nem voltam...

Viszont holnap nem leszek, az utolsó köves lejtön felugrott egy tuskó a kerék és a váltó közé és Nemes egyszerüséggel letörte a váltót papucsostól. Nem örültem, pláne hogy onnantól hazáig rollerozhattam. Nézett is mindenki a városban, mintha két fejem lett volna.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#76280) 6030D válasza Doki-HUN1978 (#76263) üzenetére


6030D
Ármester

Ennyi erővel a váltó is csalás, mert ha nem tudsz feltekerni valahová, akkor egyszerűbb fokozatba váltasz.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#76281) hegyimorc válasza 6030D (#76280) üzenetére


hegyimorc
senior tag

A vonat és autó is csalás, mert ha nem tudsz odáig eltekerni ... :D

Egyszer a vonatra felszállt egy faszi és rögtön azzal nyitott, hogy ha biciklivel vagyok miért nem megyek biciklivel? Visszakérdeztem, hogy ha gyalog van, miért nem megy gyalog? :D

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#76282) pikszel válasza 6030D (#76280) üzenetére


pikszel
őstag

Hogy mi? Szerinted az egyenértékű a váltó használata, ahol még mindig a saját erődből dolgozol azzal, hogy egy elektromotor elkezd húzni?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#76283) 6030D válasza pikszel (#76282) üzenetére


6030D
Ármester

Nem egyenértékű, de segítség egy ss-hez képest. A pedelec se megy magától, de segít, ha akarod. Ha akarod... ez a lényeg. Nem a multiban kapható elektromos robogóról beszélünk.

Másik: én pl. nem tudok elmenni érdemlegeset túrázni a hegyekbe a feleségemmel, mert nem tud annyi szintet mászni, mint én. Jó lenne, ha tudna jönni egy pedeleckel, mert akkor mehetnénk együtt oda, ahova egyedül járok most. Így már világos a haszna?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#76284) kk831228 válasza 6030D (#76283) üzenetére


kk831228
addikt

Na tényleg, most már látom értelmét... :R zasszonynak tényleg jó, és mehetsz mellette a saját tempóddal... :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76285) Doki-HUN1978 válasza Runner_fxr (#76278) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Kérdezek valamit, szerinted mi a különbség a sportteljesítmény szempontjából aközött, hogy megy valaki hegyen mondjuk 30Km-t 800m szinttel saját erőből, vagy megy pedelec bringával 60km-t 1600m szinttel 50%-ban rásegítéssel? Csak mert szerintem ez ugyan az a sportteljesítmény, csak az egyik esetben kétszer akkora távot mentem segítséggel. Vagy rosszul gondolom? Mi ezzel a baj?

Teljesítmény szempontjából nincs különbség.

Pont ezért nem értem, hogy miért "dobnak ki" az emberek több 100 ezer forintot plusz technikákra.
Miért nem mész csak 30km-t 800 szinttel, ha azt elegendőnek érzed?

Félre ne értsd, tőlem annyit tekersz, amennyit akarsz (egészségedre) és az se zavar, ha egy 250 ccm-es motor van a kerékpárvázon, csak azt már ne nevezzük kerékpározásnak.

(#76280) 6030D

Attól, hogy váltok, az még az én teljesítményem...

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#76286) Pttypang válasza Doki-HUN1978 (#76285) üzenetére


Pttypang
veterán

Mert a haverokkal akar menni, akiknek meg 30km 800 meter szinttel keves lenne, vagy eppen szeretne korbetekerni a Bükk fennsíkot, élményre vágyik, nem pedig a konkrét teljesítményre. Nem számít, hogy mennyit és hogyan tekert, csak az, hogy tekert és jól érezte magát.

Everybody lies.

(#76287) dbala


dbala
tag

Sziasztok. Írtátok, hogy lesz holnap valami közös tekerés. Ez még mindig nem változott? Lehet csatlakozni? Mi az útirány?

