Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262900) Hasaggymeg válasza 6030D (#262896) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tegnap úgy döntöttem ma kóspallagi templomtól megyek Deszkametsző, NHH a Hiúz ház mellett-sotter-majd újra erdőben a Magas Tax felé (mint együtt anno), aztán át a Csóvira, le és vissza a Deszkametszőn...az NHH alatt látom számmal ellátott és előttem menő vékony csávó hagy állva, majd félreálltam egy másiknak mert vészesen közeledett hátulról, miután nekem is félreállt valaki (nem tudom volt-e száma)...😳...mondom, hova kerültem, erről beszélt volna Balázs a tegnap? (MTB Piknik) :DDD Komfortzónámból kilépve nyomtam ne kelljen senkinek miattam lassítani, jól elfáradtam a Csóványosig, már csak rúgdostam a pedált . :O

#262898fulton...ritkán bandázok, nejem unszolására mentünk párszor a Dunakanyar MTB-sekkel és mikor először mentem bekrepált a reteszelés az XT szabadonfutóban, össze-vissza ropogott, be-beakadt fixie-nek, hogy azt hittem leég a pofámról a bőr a többi 10-15 bringás előtt. Erre 2-3 hét múlva újra bandázás, zsír új XT szabadonfutóval, mely...ugyanazt műveli velem, újra égetve a pofámat! :W Hiába is magyarázkodtam volna, hogy ez új, senki nem hitte volna el nekem. :O

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.