Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238998) Runner_fxr válasza andrisbandi (#238972) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én próbáltam a Levo SL-t. Nekem nem jött be. A Mahle motor 35Nm ereje nagyon kevés és az akku is pici. Most persze lehet azt mondani, hogy aki jó erőben van, elég lehet a kis segítség, de a bringa meg ahhoz azért nehéz, mármint ebike mércével könnyű, de ha analóg hajtású társát nézed, akkor már lesz különbség. Az újabb fazua és tq viszont egész jó kompromisszumok. Kellően erősek, de még kicsik és könnyűek. Ettől függetlenül aki megízleli a full power ebike élményt, annak néha hiányozhat az a brutalitás amit tud egy ilyen gép fölfelé. És egy 700-750Wh akkuval rengeteget lehet menni ha okosan haszálod. A kiegészítő akkuval meg nem szívesen csúfítanék el egy ebike-ot, ha már elértünk a szépen integrált szintre. Ha nem számítana a pénz, én most ezt venném: Orbea Wild M-LTD
20,9kg, modern Enduro geo, Bosch CX Race Smart System, 750Wh akku.
Itt megvan minden ami csak kellhet egy E-Enduro bringába. Sokféle rendszer van, szerintem a legjobb ma a Bosch. Mindent lehet hozzá venni, a motort teljesen fel lehet újítani ha kell. A garanciális ügyintézésük is kb a legjobb. Hiba nyilván mindenhol előfordulhat, de figyelembe véve, hogy messze a Bosch-ból fogy a legtöbb, a meghibásodásuk viszonylag alacsony. A többi gyártóról ez kevésbé mondható el.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.