(#76288) Doki-HUN1978 válasza Pttypang (#76286) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Hajrá!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#76289) 6030D válasza dbala (#76287) üzenetére


6030D
Ármester

Bár Runner szervezi :) , de: 9:30 Szépvölgyi Hév megálló a tali, aztán felfelé a hegyekbe.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#76290) bandus


bandus
veterán

Ventum One nagyon érdekes bringa, most láttam az ironman vb-n, szóval biztosan működőképes :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#76291) trialboj válasza trialboj (#64606) üzenetére


trialboj
őstag

Fél év sem kellett hozzá és sajnos bekövetkezett. Persze lehet hogy az ülő munka is hozzájárult, de a tegnapi 2 órás lightos tekerés végére már éreztem hogy gond van, ma pedig biztossá vált, hogy aranyerem van : (

Heti 10-15 órát töltöttem nyeregben ezen a nyáron, többnyire középen kivágott zselés nyerget használtam, kb 3 hete váltottam átlagos keményebbre és lehet ez is hozzájárult.

Abszolút demotiváló, lehet mostantól akár havonta is előjöhet, és azt sem tudom mennyi időbe telik amíg eltűnik, hogy még idén tudjak tekerni kicsit amíg 10 fok alá nem esik a hőmérséklet.

(Ez már tényleg nem ide tartozik, de a szezont úgy kezdtem hogy kijött rajtam egy enyhe fényérzékenység, és az első poloban megtett túrák után napokig viszketett a kezem... mire találtam megfelelő karvédőket, szerencsére eltűnt, nagyon halás lennék ha most is megoldódna pár nap alatt.)

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#76292) ígyvanferi válasza bandus (#76290) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na, épp ezzel kapcsolatban kérdeztem a futós topicban. Nagyon fura, de biztos nem csak marketing, gondolom komoly tesztekkel tudják igazolni, hogy ez jobb. Na de akkor miért csak nekik van ilyen, más gyártónál erre még nem jöttek rá? Ez inkább csak költői kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#76293) fpeter07 válasza Doki-HUN1978 (#76260) üzenetére


fpeter07
veterán

Csalás? A kerékpározás a legnehezebb sport, amit eddig próbáltam. Gyaloglás, futás, konditerem, pingpong, tollas stb. Messze nehezebb ezeknél.

(#76294) anorche1


anorche1
őstag

10-15 fok körül, egy decathlonos hosszú futónadrágban, rajta egy rövid géles bicós nadrágban teljesen jól el vagyok nem fáznak a lábaim, a térdeim sem, csak egy helyen fázok, az ágyékomnál.
Mióta bicózok ezzel szenvedek ősszel és tavasszal. Mi lenne a megoldás? Gondolkoztam, hogy szuszpenzort veszek fel, de abban nem lenne túl kényelmes :D

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#76295) parkr válasza anorche1 (#76294) üzenetére


parkr
őstag

ragasztószalag az alsóra, a másik úgyis eltakarja :D

(#76296) concret_hp válasza ígyvanferi (#76292) üzenetére


concret_hp
addikt

lehet olyan ez mint az ovális tányér, van aki szerint jobb, van aki szerint nem, a többség szerint meg nem lehet kimérni :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#76297) -=RelakS=- válasza trialboj (#76291) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Próbáld meg a Reparon kenőcsöt.

Nekem egy nehezebb retyón ülés hozta ki, a kenőcs meg pár nap alatt helyrehozta.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#76298) maximilian4 válasza ---Lasali--- (#76253) üzenetére


maximilian4
addikt

Ó értem. Nem gondoltam volna hogy egy kis valamit ilyen nehéz lesz beszerezni...

Maxi

(#76299) Strezi válasza -=RelakS=- (#76297) üzenetére


Strezi
őstag

Az öreg rókåk már csak tudják ;]
Hemorhoids hc spay :P

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#76300) inifini válasza anorche1 (#76294) üzenetére


inifini
tag

Anno vettem olyan gatyát, hogy a külső orkános anyagú gatyába begombolható a belső cicanaci. Na a belső cicanacit már párszor cseréltem, de a külső ilyenkor nagyon hasznos, mert felveszem azt is, viszonylag szélálló, így nem fázik az ágyékom.
De ma eléggé elszámoltam magam, mert felülre csak egy aláöltözetet és egy hosszúujjú felsőt vettem, hát mind a 60 km-en fáztam... remélem nem lesz betegség a vége, mert most jöttem ki belőle...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.